Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
já jsem pozvala dvě kolegyně z práce,co se s nima kamarádím, chtěl jsem je i na hositinu,ale slušně poděkovaly, že se tam nechtějí plést,že nikoho neznají a bude tam rodina... tkaže přijdou i s dalšíma kolegama na obřad....koláčky ponesu do práce týden předtím...je nás ve firmě 120, takže na každé patro košíček a oznámení...
Odpovědět
nedbi: v albu mám jednu kombinaci růže+kaly+bobule (fotka 16). Tatínkům budeme asi dávat větší vývazek, ještě jsem o tom nepřemýšlela... =-) =-) Ještě jsem se chzěla zeptat, došly Ti už šaty pro družičky? Ad práce: zachlastáme jindy :-D :-D . Do práce ponesu krabici koláčků, někdo z kolegů se možná půjde podívat na obřad ;-) Už takhle jsme s lidmi "přes počet" :-N
Odpovědět
Nás je málo - 7 lidí.
Odpovědět
Já si vás dočtu až doma,tady v práci nemám šanci..jste moc velké povídalky. Jinak já bych si přála korsáž jak pro tatínka,tak i pro oba svědky...Přítel bude mít největší a pak oni tři menší.
Odpovědět
Profilova fotka
sarka: diky za tip. Saty dosly, myslim, ze do nejakch 10 dni byly tady. A v poradku. Akorat jedny mely ve spodnicce malou dirku, ale da se to spravit.
Odpovědět
Profilova fotka
sarka: v albu jsou saty vyfocene
Odpovědět
Profilova fotka
Nedbi: Kolik budete mít družiček? Ty šatičky jsou kouzelný! :-) A ličení je moc hezký... Kytice z kal a růží je hezká třeba tahle : http://nd01.blog.cz/400/291/6f9d79533... ... jinak jsem konečně dočetla :-) Jani, Pepča je asi občas trochu na granát, co? Na jednu stranu ho chápu - já jsem taky takovej malej "Harpagonek", jaks moc hezky napsala, taky mi docela rvou velký výdaje žíly, ale snubáky máte na celý život - nedej se!! A včera jsem měla sraz s floristkou - tak už se mi konečně rýsuje představa výzdoby stolu, nějak jsem furt nevěděla, co na něj dát, nejsem žádnej květinovej fanda, takže jsem chtěla něco jednoduchýho a nakonec jsme se domluvily na malých hranatých vázách z Ikei, stříbrným dekoračním písku do vázy a do každý květ velký lilie ... na zbytek stolu naházím nějaký průsvitný kamínky nebo něco a bude :-) To by mohlo stačit, ne? Nebo máte v plánu některá nějakou složitější výzdobu tabule?
Odpovědět
Profilova fotka
Ufff =-) Dočetla sem celou diskuzi. Ráda čtu vaše příspěvky, ale je to i pěkný žrout času. Estrellita: "veselku" máme pro rodinu a nejbližší kamarády, celkem i tak skoro 40 lidí, takže do práce dám oznámení, třeba ho píchnu na nástěnku a kdo přijde se podívat, ten přijde. Asi šéfovi a blízkému kolegovi to jakože osobně řeknu a koláčky nevím, jeden košíček, ale zda před obřadem či po ještě nevím (to sem tu pořád nevykoukala, jak se to dělá). Salomme: zaujalo mě tvé svatební pexeso. Já, taková pexesářka a nenapadlo mě to. Můžu se zeptat, jak dlouho trvá výroba? Počítám, že to zadáváte nějakému reklamnímu studiu. A jestli bys mi písla, i kolik přijde 1 kus? ...kuju. Jo a to fuck-off oznamko znám, též sem si ho uložila na disk, ale spíš abych ho mohla s úsměvemna rtech ukazovat známým, že ať sou rádi, že ho nedostali (ze srandy samozřejmě) Nedbi: podle šatiček v albu máš teda požehnaně družiček. Budou kolem tebe poletovat s kvítím anebo ti nesou vlečku/ závoj? To u nás tolik holčiček není, mám jednu a ta skoro brečí, že to určitě zkazí, drnda malá x-) . Fotek kytek mám uložené hafo, ale kdybych našla nějaké kaly a růže, dá se poslat foto přes IP? Nechci si zahcovat album :-N Pro ostatní- fotky 2 šatů rozšířim, až si zase ušetřim 5 minut... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci: jj, asi to taky tak udelam, kosicek pro vsechny. jen nevim, jak s tema sefama ........ ach jo, jak ja nesnasim tyhle povinne slusnosti :-p :-p ktacha: jako ze sefovi to znamko das?
Odpovědět
Profilova fotka
nastenku taky mame, tak mozna pripichnu tam ... asi to moc resim ,co? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi, katcha: Druzicek bude 6 plus jeden maly mladenec. Jsou to deti z rodiny a je jich pozehnane, protoze ja jsem skoro ta nejmladsi a vsechny sestrenice uz maji deti. A pocet druzicek by mohl byt i vyssi, deti jeste vycerpane nejsou. Zadnou mega ulohu mohly mit nebudou, dostanou kosicky s platkama ruzi, ktere budou rozhazovat cestou k oltari. No a mladenec dostane prstynky, aby je odnesl k oltari. Aby mu nebylo lito, ze na rozdil od holek nema zadnou ulohu. Vlecku mam kratkou, tak si ji snad ohlidam sama. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katcha: me se na Tobe libi vic ty druhe saty
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nedbi: To bude krásný :-) Katcha: Taky se přidávám do tábora obdivovatelů druhých šatů ;-) Estrell: Myslím, že to řešíš naprosto normálně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Estrella: ale to tak řešíš, neřešíš, prostě máš z něčeho dilema a to je normální, kdybys věděla, co já všechno řešim. Tak jako ideální je mít pár mega, nakoupit vše, co sem si vysnila a pozvat třeba celej svět na párty, jakou ještě nezažii. Ale to nejde, že jo. Takže třeba já musela "obrečet" sestřenice a utnout to do tet a strejdu, protože jinak by mi bylo líto nepozvat všechny a to bych byla na daleko větším počtu hostů a to si dovolit nemůžu. Myslím, že jestli nejste rodinný podnik, tak to ti kolegové přežijí, že je jen pozveš na obřad. Tak co, ať okouknou, jak budeš krásná a maj aspoň o čem drbat :-D . Já dám asi jakože jeden košíček do placu a oznamko buď šéfovi, kolegovi a na nástěnku anebo jen tu nástěnku a těm dvěma to jen osobně řeknu s tím, že o koláčky ať se poperou :-) . Jizi: nedá mi to a vždy s každou novou nevěstou v diskuzi kouknu na její album a ty si mě pobavila těma Jarmilkama :-D . Máš tam moc hezké, odvážné a sexy prádlo, ale já se buď stydím něco takového vybírat anebo to tu ani nemají. Zrovna včera sem byla v Triuphu a jestli měli jednu hezkou košilku...a to jakože hodně usedlou. a ještě dotaz- ty žabky sou originální (pro někoho možná už moc svatebních blbin) ale mě zajímá, jestli sis to uložila jako hezký obrázek anebo mají opravdu na podrážce tohle vyraženo a jestli se dají sehnat.
Odpovědět
Profilova fotka
katcha: to ja ani v nejmensim nemyslim na to, ze bych je pozvala na oslavu, to ne. ale jestli je vubec zvat na obrad. proste si s nima vykam, nemame uplne blizky vztah, tak by mi to prislo divny je zvat, na druhoustranu jestli to prave neni slusnost ..... ale asi to neudelam :-) katcha: bez do Ethamu - tam maji prekrasne veci a myslim, ze ted zrovna maji slevy, ale nejsem si jista.
Odpovědět
Profilova fotka
katcha: ted koukam na ty tvoje druhe saty, ale zda se mi to, nebo ti to trochi odstava na brisku? podle tech fotek mi prijde, ze ti moc nesedi a nebo ti je jeste budou upravovat? se omlouvam, jestli jsem moc rypava :-N |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Estrellita: Dík za tip na prádlo. S těmi šéfy je to ošemetné, já to mám úplně jinak, i s ním i s kolegou si tykám a klidně jim řeknu, že jsou volové...Takže obřad neřešim, jestli se tam mihnou nebo ne. Kdybych měla "váženého" šéfa jako ty, tak bych ho nezvala a jen na personálním (nebo kde se to řeší) bych nahlásila změnu příjmení. To bych se pak i cejtila blbě, kdybych věděla, že na mě odněkud čučí a nedejbože by mě chtěl objímat při gratulaci. To buď formality se vším všudy anebo neformální vztah. Hodila sem všechny fotky co mám těch 2 šatů do alba, tak snad to, dámy, poberete :-D . A já jdu něco dělat, na kritiky se těším, ale přečtu si je až večer (doufám, že je do půlnoci dočtu). :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky přiznám se že to moc nečtu, jelikož jak tu bylo psáno je to žrout času. Tak to nějak shrnu :-D vždycky někdo něco řešíme a důležitý je to nakonec vyřešit, né ;-) k svatbě, v neděli sem byla s malym a kamarádky rodinu omrknout hrad a prostě sem neodolala a akoupila si mističku na prstýnky - je krásná růžová keramická a ručně vyráběná - prostě supr - tak doufám, že až v ní malej ponese ty prstýnky, tak to nerozfláká :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jejda co to píšu, né omrknout kamarádky rodinu :-D :-D, má tam bejt rodinou a omrknout sme byli seeberg, kde by měla bejt v září snad ta naše svatba :-) :-D
Odpovědět
Ahojte všichni, co se týče těch výslužek do práce, tak já ponesu jen pro naše oddělení (cca 10 lidí), jinak jsme celkem velká firma a s ostatníma ani nepřicházím do styku. Každému z oddělení dám oznamko a tak dva tři dny před svatbou ponesu koláčky, které tu dám na nějakou mísu a odpoledne si k nim sednem na chvíli s kafem nebo něčím ostřejším. ;-) Jinak bych je nesla spíš až po svatbě, ale hned po ní jeden na svatební cestu, takže po návratu už by nemusely být poživatelný. :-) Téma korsáže - já budu dávat jen ženichovi, tatínci dostanou jen obyčejný vývazek jako všichni ostatní. Sice je tím trošku ochudím, ale nechce se mi řešit, že se to tomu nebo onomu nebude hodit ke košili atd... Včera jsem byla vyzkoušet hotové šatičky a protože už byly v pořádku, tak jsem si je rovnou odtáhla domů a teď mi tam visej v takovým pytli jako na mrtvoly. :-) Jsou moc krásný, mám velkou radost a taky mě potěšilo, že přítel včera projevil přání vidět mě v nich až opravdu na obřadě. Já dost zvyků vypouštím, jednak že mi přijdou jako ne nezbytný složitosti a jednak kvůli přítelovi, on se do té svatby nijak nehrnul, tak jsem ho chtěla co nejvíc ušetřit různých zvyklostí... Bude celkem sranda vymyslet, aby mě před obřadem nikdo neviděl, ale myslím, že to půjde. Nebudu tím pádem moct vítat hosty (budu se oblékat až přímo v hotelu, kde je obřad, takže to vidím na flašku šampusu na pokoj, abychom se s holkama pěkně "upravily" :-) ), nejhorší z toho je, že svou malou družičku uvdím asi prvně v životě až ve chvíli, kdy budu nastupovat na obřad, tak snad to zvládneme na dálku nějak zkoordinovat, aby šla pak hezky u mě, jestli teda o to bude stát. Omlouvám se za slohové cvičení, ale celkem se tu nudím v práci, tak si ráda trochu popíšu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdo chtel kytklu kala ruze? :-) neco malo jsem nasla, aby to nebyly vycuhujici kaly a jdu pracovat :-D http://www.blossomweddingflowers.co.n... http://pics.gallery.weddingbee.com/43... http://www.bestblooms.co.nz/images/re... http://www.sunkissedweddings.com/rose... http://www.mysilkweddingflowers.com/n... http://www.myweddingflowerideas.co.uk... http://www.sharonnagassardesigns.com/... http://1.bp.blogspot.com/_Xt5RzrUJyjg...
Odpovědět
Profilova fotka
tahle je hezka a nezna :-) http://img4.realsimple.com/images/hol...
Odpovědět
Profilova fotka
estre:Tedatyjsise činilas těmakvětinama.Hezký jsou všechny Co se týká práce jsme kolektiv asi o 12 + 2 lékaři a šéf.Takezvu na obřad a i na večer,sloužíme 12-ky takže jsem tam jako doma,asi 3 se omluvily,že jsou na dovolený,tak zbytek by měl dorazit.Oznámko hodím na nástěnku. nedbi:Ty šatičky pro družičky jsou nádherný já budu mít jen jednu,která je z toho víc nervozní než já.
Odpovědět
Profilova fotka
Katcha.: Díky za pochvalu :-) Prádlo mám doma to třetí - osobně mám taky problém něco takovýho někde dlouho vybírat, takže to řeším přes net - tohle je z wéwéwé tečka leontyna tečka cz ... a ty žabky mají fakt plastický podrážky a sháním je průběžně už dobrýho půl roku - nabízí je veškerý americký internetový obchody, včetně amazonu, bohužel je tu stejný problém, jako byl s botama - ve zkratce: doručují jen v rámci USA a do Evropy to prostě nepošlou :-| Ale nevzdávám to :-) Jestli je někde objevím, dám vědět!
Odpovědět
Ahojky holčinky, teda kdo jste nekoukal na odkaz od sidi,tak se rozhodně podívejte..já byla jako pako..koukala jsem na monitor a culila se u toho jako blbec :-D :-D :-D ....sidi dooost dobrý!!!!Pusťte si prosím se zvukem!!! Jinak jestli můžu a nikdo se neurazí ta se přidávám k Aci,řekla mi to i kamarádka floristka,objemnější nevěsty by měly mít převislou kytku....jinak pak vypadají jako sněhulák....koule,koule,koule.... :-D :-D ..takže třeba myslím,že Lotri si vybrala na svou postavu úplně blbou kytku..sice je na oko moc krásná,je to jedna z nejhezčích,které jsem tady viděla,ale prostě pro některé holky se moc nehodí..Já o ní taky uvažovala a díky proporcím v horních partiích půjdu rozhodně do té převislé a dokonce budu mít tu,co mám albíčku a co jsem se s ní už původně kvůli potížím mé "vazačky kytek"už se smutkem rozloučila... Joo a taky jsem to tady už psala,ale dejte si pozor i na to,jak objemnou kytku si pořídíte..je to zase ze zkušenosti a nezapomeňte totiž,že se s ní budete nějakou dobu tahat...a kytka,která má tak silný stonky,že se ani nedá obejmout rukou asi není to pravé ořechové.
Odpovědět
Profilova fotka
janicka :-D :-D :-D :-D ,víš za co.Já se neurazím mě se tamoje fakt líbí,ale beru váš názor.
Odpovědět
Holky vy snad koukáte všechny na fotbal nebo co??!!!! Dneska přišly nějaké věci na stůl...mám to popsané na konci v albíčku...pocity takové rozpačité..půlka věcí Ok-spokojenost,půlka na bobika....bývala bych mohla klidně tak 2-3 stovky ušetřit... Estrel dala jsi sem úplně super odkazy na kytky...opravdu bomba inspirace!!!
Odpovědět
Profilova fotka
janicka:Ty věcičky vypadají krásně, to já už mám vše doma.Mě dnes přišla čoko do fontány,takjsem na to zvědavá,hlavně aby to fungovalo a chutnalo. Člověk v životě přijde o víc než o pár korun. :-( ¨ On dnes nějaký fotbal je?
Odpovědět
Holky, já mám trochu depku. Vždycky potom, co o svtabě někomu řeknem, tak jsem znechucená... i když třeba nemaj nijak zlý kecy nebo mají, ale znám je a můžu to čekat. Dneska zase - zvala jsem holky ze střední... potom, co jsme odpověděla všechny obligátní dotazy, tak začala diskuse o kalbách a kocovinách - a jak kvůli našemu srazu ve tři odpoledne musely vstávat... prostě vždycky jsem z toho chování a přístupu znechucená. Asi chci moc, když chci na svatbě inteligentní dospělý lidi... bohužel zveme i rodinu, kterou moc nemusíme a přátelé a rozrůstá se mi to. Mám trochu obavu ze 60 lidí na obřadě... z chaosu a že budu mít akorát nervy. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
estrel: moc diky za inspiraci, neco z toho vyuziju sidi: kde jsi objednavala coko do fontany?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?