Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm...tak miláček přijel dom ptám se ho jak je to u nich s odměnama a začal se tak chechtat,že jako jestli nevím kde pracuje a jak to tam přeci chodí. :-) a nojo-nemyslela jsem,že by tam něco takového oprobíhalo. košili asi náhradní vezmeme
Odpovědět
Profilova fotka
lotri - rukávy si pak muže vyhrnout
Odpovědět
petrajda: nechápu, proč by si ohrnoval rukávy? jako samozřejmě logicky může, ale asi to neudělá... prostě je to slavnostní den a myslím, že i on bude mír na sobě rád věc, která mu sluší.
Odpovědět
Profilova fotka
lotri - no tak jo :-) . Mi to prostě neberem zas až tak vážně.Už sem to tu psala..děláme vše proto,aby to celé bylo trochu odlehčené. Miláček bude na obřad taky nastrojenej-no sem na něj zvědavá jak to vydrží a pak snad ještě chvíli,ale nepředpokládám,že si celou dobu nechá sako a rukávy nesroluje :-D
Odpovědět
petrajda: no chlap chodí v obleku normálně, nemusí se nějak přemáhat a ošívat se :-) a vybral si ten co se mu líbil a k tomu i vestu a ascot, takže nemysli si, že by chtěl něco hrnout nebo se převlíkat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to je fajn,když je zvyklej nosit tyhle hadry - u nás to jsou leda motnérky :-D
Odpovědět
Můj se hrozně potí a obleky nesnáší,hlavně kravaty úplně příšerně.....tak bude rád, že se může převléknout....
Odpovědět
Profilova fotka
lotri - teda hadry ne - to sem trochu přehnala ;-)
Odpovědět
petrajda: jsně, každej je jinej :-) mělo tam bejt nemyslim si, ne nemysli si :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já zase jsem ráda,že si nezvolil motýlka. To zas nesnášim já...ale naštěstí to nikde nikdo v okolí nenosí,takže dobrý. Jde mi o to uvazování kravaty,ale to naštěstí ovládá
Odpovědět
petrajda: my máme ten ascot a ten je vzadu jen na zapnutí, nic ho neškrtí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lotri - jo ten jsem taky scháněli,ale nesehnali jsme žádnej vhodnej,stejně jako se mi líbí vestičky,ale přítel je zas strašně hubenej a prostě mu nesluší - plandá na něm jak plachta ve větru
Odpovědět
Článek se načítá
my ještě nemáme ani kravatu a ani košili, snad si to koupí tenhle víkend :-) lotri: a kupuje si přítel košile sám, nebo mu je kupuješ ty? potřebovala bych tip, jakou košili koupit..myslím jako materiálové složení - ten můj má jednu starou košili z tanečních a to je všechno a tam nic nevyčtu, nevím, co je teda do obleku "dobrá" košile.....kavlitní, aby ho to nekousalo, aby se v tom moc nepotil...
Odpovědět
aci: my košili půjčujeme, jelikož k tomu acotu se nosí frakovka - se stojacím límečkem a tu nemáme a jinak ani nevyužijem, takže půjčujeme. Kup bavlněnou... v C&A nebo M&S dražší... když je vypereš s aviváží, tak štípat určo nebudou...nesmí bejt nový, jsou hrozně naškrobený.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mam taky dotaz. kde se dá sehnat ten vak na šaty či oblek? jasně z půjčovny dostanem,ale i jindy bych ho využila.
Odpovědět
petrejda:já ho viděla v nějakém takovém katalogu domácích prostředků, co se prodává dealersky, jako Avon...ale nepamatuju se, jak se ten katalog jmenuje....
Odpovědět
aci: není to dedra?
Odpovědět
lotri: fakt si nepamatuju....
Odpovědět
Petrajda já jich koupila už několik v OP prostějov..a půjdu tam zase...mají je za dobrou cenu a teď á přítel další nový oblek,takže ho tam zase frknu. Jinak přítel dostal peníze i před rokem,když mu zemřel táta..a to poměrně hodně dobrou částku.Zajímavý ale je,že ve stejné práci pracuje i jeho sestra..ale nejmenuje se stejným příjmením jako táta...logicky,když je vdaná..tak ale nedostala nic.I když si myslím,že je to spíš pozicí ve firmě....
Odpovědět
Ty jo holky, ti vaši zaměstnavatelé jsou ale milí :-) Nás bohužel nic takového nečeká, jen se asi složí kolegové. Na obřad bude mít drahý určitě dlouhý rukáv, ale na hostinu už pak krátký, on je horkokrevný. Ale nevím jakou barvu...Já mám krémové šaty, výzdoba bude asi žluto-zeleno-bílá, tak nevím, jestli shánět krémovou košili a nebo světle žlutou...Bílou nechci, aby ty moje šaty vedle něj nevypadaly moc tmavě....A kravatu heště pak k tomu vybrat...No to bude boj....A ještě vestičku sehnat...
Odpovědět
Sal..já bych to všechno vsadila na barvu Tvých šatů...čili..pokud jsou krémové..tak i krémovou košili...budete se pak hezky vyjímat na fotkách...
Odpovědět
filu: Ty máš krásný šaty na převlečení, už jsem ti je jednou tuším obdivovala. Já si koupila na promoce černé šaty, oživené zelenou a lesklými korálky...Ale nevím, jestli by se to hodilo na převlečení na svatbu....Jinak bych samozřejmě chtěla mít šaty co nejdýl, když už jsem je tak pracně sehnala :-N lotri: Vy jste ten váš oblek sehnali v nějaké obchodní síti a nebo to byl nějaký krámek jen tam u vás? Moc se mi líbí ta vestička a askot x-) Jinak vaky na šaty jsem viděla i v Ikeii, jeden kratší máme doma, ten dostal přítel k obleku od Blažka a teď mám v něm šaty šuplé já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: jsem z Nymburka, ale bydlim u pritele v Predni Lhote, Hostinu mame v Bílé Růži a pak grilovani s kamardama v Myslivne kousek od Podebrad
Odpovědět
janička: To bude ale asi nadlidský úkon sehnat tu moji barvu...Zkoušela jsem sehnat kousek látky, i jiného než saténu nebo taftu, z kterého by mi ségra ušila pompadůrku...a velká potíž. Ale třeba se natrefí. Akorát já v CaA a MaS asi neumím nakupovat, neviděla jsem tam ani obleky, ani košile :-(
Odpovědět
My máme oblek z CA.Škoda,že bydlíš tak daleko..vím o jednom super obchůdku v Praze...tam prodávají jenom kravaty,motýlky, a jiné nesmysly na krk..a jenom košile...takže mají dá se řct 2 druhy sortimentu..tam by sis určo vybrala. Na netu bych to zavrhla hned...většinou je barva jiná....(dokonce i já,která jsem si přes net objednala bílou kravatu jsem nakonec koukala,že je nějak moc proužkatá...což na netu vůbec vidět nebylo)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak to my s bonusem za svatbu utřem,...dokud jsme byli pod Dánama a jmenovali se BHJ,..tak se taky dávala firma peníze,...ale pak nás koupilo Nowaco,....a utřem :-D ,...oba :-D ,....není nad to dělat v jedné firmě :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale kolegové chtěli poslat náš seznam svatebních darů,...je tam zvykem že se lidi skládají na dar,....a předávají ho když se doveze na firmu cukroví,...protože na obřad se pak jdou dívat většinou ti úplně nejbližší spolupracovníci
Odpovědět
Zelvi hele a Nowaco přeci musí být bohatá firma..to jsou takový škrti???? Tak proč mají tak drahé ryby...vrrrrrrrr :-D :-D
Odpovědět
salom: je z půjčovny v Poděbradech. Nám se právě tahle vestička a ascot nelíbily, tak jsme zvolili jiný, který jsem bohužel nevyfotila.
Odpovědět
Já si celkově přes net nerada objednávám oblečení - když to nevidím, tak to neuhodnu...barva, materiál, velikost...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?