Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Jo, tak nevim, jeslti jsem vám tu sdělila tu "novinku" - v práci se mě jedna kolegyně dost otevřeně zeptala, jestli jsem těhotná, nebo ne. A když jsem absolutně v šoku z ní tahal, kdepak se tahle blbost o mně púovídá, tak naznačila, že "nahoře" :-o =-) :-p No, tak teda fakt nevim - asi už mám pěknej pupek. Ale loni jsem ho měla taky :-N A tu halenku, co prej vypadá jako těhotenská (no je to takovej ošemetnej střih, to přiznávám - vůbec si libuju v těch střihách pod prsama přestřiženejch a nabranejch a tak) jsem taky nosila i loni v létě, tak snad že bych byla slonice nebo co :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky mi to příjde hloupý vůči fotografovi,...a navíc přece on nás nějak nenaštymuje a ona to pak nebude fotit,....ona právě psala že fotila zatím kamarádům a že by se mohla i zaměřit na mometky co se týká hostů,..ale tak nějak to prostě na mě působí jako podraz na našeho fotografa,..a navíc asi ani nejsem ten typ abych pak od ní přebzala DVD řekla jí tak dík a nedala jí nic,...a na co platit dva? i když nic nechce,..asi to budu prostě ignorovat :-D
Odpovědět
zelvi: no já myslím, že to není špatné....ale je potřeba se s ní dohodnout, aby se tam nemotala těm, co je za to platíte.... krtek: tos mě rozesmála....u nás v práci pořád bují ta informace, co vypustila před 14 dny ta jedna kolegyně na poradě, zrovna dneska se ptal jeden nadřízenej mojí kolegyně, jestli není těhotná :-) je to jako epidemie....:-) jo a tky jsem zjistila, že liberec je strašná díra, protže u nás v práci se o mojí svatbě ví už dávno, ikdyž já to řekla jen třem lidem a ty jsou absolutně mlčenlivý.....prozradili to subdodavatelé, kterř znají mého přítele a pracují pro taky pro naši firmu a naši kamarádi z plavání, jejichž rodiče pracují taky u nás ve firmě.....je to děsná drbárna...
Odpovědět
Hm, to by mi bylo taky blbý, ndat jí nic. A s profi fotografem - jedině že by měli každej úplně jinej "úkol", ona třeba momentky při příjezdu a odjezdu nebo tak. Ale nevim, přijde mi to komplikovaný, když už nekoho máte. Podle mě je to spíš pro lidi, co váhaj, jestli vůbec nějaký profi fotky mít, třeba kvůli penězům. A pak bych byla aspoň pro symbolickou odměnu, třeba 500, 1000.
Odpovědět
Profilova fotka
chicht,...to mě se dneska jedna dost závistivá protivná kolegyně zeptala před celou kanceláří takovým tím pohrdavým arogantním tónem(už je to tam věc veřejná) :"Na kdy to jako čekáš? když nemáš žádný břicho"...nevím jestli tím chtěla naznačit před všema že jsem vyžraná,...kravka jedna
Odpovědět
aci: no my máme takovou "mimi epidemii" - jedna kolegyně už mimčo má, o jedný se taky proslýchá, že bude chovat (i když bůhví jak to je, to já taky že :-D ), tak to asi vzali "jednim vrzem". Taky když už se vdávám, tak asi některý lidid ty jiný důvody nechápou no... Já jsem teda byla dost zaskočená, ale nakonec jsem si řekla, že na to asi doma teda vlítnem - když už to stejně každej ví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aci - s tou drbárnou to mi povídej naše firma má v kancelářích a na skladě na našem depu cca 80lidí,...nepočítám dealery a řidiče, kteří se tam nezdržují. Oznámila jsem to sedmi lidem na našem oddělení, protože se bude hledat novej člověk a nekecám bez přehánení trvalo pět minut než ze všech stran začali chodit životopisy od uchazečů,..samozřejmě známý známých,...šéfka z toho byla na mrtvici, když se jí ptali jestli už někoho má zajištěnýho, když to byla informace stará pět minut. :-D :-D
Odpovědět
krtek: takže tě v práci vlastně "přemluvili" :-) no já to vidím že začneme až po novém roce, abych ještě dostala nějaký prémie v dubnu :-) zelvi: no není nad milé a přející kolegyně, co? a tys to v práci oficiálně řekla, nebo to někdo poznal...?
Odpovědět
zelvi: no ta moje kolegyně to docela úspěšně tajila, a kdyby jí nebylo ráno blbě a nemusel a s pravdou ven kvůli pozdnim příchodům a doktorům, tak to na ní nikdo tak do 6. měsíce fakt nepoznal :-D Byla se na nás podívat tak měsíc před porodem, to jí doktoři řekll, že to možná bude dřív, že možná každým dnem (nakonec to bylo dřív snad jen o tejden) - a pokud bych jí viděla jenom zezadu, tak vypadala pořád stejně, a zepředu jak když si dělá srandu a strčila si pod tričko míč :-D Kromě břicha - pořád stejně hubená. Sice takový žensštější, oblejší... Ale my čekali valící se "balón", funící, podpírající si záda... - a to teda vůbec :-D
Odpovědět
aci: to byla jenom sranda, do svatby beru HA strprocentn, asi až do novýho roku... a pak se teprve uvidí ;-) U nás neni nic hned :-D O svatbě jsme v narážkách mluvili minimálně půl roku, rok...
Odpovědět
Profilova fotka
aci - jestli myslíš svatbu tak to jsme oznámiliuž před půl rokem, když jsme si s přítelem hllásili dovču va svatbu(děláme v jedné firmě) a co se týče mimiška, tak to věděla ta moje šéfová,..protože je to zároveň moje nejlepší kamarádka a ještě jedna kamoška z druhého oddělení. Obě budu mít na svatbě a víme o sobě víc než dost, a taky vím že by nikdy nepodrazili,..je málo lidi o kterých to můžu říct,...ale jsem za těch pár lidiček hrozně šťastná.,....no a tak Soňa(ta vedoucí) věděla že chci makat do konce října, takže mě tuhle upozornila že bude muset podat inzerát, aby se novej člověk stihla za září a říjen zaučit...tak abych to tak nějak oznámila já pokud chci aby to bylo ode mě.takže jsem to oznámila pouze u nás na nákupu a bohužel někteří hned utíkali roztrubovat,...pak to sami přiznali,...když jsem se ptala jak je to možný že do pěti minut to ví celá firma když jsem to řekla jenom jim. tak začali koktat, že to brali jako že už se teda o tom může mluvit,....nějak to neřeším brala jsem že tím to bude veřejný,...ale myslela jsem že to bude třeba den dva tři, týden :-D :-D :-D prostě na některý lidi je opravdu spoleh ;-)
Odpovědět
zelvi: U nás se taky každej dušoval, že "nikomu nic" (co se týče tý kolegyně) - a za chvíli to bylo "veřejný tajemství" :-S Já tohle nepochopim, mně to teda dalo dost fušku, tvářit se, že o tom nic nevim, ale mlžila jsem do poslední chvíle ;-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
zelvi: myslela jsem to mimčo...jo, to je jako u nás...to je hrozný, jak lidi rádi roznášejí drby ... u nás v práci je to zase letos samá svatba, já se těšila, že ta moje bude super překvapení a už se ženil šéf a čtyři lidi z technického a ještě prý bude nějaká svatba u nás na obchodě, o který se oficiálně ještě neví....no o tý mojí se ještě taky oficiálně neví ...nebo teda žádný narážky od šéfů nejvyšších jsem ještě neslyšela, to oni by si určitě dloubli, kdyby věděli
Odpovědět
krtek: no ono to vždycky vybízí, nějak se zažilo, že většina se žení, protože musí a ještě když nosíš takový oblečení ;-) jinak mě to nemrzí, že se naši nestarají a to opravdu vůbec. Bude mi stačit když přijdou, najedí se a odejdou ;-) Jsme oba dospělí a žijeme spolu už dlouho a je to naše svatba. Je to samozřejmě každýho věc, ale určitě bych nechtěla, kdyby mi někdo něco vybral nebo zařídil- to vůbec. Nabízenou pomoc odmítám, vše si uděláme a zajistíme a je to přesně tak, jak chceme my. Jsme naprosto soběstační... jinak bychom do svatby ani nešli. :-)
Odpovědět
krtek: u nás tohle bylo s tou mojí svatbou...jedna ta moje kolegyně co jsem s ní v kanclu, té jsem to řekla o měsíc dřív a ty dvě další se to dozvěděly náhodou,tka jsem se musela přiznat...ale ta jedna, co to věděl hrála super divadlo, že nic neví :-) musela jsem se smát a ona se smála děsně,ale jak to bylo zahalený tím tajemstvím, tak se to přešlo a holky nic nepoznaly :-)
Odpovědět
lotri: Ehm, my svatbu plánujeme od ledna... na září... to by mohlo lidem dojít že "musíme" je pěkná blbst :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky já se loučím mějte sse hezky, já zas pisnu,..papá
Odpovědět
krtek: no tak možná jsi porodila přes víkend, to by tak skoro vycházelo :-)
Odpovědět
zelvi: papa a zase se stav :-)
Odpovědět
zalvi: Dobrou noc! aci: :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, prosim nemate nektera seznamy veci, ktere se daji koupit na tombolu? Ja jsem mela seznam a s hruzou zjistuju, ze ho nemuzu nikde najit. Budu moc rada, pokud nekdo neco mate krtek: mate moc hezke prstynky
Odpovědět
Ahoj holky, po týdnu se opět hlásím! už mám upravené šaty, ale ještě jsem je nezkoušela, zítra an to vlítnu, tak uvidím, jak to dopadlo. Dočítat asi nestihnu, i když třeba se budu zítra nudit cha chaaa :-)
Odpovědět
nedbi: mrkni na téma tombola, tam je toho spousta.... salome :tak jaká byla dovolená ?
Odpovědět
Profilova fotka
holky jedny, Vy jste se zase rozjely s tím těhotenstvím to je tedy síla, ale musím říct že u nás ve firmě je to to samé, ikdyž už lidi vědí přes rok, že se v září vezmeme, tak přemýšlí, jako jestli už se chystáme na mimi nebo ne šéf s tím počítá, a s tou mimi epidemíí, tak jí asi tady taky nastartujeme, jedna z holčina už čeká, kolegyně (31) už to taky zkouší, no a my se chystáme po svatbě, tak jsem na to zvědavá jak to tu pak bude vypadat je pravda, že mimíska už chceme oba tak půl roku, tak jsem zvědavá jak se nám pak zadaří
Odpovědět
aci: Horká. Vedro jako blázen, jak venku, tak na pokoji :-)
Odpovědět
salome...no tak seš aspon opálená, ne?
Odpovědět
aci: Trochu jo, i přes poctivé mazání 40-tkou, jelikož jsem hned prní den na noze objevila sluneční alergii. :-| Jinak jsem ti chtěla pochválit šaty - jsou moc hezké už teď! A bílá je fakt lepší ;) Krtek: Prsteny opravdu hezké, snad tě to neurazí, ale obzvláště ženichův se mi moc líbí. Jizi: Když jsem ty tanečky ukazovala polovičce, tak mi řekl, že on už to zná dávno a že bychom taky mohli něco udělat...ale nevím nevím, dke se to budeme učit. Už taky vznesl nápad, že když tam bude cimbálka, mohli bychom skočit buď danaj nebo sedlácké, ale to by mě musel naučit, jelikož já je neumím, ale on taky neujmí ty ženské kroky, jen svoje. Jinak s tou trémou jsi mě rozesmála - celá já! Taky jsem hrála na klavír a nesnášela vánoční besídky, kde jsem musela vystupovat :-D
Odpovědět
salome: no to je smůla s tou alergií na slunce, kolegyně v práci to taky má a ty fleky, co se jí dělají,to je děs... to máš docela odvážného chlapa, že by toho netradiční tance šel...my jsme to zrovna včera řešili a přítel povídal, že by to mělo být něco neutrálního polamlýho, aby se tam mohl jen tak šoupat nohama....nesnáší tance
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: my netančíme ani jeden, jo na disko to jo, ale tu klasiku vůbec tak jsem to vymyslela jinak, my si dáme jen jednoduchý ploužák na mettalicu a rodiče pak solo zvlášt, nechci si uříznout hnedka ostudu takže solo rodičů jako že nevěsta + tchán a ženich + tchýně asi fakt nehrozí
Odpovědět
lowe: to u nás právě to solo rodičů hrozí, moje mamka se na tanec se ženichem jen třese...jak se to vlastně dělá, tancuje se pak i nevěsta+otec a ženich+matka ?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?