Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
spolcice: dík, mrknu na to estrel: no jo, někdo to bere neformálně, hlavně, když se dobře bavili :-) ajronak : my děkovné dorty nemáme janicka: no jo, máš pravdu,je to swatka...copak, že nemáš na nic náladu? tak si tu dovolenou pěkně užij a vůbec se tam nestresuj svatbou, at si odpočineš...
Odpovědět
Profilova fotka
janicko: aha, vidis, ja jsem si neuvedomila, ze je to ona. na tu diskuzi si pamatuji, cetla jsem ji i neco prispela :-) ja jsem posledni dny taky uplne hotova, ale asi to spis neni praci jako spis tim pocasim :_((( a copak se deje? mas nejake starosti, nebo jen hodne prace? dovolena za dvermi, tak si za chvilku odpocines :-) aci: myslim, ze podle fotke se bavili vyborne. hodila jsem to jen pro zajimavost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janicka:Ajo,ani jsem si toho nevšimla,že je to ona.Tak to nakonec přecijen nezrušila,to je dobře.Ale co pak?Taksiaspon odpočineš a kam vůbec razíte?Hezky si to užijte aci:Játyčokoládkytaky budu objednávat z těch dekorací,ale jednu mám za 18 Kč
Odpovědět
no já furt přemýšlím jestli do toho jít...jako to těch čokoládek - je to hezký, ale nějak mi ty věci už lezou do peněz :-/ Jeto pěkný, aspon si každý odnese nějakou maličkost.... Tak si představte, jak se málem utopil ten cikánský princ a ta jeo rodiina tedka stanuje v Dolních Počerniccích u rybníka, tak to je přesně tam, kde máme mít tu hostinu :-( tak doufám, že se to do září nějak vyřeší
Odpovědět
Ahojky! Jé, díky, že jste se dneska mírnily, víc bych toho dočíst asi nezvládla :-N estrel a aci: jak já vás chápu... Čokoládky ani vínečka jsem teda od začátku neplánovala, ale i to málo, co chci, se mi teď zdá moc :-N Na úterý mám naprosto šílenej plán - ráno na pojišťovnu kvůli dovče, pak do Brandejsa na matriku, hned potom na zámek zkusit hudbu, po poledni do počernic domluvit hostinu. Holt mám na ryhle věci jenom úterky a těch do svatby zas tak moc neni, když oděčtu dovolenou :-| Taťka si kvůli tomu prohodil směny, tak mě aspoň hodí autem. Jo, a možná skočímě i do těch Ctěnic, abych viděla, jak to tam vlastně vypadá, a nakonec vyzvednout nějaký věcičky do Chuchle (pytlíčky a mašle). I když tam mi dneska psali, že maj otevřeno až do 8 - sláva, aspoň někdo pochopil, že všichni lidi nedělaj do 3 ;-) Tak možná tam sjedu jindy. Taky jsem si dneska koupila v Intimissimu roztomilý prádýlko - snad na svatební noc, ale třeba na něj taky vůbec nedojde :-D Ale je kouzelný, s takovou košilkou průsvitnou... Tlumeně zelený, romantika. Akorát od pasu dolu by to chtělo - ehm, jinej model (nevěsty nebo prádla :-N ) Ale stejně mám radost. A byla jsem v kině na Coco Chanel - fakt úžasnej film, doporučuju. Ale neni to moc veselý. I když chvílema jsem se bavila, ona byla fakt vtipná a dost chytrá ;-) P.S. Moje mám prej už přes hodinu telefonuje s budoucí tchyní. A já netrpělivě čekám, až zavolá mně. No, dneska už to asi nebude... To mám radost :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte. Tak sem nakonec včera oběhala a objezdila milion krámů, mám radost, že mi vše časově vyšlo, pač mám zas hafo kontaktů- kytky, foťák, dorty.... Asi nejvíc mě potěšila návštěva cukrárny v TP, kterou sem zaboha nemohla na netu vyšmejdit a na kterou mi dala kontakt jedna hodná nevěsta Kaczka85. Čekala sem ňáký pálky za ty novodobé dorty (tím myslím ty hladké s kytkama), ale do 2.000 se dají pořídit hotové zázraky. Jen sem si opsala asi tak 150 čísel dortů, takže o víteze si asi budu muset střihnout nebo co :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
krtku: a copak maminky resily? =-) bych se az bala :-N :-D dneska jdu na svoji prvni manikuru v zivote, tak jsem zvedava. budu tam chodit pravidelne az do svatby, pak uz min casteji a do jineho salonu, kde to neni tak drahe. ale preci jen je mam hodne znicene, tak je potrebuju dat do kupy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
estre:A kam se chystáš na manikůru?Já chodím na nehty,tak ted přemýšlím co si nechám na tu svatbu. krtek:Tak to mají zajímavý rozhovory. Dneska mi přišli skleničky na přípitek k obědu jsou krásný hodila jsem je do alba ;-)
Odpovědět
já jsem se rozloučila s představou gelových nehtů a chysám se jít před svatbou jen na manikůru a na p-shine (prý je to nějaké leštění či co), doporučila mi to kamarádka, že mám nehty hezké,tak je škoda dávat gelovky...jen doufám, že si mi před svatbou žádný nezlomí... sidi: ty skleničky jsou hezkoučký :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tomu říkám snubáky: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
aci:A proč je nechceš jen na svatbu?Tak kdyby se ti zlomoly,tak při nejhorším si zajdeš.Jsou jen jednoduché pískované a zůstanou napamátku.Dole na tý noze je i datum
Odpovědět
sidi: musela bych si na ně zvykat dopředu a jsem na to líná, přiznávám se bez mučení....a pak bych je zase hned sundavala a všichni mi říkají, že se po tom nehty zničí a že musíš mít dobrou mainkérku (já žádnou dobrou neznám), jen ti při tom odstraňování to vybrousí moc.... ty snubáky, to je masivní dost...já bcyh do toh nešla.... jak projíždím ty fotky z svatebních alb, tak ten Wagenknecht, to je opravdu super fotograf, ty fotky jsou nádherné....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aci:To jo tyhle už jsou hodně silný,ale zas když nenosíš nic jinýho,tak proč ne.Jo jo fotí hezky,mě se líbí i Lenka Baladová a Zuzka Scharf.Ale jájsemsi bohužel vzpoměla pozdě.
Odpovědět
no mě to povídej, já úplně mimo, když svatbu zařizuju až v květnu......ještě je dobrý Potůček a Bigoš.....
Odpovědět
Ahoj holky, o5 zdravím jen na otočku, nějak teď nebývám u svého compu, ale pořád na nějakých jednáních nebo poradách.... nestíhám... :-p :-p . Pozitivní zpráva včerejšího dne: koupili jsme drahoušovi nový oblek... Sice jsem měla jinou představu, ale ten, co se líbil mně, se nelíbil jemu... Doporučuju (i pro Vaše drahouše, kteří chodí do práce v obleku) mrknout se do OP Prostějov Na Poříčí, mají na obleky brutální slevy ;-) ;-) . Sleva z 10 na 2 tisíce je fakt hodně slušná... :-N ;-) . No a jinak se teď po mailu "povídám" s manželkou mého kolegy na téma svatební dort, dokonce se kvůli tomu chce i sejít a prodiskutovat podrobnosti :-N =-) . Já bych se spokojila s tím, co jsem jí poslala do mailu :-D :-D Tak zatím ;-) . Jdeme zas něco řešit... 8-(
Odpovědět
Ahojda, já taky jen pozdravím a zase pádím - jsem tu na skok mezi svatebním obřadem a odpolední oslavou. :-) Zase jsem si pomyslně připsala nějaké poznámky k tomu, na co si dát pozor, ale celkově to kamarádka měla taky moc hezké. Jen doufám, že to, že tentokrát jsem neměla náběh na dojetí (narozdíl od svatby před týdnem) nebylo proto, že se ze mě stává profesionální čumil na svatbách druhých, ale jen proto, že jsem se tentokrát nakazila od stále usměvavé nevěsty. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sidi: do OPI www(tecka)opi(tecka)cz/studio(tecka)php ja prave taky nechci jit do gelovek.a le mam nehty hrozny a nidky jsem jim neprikladala dulazitost, tak je na case, abych se o ne zacala starat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarka: a ona ty dorty dela? ja jsem poptala jeste jinou cukrarnu, a tam mi taky volali, ze se chteji sejit, ze nam daji ochutnat atd. - branit se ochutnavkam nebudu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
filu: tak se tesim na rady. jen mam obavu, ze nam to pak asi stejne ve vetsine pripadu bude na prd - teda aspon mne, protoze budu schovana a vse tam budou ridit kamaradky, takze jim to reknu. ale kdyz se neco stane, tak to aspon neuvidim :-D jak jsem byla nedavno na svatbe ja, tak tam byla hodne spatna hudba, meli repracky a nebylo nic slyset, uz jen proto bych do reprodukovane hudby venku nesla ....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, ja ze ze svatby právě vrátila. Načerpala insipiraci třeba kdo má z dam mít kytku a tak. Pro mě nevšední zážitek- hrály housle a harmonika+ zpěv. Aspoň byla hezká kulisa po celou dobu (kromě řeči samozřejmě).
Odpovědět
filu: tak nám to tu popiš, at víme, čeho se vyvarovat.... katcha: taky napiš inspiraci,at víme.....
Odpovědět
estrel: ano, ona ty dorty dělá v podstatě jako koníček ;-). Takže doufám, že i cena bude +- OK:-)
Odpovědět
Tak já to teď shrnu jen stručně - ta kritická místa: - pokud chcete dávat myrtičky nebo korsáže, tak si na to vyhraďte nějaký čas před obřadem - dneska se třeba právě stalo, že je začali dávat až asi pět minut před obřadem, takže je stačili připnout jen pár lidem, ostatní včetně ženicha si je připínali až po obřadu :-/ - opět vzniklo hluché místo po skončení gratulací; je dobré mít někoho, kdo zavelí, co se kdy jde dělat, nebo předem dát nebo rozeslat nějaký podrobný harmonogram... takhle tam lidi zas postávali a nevěděli, jestli už je konec nebo se bude dělat nějaké hromadné focení či co - pokud máte na svatbě nějaké cizince, je dobré si uvědomit, že pokyny podávané jim v českém jazyce, jim budou zcela nesrozimutelné ;-) - velká záludnost je přivazovat si prstýnky k polštářku takovýma těma našitýma mašličkama - když je pak člověk navíc kapku nervozní, tak mu to nemusí vůbec jít rozvázat... Hlavně prosím tohle neberte jako mé hodnocení té svatby, bylo to moc hezké. Tohle jsou jenom moje poznámky, co jsem si udělala pro sebe jako budoucí nevěstu, na co si dát pozor.
Odpovědět
Profilova fotka
filu: super, diky za info. jsem se pobavili pri predstave rozvazovani tech maslicek :-) nastesti budou ty nase jennapichnute spendlikem :-) holky, kdy presne se dela spalir?
Odpovědět
Profilova fotka
filu, ja myslim, ze kdybysme nebyly nevesty, tak si tohle ani poradne neuvedomime. rozvazovani maslicky pro ne treba jeste dlouho k pobaveni, jako pro vsechny ostatni. jen nevim, jestli pak po sve svatbe prestanu ty dalsi do detailu sledovat, nebo ne :-) kdyz mela svatbu moje kamaradka, vubec si nevybavuju, ze by tam byla nejaka jen malickost o kterych bych si rekla pozor na to, protoze jsem se na to divala jen jako host, a zadna svatba nebyla v planu.
Odpovědět
filu: to je konstruktivní kritika :-) abysme věděly, čeho se vyvarovat estrel: špalír se dělá po obřadu...když novomanželé vycházejí z obřadní síně...
Odpovědět
estrel: souhlas:-) Holky, na víkend jedeme na Sázava fest, za chvíli by mě měl v práci vyzvednout drahouš.. Mám pocit, že jsem teď spíš zralá na postel :-( :-p :-p Tak doufám, že se přes víkend zase moc nerozjedete:-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Záleží, jestli děláte obřad vevnitř nebo venku. Když vevnitř, tak si posedají lidé na židle, zbylí stojí tak, aby nezacláněli nevěstě až ji povedou. Špalír pak dělají cestou ven, novomanželé se otočí od pultíku a procházejí jím ven. Ale třeba dnes byla svatba venku a matrikářka zavelela udělat špalír kolmo k oblouku. Nevěsta byla schovaná za budovou a pak vyšla a nastupovala skrz ten špalír k oblouku. Pak se zase lidi rozestoupili, aby viděli. Já to musím asi nejdřív vstřebat, aby si vybavila nějaké postřehy. Taky vzniklo chvíli trapné ticho po gratulacích, ale nevěsta byla nejrychlejší a popohnala to k focení. Jo, detail- až budou svatebčané házet rýži, tak se před focením zkontrolujte a otřepejte, oba toho měli plné vlasy a vypadá to pak jak breberky :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak to měli do žluta, kytky- žluté kaly. A měla nevěsta, obě maminky a svědkyně. Na stolečku z nich byla taky kytka. Jestli budete mít obřad venku, zjistěte si, kolik vám půjčí židlí, aby nějaké babičky nemusely stát. Kolikrát dávají třeba jen 2 lavičky pro rodiče.
Odpovědět
Ahoj! Tak doplňující info - maminky si povídly asi deset minut o svatbě a pak o knížkách a filmech a rodinách... :-D No já ten středeční zážitek už nějak vstřebala, ona to nemyslí zle, ale asi by se měla trošku zarazit, než něco řekne tak, jak to řekne - já jsem na tohle fakt citlivá :-| Na nehty nechodim, chtěla jsem, ale fakt neni čas shánět ještě dobrou nehtařku. Naštěstí se mi po Viadermu docela přestaly lámat, stehně je nosim spíš kratší. Teď na nich mám po dlouhý době lak - jenom skoro bezbarvej - a moc se mi to líbí, tak to asi tak nějak udělám i před svatbou. Nevim jestli bych pracně profi ozdobený nehty nervala večer před svatbou dolů s tim, že na tohle nejsem zvyklá :-N jako já si je lakuju i hodně barevně, ale vůbec mě nebaví to udržovat,tak jenom jednou za čas. Takže večer před svatbou to jistí nějakej jemnej lak a je to. Pokud ovšem si je nezhuntuju na dovolený o písek a šutry, to by pak chtělo asi odbornej zásah :-S Copka jste to ještě probíraly? POlštářek pod prstýnky. U nás nebude. Moc se mi to sice líbí, ale když už, tak bych vyráběla -a do toho už se mi ale fakt nechce. Takže se spokojim s tim skleněným týckem - srdíčkem, co maj tušim v Brandejse. Stejně je to detail, kterýho si vlastně nikdo nevšimne. Já byla nedávno na svatbě v pravoslavným kostele a jak jsem stála vzadu a ten obřad je takovej komorní, kněz spíš zpívá naž mluví... tak jsem si až dokonce myslela, že si prstýnky navyměňovali. Až po večer jsem zjistila, že je maj a že jim je kněz posvětil a oni si je vyměnili, dokonce tm snad měli taky takovej menší trapásek komu kterej či co, každopádně já si nevšimla prstýnkování vůbec :-N A špalír na závěr mi nejde z hlavy - podle mě maj novomanželé vycházet ze síně jako poslední, páč kdo by na ně jinak venku házel rejži, kdyby byli všichni za nima že jo? Ale když chtěj špalír uvnitř síně - tak jak na to? U nás to bude o to pikantnější, že my se budem fotit ještě uvnitř zámku, zatímco svatebčani se (doufám) odeberou postupně ven abudou čekat. No, tohle asi nechám osudu, nebo se z toho zbláznim...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?