Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
aci: My spíš na to ráno. I když - koláčky máme nejen dovolený, ale doporučený, tak by se asi nic nestalo, kdybysme je dali půl napůl se slaným. vidíš, dobrej nápad ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čaues. S těma vlastníma dortama- u nás i byli v restauraci rádi, že si hlavní dort zařídíme sami. Jako já myslela, že dostanem nějaký transportní vercajk a ono prd. Naštěstí máme tvrdší dort (obal marciánový), co jen tak (snad) nesesune. V té restauraci nám říkali i nějaké "historky z natáčení", jak vezli v autě na klíně (to se jinak nedá, žádná krabice není) šlehačkový třípatrák, před nimi to někdo zakáp a bylo po dortu :-N . Takže na dort budu muset být jak na vlastní, půjčí nám jen podnos, tak budu muset v autě pěkně balancovat.
Odpovědět
já měla strach, že toho bude na hostině málo a tedka se bojím,že se to vůbec nesní...všichni pořád říkají,jak se na svatbě málo jí.....chtěla bych na večer ty kýtu grilovanou,ale bojím se, že to tam všechno zbyde...
Odpovědět
katcha: no vidíš, to mě nenapadlo, jak ten dort převezem :-N Ale bude malej, max 2 patra, tak snad to půjde.
Odpovědět
Profilova fotka
Já zase řešila, zda si dort vyzvednu večer před a dovezu ho na místo hostiny anebo zda si ho vyzvednu až ten den ráno. Nechci mít moc starostí v den D, proto ho vemu v předvečer. Ptala sem se, zda v restauračce mají dost místa v lednici a zapomněla, že oni tam mají takové podkopané sklepní prostory. Tak si ze mě dělali srandu, že jestli nemám dort o velikosti dvou lidí na výšku, tak to tam někam určitě nějak dostanou :-D
Odpovědět
katcha: no to my máme dort tkay vlastí, z toho důvodu převozu jsem ráda, že to bude ten po kouskách, to se naskládá do krabic a bude to....jinak si myslím, že normálně ten dort přepravuje cukrárna, to si nemůžeš zařídit? oni na to mají nějaké přepravky a tak.....vézt to v autě na klíně, to je dost riziko, před tebou někdo zabrzdí a neudržíš to.....
Odpovědět
aci: Já to mám třeba od učňů, ty teda dovoz nezajišťujou určitě :-S A vzvednout ho budem muset nejpíš den před do 2 hodin odpoledne (přeci jenom - je to škola :-N ), pak uskladnit u nás doma a večer převézt do restauračky. To bude akce...
Odpovědět
krtek: no tak vy máte zase malej....jen pro 15 lidí, tak to nebude nic velkého.....
Odpovědět
aci: taky myslim, že to bude v pohodě. Spíš to časový rozvržení mi dělá trochu starosti.
Odpovědět
krtek: jako že to večer před nestihnete?
Odpovědět
Večer před to sithnem, ale lepší by to bylo ráno v den D, aby to bylo fakt čerstvý - a to nestíháme :-| takhle ten dort (a koláčky) bude pečenej vlastně víc než 24 hodin před, ale snad bude dobrej. Jo, a taky z těch koláčků musim nejdřív udělat výslužky a pak teprve se pojede do tý restauračky... No, bude to prostě akce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kočky, kolik jste platily za zkoušku účesu? Dneska jsem domluvená na 16:30 s kadeřnicí (trochu mě zmátla její smska, že mám přijít na zkoušku líčení a účesu - malovat od ní nechci, psala jsem jí to od prvního mailu, ale asi je zvyklá, že když už se od ní nechává někdo česat, tak chce většinou i namalovat, tak jen doufám, že na mě nebude blbě koukat, až jí mezi dveřma vysvětlím, že vlasy ano, gezicht nikoli) - tak mi držte palce, nebyla jsem u holičky bratru osm let, mám vytištěný účesy i šaty, doufám, že nebudu zklamaná... S tím rozpláclým dortem při transportu - přesně na tohle vzpomínal teď v sobotu taťka - před x lety (snad ještě za svobodna) vezl známýmu dort na veselku - jeli s ním ve škodárně tisícovce nějací kamarádovi přibuzní a na místě spolujezdce seděl komusi na klíně třípatrový dort. No jo, jenže jak to auto zdobili, nezabouchli pořádně kufr - vyjeli z vesnice, jen co trochu přidal, tak mu vylítla přední haubna, on to zašláp a dort skončil rozpláclej na palubní desce :-) Prej ho uplácali a dobrý, přežilo se to :-D :-D Tak jen doufám, že ten náš taky nebude mít letejckej den :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, jak to máte s výslužkama. Vyzvedáváte a balíte den před a pak je po hostině prostě rozdáte? Zvažuju, že si koláčky vyzvednu taky den před, "nasáčkuju" a odvezu do restauračky k uskladnění. Přeci jen v den D ještě řešit, že se mi do kufru auta nevejde 30 košíčků (pač nebudou moci být na sobě, že jo) se mi neche...
Odpovědět
jizi: já platila asi 600 a vyzkoušela mi cca 3 účesy..nevím to přesně, měla jsem k tomu i barvu a melír, tak je tipuju...dneska jdu tady v lbc a počítám tak 500, to mají v ceníku já si myslím,že ten převoz dortu je o hubu....mít ho z cukrárny, tak žádám převoz od nich a v hospodě to musí převzít proti podpisu, že to je v pořádku
Odpovědět
jizi: :-D Teď je to vtipný, ale mě by to teda nas... Si vem, některý holky maj dort za x tisíc - a skončí to takhle :-N Já platila za zkoušku účesu a líčení 900, jenom líčení by bylo 400 a jenom účes tušim 600. Úplně stejný ceny jako v den D, ale taky to bylo úplně stejně pečlivý, nejen "nahozený" ;-) katcha: Já budu dělt výslužky den před, plánuju jenom takový "etsetický" s perníčkama, takovej tácek, ráda bych to dala každýmu přímo na hostině vedle talíře (nebo na něj), jeslti se povedou tak, jak maj. Jestli ne, tak to nahážu do kufru a předám někde v ústraní, než odfrčíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katcha: Koláče rozvezeme spolu s oznámením a výslužkama víkend před svatbou a v hospodě se už nic dávat nebudeme. Aci: Ta moje vyhlídlá kadeřnice má taky psaný svatební účes z dlouhých vlasů 600,-, tak jsem jen orientačně byla zvědavá, jestli je to moc / málo / normál ... S tím dortem - no, to asi není úplně technicky možný, aby ti cukrárna převážela dort ;-) by se ti na to pečení taky mohli pěkně krajcvajc - třeba my máme dorta z Kostomlat a pochybuju, že by se jim vyplatilo s ním jet do Kunratic a zpátky...
Odpovědět
jizi: Já bych řekla, že ty větší cukrárny ti dort klidně převezou, ale aby ten převoz nebyl dražší než to, co povezou :-D
Odpovědět
katcha: my to zabalíme den předem a odvezeme do restaurace, kde nám to uskladní...budeme jich mít cca 35 jizi: já jsme myslela, že to patří k normálním servisu ...ta moje kámoška, co tu dělá v cukrárně říkala, že to dělají...tak asi ne všichni to tak dělají...a Hájek v praze to taky rozveze, kámošce ho dovezli...
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, Hájek - když vysolíš za dortu šest tisíc a nechceš ho vézt k Čiernej pri Čope :-D ... holt se dort obskládá něčím v kufru a budeme si držet palce, aby ten převoz přežil... a přinejhorším: je to jenom dort ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím z práce ;-) . Naštěstí jste toho moc nenapovífaly, takže ty dvě stránky jsem dočetla ;-) ;-) . Aci: koukala jsem na zkoušku šatů, budeš kočka x-) a teta je moc šikovná ;-). Jinak už vím, kde prodávaj íozdoby do vlasů, jaké máš v albu (to s tím peřím)... Odpověď zní: Londýn... obecně tam mají dost takových ozdob (většinou čelenek) a klobouků... Nicméně jsem neviděla ani čistě bílý ani zelený (vzpomněla jsem si na tvé barvy svatby ;-)). nedbi: byla jsem v Monssonu (wewewe..monsoon.co.uk/icat/women) - byla jsem ve Westfields, další krám mají třeba na Oxford st.- u nás mají pouze tu odnož s bižu, nemají to oblečení... Chytla jsem nějaké slevy a navíc tam mají věci i na větší ženy :-), mám odtud i plesové šaty (koupeny vloni). Šatičky jsem pořídila nakonec světle červené (i když původně jsem chtěla krémové), ale mám ;-). Krtku: máš hezké cukrovíčko ;-) katcha: výslužky budeme připravovat v pátek a dovezeme je do kempu, rozdávat je budeme vždy při odchodu... Kdyby někdo šel jen an oběd, dostane je už po obědě... Dort budeme vyzvedávat také v pátek, v sobotu už nic řešit nechci.. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Aci, no vidíš, úplně jsem zapomněla na šaty - teta je fakt šikovná! :-) Co ty - zatím spokojenost?
Odpovědět
sarka: Nový cukrovíčko má aci ;-) Já teprve budu zdobit :-p
Odpovědět
Profilova fotka
:-D a proto já vždycky, když chci na některou (některého) z vás reagovat, tak si průběžně píšu na papírek třeba: "Krtek: hezké prstýnky"... aby se mi ta jména a postřehy pak nevypařily z hlavy :-D
Odpovědět
katcha: to já si to hned píšu do toho okýnka a kopíruju z jedný stránky na další :-D Holky, já se snažim balit na dovču, ale to je peklo - páč jsem tu nestihla ulklidit a máme mailnkej byt, tak ani neni kam ty věci dávat :-S Navíc než odjedeme, tak fakt musim poklidit, vytřít podlahu a tak, bojim se, že to nestihnu. Zdá se mi, že na co šáhnu, to je špinavý - jak je možný, že až teď? ]-( Koupelna by potřebovala úklid, kuchyň taky, kořenky jsou nějaký děsně opatlaný... Ach jo,asi dneska nepůjdu spát :-(
Odpovědět
aci: Já to taky myslela, i do hospody, tam se to preci taky roznese.... katcha: Toho dortu bych se nebála, že by nebyl čerstvý, určitě to dělají z těch trvanlivějších materiálů a moc bych za to nedala, že beztak korpus budou dělat třeba už ve středu nebo čtvrtek, aby stihl vychladnout. A to plnění a zdobení taky zabere nějaký ten čas :-) Aci : Mńam, hned bych si nějaký zákusek lupla ;-) My cukroví po hostině rozdávat nebudeme, jak by to ti lidi nesli domů? Dostanou velkou krabici do rodiny, ne každý se bude nechat odvážet autem, někteří se možná domů projdou, je to u nás všude kousek, takže buď jim to zavezeme pár dní před svatbou a nebo po svatbě - z toho, co se na hostině nesní.
Odpovědět
krtek: To si ten úklid nesmíš tak brát - prach a špína neutečou, hlavní je se nabalit a užít si dovču ;-)Ppo ní budeš muset uklízet tak i tak.
Odpovědět
sraka: no to je hezký, že je mají v londýně....ale já se tam asi do svatby nedostanu :-( tak kdybys viděla něco pěknýho bílého nebo zeleného, tka to beru :-) jizi: no šaty už mají tvar, tak jsem spokojená :-) tedak už to bdue jen lepší :-) musím doladit ten vršek, sukně je parádní, vršek mi dělá ohromný prsa, to se mi nelíbí.... katcha:taky si to píšu na papírek....krtek - prstýnky, lotri - jmenovky :-) kor když to dočítám hodně dozadu :-) krtek: špína neuteče a když nebudete doma, tak jí stejně nikdo neuvidí :-) tak si v klidu zabal a nenervuj se salome: od nás všichni budou autem a povezou se domů želvou, nebo taxikem, tak to unesou...a ty co jedou busem, ty dostanou jen maličký tácek s koláčky....
Odpovědět
Ahojky! Tak se nám to pomalu a jistě blíží, co? Nějak jsem si to začala uvědomovat a objevuje se nervozita ]-( Jak jste na tom Vy?
Odpovědět
Profilova fotka
kaa: ja jsem chvilkama taky nervozni, ale tak nejak hezky :-) i kdyz nektere lidi bych radeji poslala k sipku :-D jinak nevim, na koho reaguju, jelikoz jsem to zapomnela, ale dort nam cukrarna priveze na misto - proste si napocitaji kilometry (7 kc / km) a je jim jedno, kam jedou :-)
Odpovědět
aci: No právě že to tu uvidí minimálně naši, pojedou sem zalejt kytky :-N Navíc právě je mi jasný, že to budu muset udělat pak, ten úklid - a to se fakt budu těšit domů :-S JInak se musim pochválit, podařilo se mi nastavit na seznamu automatickou odpověď, že teď budu pár dní mimo - tak snad to bude fungovat ;-) taky jsem poslala ten mail s darama, sice jsme tam chtěla ještě něco doplnit a zaboha navim co, ale to už je fuk, hlavně že je to vyřízený :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?