Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Tak jsme z nákupu doma ;-) Nakonec to nebylo tak hrozný, celkem jsme se i bavili, akorát mě vždycky dokážou vytočit ty první přítelovo reakce, když něco po něm chci ]-( pak mě až mrzí, že to třeba tady rozebírám, ale někudy to ven musí :-N edvi: Jéje, tak to by mi bylo nepříjemný... Ale to je můj mindrák z prvního vztahu - jak řek, že o něčem dlouho přemejšlel, tak jsem hned věděla, že je to průser :-N To jsme se pak rozcházeli a scházeli... natož kdyby chtěl bejt "chvilku sám"... Ale jak píše aci, jestli to ten tvůj občas potřebuje a zatim se z toho nic špatnýho nevyvrbilo, tak se neni čeho bát ;-) Já mu docela rozumim, jak dělám celej den s lidma, tak bych občas nejradši utekla na chvíli od všeho, i od svého nastávajícího (ty pokusy o komunkaci, když dorazim večer domů - až je mi ho líto :-N nikdy nemám náladu) aci: Ty šaty vypadaj parádně, hlavně ta sukně, taková bohatá, ale originální x-)
Odpovědět
krte: no jako bych slyšela ty kecy,c o má ten můj, když jdeme nakupovat :-) to bych ho zastřelila na místě... ;-)
Odpovědět
Arci: šaty hezoučké. Sluší ti. Můžu se zeptat na kolik tě to vyšlo si je nechat ušít?
Odpovědět
no on mi z toho svého výletu už dneska 3x volal, že už je mu smutno. :-N a tohle mi říkal hned na začátku, že to občas dělává, že prostě odejde na 3dny do třeba do lesa, tak snad to nebude nic strašného. Je fakt, že jsme byli ted pořád spolu i spolu podnikáme, tak se ani nedivím a já už to pocitovala taky, že na chvíli odjedu "domů" a sama. :-) Tak myslím, že nám to zas prospěje jak se budem vítat. Teda doufám.
Odpovědět
edvi: no tak jestli ti volal, že je mu smotno, tak se nemusíš bát vůbec :-) no ušití mám zdadarmo, šije mi je teta, je švadlena...myslím si, že se jí to už pěkně zajídá, mezi náma :-) jinak látka byla levná,ale spotřeba je obrovská, celkem tam je 21 m látky, ono se to tím plisováním o polovinu zmenší, takže je toho mraky....akorát vyjdou o něco dráž, než jsem počítala, původně byl plán jen na 15m látky..tak počítám tak 7000..
Odpovědět
Aha, tak to je fajn, že teta ti je ušila. Muselo to dát hodně práce. Já jsem si myslela, že tam bude té látky tak hodně. To je jak kdyby sis je půjčila, ale jsou tvoje. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Takšatyuž bodou vid.Moc ti sluší.Tak to jde za ty peníze a necháš si je pak nebo to prodáš? edvi:Tak to je dobry,že se takhle sbalía odjede,to by mě asi kleplo ale co můžeš dělat.Ta operace dopadne dobře, neboj.
Odpovědět
edvi: je to od ní hezký, ale myslím, že příště už bys se do toho nepustila, je fak,t že já jsem si vymyslela takový extrabuřt :-) on ten originál, který jsem si vybrala jako svoje svatbení šaty stálo půjčení 13000 takže mě to každopádně vyjde levněji..... sidi:no to nevím....měly z toho být letní šaty, ale už tedka je mi líto ustřihnout tu spoustu látky, co je na těch spodních částech :-) měly by být hotové příští týden...
Odpovědět
aci: No tak to je super, že máš tak šikovnou a ochotnou tetu! Akorát ta látka, ta se teda prodraží :-| Ale pořád lepší než to půjčovný ;-) A vypadaj fakt krásně. Já teď rozeslala hromadnej email s oznámenim, jenom doufám, že z textu "pokud budete mít čas a cestu kolem, ráda vás tam uvidím" si nikdo nevydedukuje nějakou večerní pařbu, neb ta se jaksi nekoná :-N
Odpovědět
Tak zrovna mi přišla sms: Dobrou noc, miluju tě lásko moje. Tak si tam snad nerozmýšlí tu svatbu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
edvi: taky si myslim, ze pokud ti vola, tak je to naprosto v pohode. a ikdyby ti nevolal. ja znam opravdu takovych lidi vic, co se proste seberou a zmizi, aby si vycistili hlavu a nemysli to nijak zle :-) aci: hezky, takze saty uz jsou pripravene na svatebni den :-)
Odpovědět
Hmmm, a hned mám ve schránce pět upozornění, že "zprávu nebylo možné doručit". Ach jo. Ta technika...
Odpovědět
Článek se načítá
edvi: No tak to je super, to buď v klidu, fakt je jenom unavenej z civilizace ;-) To jsou krásný zprávy, to vždycky zahřeje u srdíčka... Asi vyšlu drahýho někam na služebku :-N
Odpovědět
edvi: no tak to je moc milý vzkaz, to se nemusíš bát....:-) estrel: budou až příští týden, většina je toho zatím jen nastehovaná :-)
Odpovědět
krtek: Nechala bych přítele zabalit samotného! Jen svoje věci. To by pak koukal! Ten můj mi taky dělal ofuky s tím, že já z toho balení dělám vědu. Tak jsem mu jednou řekla - tak si zabal sám! Sice byl sbalený během 20 minut, ale na dovolené bylo co chvíli - já už nemám čisté tričko/trenky/ponožky, kde mám pastu na zuby, kartáček, holení, vzali jsme náplast??? (to už pak mluví v množném čísle :-) ). Edvi: Podle těch zpráv to spíš vypadá, že ti třeba připraví nějaké milé pořekvapení :-) Aci: Šaty jsou náááádherné! A teta neuvěřitelně šikovná ;-)
Odpovědět
sal a ostatní: Nemám nervy nechat ho zabalit samotnýho :-D Neb by pak byla samozřejmě moje vina, že něco nemá(me) - neměla jsem ho k tomu pouštět :-N
Odpovědět
krtek: Máš to holt těžký, holka :-)
Odpovědět
krtek: no jo, já bych taky neměla nervy ho v tom vymáchat :-) ale u nás to bývá tak, že já to naházím na kupy a on to cpe do kufru (protže já jsem nikdy nebyla na vojně...takže to neumím tak dobře, jako on)....takže je to tak, že já se na dovolený ptám kde co je a on se ptá, co máme vůbec sebou - přitom to balil,ale asi se nekouká, co do toho kufru strká..... ony ty šaty budou ještě krapet jiný, sukně bude všude oentlovaná, taedka to bylo jen našpendelené, takže to nebude tolik shrnuté, nebo jako to říct, nebudou tam ty boule, ale bude to jako listy kukuřice,to lemování je viditelně oddělí....
Odpovědět
holky, používaal jste někdy některá takové ty vystřelovací konfety? mě by se to líbilo,ale nevím, jestlis e to dá použít v místnosti.....třeba na první tance...viděla jsem tu jednoiu takovou pěknou fotku, jak oni tančí a ty konfety se na ně sypou....jo a co si necháte zahrát na první tanec?
Odpovědět
aci: Tak to máte hezky zařízený ;-) U nás nebyl na vojně ani jeden... První tanec se asi nebude konat, protože se nebude tančit vůbec (ani nebude kde - celej salonek bude zaplněnej svatební tabulí), ale kdyby náhodou, tak za mě určitě tohle: http://www.youtube.com/watch?v=TtEslg...
Odpovědět
Já teď se slzou v oku koukám na ty přípravný alba, kde zbejvá třeba 355 dní... :-N A přemejšlim, kdybych měla taky tolik času, jestli bych něco udělala jinak... Asi ne, maximálně bych vymyslela víc zbytečnějch blbostí :-D Ale některý věci jsme mohla udělat s většim předstihem, třeba po dovče mě čeká zdobení perníků a už se teda děsne těšim :-S Ale vykašlat se na to nemůžu, když už to mamča tak ochotně napekla, taky to bude snad vypadat v těch vejslužkách hezky.
Odpovědět
krtek: to mjsi šikovná, že umíš zdobit, to bych nezvládla. aci: Hezky to máte s balením zařízeno :) Můj balí ochotně jen šnorchly, ploutve a léhátka :-N
Odpovědět
krtek: já se tam pro jistotu nedívám, protže mám pocit, že už by mi z toho podruhé asi trefilo :-) tak jsem objednala na netu krabičky a vlizelín a lístky okvětní a přísavky...a uvidíme, stálo to docela dost.... jdu spát, zítra bohužel do práce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Aci: trochu mě mateš těma výslužkama. Máš svatbu 5.9. a už teď napečené výslužky? :-o To budeš hosty objíždět a rozdávat košíčky předem anebo to vydrží až do toho 5.9. a budeš jim to dávat po hostině? Jinak sem znovu prohlédla tvé album a mně se na tobě možná nejvíc líbí účes od mamky pokus 4. Že to máš natočené trochu ven, vyčesané, ale přesto vlasy trochu v obličeji (ofina). Co se konfet týče, my budeme rádi, když družičky budou házet kvítí, protože máme na celé svatbě jako povrch "kočičí hlavy" a z těch by se rýže či konfety teda asi pěkně blbě dostávaly, na to už nás provozní upozorňoval... Jo a zvažujem jako první tanec November Rain od "gánů" :-)
Odpovědět
katcha: no my jsme pekli jen "vánoční'" cukroví a to se tak akorát stihne rozležet :-) měli jsme to dělat příští týden,a le nějak se to zkomplikovalo a pak už by zase na to nebyl čas.....budeme to dáat do krabiček spolu s koláčky a minidezerty, které máme objednané v cukrárně...a rozdávt po hostině
Odpovědět
Konfety by mohly být moc hezké, ale je pravda, že by so to pak asi muselo hned uklidit, aby se všude neroznesly, takže my zvolili bublifuky, snad to bude i těch našich 6 dětí bavit. Máti už chce taky začít péct výslužky, ale až tak za 10 dní, těm co nejdou na hostinu se roznesou den dva předem, ty naše domácí, a těm co jdou na hostinu se dají po svatbě, objednané z cukrárny + naše domácí. Obě svatební matky přichází se skvělými nápady, co bude na večerním rautu. Podle jejich představ bychom všichni museli sníst tak 3kg masa včetně nemluvňat :-N
Odpovědět
No já ty konfety myslela do hospody....ne před radnici. salome: mě taky připadá, že matky blbnou...moje máma chce vyzdobit celý sál hospody girlandama, že se jí to tam zdá takový prázdný....co se týká jídla, začínám mít pocit, že se to vůbec nesnía to jsem ještě chtěla na večer grilovat 12kg kýtu...
Odpovědět
Tak jsem dneska v takový příjemným šoku. Jak jsem včera rozeslala ty oznámka, tak se mi ozvala bejvalá spolužačka, se kterou jsme seděly šest let v jedný lavici, ale za poslední roky o sobě prakticky nevíme, ani nevim proč. Nějak se to zpřetrhalo nebo co. A že prej se letos taky vdá, akorát neví kdy, nechtěj to plánovat. Prej to stihli málem minulej víkend, ale zapomněli si rodný listy :-D Jé, tak to je taky krásný, taková "náhlá akce" :-)
Odpovědět
aci: Jé, cukroví x-) Já jsem zase nějaká rozežraná :-D Mě se včera ptala babička, jestli nemá objednat ještě nějakej "pořádnej dort" =-) Já nějak nepochopila, k čemu to. Asi jako na ráno. Nebo myslela na večerní oslavu u našich doma, ale to teda nevim, jestli vůbec něco bude (naši to tak kdysi měli - po obědě se jelo z restaurace k nevěstinejm rodičům - asi 30 lidí ve starým 2+1 - mazec! :-D byli rádi, když mohli zdrhnout do svýho téměř prázdnýho bytu). Každopádně my se toho účastnit nebudem, noc strávíme jinde, a tohle bude čistě na rodičích (obou), jestli se rozhodnou ještě pokračovat "k nám", nebo ne. No, myslim, že babička by ráda něčim přispěla, ale neví jak. tak mamča navrhla, že jí nechá napéct něco slanýho, to umí parádně ;-) Ale dalšího máslovýho dorta neeee :-N
Odpovědět
krtek: jo slané je dobré, nám to v hospodě dovolili, tak si taky přivezeme...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?