Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
iwci: :-D Jedině v přípravným albu ;-) Jo, perníčky budu dělat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ve spolek. Estrellita: Teda ty si akční, takových věcí máš hotovo. My právě ještě ani oznamka nerozeslali, že chcem dodělat mapku a program, prostě všechny ty kartičky, co přijdou do obálky. Stejně chcem (co nejdřív) objet příbuzný a rovnou si potvrzovat účast, tak ty přání vezmem s sebou. A těm, co dáme jen pozvánku na obřad to můžem poslat, si myslim, klidně týden před svatbou. My plánujem vzít si v září víc volna (třeba i 3 týdny, něco před a něco po), abychom se před svatbou hodili do klidu, objeli vše potřebné, třeba si i skákli na masáž a tak. No a po, abychom někam aspoň na chvíli vypadli. Dovču asi dáme až v zimě. Krtek.93: Já myslím zažila, že měla nevěsta 2 kytky- jednu do obřadu, tu pak házela a a druhou, co s ní odešla z obřadu a dala na stůl při hostině (tu do té doby někdo měl u sebe). Anebo na hostině máš na stolech taky výzdobu. Třeba moje květinářka dává 4 takové ty podlouhlé kytky po 300,-- na stoly. A zrovna teď jedna nevěsta chtěla, aby bylo 12 kytek po 100,-. Měla takové malé bílé kalíšky, v tom rudou růži (s hodně krátkým stonkem), kolem nějaké listy, vypadalo to hezky a právě si to nechají ti svatebčané na památku.
Odpovědět
krtek: hrozně málo - 10 minut to určitě není. A navíc mi ta řeč přijde dost neosobní - nemluví o rodině apod. Ale zase cituje Sartra, tak to bychom toho chtěly už moc :-D
Odpovědět
sidi.m : tak to se budete mít jistě krásně :-) on oddává i jiný úředník než místostarosta a každý má svoji řeč?? já myslela, že jen on. To si asi nemůžu vybrat oddávajícího, že? ;-)
Odpovědět
Ahoj holky....tak zkouška šatů proběhla, v průběhu dne hodím foto - bylo to drama, měli tam děsný vedro, takže jsem jim tam hrozně omdlévala....takže 10 minut zkoušení a pak 10 minut omývání se v umyvadle a odpočine....bylo to strašný. Pak sjem si zula boty na podpadku a bylot ov pohodě...tak doufám,ž e neomdlím na obřad, když budu muset 15 minut stát na jednom místě v podpatkách.
Odpovědět
lotrinkas: No já zase myslela, že je tam jenom ta pani (i na netu je tušim kontakt jenom na dvě pani) - a tys přišla s pánem :-D Klidně ať řeční jenom chviličku, to nevadí, že pak na prstýnky a tak nám vyjde ještě instrumentálka. Mně jde spíš o to, aby ten projev nebyl tak dlouhej, že tam do toho "vlítne" ten Denver, má docela zvučnej hlas :-D proslov 5 minut by byl ideální ;-) A co se týče obsahu - stejně se obávám, že honebudu moc vnímat. Akorát bych nerada, aby to bylo nějaký materialistický plácání o spojování majetků... (což někdo z mejch známejch údajně taky zažil :-S ) Jo, zajímalo by mě, o čem teda mluví, když ne o rodině. To se ho teda čistě ze zajímavosti možná budu i snažit vnímat :-D :-D
Odpovědět
aci: Jj, mně je taky vždycky děsný vedro - se bojim, aby ty šaty nebyly propocený ještě před svatbou :-N A co jinak? Vypadaj dobře? Já vyrážim zařizovat, držte mi palce!
Odpovědět
krtek: mě bylo tak strašný vedro, že jsem cítila, jak mi kapičky tečou po nohách dolů....:-) No zatím jsou jen nastehnované, tak jsem všechno zmenšily (měly to moc veliké - všechno), rozmyslely a dávám ještě nalizovat dalších 6m látky (dohromady to bude 21m!!!!!)...vypadjí dobře,ale zatím je to jen hrubý polotovar...
Odpovědět
aci: ježiš, to je hrozný, to to neměli klimatizovaný? nebo to bylo těmi podpatky?
Odpovědět
Ahoj, tak jsem zpět z předsvatební cesty na vodě. Proběhlo to naprosto v pohodě. 8-) Takže jsme spolu vydrželi 5dní na jedné lodi a v jedom stanu celou dobu sami. :-) Tak teď už se klido vdám. :-D :-D Jinak jeda perlička, mezitím se náhle oženil exmanžel. Prostě mě musel trumfnout. Jen mi to příjde směšné.
Odpovědět
lotri: podle mě to bylo těm podpatky...klimatiace ani omylem, je to starej barák edvi: tak hlavně, že jste si to fajn užili.....počasí bylo super, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Edvi: :-) ... To jste chytli krásný počasí, ne? A co se ex týče - :-) :-) :-) - přej a bude ti přáno - občas člověk nestíhá zírat, co je pro některý jedince důležitý a co si prostě just neodpustí, co? Aci: Šaty vypadají dobře - a žádný omdlívání při obřadu se konat nebude! 8-) Taky z toho mám hrůzu - nevydržím nikde moc dlouho stát, omdlívám při krvi, ve vyfuněných prostorech, motá se mi škeble jen co se změní tlak...
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky :-) Aci: koukla jsem na ty šatky, jako polotovar vypadají dobře ;-) ;-) , budež je mít také tak vyztužené, jako je předloha? Ad mdloby, to je celkem blbý... :-( . Mě se velmi zřídka točí hlava, ale na mdloby to není... Zato bych teď pořád spala... :-S :-S
Odpovědět
Holky poraďte - dala jsme si do alba vývazky... který se Vám líbí nejvíc? Nebudu mít větvičku, jen tyhle mašličky a nerozlišuji velikostně ani umotáním mezi maminkami a kamarády. Mně se asi nejvíc zamlouvá 2a. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sarka: S tím spaním jsme na tom stejně... Navíc se v tomhle počasí potím s prominutím jako prase - připadám si jak ženská v přechodu 8-( Lotri: Jdu to zkouknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lotri: 2b :-) budu dělat podobný :-D (jen místo zelený mám krémovou a místo kytičky stříbrný špendlík... :-))
Odpovědět
lotri: za mě taky 2a:-), ale k tomu bych asi vzala pro rodiče/svědky 4a... :-N
Odpovědět
sarka: to počasí je na pytel... jeden den 40°C, další den 15. Pořád bouřky a záplavy :-| Holky, jdu do těch 2a. :-)
Odpovědět
jizi: mně se tam právě uprostřed moc líbí ten čtyřlístek... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katcha: no ja prave budu mit pred svatbou jen den volna, protoze sladke nam tam navezou, kolacky rozvazet nebudeme. Takze den pred mi mamka zajede pro svatebni saty (zkouset je budu tyden pred), ja si zajdu na manikuru a odpoledne budu pritomna vazani moji kvetiny a vsech ostatnich veci v kvetinarstvi (sam ten pan mi to nabidl, abych pry byla maximalne spokojena :-) ) a vecer odvezeme veci na vyzdobu, zasedaci poradek a jmenovky do restaurace. Tam uz by mel byt dort a vse sladke :-) snazim se prave minimalizovat veci, ktere bychom meli den predem zarizovat!! :-) lotrinka barevne se mi vic libi 2a, ale ty (oboji) kyticky uprostred se mi vubec nelibi. Prijde mi hezci koralek, nez k tohle. ale to je o nazoru kazdeho :-) edvi: mno, co na to rict, ale jak pise jizi: prej a bude prano ;-) krtku: tak ja budu kytku hazet. mne se ten zvyk moc libi, narozdil od jinych zvyku. a nebudu si nechavat nic z kytky. ale myslim, ze to tvoje holky na svatbe urcite potesi :-)
Odpovědět
lotri: mě se líbí - 2a,2b a 3b sarka: jak myslíš vyztužené? já ale normálně vůbec neomdlívám.....takže to bylo dost divný,asi špatná kombinace všeho no já si budu brát asi dva dni před svatbou, abych v pohodě stihla všechny manikérky, nehty, kosmteičky a tak :-) s tím házením kytky jste mi připomněly, že si musím zařídit házecí kytku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nějak jsem nestíhám vůbec chodit ale blíží se nám to blíží tak jsem si zkoušela bižu a jen tak vlasy sepla skřipcem už jste holky přemýšlely kam dát šaty den před svatbou aby je nikdo neviděl? já mám zvědavého přítele, mamku, sestru tak fakt nevím
Odpovědět
aci: no jako zpevněné... Pokud si správně pamatuju :-N , tak většina šatů, které jsem zkoušela, byla spíš korzetová...
Odpovědět
lowe: no šaty budou normálně v nějakém fusaku z půjčovny a budou normálně pověšené doma, kde žijeme jenom s chlapem a ten do nich nepoleze, chce být překvapen.
Odpovědět
Profilova fotka
lotri: no to on mi taky tvrdí, ale vím jak je to chlap zvědavej, tak bych je dala nejraději někam jinam
Odpovědět
sarka: no taky budou mít korzet.....tohle byla jen spodní část toho vršku, na to budou ještě něco našívat a pak ještě to plisované
Odpovědět
Profilova fotka
Lowe: Šaty budou u rodičů, ti už je stejně viděli :-) Dámy, potřebuju pomoc - hledám obrázek vztyčeného prsteníčku s nápisem "I'm getting married, don't call, don't come" - vím, že ho tu má pár holčin v albech a kdysi se mi ho podařilo bez problémů najít na webu, ale dneska nemám šťastnou ruku - nevíte, kde zalovit? ... jo a rozležela se mi v hlavě mužova kravata a objednala jsem mu místo ní regatu (nebo regattu?) a sobě boty na přezutí, snad mi budou :-)
Odpovědět
jizi: má ho salome v albu myslím, minulý týdne si ho tam přidala....myslím, že to byla ona, mluvilo se tu o tom...
Odpovědět
Profilova fotka
Aci: Super, díky moc! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Já nevím jestli si můžeš vybrat oddávajícího,ale oddává starosta,místostarosta a p.Elsnerová, je asi taky v zastupitelstvu.Mě učila nazákladce a při tom proslovu mluvila hezky k rodičům i snoubencům,vůbec to nebylo neosobní ani z cesty,taknevím.Já jsem na matrice poprosila o ni a řekli mi,že jo,tak uvidím. lowe:Ahoj,dlouho jsi tu nebyla,už jsem myslela,že jsito vzdala.Já budu mít šaty dole u segry,ale muž asi stejně nebude načuhovat,až tak to neprožívá aci:Šatky vypadají dobře, i když je to jen polotovar.Ani není poznat,že jsi byla nějaká splavená
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?