Menu Forum

Nevěsty ze září 2009

9. zář 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
estrellita
Registrovala se 16. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 1586 příspěvků. Má 52 přátel.
  • Svatba byla 25. září 2009
fotoportrét
fotoportrét
estrellita
Registrovala se 16. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 1586 příspěvků. Má 52 přátel.
  • Svatba byla 25. září 2009
 lotri: prijed k nam domuuuu emoticon jsou dve veci, ktere me z domacich praci neba a to je zehleni (to musim delat casto) a pak umyvani oken - to oddaluju emoticon
12. srp 2009 v 16:34  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
edvi
Registrovala se 17. července 2009 na beremese.cz. Přidala 304 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 26. září 2009
    Ve skiareálu Opálená, Beskydy-Čeladná, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
edvi
Registrovala se 17. července 2009 na beremese.cz. Přidala 304 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele.
    Ve skiareálu Opálená, Beskydy-Čeladná, Region Frýdek-Místek
 Ahoj, tak já se už trochu uklidnila co se týká svatby.

Dočetla jsem jen posledních pár příspěvků hlavně Brumdinky a musím reagovat.
Brumdi, tahle diskuse se jmenuje nevěsta září 2009 a to znamená, že sem chodí holky které si svou svatbu chtějí užít a chtějí se bavit o ni. Je to diskuse o svatbě. A pak jsou tady určitě i takové včetně mě, které taky dělají svatbu jednoduchou, jinou takovou jakou chtějí, a chodí sem právě proto aby se odreagovaly od všedního života. A docela se mě dotýká, že píšeš, že jsi snad jediná co ryla hubou o zem. Můžu ti opravdu říct, že nejsi a každý si může včetně mě myslet, že to nejhorší období v životě už prožil a ostatní se zabývají pro mě stupidními problémy, protože nic horšího je zatím nepotkalo. Ale o tom tahle diskuse není. Katastrofy a tragédie jako se dějí v životech spousty lidí nevidím důvod proč to ventilovat zrovna na téhle diskusi. Aspon se odreaguju, že mě čeká aspoň něco pěkného. A mě prostě baví zapomenout na chvíli na minulost a podělit se s holkama o to kdo má jaké šaty, kdo co chystá, jaký dort, kdo se jak těší.......proč ne.At má každý svatbu jakou chce a jestli je někdo nervozní z toho jaký bude mít ubrus tak ať je ne? Vždyt jsou to nakonec hezké starosti, tak proč si je neužít.
12. srp 2009 v 17:21  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
Registrovala se 5. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1115 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Opava.
  • Svatba byla 19. září 2009
    V Komárově u Opavy, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
Registrovala se 5. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1115 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Opava.
 holky,posl.dobou nepřispívám,nějak Vám nestačím.... emoticon ,ale jinak Vás sleduji. emoticon Ale co se týče Brumdi,tak to mě už zvedlo za židle,ale nemá cenu reagovat,protože si tadle osoba bude stejně furt myslet své,jakož i tedkom,a probírá VÁS na diskusi "první rozvod",prostě trapnáááááááá.....a až si to klidně přečte. Hraje si na chudinku a přesto to nemá v hlavě asi v pořádku emoticon ,jo a až se klidně do mě pustí v diskusi "19.9.2009" klidněěěěě emoticon ,když už tadle osoba vleze všude. Holky,pěkně jsze ji to nandali emoticon
12. srp 2009 v 17:25  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janicka006
Registrovala se 10. února 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 516 příspěvků. Má 24 přátel.
    V Lounech, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
janicka006
Registrovala se 10. února 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 516 příspěvků. Má 24 přátel.
    V Lounech, Region Louny
 Nazdárek všem,

teda chvíli tady nejsem a už je tady takový tóčo!!!!
Nebudu se k tomu dlouhosáhle vyjadřovat,mám jen tři své úvahy
1.) brumidko kdekoli jsem Tě zahllédla,tak tam ses štěkala....takže pokud to chceš praktikovat i u nás,nechoď mezi nás.Myslím,že máme každá opravdové starosti v běžném životě a vytvářet si je tady uměle na chatu je naprosto zbytečné....
2.) vůbec netušíš co si tady z nás která prožila za nemoci,ztrátu blízké osoby nebo jiné opravdu těžké životní situace..neznáš nikoho,takže nesuď
3.) a taky je mi jedno jaký budeme mít ubrus,chci tady z holek mít nejlevnější svatbu,máme asi i skoro nejméně lidí...a přesto mi nepříjdou holky trapné nebo povrchní....je to prostě pro ně důležité a chtějí si splnit své sny,tak ať si udělají co chtějí.....upřímně Tobě do toho nic není....
Vlastně jsem vůbec nepochopila proč ses tady do holek začala navážet....nemáš ty náhodou trochu mindrák,že si Tě ten Tvůj nechce vzít?????
12. srp 2009 v 18:06  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janicka006
    V Lounech, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
janicka006
    V Lounech, Region Louny
 Tak to by bylo k tomu všechno a teď něco jiného....

Holky s tím účesem...vám to všem totiž tak sluší..tak proto si myslím,že budu bypadat jako pako mako emoticon
Já s ním prostě spokojená nebyla a nebyl to můj šálek kávy.

Nazdárek Jani..ty pořád žehlíš nebo co??? emoticon emoticon emoticon
12. srp 2009 v 18:09  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katcha.
Registrovala se 11. června 2009 na beremese.cz. Přidala 167 příspěvků a 2 alba. Má 17 přátel. Region Teplice.
    Na Ústecku, Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
katcha.
Registrovala se 11. června 2009 na beremese.cz. Přidala 167 příspěvků a 2 alba. Má 17 přátel. Region Teplice.
    Na Ústecku, Region Ústí nad Labem
 Ahojte. Teda já se snažim poctivě každý ráno a večer dočítat a vy se mi tu dneska takhle rozepíšete- s Brumdinkou v hlavní roli !! emoticon Moje reakce k vaší diskuzi: No comment emoticon .
Sem samozřejmě s nevěstama, vždyť sme jeden tým, ne? A tohle je svatební web. emoticon
Téma okna- nechtěla sem úklid řešit, ale jak nám šoupli ten čas obřadu, rozhodli sme se udělat sraz svatebčanů, ostužkování atd. u nás. Takže grunt nás nemine emoticon
Zítra jedem rozebírat detaily akces panem provozním, pač máme všechno na jednom místě. Takže jako v kolik co bude, kdo s kym bude spát (myslím rozdělení pokojů), kudy kdo povede nevěstu a takový ty blbiny. Nevim, jestli sem na tu schůzku dost připravená a vybavená všetečnejma otázkama emoticon .
12. srp 2009 v 18:11  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janicka006
    V Lounech, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
janicka006
    V Lounech, Region Louny
 Katchi...i já se chystám na generální úklid...protože já chci být u kamarádky(aby mne ženich viděl až na radnici)..takže Pepča bude doma sám přijímat svatebčany....takže kdyby někde něco,tak to ani nezamaskuju emoticon ...takže to musím všechno preventivně zlikvidovat.
To budou okna,prach(až si budete chtít pořídit černý nábytek,tak přiďtě k nám a přejde vás to ve vteřině!!!),vyluxovat,lednice,připravit pohoštění...no věcí bude fůra....Teda aby to nevypadalo,že jinak neluxujeme a neutíráme prach.. emoticon emoticon
12. srp 2009 v 18:16  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salomme
1
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 521 příspěvků. Má 17 přátel. Region Hodonín.
  • Svatba byla 5. září 2009
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
salomme
1
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 521 příspěvků. Má 17 přátel. Region Hodonín.
    Region Hodonín
 Chtěla bych taky podpořit aci v tom, že je to na pytel mít takovouhle práci těsně před svatbou. Nejde o to, že by to nezvládla, ale o to, že bude zbytečně uhoněná a utahaná a ten svůj den, na který toho už spoustu připravila, si neužije. Navíc má z nás taky nejvíc hostů, jestliže se nemýlím. Pokud někdo lobuje za obyčejnou svatbu bez serepetiček, tak prosím, ale já třeba chci mít na svatbě svatební noviny, tombolu, vlastnoruční výzdobu a další věci a jejich výroba je poněkud časově náročnější než jen zvednou telefon a nebo kliknout myšlí na netu a je hotovo, bez práce.
Je pravda, že brumdinka se objevuje ve spoustě diskuzí a ráda píše svůj názor, stůj co stůj a ráda si ho taky hájí, uštipačně ostatní shazuje - viz "princezničky". Ale co s tím naděláme? Nic, fórum je veřejné. Co se počtu příspěvků týče - holt má víc času, než my, povětšinou zaměstnané nejen přípravou na naše svatby, ale také naším zaměstnavatelem. Hawk.

Janicka: Jani, ty budeš taky krásná něžná nevěsta!
12. srp 2009 v 18:17  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
Registrovala se 24. února 2009 na beremese.cz. Přidala 2783 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 11. září 2009
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
Registrovala se 24. února 2009 na beremese.cz. Přidala 2783 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
    Region Praha
 Ahoj!

Díky všem za pochvaly vizáže, to potěší emoticon Včera se mě pořád přítel snažil vytáhnout ven a já frt nechápala, proč tak rychle... A nakonec jsme šli skoro za tmy a tam mi konečně docvaklo, že si mě chce asi užít takhle upravenou za světla emoticon

Okna meju tak jako estrel, maximálně 2x ročně emoticon

aci: Já tě s tou prací chápu. A i kdybys žádnou svatbu nechystala - stejně je to nefér, že se takhle zneužívaj jenom ty schopný. To je jak návod "dělej na hranici vyhazovu - sice jo, ale ne moc - a budeš se mít dobře. Každej bude vědět, že jsi "neschopná" a nikdo tě nebude s ničim otravovat". Svatba nesvatba, tenhle princip se mi moc nelíbí. Být tebou, tak se asi taky ozvu, když už ti to šéf vlastně nabíd emoticon

Jinak zírám na tu "diskusi" ohledně brumdinky, ani nevim, jestli se k tomu chci vyjadřovat. Jen za sebe - já sem chodim právě proto, abych probírala s prominutim p..oviny jako barva stolu a kolik růží do vlasů. Jasně, taky se občas v nějaký diskusi "odvážu" a pustim nějakej ten soukromej názor nebo hodně osobní zkušenost, když mám pocit, že třeba může nějak přispět, ať už někomu druhýmu nebo mě, ale 1. tady probírám blbosti, protože v reálu už to některý lidi otravuje a tady nikoliv, páč tady jsme všechny "na stejný lodi" a 2. na probírání hodně osobních názorů a takový ty vážný debaty mám kamarádky, tak nevim, proč bych měla jednu a tu samou věc omílat dokola v každým tématu emoticon A jako povrchní princezna si skutečně nepřipadám - ale vtip je v tom, že tady si to vlastně můžu dovolit emoticon

P.S. Tak mě napadá, když se ta diskuse jmenuje NEVĚSTY - neměly bysme vyhodit dartsmana? emoticon (Nebo že by proto byl v názvu ten otazník? emoticon) Pardon, nic osobního, ale to nešlo si nerejpnout - dartsmane, nic ve zlým emoticon
12. srp 2009 v 18:21  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janicka006
    V Lounech, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
janicka006
    V Lounech, Region Louny
 Teď když jsi to Krtku naťukla,tak by mne docela zajímal jeho názor na celou věc.....
Víš,Pepča když mu řeknu,že se takhle někdo štěká řekne "no slepice....počítá mezi ně i mne emoticon "....ale jako ne nijak zle,tak nějak jako,že je mu to fuk...

Pokud se jedná o práci,tak já jsem byla v pondělí tak na**aná...hrůza.Představte si,že kolegyně si odjela na dovolenou už ve čtvrtek dopoledne..byť měla jet až v pátek ráno..takže se vykašlala na veškerou fakturaci a nechala to na hrbu mě!!!Přitom je to 20 letý ucho a než jsem odjížděla,tak jsem jí říkala,ať má všechno vykydaný,protože já na to čas mít nebudu...no a přijdu v pondělí ráno do práce a tam na mne kouká asi 90 nevyfakturovaných objednávek...což je práce minimálně tak na 3 dny!!!!A jako bonbonek mi pak ještě dispečerka řekla,že se jí byla ptát v úterý na nějakou objednávku a ona jí odpověděla" no to je u JAny haldě.....jako jak může mít haldu své práce na mém stole v úterý,když má být do pátku v práci!!!!!!
Máme mezi sebou mít zastupitelnost ale ona na moje přijaté faktury ani nesahla.....
12. srp 2009 v 18:30  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
 jani: Já se aky bála, že to nedopadne podle mejch představ, určitě nakonec taky najdete to pravý ořechový emoticon

Prstýnky budeme mít asi na tácku od matriky - mně se ty plštářky moc líběj, chtěla jsem si sama takovej ušít, ale prostě mi dochází dech. A ty květinový jsou úplně super, ale kytky jsem objednala včera a tohle mě nenapadlo. A znamenalo by to opět hledat inspiraci, jet tam s tim... No jak řikám, dochází mi dech, v březnu by mi to nevadilo, ale teď už začíná bejt nějak husto. Tak se smířim s tim skleněným broušeným srdíčkem, co tušim maj v Brandejse (nebo aspoň mívali -posle fotek) Mimochodem, to mi připomíná dobu tak před dvaceti, třiceti rokama, a to hodně, ale co nadělám emoticon

katcha: Mě taky menší úklid nemine, a to asi už před dovolenou. A před vatbou opět. U nás se sice nikdo scházet nebude, ale já se prostě nechci vrátit do... nepořádku emoticon Ani z dovolený, ani jako mladá pani emoticon A já měla otázky normálně napsaný na papíře, jak jsme před tejdnem objížděli víc věcí. Jsem si byla jistá, že jinak na něco zapomenu. A stejně jsem zapomněla - probrat v restauraci zvyky (talíř, krmení...). Holt jsem si to zapomněla napsat emoticon
12. srp 2009 v 18:31  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lotrinkas
Registrovala se 30. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 448 příspěvků. Region Nymburk.
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lotrinkas
Registrovala se 30. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 448 příspěvků. Region Nymburk.
    Region Praha
 Tak holky, já udělala pomazánku, upekla perník, jdu uklidit a žehlit. Pořád se nějak už asi 14 dní nemůžu odhodlat objednat ten polštářek a vývazky... přitom takový prkotiny. Nemůžu se pořád rozhodnout, podle obrázku v albu, jakej ten úvazek emoticon
12. srp 2009 v 18:33  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
 jani: Já jsem zase hodně zvědavá na náš rozpis služeb na příští tejden - mám pocit, že tu dovolenou naslibovali moc lidem, tak aby na někoho nezapomněli, bude nás tam chybět fakt dost. Ale já to mám snad v pohodě, jsem se v pondělí trochu připomněla (dovolenku jsme si vypisovala už v lednu) - a rekace byla skoro dotčená, že oni jsou pečliví emoticon
12. srp 2009 v 18:34  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janicka006
    V Lounech, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
janicka006
    V Lounech, Region Louny
 Teda holky když já odcházím,tak se tady zase scházíte...vrrrrrrrrr emoticon
Jdu dělat švestkový koláč s tvarohem,tak zatím páááá
12. srp 2009 v 18:35  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
Registrovala se 18. října 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 556 příspěvků a 1 album. Má 25 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 12. září 2009
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
Registrovala se 18. října 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 556 příspěvků a 1 album. Má 25 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 12. září 2009
    V Praze, Region Praha
 Jani: No, to je taky bezvadnej přístup - kopnout pod kolenu, pindu...

Dartsman je čestná nevěsta emoticon (asi mi za to nepoděkuješ, co? emoticon)

A úklid... to budu muset taky nějak zařadit na program dne, jednak se mi tu sejde část rodiny a bude mi pomáhat s oblíkáním, tak ať si neuříznu ostudu a druhak tu budou rodiče spát a moje maminka je krapet pintlich na čistotu, tak bych nerada, aby měla z toho pelechu veverčáka Pizizubky infarkt emoticon
12. srp 2009 v 18:35  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
 Teda, tu perník, tam švestkovej koláč... Mňam. A já pořád kupovaný. přitom tak ráda peču - jenže ten můj to nežere. Radši kupovanej závin emoticon Minule jsem udělala meruňkovou bublaninu, on si dal tři kousky k snídani a já samozřejmě nemůžu sníst zbytek pekáče sama, tak jsme za pár dní půlku vyhodili emoticon Občas vezmu něco do práce... Jo, ale co u nás zmizí snad vždcky, to je štrůdl. Z obyč kupovanýho těsta emoticon

Jo, asi jsem včera nenapsala - vizážistka nakonec pojede přece jenom k nám. na osmou. Obřad máme ve 12, ale abysme tak po 11 vyjeli. Ta úprava trvala necelý dvě hodinky... A já chci z toho rána taky něco mít, apoň snídani emoticon Ale spát budu u nás v bytě a pak pojedu ráno k našim, tak to budu stejně vstávat po šestý emoticon
12. srp 2009 v 18:40  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
 janicka. žehlím,snad obden emoticon ,ale néé,malý byl ted marod,chlopek taky,ke všemu barák....natíraní palubek,zařizování svatby atd,atd.....prostě mám posl.dobou pocit,že furt nestíhám.....Ale jinak Vás sleduji..... emoticon ,vlasy máte krásné aci,krtel atd.....

To já měla pocit s tím mím účesem jako Janicka,tak jsem dneska byla znovu na zkoušce,a myslím si,že je lepší. Ve směs,vzadu stejné jako před tím,natočené+rozpuštěné,ale nahoře na hlavě více sepnuté + pramínky ofiny vyžehlené a dané trošičku na bok,ale fotky nemám.....
12. srp 2009 v 18:40  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
 Ježiši, to ráno bude mazec... na to se fakt netěšim. Budu muset den předem připravit nějaký věci s sebou, když nebudem spát doma (hlavně moje odličovací prostředky - včera to byl docela boj). Hodit to drahýmu do auta, připravit mu oblečení emoticon A donutit ho, aby nezaspal emoticon
12. srp 2009 v 18:42  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
 jana: Škoda, že nemáš fotky
12. srp 2009 v 18:43  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
 krtek:hmm,já vím,ani mě to nenapadlo se vyfotit.....jsem ojo emoticon ,no víte co mě k tomu přinutilo? přes víkend,jsme s přítelem kukali na telku,a ani nevím co to byl za pořad,ale běžela tam jakási ukázka svatby,a byla tam holčina,co měla natočené vlasy,takové prstýnky,a chlopek na to,že vypadá jak selka emoticon ,no tak to mě uhodilo,to kdyby mě viděl s těmi natočenými prameny kolem obličeje,tak právě nevím,co by si pomyslel.....tak proto ted ty vyžehlené pramínky..... emoticon Jo a máme už oblek...hurá.... emoticon
12. srp 2009 v 18:46  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
 jana: no tak super emoticon My máme i pro tatínka, nakonec má takovej, jako jsem si původně představovala pro ženicha, ale hotl nebyl no. Ale sekne jim to oběma emoticon
12. srp 2009 v 18:50  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lotrinkas
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lotrinkas
    Region Praha
 krtku, kde bydlíš? emoticon
12. srp 2009 v 18:52  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
 jo,tak právě tomu mému to hrome též sekne emoticon ,jo a máme i světle oranžovou košili,a novou kravatu,tmavší oranžová+bílé proužky....není to blbé....proužkovaná kravata...??? emoticon ...no holt,to musíme ještě vyzkoušet,jaksi nebyl furt čas,ale sehnala jsem i malému,tmavě oranžovou košili,a má jí boží.....akorát myslím si,že budeme bez kravatky,bo jak jsem mu jí chtěla poprvé vyzkoušet s tou košilí,tak řval emoticon normálně se té kravaty bál...no tak nevím,nevím.....No nic letím koupat malého...tak zatím....
12. srp 2009 v 18:54  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
 lotri: V Praze, momentálně Vinohrady - Žižkov, původně Praha 8.

jana: Já musim donutit ženicha, aby si zkusil košili - myslim, že bude taky řvát emoticon
12. srp 2009 v 18:59  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lotrinkas
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lotrinkas
    Region Praha
 krtek: tak to se divím, že se berete až v brandýse emoticon emoticon coto?
12. srp 2009 v 19:08  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
 lotri:Ale, nevěsta je náročná, v Praze měla ke všemu výhrady emoticon Já chtěla nějakou romantiku, pěkný okolí, aby to tam nebylo úplně jak na běžícim páse... A od našich neni Brandejs tak daleko, třeba do Průhonic by to bylo možná horší emoticon
12. srp 2009 v 19:11  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zelvinka (35 r.)
3
Registrovala se 9. června 2005 na beremese.cz. Přidala 666 příspěvků a 2 alba. Má 12 přátel. Region Brno.
    V Brně na Kozí Horce, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
zelvinka (35 r.)
3
Registrovala se 9. června 2005 na beremese.cz. Přidala 666 příspěvků a 2 alba. Má 12 přátel. Region Brno.
    V Brně na Kozí Horce, Region Brno
 janičko - taky jsi to moc pěkně napsala o Brum
- a z účesem nezoufej, uvidíš že budeš krásná nevěsta a bude to nakonec podle tvých představ a ženich bude jen obdivně koukat
Lotrinka - s těma vývázkama,..to záleží jestli budete mít i kasicky pod tím myrtu,všechny jsou krásné, jen vybrat velikost tak, aby to nebylo přeplácané a nebo ta myrta tam nepůsobila jako malilinkatá větvička,....třeba ty větší vývázky zvolit pro svědky
12. srp 2009 v 19:26  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lotrinkas
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lotrinkas
    Region Praha
 zelvi.. já bych nechtěla rozlišovat mezi vývazky pro rodiče a kamarády. Navíc maminky, babičky, svědkyně mají kytičku, svědek korsáž. Myrtu mít nebudeme, jen mašličku.

krtek: tak to mě těší, že sis vybrala brandýs, i když jsi měla na výběr celou Prahu emoticon
12. srp 2009 v 19:39  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
Registrovala se 8. března 2009 na beremese.cz. Přidala 2261 příspěvků a 3 alba. Má 13 přátel. Praha/Liberec.
    V Praze na Liběňském zámečku, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
Registrovala se 8. března 2009 na beremese.cz. Přidala 2261 příspěvků a 3 alba. Má 13 přátel. Praha/Liberec.
    V Praze na Liběňském zámečku, Region Praha
 uf holky, co jste to tu za odpoledne zase napáchaly? kdo to má stíhat emoticon já myslím, že jsme brumdilku pěkně vyprovodily a doufám, že se už nevrátí....

edvi: tak už tě přešla ta předsvatební depka? doudám, že jo emoticon
janicka: no tak si nech od té kadeřnice vyzkoušet i něco jiného, něco si vytipuj a uvidíš, že ot bude pěkné....mě to trvalos trašně dlouho, než jsem si něco vybrala...ta tvoje kolegyně, to je taky dáreček, koukám emoticon

jinak díky všem za podporu ohledně tý mojí pitomý práce

jana: s vyžehlenou ofinkou ten tvůj účes musí být super emoticon a proužkovaná kravata je dobrá, ty jsou pěkně elegantní, tkay bych chtěla aby můj měl nějaký vzorek, ne je obyč jednobarevnou...
krtek: to já se taky děsím toho, co si budum uset sbalit ssebou do prahy. nebudu se oblékat u našich,ale u sestřenice, k naši bych se nevešla, ráno kadeřnice, pak líčení, oblékání...bude to pěkná fuška....nic si nezapomenout

jo už jsme vybrali apartmán na svatební noc - yacht golf botel u libeňského mostu - nejlepší kajuta s vířivkou a saunou a masáží v ceně emoticon tedka doladujeme, jestli chceme šampanské s jahodama na noc a snídani ráno do postele emoticon
12. srp 2009 v 19:54  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
 aci: Jé, to zní krásně emoticon Na kolik to přijde, jestli to neni tajný? Já bych byla určitě pro snídani do postele emoticon
12. srp 2009 ve 20:06  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš