Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
katcha: Je tam nějaká kolonka na to... Něco jako doplnit informace?
Odpovědět
Už vim - změň údaje v albu. To je ono. Tam ti pak vyběhne takový okýnko, do kterýho se píše, a ten text se pak zobrazí nad fotkama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krtek: jůůů, danke schööööön. Služebníček x-)
Odpovědět
katcha: Neni zač ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak k tomu zasedacimu poradku. ja taky nevim, jak to vyresit. U nas to vypada na E ale navic s jeste jednou nozickou. E nam nestaci, to by ty nozicky byly moc dlouhe a pak by nam nezbylo moc mista na tanceni
Odpovědět
nedbi: jak vypadá takový E s více nožičkama? taková vidlička?....to máte tolik lidí?
Odpovědět
Tak jsme nějak vymysleli ten zasedací pořádek - hodila jsem náčrt do alba....myslíte, že je blbý, když v čele budou sedět třeba babičky a svědci až v těch ostatních stolech? já myslím, že to není dogma, ne? každýho můžu posadit jak chci....doufám :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně že jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci: takhle je to naprosto v pohode!! jj, v mlynskym. jsem na to zvedava!! :-) na vsechno ...............
Odpovědět
jo to já jsem taky zvědavá, jak to dopadne v té naší hospodě....informace jsou rozporuplné zatím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
aci: mame tolik lidi. neni to vidlicka. Jako jeden stul celni a k nemu 4 nozicky
Odpovědět
Profilova fotka
Aci: ty jo, ty si projektantka (asi nebudu naleko od pravdy, co?). Taky budu muset vymyslet zasedací pořádek. V restauračce je dané U a nás bude do 40, takže tvar neřešim, jen lidi. Máš zajímavou vidličku a vzhledem k baru a tanečnímu prostoru se mi zdá to uspořádání logické. Možná co třeba naklopit ty krajní stoly trochu tak, aby ti, co budou nejblíž k vám byly stranově trochu dál a ti nejvzdálenější tak měli lepší výhled? Aby jako nebyli úplně v zákrytu. A ten prostřední stůl šoupnout blíž k vám anebo ještě dát k vašemu stolu 2 lidi z krajů. Jen nápad...
Odpovědět
Článek se načítá
katcha: no jo, trošku fušuju do stavařiny :o) našikmo to ještě vyzkouším :-)
Odpovědět
holky, tak jsem teď jukla na stránky naší restaurace a tvar naší tabule bude asi do T. Vzhledem k šířce prostoru... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,tak jsem zase tady.My budeme mít u oběda 34 lidí a stůl bude do T.Jinak je tam ještě bar,tak ty ostatní se nějak poskládají.Jinak jmenovky jsem objednala přes net ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já trochu koketuju s těma svatebníma vínama nebo slivkama. Ale to je zase práce navíc :-|
Odpovědět
katcha, já do toho nejdu, už tak teď nestíhám téměř nic.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ja do vin (bude tam hodne alkoholu) ani do cokoladek (bude tam velka fontana od restaurace) nejdu. ani by se mi to nechtelo delat. Puvodne jsem myselal, ze budu delat vyvazky, ale i na to jsem se vykaslala, kdyz v kvetinarstvi stoji takov at amala maslicka spolu s myrthou cca 2 kc, takze se mi to nechce delat. Taky jsem puvodne mysela, ze budu maslickou uvazovat pozvanku ke svatebnimu stolu na harmonogram a to me po dvou maslickach prestalo bavit, blbe se to vkladalo do obalky, tak je to bez toho a ja mam o praci min :-D proste musim setrit cas :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky - tak mi 90 lidí a stoly do E.Možná taky s více nožičkama :-) . Jinak svatební vínka dělat nebudeme,ale někde sem viděla takové obyč papírové tašky s otvorem,vypadaly dobře, a do nich vložim po lahvince nějakého dobrého vínka a rozdáme to pak lidem co nám s tou svatbou budou pomáhat.Bude to jako poděkování.Nejdřív sem myslela,že by jsme udělali pro ně společnou pařbu,ale vím ,že by nás zas tlačil čas tak to vyřešíme si takhle..
Odpovědět
estrel: taky jsem toho spoustu odpískala....čokoládičky, vývazky...Nějak se mi nechce nic řešit...ale dneska jsem se dozvěděla, že v pondělí jdu na první zkoušku šatů, tak se těším jako malý dítě...:-)
Odpovědět
Ahojky, my budem nakonec všem dávat svatební čokoládky. Necháváme je dělat - s našimi jmény a datem svatby. Nechtěli jsme dávat nic, ale na svatbě, co jsem byla minulý týden, dávali svatební vínečka a mandličky a přišlo mi to jako hezká památka, takže nakonec budeme mít ty čokošky. Aci, Tvoje těšení naprosto chápu. :-) Já už mám šaty doma, pořád bych si na ně chtěla koukat, ale nemůžu kvůli přítelovi, který je chce vidět až na svatbě, tak abych ho zbytečně nedráždila. Tak si aspoň pořád prohlížím fotky z poslední zkoušky. :-))) Jinak dneska mám takové hezké kulaté předvýročí - 50 dní do svatby. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja chci dat darek kamaradkam, co mi pomahaji a teda jeste spis budou pomahat s pripravou svatby (svedkyni a druzickam). myslela jsem treba pulhodinovou thajskou masaz. napada vas treba jiny darek? :-)
Odpovědět
filu: mě ty čokoládičky taky lákaly, ale nějak nemám sílu na to zařídit....kde je máte objednané vy a kolik stojí? díky za info :-)
Odpovědět
Aci, já objednávala na svatbadekor, chtěla jsem i jiné serepetičky, tak jsem to objednala všechno na jednom místě. Stojí 20kč jedna, což je celkem dost, ale snad to bude nějaká lepší čokoláda aspoň. :-) Napíšeš si tam text, jaký chceš na obal a oni Ti to pak pošlou ke korektuře na mail, stejně jako když se objednávají třeba oznamka.
Odpovědět
Na www.svatebnidekorace.cz si můžeš objednat čokoládičky.Mám tam zlaté písmo,naše jména a datum svatby.Druhý den je ppl dovezla,cena jedné je 13.50Kč a fakt super,mají dobrý obal takže ani když je venku horko a vezou je tak se neroztečou!!!Míša
Odpovědět
acimedaca- fakt jsou ty čokošky super a objednáš je doma v klidu na netu a přivezou Ti je až domu!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my tim, ze tioho sladkeho uz bude hdone, tak nechceme davat dalsi 2000 kc za cokoladky. uz tak dort bude za 4000 kc, minidezerty za 1600 kc a pak jeste cokofontana za 900 kc :-p fakt ty penize neskutecne litaji ...............
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... zajimave koukat na ot, jak jsou nektere svatby hodne hodne jine
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla bych se s vámi poradit. Vím, že tady toto téma někde je, lae fakt se mi ho nechce hledat. Jedná se o děkovací dorty rodičům. Daváme dorty tři, protože rodiče od mého milého jsou rozvedení, tak nám je blbé, aby se o jeden dělili. Chci se ale zeptat, kdy se tyto dorty dávají, Před oběděm nebo potom? Jsem z toho jelen. Moc díky za rady. ;-)
Odpovědět
Ahojky holky... Estrelko to je ta holčinka,jak jí přítel před svatbou podvedl(no podvedl..líbal se s jinou...asi nic úžasného,taky bych to hoodně těžko vydýchávala...ale byl jako žok opilý a pak se neskutečně snažil to odčinit)...byla z toho moc špatná a přemýšlela,zda to nezruší...ale založila témátko,které nakonec mělo obrovský ohlas a bylo o tam chvílema i hustý,jak se holky začaly štěkat. Jinak vás vůbec 1.)nestíhám a 2.) nemám chuť vůbec psát...chodím z práce jako vycucaný citron...a to jedeme v sobotu na dovolenou a já nemám připravenou ani ponožku....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?