Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
sidi: Mně jde hlavně o tu jednu noc a tam, co se mi to líbilko, maj plno :-( Ještě zkoušim hledat, romantickejch víkendů pro dva je plno, ale ty ceny :-S Potřebuju něco tak do 5000, aby mi nebylo trapně si o to říct jako vsatební dar (a stejně by se asi skládalo víc lidí dohromady). Jako 10 a více je fakt hodně velká síla...
Odpovědět
Profilova fotka
estre:Jak to že nemáš oznámko v albu?
Odpovědět
Holky já letim, musim nechat vytisknout ty oznámka a taky vyzvednou trička ;-) jsem zvědavá! tak pa večer (nebo zítra)
Odpovědět
krtek: a odkud ti napsali, že mají plno? z těch Liblic?
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:to asi jo kolem tý desítky je to fakt dost.A rodiče ti dali nějakou hranici?Myslela jsem,že siněkde psala,že to bude od nich.Takse těším nafotky oznámení a triček pa pa aci:Tak jsem tu diskuzi čekala horší,většina se tě celkem zastala,tak si myslím,že dobrý ;-) Teda venku je počasí na prd a zrovna mám volno
Odpovědět
sidi: no já jsem se se pak už ani neangažovala....abych něco vysvětlila....zastala se mě ta zakladatelka diskuze, ale ty ostatní holky to taky odsoudily...a pak už z toh nebyla diskuze, o čem se bavit s fotografem, ale o tom, jestli je jsem to udělala blbě nebo ne
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Takový chytračky co umí jen kritizovat ty mám úplně nejradši :-(
Odpovědět
sidi: no já je podezdřívám z toho,že se chodí schválně hádat....když si všimneš, tka přispívají skoro do každé diskuze, k jakémukoliv téma tu.... a tam kde se zapojí, tak z toh většinou bývá nějaký dohadování....
Odpovědět
Krtku.. simtě já sem asi trochu natvrdlá a taky tuhle diskusi nestíhám číst moc pravidelně, tudíž důsledně, ale ještě jednou.. tys mi napsala: yanaha: trička na darky.cz - jsem v šoku, včera jsem je objednala a dneska hned ráno mail, že jsou připravený k vyzvednutí! A budou tam jenom tejden - no já mám čas až příští úterý, tak snad to stihnu. Ovšem jsem strašně zvědvá, tak mě štve, že tam nestihnu dojet dřív. Ale maj holt do pěti a já taky (někdy i dýl) A já to tam hledala, ale nic takovýho sem nenašla, takže se chci zeptat.. vybrala sis obyč nepotištěný triko a pak jsi jim poslala text jakej na to chceš a nebo jsem to přehlídla? A oni to neposílají poštou? Musíš si to tam vyzvednout..? =-) Díky za trpělivost.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci:To jo občas takykoukám,že některé "nevěsty" jsou fakt úplně všude. :-) Asi nemají co na práci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Jakjsiůbec natom s tím kloboukem?
Odpovědět
Holky, vy jste dnes teda psavé! Člověk odejde k zubaři a už je tz hned stránka popsaná. :-) edvi: to oznámko je fakt hezké, mě se líbí tyhle černohumorné obrázky, ale u nás by to nerozdýchal vůbec nikdo. Já viděla ještě jedno hodně vtipný oznámení, na fotce zdvižený prostředníček a k němu text - nechoďte, nevolejte, bereme se sami :-D (nebo tak nějak, v určitých chvílích zařizování svatby mi to přišlo víc než výstižné :-D ) Asi ho hodím do alba, aby jste se taky koukly.
Odpovědět
Článek se načítá
krti, do 5000 se vejde ten love víkend, co jsem tu dávala odkaz, ale je to holt na Slovensku, to byste si museli uiudělat pořádný výlet :-) Ale myslím, že by to stálo za to, je tu většinou teplo a slunečno :-D a všuide samé vinné sklepy a cyklostezky a většinou rovina :-D
Odpovědět
Jinak nevím, jestli sjem to psala, ale byla jsem dnes na zkouušce popuštění šatů a jsem velice šťastná, že už se do nich vlezui a pravděpodobně dám pod ně i spodnici. jen ještě, aby mi nakonec slušely cha chaaaa
Odpovědět
Holky, taky vÁs unavuje každému, koho informujete o svatbě, předávávte oznámení a tak odpovídat stále na to samé? A co tak najednou???? A co máme koupit?? A jaké máš šaty?? Já už začínám být alergická, dneska mě to znovu čeká :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tohle jsem objevilav jedné diskuzi tady i jsem se pobavila při myšlence na sebe: http://www.youtube.com/watch?v=4-94Jh...
Odpovědět
Profilova fotka
salomme:Určitě ho dej do alba,to asi ty babičky nechápali.Mě se taky to edvi první líbí.A fotečka šatů by nebyla?
Odpovědět
Profilova fotka
aci: a jek diskuzi to mluvis? =-) aci: no ja ho nechci moc ukazovat kvuli identifikaci :-) ;-) lotrin: zatim jsem jen posilala postou (dnes rano), takze zadne otazky se nekonaly :-)) a ti, kteri budou na svatbu pozvani uz o tom vi, takze ani zadne super otazky necekam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
estre:Jako to oznámení?Takže jsi tady děsně tajně?
Odpovědět
estrel: ale, o diskuzi "co všechno domlouvat s fotografem" ...tak smaž vaše jména a nikdo nic nepozná :-) salome: určitě ho dej do alba, to je super oznámení...ale hodilo by se to jen v případě, že rodiny jsou v zásadě proti tomu a navíc rozhádané :-) určitě ti šaty budou slušet , to je jasný :-) sidi: budu mít drdol, tak klobouk padl...
Odpovědět
Ahoj holky, zběžně jsem vás dočetla... :-p :-p Dík za vyjádření k účesu i k závoji ;-) . Je to jak jsem psala, bez závoje budu skoro celý den, ale na obřad bych ho chtěla... :-N :-N krtkek: ty iniciály máš moc hezký:-) aci: přidávám se k sidi: co klobouk? Nedávno jsem jela na Smíchov a mezi Andělem a Zborovskou (v tomto směru) je po levé straně nějaké menší kloboučnictví ;-) ). Uvnitř jsem nebyla, ale třeba tam něco vhodného mají...
Odpovědět
ještě jedna poznámka: ač nejsem žádný čahoun a jsem "kulatá", tak chci mít kulatou kytku z růží... Nechci tam žádné převisy ani perličky ani extra dlouhé stonky... :-N :-N . Ráda bych tam měla jen ty cancoury ze stuh...
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak:Já takynebudu mít žádnou převislou ani ty ;-) stonky.Tak to třebapůjde ze spod nebo udělattrošku jiný účes,ale ten v albu je fakt moc pěknej
Odpovědět
sarka: no kulatá kytice se hodí pro štíhlé a vysoké nevěsty....
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Mě to neva mě se ta moje líbí a myslím,že to bude O.K.Nebo se vám to zdá blbý?
Odpovědět
Profilova fotka
aci: no v praci nase oznamko videli, tak se bojim, ze by me pak poznali, proto nechci :-) ale pak vam ho kdyztak poslu. holky, mam dilema, jak je to s pozvanim treba sefu atd.? ja je na svatbe moc nechci, ale asi pro nas vyberou nejaky darek, tak jak to delat ev praci? zvete je na obrad? nebo jen kolegy, ktere chcete?
Odpovědět
sidi, sarka: Já bych tvar kytky moc neřešila a vybrala si, co se líbí mě. Že se něco nehodí...no to je holt o názoru každého z nás. Mě to třeba vůbec nepřijde, že by se kulaté kytky nehodily. Nemám pocit, že by tady některá z nás byla extrémní kulička, a kdyby i jo, tak holt si udělá menší kytku a ne nějakou obrovskou kouli. To je holt jak se závojema - někomu se líbí krátké, někomu dlouhé, někomu nadýchané, jiný by ho chtěl jednoduchý a nepřeložený.... jinak jsem do alba hodila to oznámení. Šaty na mě ještě nemám vyfocené, dnes to byla rychlovka, za 3 hoďky totiž jedeme na dovčuuuuu x-)
Odpovědět
est: Tak já teda šéfa vůbec nezvu a ani nehodlám! Pozvala jsem jen 2 kolegyně, které mám ráda a s kterýma se bavím, ty jsou zvané i ke stolu. V práci, jestkli to vůbec řejknu, tak až týden předem, jinak mám v plánu přijít s koláčky až po svatbě a oznámením o změně jména
Odpovědět
Profilova fotka
salomme: oznamko je vtipny :-D a jak jste velky kolektiv? nas je 25. kolacky chci taky prinest az pote a nebo tyden pred. ja zvu jednoho kolegu na obrad, ostatni asi ne, jen pro ty, co mam rada, tak si nekam pujdem pred tim posedet :-) ale zajimalo me, jak vy to mate v praci, tak jsem zvedava na dalsi postrehy :-) uzij si dovcu!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tady ta diskuze mi dava opravdu zabrat. Byla jsem cely Ct a Pa v praci a o vikendu jsem taky nestihla sem mrknout, jelikoz jsme byli zvat na svatbu, takze cely vikend zabity a tady je fakt naval. Zbezne jsem to proletela, ale uz ani nevim, na co jsem chtela reagovat. holky, pokud mate nektera tip na kytku s kal a ruzi, tak bych privitala nejake obrazky. Ja jsem par nasla, ale casto byly ruze dole a ty kaly couhaly nahoru nad ne, a to s emi moc nelibilo. Mam jit v patek domluvit definitivne kytky, tak at vim. Jo a jak to mate s tatinkama? Ja bych pro ne chtela asi taky nejakou malou korsaz, nechci jim davat jen klasicky vyvazek jak ostatnim svatebcanum.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?