Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum:Hele nebudu se tady s tebou dohadovat.Fakt jsem už nechod nemá to cenu
Odpovědět
Holky, uvažujete některá nad polštářkem pod prtýnky ze živých kytiček? Mně se líbí takový ty polštářkyze dvou růží, v každé ve květu jeden prstýnek. Zkusím najít fotku.
Odpovědět
Profilova fotka
lotrinkas: ahoj....mě se to tady moc líbí! vím co myslíš.....nám ale mamča už ušila polštářek srdíčko, tak to asi udělám tak, že v den svatby tam mamča ještě přišije 2 živé květiny..... :-)
Odpovědět
holky nechte toho už, nemá to cenu brumdi: děkujeme za tvoje příspěvky, ale očividně do naší diskuze nezapadáš, proto bysme Tě rády slušně požádaly, abys šla přispívat do diskuze jiné...děkujeme
Odpovědět
Profilova fotka
aci: super, ze ti to kolegyne nabidla, je hodna! snad to sefikovi dojde a jak psala trefne Lotri, proste chlapum se to musi rikat na rovinu :-D krtku, sidi: ucesy jsou super :-) brumdinko: a co delas na svatebnim foru, kdyz te nezajima uces, saty atd.? myslim, ze na internetu je hodne virtualnich diskuzi, kde by ses mohla pripojit a bavit se o zivote ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lotri: ja budu mit "polstarek" pod prstynky z zivych kvetin - koukni do alba. jen ty kaly nebudou stat, ale budou tam bile frezie polozene, jinak to bude stejne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lotri: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
lotri a zrovna v jednom albu ted na hlavni strance jsou ruze :-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Estrell: Tyjo, ty kaly jsou nádherný... :-) Doteď jsem si říkala, že je fukes, na čem ty prstýnky budou ležet, ale tohle je vážně pecka :-D
Odpovědět
estre: kuju... tady to někdo má taky v albu, tak to najdu, vytisknu a odpol pojedu na nákup, tak to hodím květinářce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
estre:Ty prstýnky v těch kalách jsou nádherný.Já budumít tyrstýnky vtom pískuakvět orchideje. aci:To nemá cenu ale je tak podlá že pomlouvá v jiných diskuzích!Evidentně všem přeje tu svatbu,když sama ani nemá termín ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: dekuju, ja jsem je chtela takhle postavit, ale jelikoz mame velikosti prstynku hodne odlisne, tak by to moc neslo, pry by museli vzit jednu malou a jednu vetsi a uz by to nevypadalo moc dobre :-D tak tam budou lezet bile frezie, ktere jsou v kytce :-) sidi: to je taky super napad :-)
Odpovědět
Článek se načítá
sidi: my co si tu přečteme občas i jiné forum víme, jak se brumdi chová :-) já budu mít prstýnky na skleněném tácečku s pískem a asi tam přihodím i jednu orchidei, co bduu mít v kytici
Odpovědět
brum: nevím kdy ty se budeš vdávat, nebo jestli plánuješ ale tvá diskuze mne přijde naprosto směšná. každá z nás chce mít ted D aby tím byl tím nekrájsnějším dnem. tady se řeší přesvatební přípravy, atd. a ty tady vytahuješ první rozvod, nemyslíš že je to nefér vůči nám zářijovkám. Víc se k tobě nebudu vyjadřovat. Protože tvý nazory mě naprosto stačili.
Odpovědět
Profilova fotka
estre:Viděla jsem to tadyu několika nevěst a vypadá to takykrásně.Koupila jsem si vínový písekaorchidejbude do růžova ;-) aci:To fakt nemá obdoby,jak může být někdo tak nepřejícný
Odpovědět
Holky, tak ženich mi to vymluvil... ten polštářek s růžema, prej nám nic nezbude na památku a že se mu líbí ten co jsem vybrala, tak mu nechám ten pocit, že o něčem rozhodnul ;-) Mně nějak neuchvátil a to i když tam nechám vyšít iniciály http://www.lenea.cz/window.php?p=show... a přišla mi odpověď z matriky pozitivní ohledně zajištění hudby a vybrané oddávající, tak supr ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lotri:Ty budeš mít svojí hudbu?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, chtěla bych se vyjádřit k Brumdince, ač se takovýmhle soudům snažím vyhýbat. Nečetla jsem všechny příspěvky a po pravdě těch pár mi stačilo ]-( ,...jo možná má pravdu že nezáleží na ubrusu,na účesu a že si prožila své, ale kdo znás ne?zas tak dobře se neznáme, aby jsme kdokoliv řekli o sobě já byla na tom největším dně...ale vždycky jsme tady byli super parta, která do sebe neryla,...svoje názory jsme se snažili říkat pravdivě, ale slušně, tak aby nikoho neranili, protože každá máme svoje za sebou,....nikdo z nás nemůže říct já si prožila to nejlepší nebo to nejhorší ze všech z vás. Ale jednu věc evidentně nepochopila,.....kritizovat tady, že se bavíme právě o barvě svatby,...o všech těch zařizováním?.... nechápu proč vůbec leze na beremko a na naši diskuzi. Tím nikoho nevyhazuji, jen poukazuji na to aby se brum trochu zamyslela co naši partičku dalo dokupy, a jestli někdo na tohle všechno zařizování není, tak tady přeci nepotřebuje hledat inspiraci a rady. ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
zelvi: můžeme být rády, že šla "diskutovat" jinam... ;-) na to, že vlastně nemá ani datum, ani nic, nic nezařizuje a všecho je podle ní dílem okamžiku po netu, taky nevím, proč diskutuje v každém svatebním tématu a furt do někoho reje
Odpovědět
Zelvi, zrovna jsem se chystala na takovýhle příspěvek, ale předběhlas mě. ;-) Takže jen podepisuji v plném rozsahu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale na druhou stranu má jistě Brum pravda, že záleží hlavně na tom jak vztah funguje, jestli máme v druhém oporu,.....ale chcemem ve svatební den mít šlehu?....chceme mít účes kterej nosíme každej den?.....chceme sedět u stolu který bude mít naši nenáviděnou barvu?....a kytky aby byli ty co se nám nelíbí?......svatba je přece něco krásnýho, výjmečnýho,...a neopakovatelnýho!! pouze snad jen to, že povrchnost není závidění hodná vlastnost a nepřejícnost a zákeřnost taktéž.Škoda že tady Brum háže těmito slovy,..aniž by se zamyslela které z těchto vlastností ji jsou vlastní
Odpovědět
Profilova fotka
chtěla jsem napsat že k tomuhle všemu chci jen už napsat pouze snad jen to,.....viz příspěvěk :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já myslím,že jste to krásně shrnuli a snad už nás nepoctí svojí návštěvou ;-) Mám tento týden dovču a venku je teda pěkně hnusně.Už se od neděle přemlouvám umýt okna,ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
sidi - tak ty okna mě taky čekají,...jenže přes Královo pole pod našimi okny se staví tunel a bude to probíhat až do roku 2011,..takže je to marnej boj,....ale to víš že mě to nedá a co tři týdny se je snažím vyleštit aby jsme aspoň vyděli ven :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zelvi:Tak to chápu,ale vidět ven je asi fajn.Já čistím jednou za 3 měsíce a chci to udělat před tou svatbou,kdybych jich aspon neměla 7 a dvě malý,asi to nechám na zítra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zelvi:To ještě bydlíme vedle zemědělskýho družstva,ted jsou žně,takže otevřu okno a všude prachu jak kdybych půl roku neuklízela :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ale neboj, okna co máme na druhou stranu s ty viděj hadr taky jen za tři až čtyři měsíce :-D :-D z druhé strany nám jezdí pod oknama tatrovky, takže klídku si moc neužijem
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, ja se stydim :-) ja myju okna tak 1 za 3/4 roku :-N ale videt pres ne jde stale dobre :-D
Odpovědět
Já myju okna 2x ročně...na velikonoce a na vánoce :-)
Odpovědět
Já myju tak 4x ročně... spíš podle potřeby, nepřijde mi to jako veliká práce... :-) Vrátila jsem se z nákupu, ještě budu chvíli "svatbovat" a půjdu péct a dělat večeři.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?