Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci: jéé,tak to bych si dala taky klidně říct x-) x-) ,šampáno,jahůdky...to je paráda...jednou (to jsme ještě neměli malého),jsme byli v zimě na horách,tam bazén,obsluha donesla šampáno+jahody a my to pili v tom bazénu,to bylo super,jak tak ted vzpomínám.....jo,ale jak jsme pak z toho bazenu vylezli a já si dala sprchu,tak jsem až pak zjistila,že jsem navalená jak čuně :-D . Jinak s tou kravatou,jsem ráda,že teda proužkovaná bude lepší ;-)
Odpovědět
Hi hi, my mít velkou vanu nebo vířivku, tak bych v ní asi skončila neromanticky sama, jenom s tim šampáněm. minule jsme drahýmu ukazovala nějakej ten krásnej pokoj s rohovou vířivkou - a on se úplně oklepal, že fuj, tam musí bejt horko, bleee :-p :-D :-D
Odpovědět
krtek: no tak počítám 4000 - mají slevu velkou :-) jana: šampus chce přítel, prý přijdeme a skočíme do tý vířivky a pak prý budeme probuzení a dáme si ten šampus.... líbí se mi, že je tam check-in až ve 12h a možná nám to i prodlouží, takže mám ideu, že v deset bdue snídaně a pak masáž a pak šup zase do postýlky :-) hodím do laba fotku kajuty
Odpovědět
Tak to je i přijatelná cena ;-) Aby to nedopadlo spíš tak, že se v tý vířivce dorazíte a svorně usnete podroušeni šampusem - to by byl totiž typickej scénář pro nás :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aci: tak to je luxus jak blázen,hezký x-) x-)
Odpovědět
aci: Jééé, ta vana x-) My máme totiž doma jenom sprcháč, tak mě to bere tim víc :-N
Odpovědět
Profilova fotka
krtek: nápodobně :-D
Odpovědět
krtek: tkay se tak bojím, že to dopadne :-) ale tak co, aspon se na té pěkné velké posteli dobže vyspíme ty jo holky, ani nevíte, co mi dalo práce něco takovýho najít....já chtěla pěkný moderní hotel a né v centru Prahy....nemohla jsem sehant nic, až pak v MF psali, že luxusní hotely mají krizi,tak zlevňují až o 50%...pak jsem to našla a hnedka mě to uchvátilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
edvi - díky konečně někdo rozumnej, já to vidim stejně ;-) pro ostatní - navážet jste se začali vy do mě, ten můj si mě rozhodně vzít chce a mindrák teda žádnej nemám :-D :-D, jen mě mrzí jak hned všechno co člověk napíše obecně hned berete na sebe a nejste shopné se na věci dívat s nadhledem a humorem :-| dál sem vážně chodit nebudu nemám ráda lidi co nemaj smysl pro humor a vy jej zřejmě nemáte :-) :-D :-D - přesto Vám přeju aby jste si vše užily a tou pusou v zemi opravdu nikdy rýt nemusely :-) ;-)
Odpovědět
Já teď koukala na zprávy a ukazovali apartmá, ve kterým je teď Madonna - skromné, 113 tisíc za noc :-N A přítel se tak zamyslel a řiká - to jsou asi dvě třetiny našeho auta. A pak - a kdybysme ho prodali, tak nemáme ani na dvě noci :-D
Odpovědět
krtek: no tak luxusní bych snad ani nedchtěla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéžiši,za 113 000...??? Hrome to tam je všechno ze zlata či co...?? Sice ano je to velká hvězda,a může si to dovolit,ale podle mě,už to je rozežranost......Někteří lidi nemají s prominutím co žrát,a někdo se takhle topí v miliardách......
Odpovědět
Článek se načítá
My budem v něčem takovým http://www.zamekctenice.cz/cs/zivot-n... Pěkný, skromný, jen ta vana mi tam chybí :-N brum: Já myslim, že se to tu zbytečně rozpatlalo. Ale třeba pro aci je práce navíc v období příprav fakt problém (to naprosto chápu a taky chápu, že ty jako nezaměstnaná to vidíš jinak) a reagovat na to stylem "řešíš blbosti, víš prd o životě" je přinejmenšim netaktní... to neni o smylu pro humor, ale spíš o nějakám respektu nebo jak to napsat. tak se nediv, že se jí tu hned někdo zastal ;-) Jinak některý tvoje postoje docela chápu, ale ty je asi píšeš moc "natvrdo" způsobem, kterej pak někoho může vyprovokovat ke stejně "hrrr" reakcím a pak je z toho tohle...
Odpovědět
No ukazovali i záběry - a je to prostě pěknej pokoj no :-D Teda spíš byt než pokoj :-N
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Jé vy budete mít krásnou svatební noc,můj drahý se nechce nikam trmácet,prej domaje doma :-( janicka:Takolegyně bysi teda zasloužila.Tak jí to vyčiníš až se vrátí z dovči ne? Já na ty okna vlítnu zítra a pak uklidím až před svatbou u nás je to marný drahý a pes jsou snad horší než děti ;-)
Odpovědět
sidi: U nás ten binec dělám já =-) :-N No, pes se taky snaží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krtek\. taky hezký apartmánek ;-) no my budeme doma.... :-D ale snad si to užijeme pak na nějaký tý dovči na jaře 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Já když jsem sama doma tak se ani nepokouším o nějaký "vaření" v kuchyni abych pak tam nemusela uklízet bordel ;-) U nás se o to hlavně stará drahý pejsek je v tom nevině.Co máte vůbec za rasu?
Odpovědět
Profilova fotka
aci - tiše jen závidím, ty fotky vypadají opravdu skvěle. To budete mít super relax a po čase na co vzpomínat
Odpovědět
Profilova fotka
Taky krásný naprstýnky: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
sidi: jo jo, když jsem sama doma, tak se taky snažim nádobí nepatlat. Máme křížence jezevčíka a čivavy- barvou jako jezevčík, malý, ale normální nohy a tělo a kratší čumák. Roztomilý moc, ale šíleně tvrdohlavý. navíc jsme jí rozmazlili...
Odpovědět
krtek: no vy to máte taky moc pěkný :-) já jsem schválně chtěla tu vanu v pokoji,jinak ctěnice byly na druhém místě, kdybych nic nenašla :-) naladial mě hrozně ta Vila ironia v tom Vysokém mýtě...tam je to super
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Tak to máte malýho hafana, my máme pitbula ;-) aci:Ty fotkyjsou nádherný, kde že to je?A kolik za noc?
Odpovědět
aci: Mě zas ta Loučeň - ten domeček, a ty Liblice taky. No, ještě budou nějaký ty výročí... :-D Já pro dnešek končim, jsem nějaká utahaná. Tak dobrou!
Odpovědět
sidi: je to botel golf yacht Praha....nebo tak nějak...kotví u Libeňského mostu v Praze :-) cca 4000 po slevě za noc
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Hmmm,vypadá to fakt krásně ta cena celkem jde.A v kolik vy tam tak pojedete?My máme ještě večer mejdan tak minimálně do půlnoci
Odpovědět
sidi: no vezmeme si tu modrou želvu, nebo rychlou želvu....přijedou dva a jeden jede tvým autem a druhý veze vás....počítáme, že se tam dostaneme tak ve dvě po ránu a nechají nás spát tak dlouho jak budeme chtít....:-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Aha tak to jo a ty se budeš převlíkat nebo pojedeš ve svatebním.To by se mi taky líbilo,ale muž bude určetě proti :-(
Odpovědět
sidi: to já nevím, jestli se budu převlékat....uvidím, šaty mna převlečení mít budu,ale jestli ej použiju, to nevím...asi se mi nebude chtít :-)
Odpovědět
holky, chci objednat ty okvětní plátky, nemáte představu, kolik toho na kolik stolů...nebo jak to odhadujete? já mám 26m stolu....tak nevím kolik toho mám objednat...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?