Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: ten můj bude mít taky regatku, dokonce mám i fotku v obleku, ale mám od něj zákaz jí sem dát sidi.m: ne nevzdala jsem to, jen mi to časově nějak nevychází, ještě že mám tak nějak připraveno, jinak by mi houklo změnilo se nám vedení ve firmě, takže docela mazek, jak to začíná..snížením platu ..super takhle před svatbou..prý krize jinak přítel, pořád mrtví brouk ..ale šaty vím že by chtěl vidět, ale já zatím nic neřekla, a rodiče je taky neviděli, jen sestra a kamarádky z rodiny nikdo, chci je tajit do poslední chvíle
Odpovědět
holky, kde kupujete ty regaty? na netu? já bych chtěla stejnou kravatu a kapesníček dá se to někde sehnat? lowe:držím palce at ty negativní změny končí...jo fotku přítele v obleku taky mám,ale takys e zákazem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravicko, tak me dnes prisel balik z dekoraci, takze uz mam doma nejake vzorky organzy a vlizelinu a musim vymyslet co a jak z toho udelat a kolik prikoupit :( Budete davat na auta vlizelín nebo organzu? A prisla mi vcera i sms ze salonu, ze mi prisli objednane boticky. tak jsem tam dnes nedockave bezela a oni mi misto sampan objednali bile a do svatby mi je uz objednat pry nestihnou. Takze jsem bez bot. Proto vas nalehave zadam, podelte se se mnou o tipy na to, kde koupit boty (strevice a vice znam :)) jizi: kdybys tu fotku nemohla najit, tak dej vedet, mam ji stahlou v pc aci: saty vypadaji, ze budou dobre, Na to, ze je to teprve prvni zkouska a hruby ramec... saty asi taky schovavat nebudu. Rodice me v satech videly a pritel chce byt prekvapen a pred svatbou budu stejne u rodicu
Odpovědět
nedi: já je koupila v obyčejné obuvi...ale nejsou vyloženě svatební...zkus nějaký salony svatební,tam by mohli mít...
Odpovědět
Profilova fotka
Obrázek už mám, děkuju moc :-) Aci: objednala jsem ji ve studiu kvetuse (wéwéwé tečka studiokvetuse tečka cézet a má tam pak odkaz na netový obchod, tak tam) a je rovnou i s kapesníčkem - ale vzhledem k tomu, že bude mít korsáž, tak ho stejně nepoužijeme - prý by se obojí dávat nemělo :-| Nedbi: Teď jsem objednala ze stejnýho netovýho obchodu jako tu regatu i boty na přezutí, tak zkus mrknout tam... jestli se teda nebojíš kupovat boty bez zkoušení ;-) jo a s tou kytkou jste mi připomněly, že musím napsat květinářce, že bych chtěla taky nějakou malou, kulatou, hezkou, co bych mohla házet :-) (moc si neumím představit, jak bych vrhala tu tyč z kal ;-)) Mně se ten zvyk líbí - před dvěma lety jsem si na sestřiný svatbě její kytici doslova vyboxovala na sestřence :-D
Odpovědět
jizi: já jsem zase slyšela, že by se právě mělo dávat oboje - že korsáž je do klopy a kapesníček do kapsy...proto ho sháním...ach jo,. jsem ze všeho fakt už znechucená :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, ale nebude přeplácanej?
Odpovědět
no já nevím, mě to řekla rodina, že se to tak prý dělá.....já mu chtěla dát jen korsáž, ale začaly otravovat, že mu nevěsta musí koupit kapesníček....
Odpovědět
Profilova fotka
... :-) ... tak mu ho kup, ať mají radost - mrkni na tu Květuši, mají jich tam se šnuptychlem docela dost :-D
Odpovědět
:-D mrknu
Odpovědět
já bych taky dala jen jedno - buď korzáž nebo kapesník. =-) Holky, chci objednat cylindr, ale píšou, že je z papírového filcu, to je normální? =-)
Odpovědět
lotri: no to asi je normální.... koukala jsem do svatebních alb a mají tam bud jedno a nebo druhé,tak prostě bude mít korsáž...
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky! Hlásí se totálně znavenej krtek. Ale byli jsme úspěšný. Už je to teda trapný, jak všechny tyhle věci objíždim s tátou, ale když on má takovou svatou trpělivost :-N Šaty nebudu schovávat, rovnou od pani pojedou k našim, kde se budu převlíkat, takže ženich nemá šanci ;-) Ale obávám se, že na fotce už je stejně viděl. Kapesníček mě nějak vůbec nenapad, myslim, že korzáž bohatě stačí. aci: Šaty vypadaj super, akorát mi nejde do hlavy ten volán v pase, jak je jenom na tý bílý variantě (jako jak je možný, že na tý zelený neni :-N) Mně se to teda líbí víc bez. A ty čůrky potu - přesně vim, o čem mluvíš :-D Od těch zkoušek se fakt začínám bát, že tam budu stát před oddávající/m a ucejtim, jak mi "to tam kape" :-p :-D lotrinkas: Tak to by to pani Elesnerová mohla vzít při jednom i s naší svatbou ;-) :-D JInak jsem dneska fakt zařídila, co šlo - na matrice všechno hotový, vyjednaný, CD funguje, jen ještě neni jistý, kdo ho bude pouštět, jestli správce nebude moct, tak si budu muset "proškolit" někoho svýho a to teda netušim koho. Hostina objednaná, záloha zaplacená, nakonec jsme dost smrskli raut, páč je lepší přiobjednat, než aby to tam zbylo a hosti si to pak trapně odnášeli v pytlíkách domu (tak to nazvala provozní :-D ) Takže nakonec oběd klasika (křenová rolka - knedlíčková polívka - svíčková) a odpoledne dort a smažený řízečky, pečivo, nakládaná zelenina a šopák. Asi se někdo bude ksichtit, ale neřešim, přinejhoršim se doobjednaj bramboráčky. Taky jsme stihli zkouknout ty Ctěnice, je to tam pěkný, moc hezkej park. A je na nich znát, že teprve začínaj, slečna byla trošku vyjukaná, ale právě jak to zatim nemaj úplně zaběhlý, tak třeba nemaj stanovenej čas, do kolika musíme bejt druhej den pryč, tak prej když tam nebude nikdo po nás, tak klidně až po obědě ;-) Plus jsem vyzvedla nějaký pytlíčky a mašličky a sfoukla i to cestovní pojištění :-p Ale ten správce na zámku, co nás pouštěl zkusit si to CD, to je správnej řízek :-D Já čekala pána v letech a on takovej mladej chlapík, kterej mi jako první řek, ať se teda jako nezlobim, ale že je špinavej a smrdí od ovcí, trefili jsme se totiž přesně do chvíle, kdy je jel nechat stříhat :-D :-D A vůbec takovej říznej, ten se mi líbïl ;-) A že prej by se "baby z matriky" taky měly konečně naučit to pouštět, ale znáte to - ženský a nějaký technický čudlíky :-D :-D
Odpovědět
Tak já se sem jdu pochválit, jak jsem to pěkně všechno zvládla - a on tu zrovna nikdo neni :-N
Odpovědět
krtek: Tak to Tě chválím :-) a Ty máš nějak vyjednanýho oddávajícího? Budu paní matrikářce zítra skenovat ten papír se jmény svědků a těma serepetičkama, tak, že bych se nenápadně zeptala, zda by paní Elesnerová nemohla ;-) Mohla bych jí i napsat, že bychom po ní toužili obě dvě i s nevěstou ve 12,00 .... někdo + Valenta :-D Jinak já jsem do alba šupla fotky prstýnků, takovou podezřelou fotku, ale jsem s nima spokojená. Často si je prohlížím a nasazuju si ten svůj. =-) Zítra jedeme do Poděbrad podívat se na chlapův oblek, na úřad do Lysý vyřídit jeho propadlej pas, abychom mohli odletět na svtaebku a večer nás navštíví pan fotograf přinést ukázat svoje práce, tak se těším 8-)
Odpovědět
lotrinkas: Já oddávajícího neřešila, akorát mě napadlo, že by to mohli mít jako že má třeba jeden den službu jeden člověk. Ale taky to můžou mít tak, že se střídaj, aby to pro ně nebylo moc únavný :-D Já to asi ponechám osudu. Ty k ní máš aspoň nějakej vztah (když tě učila), tak máš pořádnej důvod ;-)
Odpovědět
lotrinkas: Jé, já si tě spletla se sidi, pardon :-N Už se mi to dneska všechno plete...
Odpovědět
krtek: to jsem nepsala já, já tu paní vůbec neznám :-D ok, tak se zeptám jen za sebe, zda je to možný.
Odpovědět
vždyť řikám - při vší tý vyčerpanosti jsem z tebe a sidi udělala jednu osobu :-N Tak oběma - holky, sorry :-D
Odpovědět
krtek: to není volán, to je zatím jen našpendlený ten vršek šatů...:-) to tam nebude :-) tys byla teda dneska šikovná, cos všechno stihla...
Odpovědět
aci: Aha. Tak to je dobře ;-) Se mi to nějak nezdálo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:To jsem psala já.Takjáse asi vydám namatriku zírtra vyjednat taky to CD.A ten správce je tam každý den ne.bo jakjsi se s ním domluvila? aci:Taky bude jen korsáž
Odpovědět
aci: Já vůbec nepoznám jak Ty šaty budou vypadat :-D Na každý fotce mi přijdou uplně jiný. Nemáš nějakou fotku podle které se šije, nebo je to překvapení až do konce? ;-) Holky, já se taky bojím tý hudby, mně to přijde děsně soušl, aby mi tam nějakej svatebčan pouštěl hudbu. Když už za te obřad chtěj přes bůra. 8-(
Odpovědět
sidi: Já na něj dostala kontakt na matrice. Teda vlastně na dva pány. Ten, co to obvykle pouští, je na dovolený, bude tam tak za 14 dní. Tohle je jinej, ale pustí tě tam a zapne tu věž a tak. Ale domluva s nim je sranda - jsem mu volala minulej tejden a že prej ok, ať se ještě ozvu tak půl hodinky před, aby tam došel. tak jsme dorazili na zámek s tim, že přinejhoršim tak půl hoďky počkáme - a ejhle, teď odjel s ovcema :-D Bude tak za hodinu. Tak jsme mezitim stihli ty Ctěnice ;-) Mně to teda absolutně nevadilo, ale doporučuju zavolat ještě ten den hned ráno, že teda jedete, aby s tim počítal. A moc moc doufám, že nám to ten druhej bude obsluhovat. protože jinak bych to asi musela nechat pustit a jet "bez kontroly", my budem mít fakt málo lidí a nějak si neumim představit, že by někdo z nich se měl obětovat a stát u CD :-S První pani na matrice to viděla v pohodě, ale ta dneska se od toho spíš jako distancovala, že oni se staraj o "varhany" či co to je, k tomuhle jenom půjčujou aparaturu a tim to hasne. Ale já tam tuhle hudbu prostě chci, kdybych si jí měla jít pustit sama :-D :-D
Odpovědět
lotri: hihi, tos mě docela rozesmála a taky docea vyděsila....obrázek mám v albu, hned na začátku...
Odpovědět
jo holky, budete mít některá ve vlasech korunku? já nic takovýho nechtěla,ale dneska jsem si v bižu jednu vyzkoušela a překvapilo mě, že mi docela slušela....
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Aha, když mě se tam tak nechce, už nechci řešit nic do svatby pořád myslím,že už je to všechno a ono pořád není.Ve čt. jedeme na prodloužený víkend na Mácháč,takse těším
Odpovědět
aci - jéé, tak ty jsou pěkný. dělaj Ti moc pěknou postavu, prsa, boky, supr. V tom polotovaru vypadáš jako obtočená krepákem, ale výsledek bude určitě úžasnej ;-) A proč je necháváš šít, předpokládám, že ta první fotka je z půjčovny? Chceš vlastní šatky?
Odpovědět
lotri: no originál je super, doufám, že ušitý výsledek bude podobný :-) nechávám si je šít, protože za půjčení chtěli 13000 a to se mi prostě zdálo moc...
Odpovědět
aci: tak to bych za šaty taky nechtěla... já narazila na nejdražší šaty za osmičku a taky bych ty prachy za to nedala. Ale zase mě těší, že mám fotky z půjčovny, který nový stojí 25 tis. a podle mě je to na těch štaech znát, jestli jsou za 4 koupený (měla kamarádka - lezly jí z toho prsa a nohy) nebo sice jen půjčený (já osobně za 6,5), ale je an nich vidět, že to jsou pořádný šaty.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?