Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luccy: já jsem tu holky taky, občas nakouknu, ale vesměs průběžně co chvíli, ještě mám dneska volno i od přítele, je opět v práci... a před chvílí jsem dostala poICQ vynadáno od jedné slečny, co chová činčily a je kamarádka té 15ti leté slečny, co mi prodala naši Týnušku, která ve středu umřela... prý nejsem chovatelka atd, hází na mně vinu, že malá umřela...
Odpovědět
Petunia: a co je to za holku, vždyť za to přece nemůžeš. Předpokládám, že hlady a žízni jsi ji netrápila??!! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
luccy: je jí 15, tyhle"skoro dospělý" všechno asi moc řeší... já jí rozhodně ne, malou jsem jeden čas krmila co tři hodiny uměle... sama nechápu proč, když mám ještě jednoho samečka, který baští úplně to stejné jako baštila ona a ten je v pohodě, bohužel si to dokážu vysvětlit jen gentickou vadou... opravdu netuším. zahodila jsem jí do blokovaných kontaktů, takové namyšlené frajerky, co vědí všechno nejlíp jsou nejlepčí... Malé je mi líto, ale to jí bohužel život nevrátí...
Odpovědět
Profilova fotka
už co jsme si jí přivezli s ní bylo spoustu problémů nežrala, hubla ... kdyby začla hubnout až co jsem jí měla nějakou dobu doma, ale hned při příjezdu je to podzřelý...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak koukám, že jste tu řešily taneční já taky nikdy nechodila do tanečních, tak to snad nějak zvládneme s manžou na ploužák na naší oblíbenou písničku, a tanec s tchánem, to nevím nevím¨ jinak budeme mít kapelu asi od 5 nebo 6, jelikož budeme mít oběd tak na 3 hodinu, budou hrát až do rána bílého, tak je to domluvené, klávesy + kytara za 6 tis., prý možná udělají ze známosti slevu na 5 tis., tak uvidíme, počítáme víc, kdyžtak budeme mile překvapeni co se týká zábavy, tak jak to tak bývá, poznávání nevěsty podle lýtka, nohy, ženicha podle hrudníku, vybírání peněz do střevíčku, možná tombola, novinka v zábavě
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme asi dražit podvazek, jeden jsem si koupila na tom veletrhu v Pardubicích, a přemýšlím jestli nekoupit ještě jeden :-D abych měla na památku, když tenhle vydražíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petunia: já mám taky dva, jeden už mám v albíku a druhý jsem dostala od kamarádky, tak nevím jaký si vezmu, ale asi oba, jeden budo jako něco nového, a ten druhý něco darovaného, a ještě oba mají v sobě něco modrého, takže mi bude chybět už jen něco půjčeného a starého :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čaute záářijovky...Tak vidím, že sem tu diskuzi pěkne začala a vy jste se rozhoupaly...tak já patřím taky mezi vás už deefinitivně :-) jak jste daleko z přípravama?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj babss: no tak já jsem dodělala v sobotu noviny, částečně i jmenovky, hotové mám čokoládky, no a pomalu dotvářím oznámení a Ty jak jsi daleko s přípravami?
Odpovědět
ahoj babss: já už mám taky skoro noviny hotové, o víkendu jsme dotvořili návrh oznámení, zvacích kartiček a etiket na víno, takže teď čekáme, až budou hotové...jinak se poohlížíme po botech, spodnici a dolaďujem. času je ještě dost, takže žádný spěch..spíš mě to baví
Odpovědět
lowe: to si všechno děláš sama?? 8-( A jak? já tohle všechno co ty jsi vypsala mám konkrétně objednaný a ne zrovna zadarmo teda. ]-( Ono udělat si to dama asi výjde levněji, ale na to bych já neměla čas ani trpělivost. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
luccy.luccy: dělám, obaly jsem si připravovala při práci už v létě 8-) , a dělala jsem to normálně ve wordu, totiž ani v ničem jiném neumím, ale prý to dělají hodně i v corelu (nevím jak se to správně píše) ale ten já nemám ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Lowe: jsi moc sikovna. Divala jsem ted k Tobe do albicka a moc se Ti to vsechno povedlo.
Odpovědět
Profilova fotka
nedbi: a ostatní holky, já asi budu dnes bordit střechy, jak mi naroste nos nahoru moc díky, doufám, že Vás budu trochu inspirovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lowe. tvá práce je úžasná. i já se pokusila o jmenovky.. myslím si že docela ujdou. na novinách se pracuje... myslím si že do měsíce budou hotové
Odpovědět
Profilova fotka
petra8619: jo noviny, taky jsem je dělala docela dlouho, asi dva měsíce, v práci když bylo volněji :-D , takže jsem ráda, že je mám hotové, a doufám, že se budou líbit jmenovky, jsem chtěla jen jednoduché, tak jak je mám v albu v inspiraci
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já zatím vše pomalinku jinak bych z toho shonu odpadla. Dneska jsme potvrdili datum na matrice, obvolávám fotografy a kameramany a chci se vrhnout na zkoušku šatů a zajistit zákusky, koláče dorty...a pak doma udělat svatební noviny, oznamko, jmenovky na stůl, čokoládky..musím si to dělat sama když už jsem ta grafička :-)
Odpovědět
lowe: to jak jsi udělala ty čokolády asi nepochopím. :-D To je z normálního papíru? A ty svatební noviny máš oboustranný nebo jen z jedné strany?
Odpovědět
lowe: mě by taky zajímalo, jak jsi vyrobila ty obaly na čokoládky, v jakém programu a na jaký papír....nechceš sem hodit návod....pro inspiraci. nechci úplně opakovat, mám jiný námět, ale postup výroby by se mi hodil, protože ty tvoje jsou fakt vydařené. jsi šikulka
Odpovědět
taggy dívala jsem se do tvýho alba, že už máš vybraný šaty, nějak jsem to zaspala. ]-( Kde jsi je koupila? Nebo půjčila? Ty jsou docela extravagantní. :-D Ale sluší Ti. :-) Mě to teprve čeká, nasadila jsem dietu, ale spíš by to chtělo hladovku!! :-(
Odpovědět
ahoj luccy: jj, šatky jsem koupila už asi před třemi týdny v praze....jsem ráda, že se ti líbí...vím že jsou extravagantní, to jsem přesně chtěla....nějak jsem se v těch normálních svatebních necítila, takže super...ale stály patnáct tisíc, což nějak nebylo v plánu, no neva no...důležité je, že je mám doma a jsem v klidu...jinak já bych spíš potřebovala přibrat, mám 44 kg taktak :-D
Odpovědět
Taggy: tak já ti deset kilo klidně dám!!! :-D :-D Takovým lidem teda závidím, já šilhám už druhý den hlady a jsem jen na zelenině. :-p Ale říkám si, že budu hezká nevěsta. :-) Tak to byly docela drahý. Já si šaty nejspíš jen půjčím, stejně bych je potom nikam nenosila, na plesy a tak nechodíme a asi by se tam svatební ani nehodily :-D a co potom s nima.
Odpovědět
luccy: tak asi je prodám, taky se neplánuju vdávat víckrát..jinak jsem si je chtěla taky půjčit, ale když jsem je viděla, tak už jsem bez nich nechtěla odejít. a jsou hrozně pohodlné
Odpovědět
Profilova fotka
luccy.luccy, taggy: obaly na čokoládky jsem dělala ve wordu, dalo to práci ale stojí to za to, jestli budete chtí pošlu Vám to na meil, ty moje obaly, je to vytištěné na normálním barevném papíře, u mě je to meruńkový, vystřižené (to byste nepoznali, že?) a slepené lepidlem, trvanlivost čokoládek je až do 10.2010, takže super noviny mám oboustranné, a je to celkem 30 stránek
Odpovědět
Profilova fotka
teda lowe: klobouk dolu. Vypdaji (cokoladky) opravdu moc dobre. a ty jmenovky, co mas, tak ty chci taky dleat stejnym zpusobem :-) Jak tak koukam, tak ty uz mas vsechno, ze by ses mohla vdavat pristi tyden ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
estrellita: děkuji za chválu, no na vdávání mám ještě dost času, ještě nemám všechno hotové takže si počkám na 19.9. :-D
Odpovědět
lowe: díky moc, jen se chci zeptat, co jsi do toho dávala za čoko? milky, takové ty malé placaté nebo něco jiného?
Odpovědět
Ahoj holky, tak mi dneska jedeme na 5 dní do Drážďan na wellness pobyt. :-) Po pěti dvánáctkách za sebou si to zasloužím, jen jedeme hned po mé noční, tak toho asi moc nevydržím, ale teším se. :-D Tak se tady mějte a já hned v neděli nakouknu co je nového u vás.
Odpovědět
Profilova fotka
taggy: dělám ve firmě co dováží čokoládky, takže jsem je využila, ale hodně holek do toho dává milku, já jí mám také ráda, ale tyhle čokošky, jsem měla za nákupku tak proč ne luccy.luccy: bledá závist, tak si to užijte a hlavně štastně dojeďte
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: koukala jsme do tveho albicka a mas vse moc pekne,cokoladky, jmenovky - parada, ty karafiaty na zidle jsou delany z krepaku?vypada to taky moc hezky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?