Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
lotri: Tak to mě se líbí i tenhle komplet :)
Odpovědět
Profilova fotka
janičko - nowaco na výplatách není škrt, ale na druhou stranu musím uznat, že kdyby takový bonusy k svatbám a jubileům měli praktikovat u všech zaměstnanců což je cca 1500lidí, tak to by asi nešlo.chjo ;-)
Odpovědět
janicka: dej prosím ten tip na ten obchůdek s kravatama :-) zelvi: moji kolegové si taky vzali seznam darů :-)
Odpovědět
Sal já jsem byla s kvalitou spokojená..to bylo v pohodě...ale prostě barevný věci můžou být jiný..a pokud to má vyloženě k něčemu ladit,tak bych net vyloučila rovnou.Když by člověk hledal jenom nějakou pěknou kravatu,tak se na netu asi vybrat dá...pokud ale hledáš odstín..tak to asi ne.
Odpovědět
Profilova fotka
holky s tím objednáváním přes net,..objednávala jsem si tričko game over v růžové barvě a musím říct, žr potick super, barva taky,...ale ten matroš :-( ,...mám textilku takže vím co si mám představit když někde napíšou např tolik procent bavlna a tolik procent třeba elastan nebo polyester,....ale to tričko má materiál jak na zimu, je hrozně silné :-| ,..ale s krátkým rukávem,...měla jsem ho na sobě dvakrát.
Odpovědět
Jéé Zelvi zrovna jsem koukala zda je někdo v jiném témátku...dle regionu..a tam říkala holčina že si to tričko objednávali taky a mužské v pohodě...klasické bavlněné,hezká barva..v pohodičce...ale dámské...!!!- velikost XL je tak na mimino a hlavnbě partner má bavlnu ona nějakou umělou hmotu ve které se člověk během 3 minut neskutečně potí....
Odpovědět
Zelvi a jinak buď ráda,že děláš v takové dobré a známé firmě....já jsem sice také ve větší firmě,ale v oboru,který jde do kytek....to jíst budou lidi pořád :-D :-D :-D Ale s partnerem bych v jedné firmě pracovat upřímně nechtěla....(z existenčních důvodů-kdyby to krachlo,tak je to v pytli-jste bez příjmu,pak myslím,že to ani zaměstnavatelé neradi vidí a chci mít svůj prostor)
Odpovědět
To já v práci nedostanu nic....od firmy vůbec ne a od kolegů myslím,že taky ne.
Odpovědět
Profilova fotka
janičko,...jo jo je pravda že potravinářství a farmacie a si pofrčí pořád,...jinak u nás je takovejch párů a menželů v celé firmě,...ale je pravda že přítel si ráno naloží zboží a je v tahu,...a já s ním pracovně naštěstí nemám ani to nejmenší,....to by asi neklapalo :-D Jinak samozřejmě že jsem ráda za tuhle práci, jinak bych kvůli ní necestovala každej den a nevstávala ve čtyři hodiny,...ale končím k poslednímu říjnu a pak už mě čeká neschopenka , mateřská,....a pak už se určitě nevrátím,....teda nikdy nic není určítý,...ale bydlíme v Brně a nedokážu si představit že bych pak dítě viděla hodinu večer než by usnulo,...prostě už to nepůjde,...bohužel :-( ale určo zase bude něco jinýho,..ale v tuhle chvíli si to nedokážu představit,...mám ráda tuhle práci
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já mu dám dlouhý na obřad a koupím i s krátkým až si sundá odpo sako. jizi:Taky sem nechápala coje to za obrázek musela jsem se podívat na další ;-) Jinak přítel je živnostník tak žádná odměna nebude.Já dostanu něco od holek z práce, protože přijdou večer.A zaměstnavatel nám přispívá taky na dovču 4000Kč sice to není moc,ale každá kačka dobrá.
Odpovědět
My budeme mít pouze dlouhé rukávy a ne kvůli tomu,že bych na to nějak nesymyslně trvala,ale proto,že má jenom košili s dlouhým rukávem a jinou kupovat nebudeme.Do práce v obleku nechodí,takže by mu to zase jenom viselo ve skříni. Sidi to je dobrý prachy na dovču...nevím kdo to tady říkal,ale jedinou výhodu,kterou jsme měli-strávošky jsme již na konci roku přišli...takže já jsem úplně na nule.
Odpovědět
Profilova fotka
janicka:Tak to na tom nejsme ažtakšpatně.Stravenky máme taky.Můj taky do práce v kravatě nechodí ale chci aby naten obřad měl dlouhý rukáv a pak at si vezme krátký.
Odpovědět
Článek se načítá
Ty jo, a my nedostáváme nic....teda stravenky máme....a čtvrtletní prémie...a když se daří, tak i roční
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Jo vidíš odměny máme taky ale jen 2x za rok po prázdninách a před Vámocema :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky díky za info ohledně těch vaků. Zkusím ten prostějov a pak možná Ikeu pokud se někdy dostaneme.Našla sem to na netu asi za 260 kč? Málo - hodně , zdá se mi to přiměřené. Jinak přítel dělá taky ve větší firmě,kde až do doby než nastoupil -listopad 2008- byly také běžné bonusy.Nejsem si teda jistá zda i na svatbu atakdál,ale pak to začalo jít do kytek. Ta firma dělá pro automobilový průmysl,takže je asi jasné,že může být rád že má nějakou práci a že jeho pozici nezrušili.Jinak prémie spíš dávám já kolegyni ;-),dělám na živnostňák. Ale svou práci mám také ráda,jediné co mi to kazí je snad jednou budoucí rodičovství. To nevim jak skloubim.Ženskejm jako osvč stát moc nepomáhá :-|
Odpovědět
Ahojky! evdi: To je pech, ta operace, nezávidim :-S Ale budem tady na tebe všichni mylset, to určitě zvládneš! jak už tu někdo psal, nejhorší je asi to čekání... Ale představ si tu úlevu, až to budeš mít za sebou ;-) Šaty na převlečení mít nebudu, budem končit docela brzo a taky si je chci užít ;-) Asi v nich i pojedem do těch Ctěnic, já se na to docela těšim, že tam přijedu jako nevěsta, ale přítel z toho asi nebude moc odvázanej :-N Ale popravdě - ani nevim, kde bych se na hostině převlíkala - na záchodě? To fakt ne-e. A na druhej den si vezmu podle počasí letní šaty nebo džíny a triko. Vlastně asi ty džíny, máme koupený ty trička ;-) Košili jsem koupila s dlouhým. CHtěla jsem krátkej, aby mladej nenadával n vedro, ale... Nedávno mu nějak došly košile s krátkým (to moje ne/žehlení :-D ) a vzal si s dlouhým a ten rukáv si ohrnul... A to mu tak děsně slušelo, že skoro doufám, že si na hostině sundá sako a vyhrne rukávy :-N Jinak souhlasim, že košile s dlouhým bez saka vypadá tak nějak divně. Ale zase z parádního saka by měly vykukovat manžety košile, to je taky pěkný... Manžetový knoflíčky se mi moc líběj, ale nějak netušim, jak fungujou :-D Mám takový nejasný tušení, že to chce speciální košili, takže kromě svatby by tomu mýmu byly asi na prd, by je neměl kam dát :-D jizi: tak to oznámení mě fakt pobavilo, resp. spíš ten tvůj kometář. Ale vypadá fakt... zvláštně :-D Jo a odměny se u nás údajně dávaj ke kulatinám (prej, já tam ještě žádný neslavila), tak to by k svatbě mohli něco ukápnout ne? :-D Akorát už vim, že kolegové se mi na něco ložej, asi na nějakou pořádnou pánev (pokud jí nedostanu od někoho jinýho - budem to v práci řešit radši až po svatbě). A my odměny dostávali dvakrát ročně - před vánocema a před dovolenou, a to docela pěkný, ale letos zatim nic :-( Mám takovej pocit, že ta krize se šéfům v tomhle ohledu velice hodí do krámu, svalí se na ní kde co ]-( zelvi: K tričkům - já mám taky game over, červený (růžový na tom "mým" obchodě snad ni neměli =-) ), na sobě jsem ho měla zatim jenom jendou kvůli velikosti, ale zdálo se mi v poho. Ale mám doma asi dvě, který jsou sice s krátkým rukávem, ale pořádně "hutný", tak tušim, co máš na mysli. Jsou krásný, batikovaný (ona tahle hutnější bavlna toho asi víc vydrží), ale ne na léto :-| Jo, a dneska jsem zažila pořádnej šok - ozval se mi spolužák z gymplu a že prej jestli bych mu nenakreslila něco na oznámení. Na to já - jaký? On - no svatební. Já - jako tvoje??? No nakonec z něj vylezlo, že je to akutní, neb se žení 25.9.2009 :-D Ale on je s tou slečnou chvilku, aspoň mě to tak teda přijde, předtim měl pár delších vztahů (rozhodně delších než tenhle) - a nic. A teď tohle. On teda na jedný svatbě v květnu prones, že by se taky ženil, ale já to brala jako takový to "povzdechnutí do éteru"... A on dneska - no vždyť už jsem to v tom květnu naznačoval :-D Jako moc mu to přeju, ale stejně jsem v šoku. A navíc mu s tim oznámkem nemůžu pomoct, protože on by to potřeboval tak do týdne a já mám sotva čas řešit svojí svatbu, v úterý odjíždíme...
Odpovědět
Jejda, to je slohový cvičení :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj krtku,krtečku - to je elaborát :-N . A kampak svištíte? Já tu dlouho nebyla tak nějak nemám přehled..
Odpovědět
petrajda: No jo, když vy jste toho tolik dneska nakecaly, a já na to musim reagovat :-N Frčíme do Chorvatska na 10 dní. tak mě napadá, že až se vrátíme, tak některý tady (třeba aci) to budou mít doslova za pár. Jé, to se těšim, to "vlítnu" do těch nejžhavějších příprav :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to teda jo.Rozžhavená od moře do ještě vřelejší předsvatební nálady.
Odpovědět
petajda: Teď jsem koukala na ty manžetový knoflíčky - tý jo, fakt vtipný, navíc dobře vypadaj ;-)
Odpovědět
Mi tam vypadlo písmenko. Mimochodem, díky tady netu a jistejm překlepům už zásadně řikám "naše prtýnky". A přítel to komolí ještě hůř, to sem radši ani psát nebudu :-D
Odpovědět
Holky tyhle fotky jsou jiný než ostatní a moc moc moc se mi líbí.... http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
jani: Jo jo, taky jsem koukala. Mně se líběj ty její náušnice ;-)
Odpovědět
Holky, kdo kam jedete na svatební cestu? My teď vybírali destinaci a hotel a jsem z toho nějaká přešlá. Máte někdo zkušenost s buy nad fly?
Odpovědět
Je to moc pěkný, ty naušnice jsou super....
Odpovědět
lotri: my bud Kanáry, nebo Madeira.....
Odpovědět
aci: Jé... to je pěkný ;-) Zkusím mrknout.
Odpovědět
Profilova fotka
krtku - díky :-) On si je půjčuje i drahého švagr,takže pak nebude problém s tím nápisem. janicka - ty fotky jsou opravdu zajímavý. To je tak štěstí mít důvtipného fotografa. lotri - svatební cestu? Možná až příští rok :-) Jaksi nebude kdy a asi nebude ani za co
Odpovědět
ahojky děvčata, tak mi dnes odjíždíme na prodloužený víkend do mariánských lázní do hotelu Monty, doufam že si odpočinu, tak v pondělí se ozvu. až se vrátíme tak budu objednávat minizákusky, tak uvídím jak to dopadne
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?