Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Janicko, proč bys měla mít účes jako blbec? To je přeci hovadina, nebuď k sobě tak tvrdá... Aci: Platili jsme zálohu kolem pěti tisíc už někdy na jaře, týden před budeme platit polovinu ceny a zbytek nevím kdy - myslím, že říkali, že během večera - moc se mi to sice nelíbí, ale chtěli jsme to tam mít, tak to máme... Jinak jsem se dneska dokopala poprvý na solárko, tak jsem na sebe zvědavá, jestli tam vydržím chodit - mám totiž z těch kol záda jak májovej kocour - kus spařenější než další kus (taky rudej), kus bílej, prostě zebra by záviděla - ale hoch na recepci mi tvrdil, že když budu chodit ob den, krásně to za měsíc stihnu, tak snad nekecal... Dámy, prosím prosím - jak máte harmonogram dne?
Odpovědět
brumdinka: to mi přijde teda dost zvláštní reakce. Ty máš svatbu, kterou ani nevíš jistě, zda bude a máš jí co nejjednodušší a nejrychlejší a nejlevější, jde Ti o výsledek, ale to je Tvá věc. Když práci nemáš, tak máš na vše dost času. Aci pracuje a ono opravdu mít před svatbou, kdy se na člověka (který si chce den užít a mít dokonalý den - a ne ho přežít) navalí kupa nepředpokládané práce a on už měl ten čas rozplánovaný a přichystaný na něco jiného - a že při velké a krásné svatbě je čas na přípravy určitě důležitý. Tvoje řeči o rouhání mi tedy přijdou už jako docela velká nevychovanost - to se na mě nezlob zase Ty. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Brumdinka: Musím souhlasit s Lotrinkou - jestliže máš plnou hlavu pracovních starostí, může ti to nakrásno zkazit jak svatbu tak třeba i dovolenou - to, že nemáš práci je sice blbý, ale to co píšeš a jak to píšeš, je vážně kravina a navíc dost ofenzívní.
Odpovědět
Profilova fotka
lotri - je vidět, žes mě nepochopila =-) ono se dá spousta věcí zařídit jen tak po netu nebo telefonem a nepotřebuju na to mít měsíc nebo dokonce rok či dva jak některý nevěsty tady a co se týče mě já tu svatbu za prvý vim jistě, že bude a nejjednodušší a nejlevnější bych to chtěla i kdybych práci měla, mně na svatbě totiž život nestojí jako zřejmě Vám :-D :-D :-D - jen mě mrzí, že člověk jenom napíše svůj názor, což pokud byste se aspon trochu vžili do mý situace je více než-li pochopitelný - mimochodem já bych si to s aci tu spoustu času klidně hned vyměnila ;-) dál to nebudu komentovat, přeju hezkej den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brumdinka: Tobě na svatbě život nestojí, ale máš 3251 příspěvků na svatebním fóru :-D :-D Jinak to tvoje věčné ohánění se vlastním názorem je absurdní! Tohle není žádný názor - ty prostě jenom reješ a na to tu, myslím, není nikdo zvědavý.
Odpovědět
brumdinka: no tak to už je ale směšný... Tobě prý na svatbě život nestojí. Tak proč jí tak vehementně stále řešíš a máš potřebu zde přispívat do všech témat? Tady se to totiž svateb týká. Proč Ty se nevžiješ do situace Aci, když my máme chápat Tvou nezaměstnanost? Proč musíš prezentovat své názory tak jízlivě a nevychovaně (jiný výstižnější výraz neznám).
Odpovědět
Profilova fotka
brum:Já se dotebe nechci nijak navážet,ale pokaždý když nakouknu do nějaký diskuze tak jsi tam taky.Trochu divný¨že ti na tom život nestojí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi - já nereju, já vyjadřuju svůj názor, to že ty máš jiný nebo s mym nesouhlasíš není můj problém a je zbytečné jenom proto na mě vyskakovat 8-( co se týče narážení na počet mých příspěvků, tak na toto forum chodim proto, že sem tu našla pár super duší a velmi ráda si pokecám a jestli sis všimla tak ve většině svých příspěvků vůbec neřešim svatbu, ale spoustu věcí okolo, co se svatby vůbec netýkají, spíš života jako takového - takže mě opravdu na svatbě život nestojí a vztah už vůbec ne a kdo si myslí, že ano tak za pár měsíců či let bude hlavním aktérem tématu první rozvod :-p
Odpovědět
:-D lotri a jizi :-) dík
Odpovědět
Profilova fotka
aci:To je v pytli s tou prací.A ty do toho nemůžeš ještě zapojit někoho z kolektivu?Co vůbec děláš asi mi to uniklo ;-) janicka:Ty budeš krásná nevěsta a hlavně štastná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brumdinka: Nevyskakuju na tebe, jen si myslím, že princip naší diskuse nespočívá v tom, že tu do sebe kérujeme a kritizujeme si vzájemně přístup k životu a starostem - jestliže si nechceš povídat o přípravách veselky, máš je někde a jsou ti fuk - plus jsi přesvědčená o tom, že každý, kdo plánuje svatbu dýl než tři neděle je cvok, co nemá v životě nic jiného na práci, buď od té dobroty a nepiš sem, od rozebírání života, vesmíru a vůbec jsou tu jiná témata.
Odpovědět
brumdi: je mi líto, že nemáš práci, nevím ani, jakou máš profesi, ale pro mě odevzdávání zakázky znamená třeba týden v práci od rána do noci (a podotýkám, že přesčasy mi rozhodně neplatí), navíc jsem odpovědná za vysoké finanční čáatky, takže si rozhodně nemlůžu lajsnou se na to vykašlat....a takvou věc řešit ani ne týdne před svatbou, když mám už naplánovaného kadeřníka, kosmetiku, poteřbuju udělat výslužky, vyzvedout šaty a co já vím ještě, tak to se opravdu špatně dělá.....Absolutně se nebudu vyjadřovat k tomu, kolik tu máš příspěvků, do všech jakých diskuzí se mícháš a proč se s každým hádáš, protže mi to za to nestojí
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky taky krásný účes: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
jizi - a to je přesně ono, já si nic z toho co píšeš nemyslim ani sem to nikde nepsala, ale ty už seš si samozřejmě jistá že to tak je :-p aci - já chápu že je to opravdu trochu nával, ale když se chce tak jde zmáknout všechno a opravdu radši bych nestíhala než měla tolik času,. jak píšete - já to nemyslela zle tak vážně nechápu, proč se mě zas snažíte odtud vyštípat :-|
Odpovědět
jizi: souhlasím : Tady se to jmenuje: Září 2009 Nevěsty - tohle forum je tu proto, aby zde nevěsty a ženichové, kteří se berou v září prožívali společně svoje radosti a strasti, pomohli si, poradili si. Není pro ty, kdo svatbu neprožívají a už vůbec nevědí kdy ta jejich jestli tedy vůbec nějaká bude a dělají zde jenom zle. Myslím, že primární účel serveru beremese.cz není určitě tlachání o životě.
Odpovědět
Profilova fotka
Aci: Hele, tak šéfovi řekni, že by ti to svatbu zkazilo, že máš dva týdny předem organizační šrumec a že je od něj moc milý, že si váží tvých schopností, že je oceňuje a vůbec, ale tohle se prostě nehodí - když ti to nabídl, tak toho využij, zbytečně si budeš přidělávat nervy - ono jich, myslím, bude dost i bez pracovního vytížení na 120% ... :-)
Odpovědět
jizi, sidi: lotri....dík holky, že se mě tak zastanete, když tu nejsem :-) dělám ve stavebnictví tedka se nabídla kolegyně, když vezmu její zakázku, která není tak stresová, že tu mojí chutovku vezme za mě :-) tak to zkusím navrhnout u šéfa a třeba to vyjde janicka: urcite ti to bude slušet, nevím, proč by nemělo....
Odpovědět
sidi: je pěknej, ale mně se moc nelíbí takový ty drdoly, kdy nevěsta vypadá jak okudlaná, jak má všechny vlasy sčesaný dozadu a vypadá zepředu divně... ono moc fotek zezadu nevzniká :-)
Odpovědět
aci: no super, to by bylo fajn, kdyby to vzala za Tebe. U šéfa jí vychval ;-) Až budu potřebovat, skočim si pro cihličku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lotri: ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aci: No vidíš, ono to nějak půjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lotri - jo možná, ale aby bylo jasno, to jestli vaše svatba bude nebo nebude nevíme žádná - může nás každou jak tu dneska jsme zejtra přejet auto a máte po svatbě :-p :-D jinak ano já se chci bavit nejen o přípravách ale i o životě atd. a myslim že server možná je jen o svatbě a hlavně pro to, aby se prodávala reklama apod. ale diskuze jsou od toho, aby se probíralo cokoli - já tu rozhodně nechci dělat zle a jestli si to myslíte tak se velkomožně omlouvám, že jsem se princezniček dotkla :-D :-D :-D mimochodem opravdu není důležité zda bude ubrus žlutý nebo červený, zda máte takové a makové šaty, zda je účes takový či onaký apod........ opravdu důležité je, zda Vám vztah funguje, zda jste vy a vaši blízcí zdraví, zda jste štastné a zda máte práci - pokud se mnou v tomhle nesouhlasíte, tak opravdu už si s vámi nemám co říct a jediný co si pomyslím je, že jste opravdu povrchní lidé a je to škoda :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Brumdinka: Přečti si ještě jednou, co jsi napsala - zamysli se nad tím a možná ti dojde, proč tu na tebe lidé reagují tak, jak reagují.
Odpovědět
Profilova fotka
A ještě něco, to že pro TEBE není důležitý žlutý ubrus a makové šaty ještě neznamená, že každý, pro koho to důležitý je, je povrchní - chováš se opravdu velice hloupě.
Odpovědět
Profilova fotka
aci:To jsou ty vedoucí pozice vid ;-) Musíš to nějak zpacifikovat brum:Já teda fakt nechápu o co ti jde?Tak sem prostě nechod když jsme princezny a řešíme jen hovadiny.Jako sorry ale ty si myslíš že každá z nás nemá doma starosti?Kdybych místo na beremku takhle seděla u volná místa cé zet ;-)
Odpovědět
Brumdinka: Dobře, my princezničky, které mimo vztahu a zdraví chceme mít perfektní i žlutý ubrus a makový šaty, přijímáme Tvou velkomožnou omluvu a s jako povrchními s námi neztrácej čas a jdi poučovat a svoje nesmělé názory prezentovat jinam. Pa
Odpovědět
Profilova fotka
jizi - sorry ale takhle na mě reaguje jen pár lidí, budeš se možná divit, ale mám tu i na serveru kámošky co stojí při mě a jo že by to bylo tim, že já jsem ani v tý nejhorší životní situaci neztratila smysl pro humor :-D a vše beru s nadhledem, kdežto vy všechno co kdo napíše berete smrtelně vážně, hroutíte se při každý kravině a pokud Vás nikdo nepolituje, jé chudinko máš toho hodně tak hned štípete a koušete :-D no vážně zas se tu u monitoru akorát bavim :-D a nebojte se vrátim se do svých diskuzí a vy si tu dál probírejte svoje povrchní starosti :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sidi - to je přesně ono já si nemyslim že jste princezny, ani že řešíte jenom hovadiny - všechno jsem to napsala s velkou nadsázkou - ale to nevysvětlim někomu komu je smysl pro humor cizí :-) já zas nechápu o co jde vám, asi sem se vás opravdu dotkla, co :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brum:Jako jestli ti přijde vtipný,že nás může srazit auto aje po svatbě,tak to promin,takový humor opravdu nechápu.Koukám,že toho o životě asi moc nevíš
Odpovědět
Profilova fotka
sidi - no to spíš ty toho o životě moc nevíš, ono je to totiž pravda - na to aby se ti změnil život stačí jedna jediná vteřina a humor je to co mě drží nad vodou abych se ze všeho nezbláznila - vy si totiž plánujete kdo ví co a zejtra může být vše jinak - já si na rozdíl od vás totiž hubou v zemi zaryla - kdežto vy zřejmě ne jinak byste nic takovýho v životě nevypustili z pusy ]-( dál to nebudu komentovat, nemá to cenu je vidět že sme každá někde jinde :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?