Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
No já nevím, jestli mám taky zařiovat kytku na obřad...na to jsme se nezeptala. Kamarádka měla obřad v průhonicích venku a dělali jsme špalír jak před obřadem, tak potom po obřadu před zámkem....
Odpovědět
Profilova fotka
neblázni... - nám skončil obřad, svatebčani nám přáli - a pak jsme se ještě uvnitř kaple (ale civilní obřad) fotili... - vycházeli jsme jak to koho napadlo, rejži na nás nikdo neházel. Prostě neuspořádaně :-) Nech tomu volný průběh, když to budeš mít moc proogranizovaný, tak budeš akorát nervózní, že to nejde podle plánu...
Odpovědět
aci: Ježišmarja, kytky! Já jsem si řikala, že ještě něco potřebuju vyřídit, než odjedu na dovču :-N Takže program na příští úterý jsem popsala výše -opravdu veselé - a na další úterý bud ještě veseleji: ráno musim vyřídit nějakou administrativu (pokud se ovšem trefim do úředních hodin - jestline, smůla, Sice bych to měla vyřídit do 15 dní od tohodle pondělka, ale s těma úředníma hodinama fakt nestíhám...), pak poletim na zkoušku vizáže a nakonec na druhej konec Prahy domlouvat kytky :-p Ale teda kytky na obřad nechávám bejt, je mi to nějak šumák :-N
Odpovědět
HI hi, dneska mi líčil kolega - ze zahradnický rodiny - jak svojí vlastní mamince zapomněl kytku doma na piáně :-D Všichni měli krásný, vyťunťaný kytice, a chudák maminka tři vadnoucí gerbery od benzinky :-N Prej ještě že v kostele nebylo moc vedro, taky nemusely obřad přežít. Holt kobářova kobyla chodí bosa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no my budeme mit svatbu venku a videla jsem prave, ze pak se udelal spalir a hazely se okvetni listky. taky bych treba rada, kdyby se na nas hazely okvetni listky, jen nevim kde :-D mozna od toho radeji opustime. jinak jsem doma z manikury a jsem moc spokojena. slecna byla moc prijemna a sikovna. mam na tom jen lehoulinkej lak. a jelikoz jsem je mela hodne znicene, tak ted budu chodit do svatby kazdych 14 dni :-) pak uz jen za cas.
Odpovědět
etsrel: Pardon, že jsem hlava děravá - ale ty jsi z Prahy? By mě zajímala ta šikovná slečna nehtařka, kdyby na to náhodou u mě došlo ;-) A nějakej ten špalír s házenim čehosi se dělá prakticky všude (kde se smí něco házet) - novomanželé vycházej mezi svatebčany. Ono je to logický - kdo odgratuluje, ten se přesune směrem ven, aby nepřekážel. Teda aspoň zatim to tak na svatbách, který jsem viděla, bylo. Někde se taky jinudy vchází a inudy vychází ven, protože u vchodu za dveřma už čeká další svatba (třeba na Novoměstský radnici tušim) - to je úplný maso :-N Jak řikám, na tohle se možná jen tak mezi řečí zeptám na matrice, jestli si vzpomenu, a pak to pustim z hlavy, by mi muselo už šibnout. Holt přinejhoršim se tam chvilku budou svatebčani tak trošku motat jak nudle v bandě - stejně je nebudu vnímat :-D
Odpovědět
krtek: no tak to s tou kytkou pro maminku je dost smůla..... estrel: no lístky růží by měly házet družičky když jdete k oltáři.....a nebo pak svatebčané místo rýže
Odpovědět
Holky máte přehled o těch svatebních dekoracích? v Praze jsou dva obchůdky, kde se to dá koupit i v kamenném obchodě, ne? ten svatebniobchudek, co je v Dejvicích a pak mojeparty, co je na Žižkově?.....já budu mít v pondělí tu zkoušku šatů a ještě bych k tomu chtěla stihnout nakoupit ty věci na stoly, tak abych věděla, kam můžu jít a rovnou si tam vybírat....
Odpovědět
Profilova fotka
krtku: jj, jsem. byla jsem dneska v nehtovem studiu OPI v Novem Smichove, sice stala manikura alak 480 kc, ale pouzivaji kvalitni laky a kremy. takze ted pred svatbou do toho vic zainvetsuju, tim je i uzrdavim a pak budu moc do jineho studia. www(tecka)opi(tecka)cz/studio(tecka)php - musis se objednat, maji temer porad plno (kdyz jsem tam ve stredu naivne prisla, ze chi na manikuru, tak pani otevrela objednaci knihu a rekla - nejdrive mame volno v patek :-D takze i podle toho se asi pozna kvalitni studio :-) aci: ja to prave videla az po obradu. ale jak to tak vidim, tak bud to bude nejak spontanne a nebo vubec :-) pred tim, nez pujdu k obradu, tak bych nechtela,aby prede mnou nekdo neco hazel. prislo by mi to tak nejak rusive.
Odpovědět
astrel: Díky! Koukám, tys to už tady jednou psala - to jsem ale trdlo :-D Uvidim, v jakým stavu dorazim z dovči, přinejhoršim za těch 10 dní by se snad dala stihnout i nějaká zkouška... Já se patlám s oznámkama, jsem tak v půlce. Každý ohnout a převázat mašlí. Ještě že jich máme jenom 32, doufám, že dotiskávat nebude potřeba, máme to spočítaný tak baj voko :-N
Odpovědět
Teda holky, dneska ani příspvěveček? zkoušela jsem dnes s kámoškou účesy a nakonecd to teda drdol nebude....budou to rozpuštěné vlasy, stažené vzdau na jednu stranu s nějakou pěknou kytkou, kterou ještě musím sehnat....nebo možná se živou kytkou...
Odpovědět
Tak já sem jdu napsat :-) aci: já chci určitě živou kytku(lilii nebo tak něco) a taky budu mít rozpuštěný - drdoly mají tendenci přidávat roky a to fakt nepotřebuju :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zdravim holky, u nas mirny pokrok. Vcera jsme byli domluvit veskere jidlo a piti na hostinu. Konecna predpokladana cena na osobu me velmi mile prekvapila. A domluvila jsem si i vsechny kytky a jsem rada, protoze nakonec podle vseho budu mit i sve milovane pivonky :)
Odpovědět
nedbi: kolik to nakonec bude na osobu? S těma kytkama máš oproti mně náskok, to mě teprv čeká :) Pivoňky jsou nádherný a na svatbu určitě neobvyklý, budeš originál :)
Odpovědět
iwci: když já nosím rozpuštěné pořád, tak jsem chtěla něco jiného :-( nedbi: jsem viděla kytku z pivoněk v nějakém svatebním albu...myslím z minulého víkendu ...a byly nádherné
Odpovědět
aci: ale určitě nemá cenu se za každou cenu pouštět do experimentů, když ti rozpuštěné sluší :-) A s živou kytkou to bude vypadat bombasticky.
Odpovědět
iwci...já chtěla něco, co nemám každý den...:-( kámoška mě přemlouvá do kudrlinek, ale to je zase moc kudrnaté...
Odpovědět
aci: mrkni mi do albíčka, hodila jsem tam teď 3 účesy s dlouhými vlasy (ten prostřední chci já) :-)
Odpovědět
iwci: já ti tak závidím ty dlouhý vlasy....z krátkých žádný účesy nejsou :-( nebo málo jen a já nemůžu najít žádnou pěknou inspiraci...
Odpovědět
Jo ty máš krátký, já z toho pochopila, že máš delší vlásky :-/ A co vyžehlit ofinku,zadek trošku natupírovat a do toho nějak vpasovat ty živé kvítky? ;-)
Odpovědět
no já mám takový mezi....drdol by šel, ale jen zezadu, zepředu mi to prostě nesluší :-( Na živé kvítky se chystám :-)
Odpovědět
Zkus si hodit do googlu vyhledat svatební účesy polodlouhé vlasy, vyjedou ti miliony fotek, teď jsem to zkoušela :)
Odpovědět
zkusím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,koukám,že jste se včera moc nečinily.Já byla celý den venku u bazénu achytám bronz nasvatbu,už se to nějak rychle blíží,až z toho mám husí kůži.Kytkyuž méme domluvené a už jsme domluvili i oběd a večerní raut.Nakonec bude svíčková,no prostě klasika. Účes ten taky nemám dořešený,to mě teprve čeká :-(
Odpovědět
Profilova fotka
krtek - no to je přesně to čemu sme se chtěli vyhnout hozením na místo, kde svatby obvykle nejsou - že se tam bude motat x svateb a lidí a jen to odpovídaj vyrazej tě a šup další - jak na běžívcím pásu :-D :-D :-D no bohužel na naše místo to letos nejde, jelikož je to tam uzavřený a probíhá tam generální přestavba :-p tak sme změnili místo na hrad - no tam to jde taky jedna za druhou, ale chcem se domluvit at´ jsme ten den poslední svatba - at´už se tma nikdo nemotá :-D jinak já jsem zvědavá, jak to vůbec vymyslíme, jelikož peněz moc neni, mužskej by to chtěl jen na úřadě podepsat snad jen se svědky a pak jen oběd a já bych ráda aspon nejbližší rodinu na oběd nebo hostinu a pak pár kamarádů na grilovačku s pivem nebo raut pro všechny i s hudbou - no a ted´ se domluvit že jo :-D :-D - kdy největší problém jsou finance :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dneska mama zase pocit, ze bych radeji svatbu jen s blizkou rodinou a par prateli a ne cela rodina ... 60 lidi ............. tyhle stavy jsou silene. vzdy, kdyz si to uvedomim, ze na obrad jako takovy je pak pozvano jeste dost lidi (je to patek, tak treba velka cast z nich nedorazi), tak mam strach, aby se tam vsichni vesli, kdyz by bylo hnusne a mjuselo by to byt venku. a taky si rikam, proc na nas bude tolik lidi koukat. no asi zacinam mit paniku :-D ale ono to zas prejne a ja si pak uvedomim, ze to bude moc pekne, sdilet zazitky s prateli :-) aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpovědět
Ahoj! Já jenom zdravim - konečně! to vyšlo a máme s přítelem oba volno a je hezky, tak se chystáme letos poprvé jít někam plavat (asi do Podolí). Až ho teda dokopu... já jsem vzhůru od 9, ale jeho jsem nemohla vytáhnout z postele. A večer už maj bejt bouřky, tak si to chci co nejvíc užít :-D
Odpovědět
estrel: já se zase napoak strašně těším, kolik tam bude lidí a že jse ráda, že jich bude hodně :-) ale to zařizování pro všechny ty lidi :-( příště svatbu ve čtyřech na radnici a pak velký mejdan bez svatebních příkras... krtek: my prý pojedeme do jablonce na přehradu...říkal drahouš :-) ale čumí na mistrák v plavání,tak nevim, jak to dopadne....dneska máme oběd u tchýně - svíčkovou, tak už se těším, to je moje oblíbené jídlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy :-) musím se před nastoupenou jednotkou pochválit, protože během tohohle týdne jsem se sithla sejít s floristkou a domluvit napevno kytky a vymyslet výzdobu na tabuli, včera jsme s mamkou sjely k cukrářce - udělaly jsme objednávku na minizákusky, batuly a dort - a k sestřence, která mi vyzkoušela líčení - byla jsem (a jsem ještě pořád) naprosto nadšená! :-) Tak doufám, že se to povede stejně i ve svatební den... Estrell: Hlavně klid a nohy v pekle - taky z toho začínám mít hrůzu :-| S tím koupáním závidím - taky bych jela, ale muž jde do práce, tak se tu budeme s kocourem potit sami... 8-(
Odpovědět
teda jizi,tys toho zvládla, to je bledá závist.... já se namáčím na zahradě pod pumpou :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?