Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Ahoj! Jsem doma ze koušky, spokojenost obrovská, jdu hodit fotky a pak vás dočtu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Já už jsem tady taky, súčesem takyokojená fotkyjsem hodila.Ještě bude finální zkouška týden před svatbou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sidi: Tyjo, paráda :-) ... Začínám se fakt těšit na to, až si tu budeme vzájemně obdivovat fotky a poplácávat se po zádech, jak jsme to to zvládly, jaký jsme byly kočky a vůbec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krtí... páni, ty jsi jak víla... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi:Kadeřnice mi to málo nalakoval,takže jak mám jemný vlasy tak to není už úplně ono ale s barvou a tím červeným melírem jsem celkem spokojená ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Krásný budeš taková něžná romantická nevěsta :-)
Odpovědět
sidi: krása x-) Ta červená je super, taková odvážná, zas něco jinýho ;-) Jinak my jsme pořídili ještě taťkovi oblek (má ržší než ženich :-N A moc mu sekne ;-) ) Nechci se hclubit, ale vybrala jsem ho já, resp. šáhla jsem po tom, co si nakonec fakt vzal. Pro ženicha mám parádní košili, jenom ho musim přesvědčit, aby si jí zkusil. Má takovej hezky zdobenej límeček (tři ozdobný švy). Ale mám úplný výčitky svědomí, když vidim, jak z chudáků rodičů lítaj peníze - za hostinu, za oblečení... To mám normálně špatnej pocit, co jsem si to vymyslela :-S Asi je to tak všude, ale já si to nějak moc beru nebo co... Mám k těm penězům asi blbej vztah :-| A jdu vás konečně dočíst :-D
Odpovědět
aci: Blbě je vždycky v Plzni ( tam jezíme na chalupu ;-) ). To pokaždý hlásej, jak bude přibývat oblačnost od západu, takže naši v pátek vyjedou ze slunečný Prahy, tady je hezky ještě celou sobotu a tam už od rána blbě :-D lotri: Botky moooc hezký, a to na ty špičatý moc nejsem ;-) Jinak co se týče alb - mě moc neberou ty šaty a účesy a líčení (páč to stejně vypadá pak v reálu na každým jinak), ale ujíždim na albech s dortama a kytkama :-D Ale nejradši mám ty, kde jsou fakt reálný fotky, ne modelky a věci z katalogů, to už se pak hodně opakuje a vlastně to neni až tak inspirativní (i když já sama tam taky pár takovejch mám). Nad tim výčtem "nehod" jsem se fakt upřímně zasmála (obzvlášť ta poslední nevěstina hláška - to by se u nás mohlo stát taky :-D ) salomme: Ten starej pohled je fakt úžasnej :-) Ještě mě napadá ohledně menu - já to teda nemůžu použít, páč přítel nerad rajčata "nateplo" ;-) Ale nedávno jsem si dala v restauraci kuřecí steak, na tom plátky rajčat a zasypaný balkánem. A jako přílohu dušenej špenát ochucenej česnekem. To byla bašta, mňam x-)
Odpovědět
Já letim ještě se psem, ženich se vyjádřil že s nim půjdu ven, dokud ještě vypadám jako člověk (míněno než se odlíčim a rozčešu :-N ) Sprosťák, asi bude bez večeře!
Odpovědět
Profilova fotka
krtek, sidi: moc pekne svatebni ucesy, jste kocky Tak ja delam taky pokroky, vcera jsem byla znocu pozkouset saty a vybrat si k nim definitivni zavoj a bizu. Byla jsem moc spokojena s tim, co jsem videla. Taky jsem domluvila konecnou podobu dortu a dnes jsem se domluvila s kadernici na zkousce. 1.zari uz to budu mit taky odzkousene.
Odpovědět
sidi, krtek: holky, krásné účesy :) Sidi to má hezky obarvené a krtek zase krásně romantické, úplně k těm šatičkám. A i líčení povedené!
Odpovědět
Holky, díky za "kritiku" ;-) To je fajn, že se to líbí. Já se taky těšim, až se tu budem navzájem chválit "po" ;-) Zatim mi přijde, že budem každá docela jiná, tak se těšim na tu různorodost fotek ;-) S těma penězma - máte to někdo taky tak? =-) Já už si připadám divná, i když mě naši ujišťujou, že stejně konečně potřebovali něco pořádnýho na sebe, tak že maj aspoň důvod. A na svatbu se těšej, dělaj to všechno dobrovolně. Ale prostě je mi to nějak líto nebo co... Takovejch příprav a za chvíli to bude pryč :-|
Odpovědět
Článek se načítá
krtek: je to super, já chci taky takový vlasy.....:-) sidi: krásná červená barva, má to šmrnc :-) my jsme byli dneska v restauraci, domluvit ceny a menu a tak...jsem docela spokojená, provoní byl příjmnej, všechno jsme si vysvětlili, přiobjenali jsme čokofontánu (zdarma) a kýtu 12kg za 4500
Odpovědět
Jen pro inspiraci - tady je moc pěknej popis příprav a celýho dne: http://www.beremese.cz/album/album.ph... Moc mě těší, že taky někdo měl hostinu bez večerní megapařby ;-) Si pak nepřijdu tak divná :-N
Odpovědět
holky,chci zeptat, platíte v hospodě něco napřed? nám řekli, že tři dny před svatbou musíme složit zálohu v ceně jídla... krtek: s tím utrácením, třeba moje mamka je z toho nadšená, že donutila tátu si koupit oblek a bráchu taky, že nic neměli a jinak by je nepřesvědčila :-) tak jsem se rozhodla, že zítra půjdu za šéfem a eřknu mu, at tu zakázku koordinuje někdo jinej...že budu mít plnou hlavu něčeho jinýho a rozhodně nebudu mít čas sedět v práci do devíti...akorát se mu budu muset přiznat s tou svatbou, ještě to neví ;-)
Odpovědět
aci: S prací - dobře děláš ;-) Pokud je tam někdo, kdo má stejný "zařazení", tak jenom do toho! Třeba můj muž je teď na ten svůj typ práce prakticky sám, kolega odešel, tak to by měl smolíka, nikdo jinej to neumí :-| Mamča je taky vlastně ráda, že měli důvod se pěkně oblíct, ale stejně... když vidim, jak táta platí 6 tisíc za oblek kvůli mně, pak zálohu za jídlo... Tu jsme mimochodem už platili, prej by stačila tisícovka, dvě, ale taťka chtěl mít co nejvíc z krku, aby pak nemusel s sebou tahat moc hotovosti, tak si nechal spočítat přibližně jídlo (pití platěj nakonec po mnoha dohadách tchánovci), to vyšlo tak 6500 minimálně, tak tam kartou "zalepil" šest a je to. Prej je rád, že to má z krku, míň to stejně nebude...
Odpovědět
aci: Třeba to ten filuta udělal právě proto, aby jsi přiznala barvu ;-)
Odpovědět
salomme: No jo, tobě to pálí, aci to vlastně "tají" :-)
Odpovědět
krtek: to nám nabídli, že nám schovají peníze do trezoru po dobu svatební hositny, platit se tam dá jen hotově... salome: no já doufám, že nic neví :-) prémie jsem dostala, tak si myslím, že nic netuší :-)
Odpovědět
Tak já se pro dnešek loučim, musim nějak zmasakrovat to líčení a účes, ach jo, to je mi docela líto :-N
Odpovědět
krtek: taky by mi to bylo líto :-) ještě si to užiješ, o svatbě...
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Toje škoda,že to nevydrží do rána vid?Já budu zas ráno rozčepejřená jak blázen. aci:Asi nějakou zálohu do předu dáme at to není taková mašle potom. krtek:My si všechno platíme sami,taktypeníze nijak neřeším.Babčauž sikoupilakostýmek prej ho stejně potřebovala(chodí trsat z důchodcema takto užije¨) A svědkyně chtějí být krásné taky takjin to nevadí ;-)
Odpovědět
počasí začátek září: http://www.novinky.cz/domaci/175991-v...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsme v práci, takže dočítat budu až odpoledne jen postřehy s této stránky sidi a krtek - účesy jsou fakt super,..moc vám to sekne krtek - takové líčení si taky představuji, jen ústa asi malinko jinak víc do fialkova - jak jinak u mě že? :-D :-D ,...ale tobě to strašně sekne,....líbí se mi že oproti klasickým drdolům je na co se dívat i zepředu Aci - my jsme platili pouze 2000 zálohu a ostatní chtějí v neděli hned po svatbě,,...ale přemýšleli jsme než mít vybraný prachy doma, tak možná jim alespon jídlo zaplatíme,...no ještě uvidíme, co řeknou i rodiče,...protože nám to chtějí zaplatit,..alespon půlku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Aci: s tou prací- hlavně se nesmíš nechat zahnat do kouta :-) Jinak my zálohu platíme, protože si vlastně pronajímáme celý objekt a kvůli nám bukují termín. Ty jo, ještě nemám potvrzené důležitější věci a vymýšlím kraviny- viz. můj věnec na dveře v albu. Ale na to že sem manuálně ne moc zručná sem na svůj výtvor docela pyšná (vzor okoukán tady na brms :-D ). Mašli sem už sundala, aby se nezmuchlala, ale věnec nechám a uvidim, co vydrží, než začne vadnout, abych věděla, jak dlouho dopředu ho můžu vyrobit.
Odpovědět
Dobrý jitro ;-) sidi: vlasy supr a to na barvičky moc nejsem... tobě to sluší, fajn! krtku: upřímně bych si na Tobě ani jinej účes představit nedokázala... Ty jsi prost taková od pohledu mladá hodná holka, takže logicky princeznovský lokny ;-)
Odpovědět
Zdar ženy, nějak nemám čas sem teď mezi vás kouknout...souvisí to s prací a jsem naštvaná jako veverka..ale tím vám tady nebudu kazit den. Holky účesy naprosto bomba. Krti- tohle k tobě moc pasuje a máš vlastně i takový nejromantičtější typ šatů z nás všech. Šárinko- ty máš taky super účes...krátké vlasy a přitom dooost dobrý!!!A ta červená v tom se mi moc líbí. Až z vás holky mám pocit,že já jediná budu mít účes jako blbec....:-(( Na zkoušku jdu totiž až 21.9...spojí to s barvením melíru...takže tam to na ní vybalím...a pak už asi nebude moc času shánět nějaký jiný kadeřnice,kdyby tahle byla neochotná.. Jinak nevím o čem si tady pořád povídáte..já mám nějak totiž pocit,jako že je všechno hotový...tak doufám,že za měsíc nezjistím,kolik mi toho chybí... :-p :-p
Odpovědět
ahoj holky...tak jsem zjistila, že se vůbec nevyplatí být dobrý pracovník.-..šla jsem za šéfem, at tu akci hodní na někoho jiného a on mi řekl, že z toho týmu, co to dělá, mám jen já vedoucí schopnosti a že to nikomu jinýmu dát nemůže, to snad přece uznám..takže ty ostatní se klidně můžou flákat a vyhnout se tak zodpovědnosti a já proto,ž e pracuju dobře jsem na tom ještě bita.....:-( jsem na něj naštavaná a ještě mi pak povídal, že kdyby mi to mělo zkazit svatbu, tak at mu včas řeknu, že to by si nechtěl vzít na svědomí......proč sem za ním kruci asi šla? no přece, aby mi to tu svabu nezkazilo....grrrrrr janicka: no ty šéfové, to je na ránu, fakt
Odpovědět
aci: to ej tím, že je to chlap... já byhc mu to řekla narovinu, oni ty náznaky nechápou
Odpovědět
Profilova fotka
aci - jako nic proti, ale nechápu jak ti to může zkazit svatbu, mno tak budeš mít akorát před svatbou víc prácce a co jako :-p sorry ale já to ze svý pozice člověka, co by makal jak divej a nemůže sehnat práci vidim tak trochu jako rouhání - nezlob se ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?