Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Na lauru jsem si taky teď párkrát vzpomněla. Tak snad je to jenom tim časem. Fotky hodim, jestli se mit o povede nějak slušně vyfotit. To já se zase pochlubim :-D Ale přemejšlim, že je ukážu a pak zase schovám, přeci jenom je to fakt docela můj (a páně zlatníkův) výmysl, tak nějak nehci, aby si je někdo "obšlehnul", aspoň ne teď ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj můžu se přidat?? ;-) termín jsme měli původně na duben 2010, ale bohužel se nám život zamotal tak že jsme si včera řekli že bude svatba chudší ale už v září. Je tady někdo kdo je z Prahy 9?? Obřadní síň se nám líbila, je tu někdo kdo má svatbu také tam díky za info
Odpovědět
Profilova fotka
lowe a u koho si je nechavate delat? favo vitej :-) a co uz mate pripravene?
Odpovědět
Profilova fotka
lowe:Tak to budete mít akorát,aspon je nebudeš mít okoukaný já naně pořád chodím civět. ;-) jana:Tak to mě nenapadlo mrknout do alba,tak je asi vše O.K favo:Jasně,že se můžeš přidat.V Praze 9 asi nikdo,ale my jsme taky blízko v Brandýse na zámku :-)
Odpovědět
favo: Ahoj! Já jsem dlouho bydlela na Praze 8 (naši tam ještě bydlej ;-) ). A na Praze 9 se oddává kde? Já teda někdy v lednu koukala na veškerý síně po Praze, abych se ujistila, že v Praze ne, ale už se mi to plete :-N Jinak já mám taky Brandejs.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všechny známé i neznámé nevěstinky ;-) Tak koukám že dočítat týden zpátky je pro mě marnej boj. Dneska jsem byla na zkoužce účesu a otatní zkoužky jsme odvolaly, už mám vybráno.
Odpovědět
zelvi: a jaký účes sis vybrala? nemáš nějkou fotečku? favo: já jsem tak bydlela na Praze 8
Odpovědět
Tak holky pochvalte mě - za dnešek: máme oblek pro ženicha (světlej, vestička, ascot), na kapotu medvídky (medvídek s cylindrem, medvídková se závojem), máme pas pro budoucího manžela aby se mohl jet líbánkovat a máme fotografa. ;-)
Odpovědět
já jsem si uvědomila, že nevím, jak dlouho vlastně ten obřad tak trvá....počítám cca 15 minut na samotný obřad a tak 15 minut na gratulace (70 lidí) ? co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Aci - tak jsem hodila fotky do alba,...akorát ty blonďatý prameny budou světle lila a budu tam mít celkově tři ty květy a ještě jeden detail,...jak mám černý tričko tak to není vidět,...ale opravdu tam ten ocásek na boku mám :-D , a ofinku přistřihnem jak budeme barvit těsně před svatbou. Jinak náš obřad bude trvat cca 25 minut,...říkal nám to náš farář a na gratulace počítáme taky asi půl hodinku, protože určitě hned příjde i na řady chomout a tyto srandičky a taky se budu chtít vyfotit s lidičkama, kterí sice nejsou pozvaní, ale moc ráda je na obřadu uvidím
Odpovědět
Profilova fotka
Nechám tam fotečky pár dní a pak je zase smáznu, přece jen ženich je zvída zvídavá a člověk nikdy neví :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, zelvi,.... účes je moc hezký... já jsem zvědavá na sebe.... ale to si ještě chvilku počkám...... Jinak se nám to holky krátí, co...... 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
zelvi: to je moc hezký, fakt budeš mít vlasy fialové? to bude super....
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji holky, ještě musím dokoupit ty květy do vlasů, ty fotky jsou jen z mobilu,...takže to tam není úplně vidět Aci - jo jo černý a v tom světle lila prameny,...bylo to dneska dělaný tak nějak bez natáčaní, takže mi tam i koukaj konečky ven, ale líbí se mi to jak to bude barevný a na kudrnatejch rozpuštěnejch vlasech by ty prameny co už půl rok odbarvujeme a pak je přebarvíme nevynikly,...byl by to prostě jen melír ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zelvi:Ta fialová bude pekná a pěkně ti vynikne v těch tmavých vlasech.Já zůstávám u své červené. krtek:Tak kde jsou prstýnky? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
krtek máte krásný oznámení
Odpovědět
Profilova fotka
holky o víkendu jsme viděli svatbu,..no teda spíš svatební auto :-D :-D a měli tam super nápad,...to mě by nenapadlo. na zadním kouřovém skle,...měli přidělanou klasickou bílou mašlu co se dává na dárky,..takovou tu co si koupíte ten pás zatáhnete a máte mašličku.(prostě jako po písmene V - hodně otevřenýho) Měli ji přilepenou spíše v dolní čísti a směrem nahoru do stran jako ze šikma měli napevno přilepené ty dva pásky(rovné) kterými se většinou mašla připevňuje na dárek a pak se tam dělají ty kudrdliny. Nevím jestli jsem to napsala srozumitelně, ale bylo to evektní. Já jdu do toho,....udělalo to velkou parádu za málo peněz
Odpovědět
Profilova fotka
Aci ty šaty vypadají dobře a máš recht, že je necháš bílé,...vypadá to s tím zelenm jinak než na tom návrhu,..ta bílá je krásná
Odpovědět
Profilova fotka
zelvi:No moc srozumitelný to není. :-(
Odpovědět
zlevi: taky jsem to moc nepochopila ;-)
Odpovědět
zelvi: Díky za pochvalu ;-) Ten tvůj účes vypadá efektně, ještě s tou fialovou, to bude super! Mně čeká zkouška příští úterý - jsem napnutá jak kšandy :-D Mašličku se snažim představit :-N lotrinkas: Jsi holka šikovná ;-) Prstýnky jsou v albu, ale musim sebekriticky přiznat, že jediná použitelná fotka se povedla panu ženichovi :-D Ve skutečnosti jsou mnohem hezčí, akorát ženich furt neví, jestli mu neni moc těsnej, on nikdy prstýnek nenosil, jsem z něj kapku nervózní. No, přinejhoršim ho necháme krapet roztahnout, bez kamínků by to neměl bejt problém.
Odpovědět
Jo, a nevim co to ty chlapi maj, ale můj by prstýnky taky nejradši někam schoval, abych se na ně nemohla chodit koukat. Málem mi je nechtěl půjčit ani k focení :-D
Odpovědět
ahojky. v sobotu jdu jako host na svatbu. tak uvidím jak to bude vypadat.
Odpovědět
krtek :jsou moc hezké :-) a z toho že je schoval, si nic nedělej, unás to bylo úplně to samý.."podíváš se na ně, až je zvyvedneme a pak je schovám, abys je nevykoukala a pořád si h nezkoušela"...a když jsme je chtěla fotit, to bylo pozdvižení..."to je jtako všichni uvidí?" :-D pak se schoval, ale já ho přemluvila, aby mi řekl, kam...tak se na ně občas chodím mrknout :-) mayner: tak nám pak budeš povídat...poznamenej si nedostatky :-)
Odpovědět
aci: No mně je nakonec neschoval, ale vyhrožoval :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, co se týče snubáku, fotila jsem věci do alba z příprav, a fotit prstýnky jsem měla ZAKÁZANÝ - nechtěl, aby je někdo viděl dřív než na svatbě :-D Taky jsem si ho pořád chodila zkoušet a taky mě odháněl...
Odpovědět
martinka: Taky uvažuju, že je brzy zase smažu - nevim proč, přijde mi to nějaký už hodně osobní či co. Asi že to neni podle nějakýho vzpru, ale že jsme si to vymejšleli sami (resp. já). Mimochodem, zvláštní pocit, mít ten prstýnek na prstě a vědět, že tam nejspíš bude od 11. září dalších 20, 30, 40 let... =-) Jestli ho teda pořád navlíknu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud bude ze zlata, tak si ho dáš přizpůsobit :-) - my máme z chir. oceli, tudíž zůstane pořád stejnej... :-)
Odpovědět
ahoj, Krtku: ty prstýnky jsou fakt nádherné. Líbí se mi takové zvláštní věci. :-) Já jedu dnes na nákupy dokoupit boty, nějaké šperky a chci sehnat něco do vlasů. A košili pro syna ve stejné barvě jako moje šaty a ženichova košile. :-) Můžete mi prosím poradit, koukněte na moje šaty a řekněte mi jestli tam mám mít ty ramínka nebo je sundat. Jsou u těch šatů saténové, akorát se bojím at to nevypadá jak z podprsenky. :-|
Odpovědět
edvi: no jako z podprsenky to nevypadá, to se neboj, já bych je tam asi nechala...možná by chtělo zkusit hodit tam fotku bez těch ramínek, nějak si to bez nich neumím představit...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?