Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky zdravím :-) aci - šéf je teda pěkný povříslo,ale snad mu to vysvětlíš. mě se už v práci taky stalo,že sem musela na šestadvacátýho odmítnout zákaznici.Dělám sama na sebe,je to blbí,ale nešlo to. Zákaznice neodmítnu ani když mám náhodou dovolenou a jsem doma,ale tohle je vyjímka. janicka - tak to je dobrý.Myslím,že muj přítel by od svého šéfa dostal spíš odměnu za to,kdyby si svatbu rozmyslel :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Salomme: No, jsem ráda, že v tom nejsem sama :-) Zůstala jsem na to zírat a chvilku mi trvalo, než mi došlo, co to je... :-D Janicko, tak to je super, Pepčovi závidím, já chci taky odměnu! Aspoň třeba kinder vejce :-D :-D
Odpovědět
janička: To je super, to jsem ještě neslyšela :-) petrajda: To snad ta zákaznice pochopila, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
salomme - pochopila ;-) Lépe řečeno musela pochopit. Holky taky stále oběvujete nové a nové věci,které bezpodmínečně musíte mít,případně narážíte na věci,které jste marně třeba před čtvrt rokem scháněly,nahradili jiným a teď jste na ně narazily?? mě se to teď stallo s ozdobama do vlasů. Našla jsem ty zacvakávací perličky do vlasů. No kupovat je už nebudu,mám místo toho čelenku,ale naštve to :-)
Odpovědět
Chichi..jsem mu taky řekla, že když pořád říká, jak jsem ho uhnala, tak že je vlastně moje.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janicka :-D :-D :-D tak to je dobrá sranda
Odpovědět
Nazdárek Petrajdo..ty naše ztracená nevěsto...nějak tady na nás prdíš!!!!! Jakpak je??? Jinak sice sranda to je,ale nemám šanci..chce nové pneu na auto...a i když jsem mu nabídla výměnou svojí,tak jsem se nechytla...chichi :-D
Odpovědět
janicka: jakou odměnu? zelvi, jizi: tak to jsem ráda, že má někdo taky košili s krátkým rukávem, já se to bála vůbec navrhnout, že to bude eticky nepřípustný....
Odpovědět
Profilova fotka
jo Jani, tak to je dobrý za svatbu dostat odměnu to já tak prstem do oka, asi jako většina z nás šatičky na převlečení mám, ale jestli je nakonec budu mít ještě nevím, ale nejspíš jo, ale až večer budu se bát abych ty půjčené nějak nezničila
Odpovědět
Profilova fotka
neprdim, holky, vážně ne :-) . jednou sem sem nakoukla v pondělí a pak sem se nedostala k počítači vůbec. Až teď.Buď je hodně práce v práci a nebo mám rozbordlenej pracovní kout,protože mi dělaj topení,vložkujou komín,malujeme,srovnáváme podlahu atakdále atakdále.Takže přípravy na svatbu jak maj vypadat :-D . Tak jak jsme se přestěhovali myslela sem že bude od stavby klid a ono holt ne,no!! takže teď si zase chvíli užívám klávesnice.. dost jste mi chyběly...s nikým jiným se o svatbě taky nejde povídat
Odpovědět
salome, jizi: taky jsem na ten obrázke nejdřív nevěřícně koukala a pak teprve pochopila :-D petrajda: já spíš nacházím stále nové a nové věci, kterýma jsem se do tedka nezbývala a zjištuju, že je budu potřebovat...
Odpovědět
Profilova fotka
lowe - ahojky.Krásné nehtíky. šatky budu mít na převlečení taky,tmavomodré,kraťoučké.Svatebních si chci užít co nejdýl,ale těch druhých tak nějak taky. Se mi možná líběj víc
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
petrajda: tak to máš pravdu, s nikým jiným se taky o svatbě nebavím, protože to lidi nezajímá jinak u nás je to samé, jen u rodičů doma, co se tam budeme shromaždovat a připravovat
Odpovědět
Ahoj vespolek. Jani, přítel má v práci taky bonus za svatbu a stejný tam mají i za narození dítěte. Nejsou to žádné ohromující částky, ale v takové situaci každá koruna dobrá a hlavně mi to přijde jako moc milé gesto od zaměstnavatele ... zatímco ten můj nám teď ve jménu hospodářské krize sebral stravenky a flexipasy. :-p Já mám šaty na převlečení krátké bílé na ramínka (kdyžtak je mám v albu) + budu s sebou asi mít i kalhoty a nějakou halenku a svetr, kdyby byla zima (při hezkém počasí plánujeme večerní oslavu na zahradě), ale jinak - stejně jako některé z vás - chci být ve svatebních co možná nejdéle a třeba se ani nepřevlékat, pokud to nebude moc nepohodlné, nebude mi zima nebo se neušpiním. Petrajda: Tohle se mi stává pořád i mimo svatební přípravy, ale vždycky se to snažím brát tak, že jsem to už nějak operativně vyřešila a nenechávám si zkazit náladu třeba tím, že jsem si vybrala něco "horšího" a teď mají plné obchody super úžasných věcí. Jinak co se týče práce, tak já toho budu mít taky před svatbou hodně, ale v mém případě to je plánované, protože máme na celý rok harmonogram uzávěrek a termínů, akorát já nějak při plánování svatby zapoměla tohle brát v úvahu. ;-) A hlavně mám fajn kolegy, co se mi už sami nabídli, že za mě lecos dodělají, až budu na svatební cestě, takže to bude snad v pohodě. Jo a právě mi píšou ze zlatnictví, že máme hotové prstýnky. Jipí, jipí, jou!!! :-D
Odpovědět
ahojky holky :-) Jinak chlap taky dostane v práci odměnu :-) je to opravdu příjemné a moc pěkné gesto od zaměstnavalele.. :-) a dokonce mají taky i na narození dítěte, ale o tom jsme nevěděli... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
původně sem myslela,že se se všema sejdem u nás v domě.Ale nakonec jsem zjistila,že nejsem schopná dát dohromady koho kam posadit do auta.Ai by jsme se k nám na dvorek všichni nevešli. Je nás moc.Takže jsem se na harmonogram nakonec vykašlala,od nás pojedeme jen s nejbližší rodinou a nejbližšíma kamarády a se všema ostatníma se sejdem až na místě před oddacím místem. Taky co sem změnila je barva ubrusů - bude žlutá s bleděmodrým voálem uprostřed.Barevná květinová výzdoba.Sál kde máme hostinu a zábavu je sice velký a kuchyň bezva vybavená,ale jaksi by modrobílá výzdoba působila trochu studeně a smutně. Světlemodrej voál už mám koupenej tak jsem hledala vhodnou alternativu.
Odpovědět
Profilova fotka
téda holky, já se zeptám toho svého zda náhodou taky nedostávaj odměny :-) . Né jakože bych byla chtivá,ale přijde mi to jako dobrej,promiňte mi to, fór. Jenže u nich taky nastali škrty a může být rád že on a jeho kolega jsou jediný z fabriky co jim zaplatí přesčasy.Jinak jsou tzv. zakázané :-S
Odpovědět
ty jo, to jsem netušila, že se dávají v některých zaměstnáních takové odměny.....přítel je živnostník, takže ten nic nedostane...
Odpovědět
Profilova fotka
filu: tak to budeme dvě co toho budeme mít před svatbou dost, ale taky jsem domluvená s kolegy že mi leccos dodělají, protože přece jenom budu skoro 3 týdny pryč, tak se to musí udělat přítel dostal příspěvek na dovolenou tak to je taky taková odměna, hezká petrajda: u nás taky dvorek není nijak velký, ale nějak se snad poskládáme, hold budou auta až na silnici no
Odpovědět
Profilova fotka
ono je to asi brané něco jako svatební dar jen se tomu asi jinak říká. Odměna mi zní trochu divně- snad je to vždy stejná částka. Aby se nehodnotila výše třeba podle toho jak vypadá nevěsta nebo ženich :-D :-D Ale rozhodně je to hezké gesto.tak jsem o tom neslyšela
Odpovědět
Joo a jak jste se ptaly na ten krátký/dlouhý rukáv, tak přítel bude mít dlouhý. On v tomhle sám docela dbá na etiketu a podle ní má být k obleku dlouhý rukáv, tak ho bude mít, aby si připadal víc slavnostně (já takovéhle věci neřeším a každý ať má, v čem se cítí dobře). Bude mít béžový oblek a k tomu šapmpaň košili. Pak ale počítám, že budeme mít s sebou jednu až dvě košile na převlečení, kdyby se zapotil nebo ušpinil a z toho aspoň jednu s krátkým rukávem, aby se mohl aspoň na té večerní oslavě cítit pohodlně.
Odpovědět
Profilova fotka
tak přítel bude mít košili s dlouhym rukávem,akorát teď půjčoval manžetové knoflíčky švárovy-šel na svatbu za svědka- a on jaksi je zničil :-S . Ale zas na jednu stranu,byly takové obyčejné,takže mám námět na pěkný dárek k našemu né zas až tak kulatému výročí na 6.9.
Odpovědět
Profilova fotka
Petrajda: jsem asi úplně aut, ale co jsou manžetové knoflíčky?
Odpovědět
Profilova fotka
knoflíky na rukávech pánské košile. Nosej je spíš typický kravaťáci a byznysmeni :-) ,což přítel neni sice,ale já jsem si při koupi jeho košile nevšimla,že je to košile s těmahle "ťuplikama". Ty co sem mu objednala jsem treď dala do alba,ale nevim,¨zda tam vydržej... nejsi aut, já to dřív znala znala jen zdálky...když jsem kdysi dávno pracovala v kanclu a naproti seděl šéf. Jééé to už je dávno..
Odpovědět
Profilova fotka
já taky dělám v kanclu ale šéf chodí většinou v šortkách, jen když má jednání tak je v kvádru, ale nevšimla jsem si že by měl nějaké jné knoflíky, a je to u košile jo ne u saka přítel budem mí jen obyč bílou košily s dlouhým rukávem
Odpovědět
Profilova fotka
lowe - no ten náš tenkrát to bral moc vážně. byla s ním i sranda,ale když jsem hojednou viděla v těch šortkách na nějaké firemní akci,tak jsem ho nejdřív přehlídla :-) .Hele možná se to nosí i u saka,ale tahle košile je prostě měla.Sice plastový,ale byly hezký.Teď jsem mu kupila takový prdlý - ve stejnym duchu máme celou svatbu-prdlou¨. Jinak ta jeho košile je taky docela obyčejná,akorát ty dirky jsou prostě jinak,ale to je už celkem jedno. je mu to jedno je,neřeší nic,trpce nes když si tu košili měl jenom zkoušet
Odpovědět
tak přítel bude mít krátký rukáv, do dlouhého ho nedostanu.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda: jo tak to chápu, přítel taky vždycky řeknu zkus si to jak to bude vypadat s botka atd, tak vždycky ted jo, ach jo ale vždy si to zkusí kozinka: já chystám ještě jednu košiy pak na převlečení a to taky už s krátkým, protože jak ho znám tak mu bude vedro a začal by su s tím dlohým ohrnovat
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja dostanu darky v nekolikatisicove hodnote, ktere si sama vyberu,pritel nevim. u narozeni ditete je to stejne :-) taky mi to prijde jako hezka pozornost :-) jinak pritel bude mit kratky, on by se uskvaril i kdyby nesvitilo slunicko :-)
Odpovědět
sidi: chlap má košili s dlouhým rukávem a vestičku a oboje bude mít celou dobu... krátkou bych asi nesnesla, vůbec se mi to nelíbí, by vypadal jak číšník.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?