Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my mame dort za 4000 Kc (pro 60 lidi 3 patrovy) fotograf zdarma - dva kamaradi profi fotografove :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, máte některá v plánu netradiční první tanec? Myslím teď něco v tomhle stylu: http://www.youtube.com/watch?v=213n38...
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: nn, nic takoveho neplanujeme,ale uz jsem tady na to narazila a moc se mi to libi :-) jinak je desny, ze mame nejdrazsi dort :-p
Odpovědět
jizi: můj tak strašně nerad tančí, že možná nebude ani žádnej předsvatební tanec...k tomuhle bych ho nedonutila ani párem volů...leda kdy by byl ožralej.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Estrell: Proč děsný? :-) Můj muž tak netančí, tvrdí, že po pěti pivech je ochotný se zmítat, ale na tohle kupodivu přistoupil - jen mu musela kamarádka, která bude dělat choreografii, svatosvatě slíbit, že to bude něco blbuvzdorně jednoduchýho... Tak jsem zvědavá, jestli to nakonec fakt zrealizujeme... ;-)
Odpovědět
exstrel: já to mám levné jen proto,že mi to dělá kámoška....jinak by tenhle dort stál majliant...viz hájek za 11 000
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Jen pro zajímavost jak jste daleko s podnosem?Já to dala za úkol drahýmu,takbych tipovala,že jsme bez dortu ;-) jizi:Mě se to takylíbí,ale to bych do sebe musela obrátit flašku něčeho tvrdýho,nejsem předváděcí typ a drahý takyaž když má hladinku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sidi: Já jsem taky děsnej trémista, hrávala jsem x let na klavír a každý vánočních večírek byl pro mě utrpením, ale říkám si, že tam budou jenom samí kamarádi a rodina a sranda musí bejt i kdyby fotra věšeli... 8-)
Odpovědět
sidi: přítel už poslal nějaký výkres k té známé do skláren - nakonec bude ten podnos skleněný prý....
Odpovědět
Profilova fotka
jizi:To asi jo,ale já na to moc nejsem a ta naše primová rodinka no nevím jestli by to ustáli.My půjdeme na ksaliku,je´ště,že tě lásko mám ;-) aci:A jak máte nakonec velký ty dortíky,my to asi budem mít 5x5 cm
Odpovědět
sidi: jo ještě to nemám uplně domluvené,ale počítám tak 6x6 cm a na výšku 5 cm...jak ho budeš mít ozdobený? přesně podle toho obrázku?
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Toasi ne,chci ho do vínova,tak ten pásek okolo každého kousku vínový a nahoro si nechám dáz živou kytku.Nechce se mi dát zapostavičky litr :-(
Odpovědět
Článek se načítá
mě se právě to zdobení (jako jen ten páseček) moc nezdá, tak chci vymyslet ještě neco jinýho....asi dám na každý kousek takové ty bílé perličky, sem tam nějakou a pak na každý bobeček nějakou placatější kytičku a něco zeleného...nevím :-( Postavičky mít nechci....
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Mě by se líbili, ale ty postavičkyjsou pak už drahý a takový ty levný s rozmazabným obličejem taky nechci.Typerličkymyslíš na každý kousek nahoru?Já si dám určitě kytku nahoru,nechci to zas nějak přezdobovat
Odpovědět
sidi: hodila jsem do laba dva dorty....ten jeden má na sobě takové maličké bílé perličky...tak takové, ty bcyh chtěla na každý ten malý kousek....a k tomu nahoru nějakou kytičku a lístečky...ale to ještě nevím,jaké...Jinak ten vzorek pačvorku je na tom druhém dortu super, to by se mi líbilo,ale cukrářku by z toh asi trefil šlak...
Odpovědět
Ahoj holky, jen stručné reakce:-) krtek: prstýnky krásný x-) x-) , netradiční edvi, zkus hodit fotky s a bez ramínek, takhle těžko říct, jak to bude držet.... Hlavně by ses měla cítit pohodlně ;-) zelvi: super účes ;-) ;-) , ta fialková bude vypadat dobře ;-) lotri: ad oznamko - souhlasím s Aci uf.. :-p Fotograf: 7000, dort ještě nevím... ;-)
Odpovědět
ahojky, tak mi máme objednaný dort za 2700 i s postavičkami pro 16 lidí.
Odpovědět
Čauky! Tak to jsem ráda, že se prstýnky líběj i někomu inmu než mně :-D Je to trošku netradiční, že nejsou stejný, ale snad je vidět, že patřej k sobě ;-) edvi: s ramínkama nevim, mně by to bez nich přišlo víc svatební, slavnostní - nevim proč :-N Ale je fakt, že jde taky o pocit, já ych se asi bála je "odundat", abych se necejtila moc nejistě, jak tu někdo psal... Na bižu jsem zvědavá, taky jsem zvažovala samovýrobu, ale pak se mi zalíbil štras a nakonec to stříbro, do toho jsem se úplně zamilovala x-) lotrinkas: Dort zatim nevim, bude od učňů, tak počítám kolem 1000, 1500 max a fotografku máme dohodnutou tušim za 4000 od příjezdu po odjezd (takže obřad, společný fotky, inetriér/exteriér) Dohodli jsme se na nějakým menším počtu tištěnejch fotek, tušim 30? Abysme se vlezli do nějaký slušný ceny. Viděli jste aspoň ty předešlý tři pokusy toho fotografa? Já bych se asi rozhodla podle toho ;-) Protože jestli je šikovnej, tak 3000 za takovej rozsah je docela terno. A se spolužákama se občas stýkáme, navzájem si chodíme na svatby, když to jde (já byla zatim na dvou ze tří :-D), takže asi pošlu hromadnej mail plus to vyvěsim na facebook. Vzhledem k tomu, že to budem mít v pátek a mimo Prahu a bez večerního ejchuchů, tomu moc šancí nedávám, ale mrzelo by mě, kdyby nepřišel z nich fakt nikdo, tak snad aspoň jeden, dva dorazej. Prstýnky jsem chtěla nafotit ještě jednou na denním světle, ale je to prašť jako uhoď, navíc mi došla baterka :-S Ale asi se ještě pokusim, až se dobije a budu mít náladu...
Odpovědět
lotri: já si tkay myslím,že 3000 za fotografa je dobrá cena
Odpovědět
Profilova fotka
estrellita: Zatím nic :-) včera jsme byli na matrice v pondělí jdu zamluvit termín, prstýnky budu mít přes mamku takže je musíme jen vybrat, šaty musím někde půjčit ale naprosto nevím kde protože moje maminka už mi nějaké vybírá ]-( ale ty se mi určitě líbit nebudou znám její vkus :-) no a ted hlavně musíme vyřešit jestli uděláme jen oběd s rodinou nebo něco levnějšího pro všechny. sidi.m: V Brandýse jsme to chtěli původně, ale tím že je to narychlo tak nejsou penízky na pronájem ale ta obřadní sín je krásná. krtek.93: Na Radnici která je na Vysočanský obřadní síň je krásná do modra s bílejma židličkama mají fotku na matrice Holky taky vám do příprav tolik mluví rodina my to u nás řekli doma a moje mamka už všechno vymyslela a skoro zařídila vůbec nechápe že si to chceme taky trochu ovládat samy navíc mě už vybírá šaty. Vím že má radost, ale potřebuju jí nějak normálně vysvětlit že si do toho chci mluvit taky a zařídit si to podle sebe máte někdo nějaký tip na starostlivé rodiče?? Ideálně IP sem se asi ted pár dní nedostanu a když vidím jakým fofrem tu stránky přibývají tak bych to asi nedohledala. Díky moc a držte se máme to za pár ;-)
Odpovědět
favo: není to s rodičema jednoduchý, důležitý je podle mě jim to říct, že ti tohle nevyhovuje...oni to většinou pochopí...nech maminku zařídit nějaké věc,ale to důležité jako třeba šaty určitě sama...
Odpovědět
favo: IP ;-)
Odpovědět
Naši ani ženichovi rodiče se o svatbu vůbec nezajímají - nechápu, proč by nám někdo měl zařizovat nebo cokoliv kupovat a radit ohledně naší svatby.
Odpovědět
sidi: koukám, že ten stojan na náš dort se opravdu někde dá koupit, tady ho jedna slečna má.... http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
lotri: :-D To by ses divila, co se dá řešit :-D
Odpovědět
lotri: a nevadí vám, že se rodiče nezajímají? naši byli taky takový vlažní, mě to docela mrzelo..
Odpovědět
aci: já myslim, že je fajn tak něco mezi . když se zeptaj, nechaj si povyprávět, maximálně sdělej názor, pokud se jich zeptáš. Naši občas nechtěně, ale daj najevo, že už je toho ně moc (podle nich řešim prkotiny a zbytečně se nervuju), já n nich bohužel poznám, že je už nudim :-D Ale zase kdyby mi třeba nadšeně strkali kedajkou tetku, že mi napeče dort, já ho chtěla úplně jinej a odjinud (jenom příklad), taky asi taky vyletim :-N A jeho rodiče...To by bylo do IP (i když už jsem to tu párkrát nakousla). Přejou nám to, zajímaj se, ale... Prostě jsme každá rodina jiná no.
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky my máme fotografa za 6000kč, a dneska mi napsala do IP nějaká holčina, jestli ji nechceme jako druhou fotografku. že potřebuje nabrat zkušenosti a asi i mít dostatek fotek pro svou prezentaci a že by fotila naprosto zdarma a předala nám fotky na DVD,...tak nějak nevíme s přítelem jestli do toho máme jít, jak to na vás působí ?,..jsem z toho taková nějaká nevím jaká :-D :-D ,...nevím úplně co si o tom mám myslet. poslala mi i odkaz kam se můžem na její fotky mrknout: wéwéwé.silvaz.estranky.cézet a říkám si i aby si tam všichni včetně videa nezavazeli
Odpovědět
krtek: :-D no jo, zájem by mít měli,ale štourat ne :-) jo koukala jsem na dlouhodobou předpověď počasí a hlásí na poslední týden v srpnu teploty 20-28 stupnů, polojasno až oblačno, první týden v září teploty na stejné hladině, ale ubývání oblačnosti.....tak zima asi nebude ..akorát tyhle předpovědi jsou takový že můžou být úplně jiný...
Odpovědět
zelvi: Já ti nevim, mohlo by to bejt pro vás fajn, ale sama nevim, jak bych na to reagovala. Co se zkusit zeptat tý placený fotografky, jestli by jí to nevadilo? Podle mě by holčina měla zkusit spíš někoho, kdo profi fotografa mít nebude, jenom třeba kamarády, tam fakt neni co zkazit, komu překážet. Někdo tu psal, že profi fotky nebudou, že je to drahý... edvi?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?