Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Jizi: ježkovy voči ]-( já četla čivaví princezna, tak to jsem se spletla. 8-) Petunia: to se omlouvám. |-| No ale jak Jizi píšeš, každá ztráta zvířátka je hrozná. My máme 6ti měsíčního beagla ( to už je pejsek :-D ) a zrovna dneska mi rozkousal brýle, který byly vpodstatě dražší něž on celej dohromady, ale je tak roztomilej, že jsem neměla sílu mu dát ani na zadek x-) Naštěstí mám brýle jen na řízení a na TV, tak to snad vydržím a neudělám někde nějakej průšvih. :-p Jo holky, taky jsem zapomněla napsat, představte si, včera nám přítelova sestra volala, že je těhotná, v 9 tt a termín má 31.8 -2.9. Pěkný, co? No ono to jako pěkný je, ale jednak to vychází přesně na naši svatbu (5.9), takže tam asi nebude, její přítel jde tomu mýmu za svědka, takže je to nahnutý, aby to na poslední chvíli neodmítl, protože by s ní chtěl být v porodnici a taky mám strach, že ta naše svatba tím bude tak jako zastíněná. Celá jejich rodina bude žít narozením toho malýho.... ;-( A když to na ní příjde přímo 5.9 ráno...tak to bude ze všeho nejlepší. Ptala jsem se přítele, jestli to chce přehodit, říkal, že ne. On by to byl už lehčí problém, máme závazně datum na matrice, natisklý oznámení... ach jo! Přeji jí to, ale mohlo to být o pár měsíců dřív nebo později :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jizi: Nám zůstal smutný sameček činčilky... takže už jednáme o nové slečně :-) přítel je moc hodnej a nechává mě si vybrat, a pak miminka přijme jako vlastní a mazlíkuje se s nima taky :-)
Odpovědět
Petunia: tak rychle novou činčilí slečnu, ať u vás není smutno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luccy: už je v jednání, včera to vypadalo špatně a dnes se mi nabídly hned dvě, tak mám do soboty se rozhodnout...
Odpovědět
Holky tak co je, kde jste?? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
luccy: my byli včera na plese... a docela musim říct, že jsme si ho užili, přítel mi pak dokonce sdělil, že se vždycky na plesech nudil, protože seděl a bumbal a teď že jsme tancovali a bylo to úplně o něčem jinym a už svolil i na ty taneční pro páry... tak to musim zneužít a využít a přihlásit nás :-) než z toho zase sejde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky,taky se budu vdávat v září :-) termin máme zamluvenej na 12.9. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
smudlinka: vitej v klubu, ¨my mame taky termin 12.zari
Odpovědět
Petunia: tak to bude dobrý tréning na první novomanželský tanec!! :-) Já do tanečních nikdy nechodila, tak mám obavy, abych nešlapala zelí :-( Smudlinka: vítej!! A kde to máte?
Odpovědět
Profilova fotka
luccy: když máš přítele co umí tancovat, tak si myslím problém nebude, jen si dobře vyberte písničku na novomanželské solo... smudlinka: vítej mezi námi :-)
Odpovědět
Ahoj, tak můj přítel umí tancovat, já tak trochu...ale pořád nemůžu vymyslet písničku na sólo-první tanec pro novomanžele. budeme mít DJ, takže to nemůže být valčík ani nic podobného...poradíte??
Odpovědět
Jo přítel umí pěkně a většinou mě vede, ale říkám si, že přes ty šaty to snad ani nebude moc vidět. :-D Já jsem si říkala jako první písničku od Koláře Ještě že tě lásko mám, ale nevím. třeba nás napadne ještě něco jinýho. Hezký písničky má i Elán. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
luccy: osobně bych radši byla pro Elán, Koláře oba nemáme rádi... tak uvidíme,nebo i No name má pár dobrých romantických, ale ty jsou jen na cédéčkách v rádiích je moc nehráli...
Odpovědět
Pro nás je to právě taková osobní písnička, protože jsme na ni spolu poprvé tancovali. :-D Ale s výběrem si hlavu zatím nelámu.Teď se tak nudím v práci, že jsem si přes internet objednala 3 druhy svatebních čokoládek, svatební víno, malý i velký, bílý i červený s etiketama. No balíček zase za skoro 4000 Kč. Ale čokoládky i víno jsem chtěla, tak proč ne :-D Dobrý stránky: www.svatebniagent.cz odkaz naše služby, tam mají čokoládky, víno, všechno, i fontánky, původně jsem ji chtěla, ale 2000 Kč za ní nedám :-p
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jak to mate vymyslene v restauraci? kdy prijde kapela? budete nejakou mit? a co na vecer? jsou dost drahe a vetsinou pry zustavaji tak 4 hodiny, tak sirikam, ze kdyz tam budou treba od 2 do 6, tak co pak? a planujete nejake hry? my na to moc nejsme. ale treba kdybyste navrhli neco hodne zajimaveho a ne osahavani nohou, tak by me to treba pomohlo :-) a neco bysme vymysleli :-) diiiiiiiiiky
Odpovědět
Profilova fotka
My kapelu mit budeme, jeste to teda nemame moc dopodrobna naplanovane, ale mame svatbu az na 12, takze nejaky obed, foceni atd. Myslim, ze kapela bude stacit kolem 5,6 hodiny vecer a snad vydrzi aspon do 1. Jsou to celkem ciperni panove, takze si myslim, ze s tim nebude problem. Rikali, ze za svatbu berou kolem 5tis. Takze velice dobra cena. No a tema hrama nevim. Zalezi jak to kdo pojme, vetsinou maji na starosti takove veci svedci.
Odpovědět
Estrellita: my máme hostinu od 13 hod a kapela přijede až v 17 hod, sami to tak navrhli a budou hrát do 1 hodiny. Po obědě se stejně moc netancuje, to se bude povídat a tak, no a navečer už bude ta správná nálada na tancování. než přijede kapela tak bude hrát CD. Hry zatím nevím, chtěla jsem tombolu, ale postupem času mi to připadá docela trapný, tak nevím... :-S
Odpovědět
když si zadáš do google svatební hry, vyjede ti spousta odkazů, takže si stačí jen vybrat....je jich tam opravdu hodně, známých i netradičních
Odpovědět
Profilova fotka
luccy: tak ta tombola mi prave prijde takova nejnormalnejsi :-) a vubec ne trapna. jen se musi vymyslet ty dary, aby byly vtipny :-) taggy: diky, kouknu na to :-) nedbi: aha, jasne, takze kdyz mame obed od 2, tak staci, aby prisli na 5. hod :-) a jinak holky jdete taky do diplomatu? resili jsme pozvanky a protoze se nam na interentu fakt nic nelibilo, tak si nechame udelat s nasi fotkou .-)
Odpovědět
Estrellita: no my jsme si říkali do tomboly třeba koupit pro chlapy playboy, ochrany a tak :-D ale potom když si to vylosuje ženská... 8-) zatím nad tím nijak moc nepřemýšlím, pokud bude nějaká nudnější atmosféra, což doufám, že ne, tak něco spácháme. Je tam taky bowling a kulečník, to jsem říkala tomu provoznímu ať zavře,je to oddělěné od toho salónku, tak by se při nejhorším otevřelo to.
Odpovědět
Profilova fotka
estrellita: urcite si objednej kapelu az na cas kdy se bude tancovat, je zbytecny platit je kdyz nikdo nebude tancovat a k jidlu a tak staci cdcko ktery se da zeslabit aby si lidi popovidaly, coz u kapely moc nejde. ja budu mit urcite taky tombolu, bracha co bude svedek ji bude uvadet, takze s enebojim ze by to bylo trapny, ten je tak ukecanej ze uz ted se na to tesim..
Odpovědět
tulikiss: Kde jsi byla tak dlouho? Pěkně na nás kašleš! ]-( :-D Je pravda, že ty hry taky záleží na svědcích, jak je uvedou, toho se právě docela bojím. Neměla jsem moc na výběr, tak jsem poprosila kamarádku a jestli jsem vybrala úplně nejlíp bohužel netuším...takže se ještě budu nervovat,aby to zvládla. A aby toho nebylo málo, přítelova sestra je těhotná a její přítel má jít zase přítelovi za svědka (snad chápete :-D ) a termín porodu mají 31.8-2.9, což je hodně blízko naší svatby, tak mám strach, aby to na poslední chvíli neodřekl, že bude v porodnici :-S
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, chvíli tu nejsem a vy se mi takhle rozepíšete :D myslím, že my svědky jsme vybrali dobře, takže když se s nima domluvíme aby nám trošku zamoderovali a udělali pár her, že nedube problém Radek je docela šoumen, takže to bude v pohodě :-) a Blanička je taky pro každou špatnost ...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky.Je tu někdo? :-)
Odpovědět
já tady jsem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé ahojky.Už jsem myslela,že jsem tady sama :-D
Odpovědět
to já jsem si taky myslela celý den. :-N A zrovna taková nuda v práci 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
notak já mám víkend volnej.Jdu zejtra do školy :-D
Odpovědět
Tak to se máš. :-D Já mám 5 dní po sobě dvanáctku, takže mám co dělat, abych vydržela. Ale zase si brouzdám po internetu a sbírám nápady a ispiraci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo,tak to já dělám taky.Sice bych se měla učit na maturu,ale tohle je zábavnější :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?