Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krasny dort :-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
aci ja budu mit korunku, co mam v albu :-) je malinkata, decentni :-)
Odpovědět
estrel: Dort je to krásnej, neco takovýho by se mi líbilo, akorát bych chtěla, aby na něm bylo všechno jedlý. Živý kytky a opravdový mašle mi přijdou na dortu takový divný, ta kombinace jídla a jinýho "materiálu" :-|
Odpovědět
estrel: na mě je ten dort moc bílej =-) Já nemůžu spát... chlap ten vytuhnul po sexu jako asi každej chlap. Na mě padla nějaká trochu depka - ale ne kvůli svatbě... tak ze života, prostě takový to ženský ufňuknutí nad životem. Chlap teď mění práci, a i když on mě utěšuje, že se skoro nic nezmění, tak jsme z toho trochu na prášky a taky už se blíží škola a vůbec, to bych se na to velebnosti nejradši vyprdla... :-|
Odpovědět
Na nic se nevyprdávej, čeká tě svatba... :-) A to s tou změnou práce - hlavně že nevyšiluje on, buď ráda, jsou chlapi, kteří dokážou kvůli práci otrávit celou rodinu...
Odpovědět
iwci: no on je trochu zdrblej z toho, že teď vlastně dělá tu destruktivní činnost v tý starý, končí 10.9, 11. se bereme. Jediný kladný, co na tom vidím je, že by měl dostat veliký odstupný. A taky nemůžu sehnat žádnej krásnej polštářek pod prstýnky se zelenkavou barvou. :-| Krůtí brko.
Odpovědět
Profilova fotka
Lotrinkas: hezký prstýnky, taky sem původně zvažovala ten pískovej povrch, ale neprošlo to :-| . A s tou prací- tak to aspoň pořádně zapijete na svatbě, ne? :-) Aci: Co je prosimtě ta regata? Už sem z tý svatební terminologie mimo. Jinak prodávají (třeba v TP) sety- košile+kravata+kapesníček ve stejné barvě i vzoru, někdy i s manžetovýma knoflíčkama. Hodila sem na chvíli do svého alba fotku, jak měl jeden ženich i korsáž i kapesníček a přijde mi, že to sedlo dohromady pěkně. Jinak 13 tis. za půjčovné je teda darda, to bych nedala.
Odpovědět
katcha: No já Ti nevim... snažím se to z něj netahat. Až bude vědět veškerý podrobnosti, tak mi to samozřejmě hned řekne ;-) Regata je taková širší pěkně uvázaná kravat, většinou dole křivá http://topmen.cz/images/Avantgard/reg...
Odpovědět
katcha: jo a děkujuj za prstýnky... chtěli jsme bílé zlato, to jsme měli jasný a zkoušeli jsme všecky možné, ale zase jsme nechtěli jen kroužek a veškerý to vnější garvírování se na chalpovi děsně lesklo a vypadal jak od kolotočů. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lotrinkas: Díky za proškolení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky to je hezká svatba: http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Sidi.m: tak trochu přehlídka audin, ne? :-) Ale jinak jim to slušelo a mají hezké fotky. Líbí se mi takové ty mázlé...No kdybych tak já měla kudrnaté vlasy... :-(
Odpovědět
Článek se načítá
lotri: prstýnky jsou hezké :-) krtek: jsi šikulka ;-) , s těma ovcema si mě pobavila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sidi: Jsou krásní, moc jim to sluší (osobně mi teda ty audiny vůbec nevadí :-)), ale mám z toho takvý dojem, že by za nimi neměl být park nebo barokní kaple, ale moře a pláž... přijdou mi prostě jako pár z časopisu z reklamy na svatbu na pláži... Jinak já těch 13 000 za půjčení vysázela :-D ... Nějak mi bylo jedno, kolik za šaty ve finále dám, spíš jsem se bála, že neseženu žádný, o kterých budu mít pocit, že "jsou to ty pravé" - strop jsem měla na patnácti - platím si je sama, takže do toho může být každýmu velký prdlajs - když mi na to ty peníze nepřidá, že? ;-)
Odpovědět
Holky, zrovna píšu mail na tu matriku do barndýsa s tím lejstrem a otázkou ohledně oddávajícího a koukám, že paní Elsnerová je v KSČM, tak nevim no :-D
Odpovědět
lotri: sňatek je apolitický :-D :-D . Šla bych spíš po referencích ;-)
Odpovědět
sarka: Chlap mi říká: "a Ty myslíš že by měla nějaké proslovy o práci, míru a straně?" :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aci: já koupila regatku i s kapesníčkem v OP Prostějov za 400,-
Odpovědět
Profilova fotka
lotrinka:Já ti tu p.Elsnerovou nenutím.´ katcha: no ty audiny jsou libový,taky by mi nevadili.Přijde mi to takový uvolnený
Odpovědět
sidi: Já o Tobě nic nepsala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lotrinkas:To já vim,ale o tý p. jsem se tu zmínila já.A kde jsi to našla že je v KSČM?
Odpovědět
Ahoj holky tak jak pokračujete? Já se zítra asi zajedu podívat na nějaké boty k těm šatům a doplňky jako šperky a něco do vlasů. Lotrinka: To bych asi neřešila v jaké je straně oddávající. Myslím, že jde o ten proslov a projev a nic politického v tom nebude. Záleží koho si bereš ne? a ne kdo oddává. :-D Jako myslím, když jde o politiku. :-)
Odpovědět
http://www.denikpolitika.cz/politici/... . Ale nijak to nehrotím, požádala jsme o ní, asi mi stejně vyhověno nebude. Četla jsme i v diskusi, že má krásnou řeč. Tak inu uvidíme. 8-)
Odpovědět
Čauky! Hlásim se z práce. Ty lidi tady nemůžou dát aspoň na chvilku pokoj :-S Ale večer jedu pro prstýnky ;-)
Odpovědět
ahojky...já byla celý den na jednání v praze, jsem utahaná jako kotě....
Odpovědět
Profilova fotka
holky všem co máte už prstýnky doma závidím, hlavně ten klid
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Už jsou hotový jo?Tak se těším na obrázek ;-) lowe:Ty ještě nemáš prstýnky doma?A kdy budou? Holkynevíte něco o Lauře?Vůbec sem nechodí,takjestli svatba bude nebo ne?
Odpovědět
sidi:taky jsem přemýšlela, kam se ztratila...snad je to u nich dobrý, třeba jen nemá čas...
Odpovědět
Profilova fotka
sidi.m: nemám, máme je mít první týden v září, to už budu fakt na trní, ale 14 dní budu volat, jak to vypadá...má toho moc
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,vůbec sem nestíhám psát a už vůbec né dočítat :-D laura už tu dlouho fakt nebyla,ale kukla jsem jí do alba,a je tam vyfocená i s doplňky,takže se u ní určo svatba chystá..... Jinač já jsem začala dělat pomalu a jistě jmenovky.....A ještě chi dneska zaletět pro botky na přezutí,mám strach,že v těch podpadkách celý den,večer a možná i noc nevydržím... :-D . V deichmanu mají slevy,tak se tam chci jít juknout......
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?