Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
krtku, prstýnky jsou pěkný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
estrel. dělá nám je p. Kouřil z Brna, měl krásně prstýnky a dobré reference, tak to riskujeme sidi.m: mě by to vůbec nevadilo, kdyby leželi už v šuplíku, byla bych o dost klidnější
Odpovědět
Profilova fotka
edvi: tak já bych ty ramínka, zase vyndala, sice nevypadají jak od podprsenky, ale myslím, že to bude hezčí rozhodnutí bude na Tobě, co ženská to názor, co?
Odpovědět
holky, mám materialistický dotazy, zda to teda pro Vás nejsou choulostivý info: kolik stojí Váš dort? kolik stojí Váš fotograf? kde jste sehnali bižuterii nebo čelenku do vlasů - na netu je toho přehršel, ale bojim se, že to na obrázku vždycky vypadá jinak. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lotri. dort nevím, bude mi ho dělat teta foto asi 9tis. bižu jsem si koupila v plzni v kaufu za 69,- a od vietnamcu čelenku za 100,- nějak to neřeším účel to splní, ještě bych chtěla náramek a spony do vlasů, tak uvidím jestli se zadaří
Odpovědět
To mě by taky nevadilo mít to za pár korun - ani půjčený, bohužel se tyhle věci moc nepůjčujou. Prolezla jsme všechny ty obchody s bižuterií a že jich v Praze je a samý cetky... My máme fotografa čerstvě vystudovanýho, který totiž tohle bude jeho 4. svatba a ukazoval nám fotky a byly pěkný... s nápadem apod. A chce za přípravy, odjezd svatebčanů, celý obřad, fotografování v interiérech a zahradách a kus hostiny 3 tis. a mně se to zdá moc :-D
Odpovědět
lotri: 3 tis za fotografa se ti zdá moc? to je málo.....nás stojí 7500 od příprav doma až po první dvě hodiny na svatební hostině.. bižu bych taky chtěla sehnat tak levnou...viděla jsem krásný hřebíek = korunku, ale 670 kč za to fakt nedám...něco mají v bižuteriích a určitě tohle mají taky ve svatebních salonech dort mi dělá kamarádka, tak nevím, kolik bude stát...počítám tak 3500 max
Odpovědět
aci: ne za fotografa... ale dost na fotografa, když je toho jeho 4. svatba, víš... prakticky bez zkušeností. Tak ale snad to vyjde dobře. ;-)
Odpovědět
Ahojky. Krtku, překrásné prstýnky! Opravdu moc se mi líbí. Edvi, šaty jsou moc hezké s ramínky, zvážila bych hlavně praktickou stránku - jestli případně bez nich budou dobře sedět a držet, abys celý svatební den nemyslela na to, jestli je vše na svém místě. :-) Lotri, dort cca 2200; fotograf 9000 (to vím, že máme fakt drahého, protože to je jen na nějaké 2,5h - příjezd hostů, obřad, skupinové focení a cca hodina focení ženicha s nevěstou; ale moc se nám líbí jejich styl focení a to, že fotěj na klasickej film ještě); bižu mi navrhovala známá, která má vyrábění šperků jako koníčka; serepetky do vlasů jsem si koupila v obchůdku, co jsou podobné ve všech větších nákupních centrech, kde mají různé gumičky, sponky, skřipce atd.
Odpovědět
lotri: já jsem četla na nějakých fotostránkách, že i když je to mladý začínající fotograf, tak prostě ty lidi taky musejí dělat za nějaký peníze.....když si to vezmeš, tak vás bude fotit za 500kč/h a musíš počítat, že to není jen to samotné focení,ale že spoustu hodin stráví ještě úpravou těch fotek, budete mít určitě nějaké vytištěné....
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Prstýnkykrásný,ale chtělo by to ještě nějakou fotečku ;-) edvi:Já bych ramínka sundala,tenkorzetje šněrovací ne? lotri:My dort 1500Kč afotograf od rána do večera 7500.Co se týká bižu takmají pěknou v Brandýse v tom salonu a nebo tady v bazárku
Odpovědět
sidi: aha, ok... tam pojedu s družičkama... tak kouknu ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lotri:A nešmá to tam tak drahý ;-)
Odpovědět
sidi: dobře, díky... ona totiž ta půjčovna v Poděbradech má v tom termínu dovolenou, jinak bych řekla že tam mají všeho větší výběr :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lotri:tam jsem nikdy nebyla tak nevím.
Odpovědět
sidi: a Ty máš i šatky z Brandýsa? :-) My jsme tam byli chlapovi půjčovat oblek,a le nakonec jsme půjčili v Poděbradech. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lotrinkas:Původně jsem mělajedny vybraný,ale nakonec jsem si půjčila v Nevěstě v Letňanech
Odpovědět
Profilova fotka
krktu: no jo, pan Madr, ten se nezapre :-) nadhera. ja jsem ty nase fakt nedokazala hezky vyfotit, ale chodim se na ne obcas koukat a taky to mam zakazany. a ani je nikomu nesmim ukazovat, teda ani rodicum jsem nesmela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zeda Krtek: nádherný prstýnky,opravdu x-) Lotri. tak my se vlezem cenově do dortu od 1500-2000,--bude třípatrový,čokoládový s tou bílou marc.polevou, fotograf nás vyjde na 13.000,--- a bižu mám ze sv.salonu (náušnice + na krk),a korunku (ve stejné sérii) si budu jen od nich půjčovat,bylo mi zbytečné ji kupovat,když ji už stejně nikdy nevynosím..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mělo tam být...." teda Krtek..." hihihi překlepy,to je moje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krktu: i ten zasnubak je od pana Madra, ze?
Odpovědět
Profilova fotka
Krtku, prstýnky jsou nádherný :-) Edvi, já bych ramínka sundala... Lotri: Dort do 2000 (v závislosti na tom, jaký materiál paní nakonec použije), fotograf zadarmo (mužův bývalý kolega) a hřebínek do vlasů je z harman-art z netu - počkala jsem si na něj skoro 5 neděl, paní ho musela vracet, protože bylo něco s kamínkama, ale vypadá úplně stejně jako na fotce na webu.
Odpovědět
Mně totiž dortík stojí trojku, ale to je jedno, já už se Tím zabejvat nebudu :-D Mám opět dotaz (jak neobvyklé na mě) - máme 20 lidí na hostinu, 20-30 večer na raut. V květnu jsem po 8 letech studia s jedněma lidma odmaturovala - vztahy v kolektivu nija extra. Máme společnej třídní web, myslíte, že tam mám vystavit oznámení s tím, že kdo se chce přijít podívat na obřad, že je to možný? =-)
Odpovědět
lotrinkas: vystavila bych to tam bez dalšího komentáře :-)
Odpovědět
iwci: ale když já mimo ty lidi, který jsou pozvaný přímo i na raut, tak bych některý ráda viděla jen na obřadě... :-.
Odpovědět
Profilova fotka
lotri. taky jsem hodila na spolužáky oznámko,všichni chválili,bylo to hezké,ale víc jsem se k tomu nevyjadřovala. Kdo je pozvaný na večerní raut,tak určo příjde i na obřad. No a ostatním nic říkat nebudu,kdo chce a bude mě chtít vidět,tak až dojde,budu jenom ráda.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lotrinkas: To záleží... já se se spolužáky z gymplu (taky osmiletého) nestýkám vůbec - kromě jedné spolužačky jsem opravdu nikoho neviděla přes šest let, oni mě na celotřídní srazy nezvou, já bych tam stejně nejspíš nešla... Přijde na to, jestli by ti udělalo radost, kdyby někdo z nich přišel? Pokud ano, pak oznámení vystav a pozvi je, pokud je to ti víceméně jedno nebo na ty xichty nejsi zvědavá, nezvi je...
Odpovědět
jizi: tak to je kouzelný :-D
Odpovědět
Tak jsem zpátky z nákupu a docela to bylo k ničemu, boty jsem nesehnala, košile pro kluky taky ne, a co se týká šperků tak jsem přivezla sáčky perliček a korálků a udělám si je sama. Teda aspon se pokusíim. :-) Aspoň budu mí všechno stejné i do vlasů a klukům na přízdobu kytky do klopy. :-) V bílém je totiž výběr docela velký, ale v tom bordo... No a podle toho jak budou vypadat ty šperky se rozhodnu s těma ramínkama jak to bude vypadat dohromady. No kažopádně jsem zvědavá. :-)
Odpovědět
lorti: jak píše jizi..jestli chceš, aby se přišli mrknout na obřads, tak to vystav...jestli jim chceš dát jen vědět, že jsi vdaná, tak vyrob nějaké "posvatební " ioznámení a mrskni ho tam až po svatbě....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?