Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Krtek: Já vydýchávala ty jejich pohledy - "On se na tebe kouká jako na jídlo " :-D No a jak ji pak ochraňoval...to jsou ty pasáže, co podle Hrabala "....dojmou citlivou duši k slzám" :-) A teď z jiného soudku - zítra už asi začneme roznášet oznámení, příští týden totiž budeme vyhlášení v kostele, tak aby to měli příbuzní v předstihu. Ale že bych se na to zvaní nedočkavostí třepala se říct nedá :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Uff, dočetla sem. Teď už to tu asi moc stíhat nebudu, zařizování je v plném proudu. Dnes musíme rozseknout čas obřadu a pustíme do tisku oznamka a začnem s nimi objíždět hosty. Zelvi: bohužel sem nestihla fotku tvého účesu, nechceš ji dát ještě do alba? S tou fotografkou zdarma se mě to zdá bomba šance. Stejně se tam budou motat fotografové známí, tak nikdo nepozná, zda není jedna z nich. Aspoň budeš mít víc materiálu na výběr Krtek: prstýnky hezké, když nepadne velikost, tak je vždycky můžeš dát na řetízek. S plácnutím našeho oznamka na web bude trochu problém, budem ho muset nafotit, většina vzhledu bude dělaná růčo. S tou hudbou a výměnnýma CD- nebyly by lepší MP3? VYtvořit si prostě složku s kvantem hudby a pak jen pustit náhodný výběr. My to tak uděláme, ale stejně k tomu postavíme známého, aby to pouštěl, míchal, hrál na přání... A ještě s těma tunikama přepásanýma pod prsy- všem chlapům to přijde těhotenská móda. Lotri: my chcem dát za dort do 2.000 (a dá se to), na 40 porcí. Foťák 2-2,5 tisíc, ale 3 neni moc, když chceš zákl. nabídku. Bižu zatím nemám, ale vím, že půjčují ve svatebních salonech. Oznamko bych dala komukoliv, na jídlo extra kartičky Jana1K: taky chci dát oznamko na spolužáky, ale my budem muset oznamko nafotit, není digi Aci: tak ploužit se manžel může, ne? Odplouží tebe, maminky a šmitec ;-) . U nás je krajské město taky malé, jak ty drby rychle jedou... Jo a inspirovala si mě s tou předpovědí, musím zjistit, jak bude Jizi: dobrá hláška to "blbuvzdorný" :-D Sidi.m: u nás podnos na dort půjčuje cukrárna na zálohu. Figurky půjčují asi za 300 ale platíš kauci v hodnotě figurky- třeba i 1500. A ceny dortů sou bez kytek, které mohou vyjít od 300- třeba 2000 (orchideje, hodně růží atd.) Nedbi: sháníš ještě ten seznam na tombolu? mám stažené foto se seznamem Salomme: taky musím na posl. zkoušku šatů vzít někoho, kdo se proškolí, jak to vázat a pak mě sepne. Nevím, jestli to vyřeší tvůj problém, ale do některých šatů se pod šněrování dává vsádka- taková deska z látky.
Odpovědět
Ahoj. koukám, že přípravy začínají vrcholit aspon někde. :-) No já chytla trochu nervy koukla jsem jaké různé šaty nabízí tady paní v katalogu firem a asi bych si vybrala jiné kdybych to viděla dřív. :-(
Odpovědět
tady tahle http://www.beremese.cz/companies/comp...
Odpovědět
edvi: já myslím, že se nutně musí projevit, že ty šaty stojí 1500,-. Já bych do nich nešla... bez vyzkoušení určitě ne. Jinak já před chvílí vstávala... bolí mě břicho, tak místo aktivní soboty mě chlap přikryl a řekl, že večer půjdeme do kina :-)
Odpovědět
katcha: Jojo, vím, že některé šaty to v salonech mají, ale nevím, jestli má cenu to našívat do těch mých....Mě přijde, že mě v každém salonu šněrovali jinak, každý měl na to svůj grif a ne všechny byly bohužel dobré, vím že v jednom mi to šněrování padalo úplně stejně jako mi to uvázala ségra. Ale už nevím, jak to dělali v těch ostatních salonech a ptát se tam je blbé, protože šaty mám vlastní....
Odpovědět
salomme: vsadka je u každých šněrovacích šatů, aby nebyly vidět záda přece. Jinak kdyby to bylo sešněrované jako uplně obě šásti k sobě, tak znamená, že šaty jsou špatně upravené (jsou velklé) a šněrovačka je na nic, protože nic nestáhne.
Odpovědět
Lotrinka: asi máš pravdu. :-| no u to řešit nebudu. :-)
Odpovědět
Ahojky nevěsty:- :-) My to máme 19.9.09 Už se nám to blíží je tu taky nějdo kdo se vdáva ve stejný den??? ;-)
Odpovědět
salome: no měly by mít vsadku, pokud nejsou udělané schválně tak, abys za tím šněrováním měla holá záda...pak by se to tolik nemělo utahovat, abys to tam měla hezký a ne zchumlanou kůži...
Odpovědět
edvi: Taky nevim, jestli bych důvěřovala jenom fotkám z netu, určitě by to chtělo zkusit. Ty hned druhý šaty (vínový na jedno rameno) jsou moc pěkný, ale ty máš taky krásný! aci: koukala jsem do tvýho alba a pořád nevim, co se mi na tobě líbí víc - jestli ty vyžehlený vlasy, nebo kudrlinky. Co vyžehlený s nějakou větší kytkou? To bys byla trošku jiná než ostatní "nakudrlinkovaný" ;-) Mě čeká zkouška vizáže v úterý, musim dát dohromady nějaký inspirativní fotky a nechat je vytisknout. Já bych právě chtěla lehce navlnit, ale lehce! Ne úplně lokýnky. Tak jsem zvědavá, snad nebudu zklamaná :-| Líčení taky ještě nevim, teda jako představu mám, ale nevim, jak to popsat :-N Chtěla bych to výraznější než minule, ale jemný, ne kouřový oči, barevně asi šedofialový, ale někde i lehce do tý měruňkový a jemnej třpyt třeba... No, k pochopení to asi moc neni :-D Hlavně aby mi to nějak opticky zamaskovalo ty "přepadávající" víčka, to poslední je na fotce spíš zdůrazňovalo (i když v reálu to bylo pěkný). No, teď tak civim na svoje fotky a zjišťuju, že jakákoliv snaha vytvořit na mě nějakej sexy hlubokej a přitom jemnej pohled je asi marná :-N Všude koukám jak hodný milý přiblblo, femme fatale ze mě asi nikdy nebude :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aci: ja musim rict, ze se mi na tobe vic libi vyzehlene vlasy. a taky bych yla pro kytku, jak pise krtek :-) dneska mi prisel velky balicek s vecm ana svatbu - organzy, prisavky, velke svatebni album nalepovaci x-) jedno letajici prani (nechame si na nej od vsech napsat prani a pak si ho sami pustime), nejake stuhy atd. :-) krtku nebud k sobe tak kriticka :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem tady doma nějak osiřela, přítel šel s kamarádem co dělá v cizině a dojel domů, tak si šli sednout, pokeat a předat oznámení. A nějak se tady nudím.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak my máme den D 18.9.2009 na radnici v Kladně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zelvi: ja jsem dnesk anejak lina, odpoledne jsem 3 hodiny prospala. dopoledne jsem sice jela objednat minizakusky na svatbu a k babicce, ale odpol uz semi nechtelo nic :-p :-N ahoj hudacko :-) uz mate vse zarizeno?
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky, některé jste mi psali jestli bych nedala do alba ještě jednou můj účes, tak tam máte fotečky;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aestrellita - to my jsme od půl desáté do tří leželi na koupáku a pak jsem doma malinko vytuhla a vzbudila se v šest večer :-o
Odpovědět
estrel: Já nejsem přehnaně kritická, to je všechno pravda :-D Tenhle "dobrácky nablblej" pohled jsem měla už jako mimino - a už mi to zůstalo :-N Sakryš, co jenom s tim líčenim provést, abych si připadala pořád jako já (nesnášim přehnaný "zmalování"), ale zase aby to bylo jakž takž výrazný? Dávám dokupy nějaký fotky, ale ani jedno z toho si neumim představit na sobě, ty holky maj všechny krásný oči - tak možná se mi ani tak nelíbí to líčení, jako jim spíš závidim ty kukadla :-p :-D Jinak zítra k nám přijedou na skok naši, teče nám odpad pod dřezem, tak se nám na to táta kutil podívá ;-) Což ovšem znamená, že musim byt uvést do nějakýho přijatelnýho stavu :-N ještě že přijedou až pozdě odpoledne, jsou na chalupě.
Odpovědět
Profilova fotka
krtek - jo jo to znám,...člověk na jednu stranu nežije v bordelu, ale když mají přijet naši, hlavně máma,..tak smejčím taky jako divá :-D
Odpovědět
levi: no, já nevim, mně už to tu poslední dobou jak bordel docela připadá. Jak máme malej byt a já tu postupně shromažďuju napůl hotový oznámení, mašle, různý věcičky, do toho nevyžehlený prádlo...
Odpovědět
zelvi: to je jak u nás :-) ale zase taková návštěva se občas hodí,aspon člověk vysmějčí... já vám holky nevím s tím účesen, docela se mí líbí ty vyžehlené vlasy, kudrdlinky jsem zavrhla...ještě půjdu jednou na zkoušku ke kadeřnici tady vlbc, ale aspon už trochu vím, co jí řeknu, že chci vyzkoušet....a pak se uvidí, ono od kadeřnice to přeci jen vypadá jinak..
Odpovědět
aci: Jestli do toho teda můžu kecat, tak mně se pořád nejvíc líbí "foto z loňska". Takže já bych to vyžehlila, patku jako na tý fotce, možná i lehce pokrátila tu ofinu a na jedný straně šoupla jakoby "za ucho" nějakou velkou kytku ;-) A pak se mi taky líbí ta fotka, jak vypadáš "každej den" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aci - mě se taky strašně líbí ta fotky z loňska, to co nosíš pořád bych nedávala(ale taky ti to sluší),...ať je to i pro ženicha změna,...můžeš to ozvláštnit nějakýma pramínkama třeba,...a nebo to jak ti zkoužela mamka ta bylo taky dobrý
Odpovědět
Tak trošku zjinýho soudku - taky máte pořád takový nutkání zkoušet si snubák? Já jsem teda úplně děsná, akorát se bojim, jestli pověrčivost nebo co :-N Chodíte si ho některá taky zkoušet, nebo ho jenom okukujete? :-D Já se snažim odolat a jenom očumuju.
Odpovědět
Profilova fotka
Máme všechno, jen to stačí zaplatit a to je docela problém, protože jsme měli nečekané výdaje se kterými jsme nepočítali :-( Tak mám strach, že se to nestihne... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
krtek - jo dneska jsem si ho zrovna ráno zkoušela,....kvvůli velikosti samozřejmě :-D :-p :-D ale přítel si ho taky zkoušel a vždycky říkal že si to musíme natrénovat jak si ho budeme dávat:-)
Odpovědět
zelvi: tak přítel už si to právě zkusit nechce. A já jsem nervózní, protože on tvrdí, že mu te jeho přijde těsnej. Já myslim, že je to spíš nezvyk. Přinejhoršim těsnej se snad pozná, že by po pár dnech měl ten prst třeba otlačenej, to bysme ho asi museli nechat roztahnout. Snad to nezdeformuje tu rytinu (uvnitř ani zvenku). Já mu ho zkoušela nandat právě ve zlatnictví a docela to šlo ;-) Podle mě kdyby byl fakt moc těsnej, tak mu ho nenarvu :-N
Odpovědět
hihihi, já si ho taky chodím zkoušet, tak se nebojte, že je to něco divnýho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je těžký, ale když se podíváš na můj prstánek, který má pravidelnej vzor, tak ten můj jsem si nechala roztahovat a člověk to na něm vůbec vzhledově nepozná ani na rytině,...a přítel? ten má velkej kloub, jinak slabší prsty, takže tomu je to akorát na těsno když si ho dává, jinak pohodička,...je fakt že chlapi to asi hůř odhadnou, pokud nikdy nenosili prsten
Odpovědět
zelvi: já to mám jak tvůj přítel - jak se dostane přes kloub, je to v suchu ;-) A pan zlatník řikl že kdby nám to v těhle horkách bylo volnější, tak ho pak v zimě ztratíme :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?