Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
krtek: přesně, já se jim to snažila vysvětlit a vůbec neposlouchaly....tak to nemá cenu se tam vůbec bavit...a to mě taky vytáčí, když se do toebe naváží někdo, kdo tu diskuzi vůbec nezaložil, na nic se neptal a jen kéruje do tvého příspěvku....takže se tím nakonec dostává mimo téma,..
Odpovědět
edvi: To bych teda neriskovala, aspoň na ten obřad bych chtěla někoho osvědčenýho. Třeba i kamaráda, ale aby tam byl s tim, že má za úkol fotit. Protože jinak se vám může stát, že si všichni řeknou, že si ten zážitek nebudou kazit focenim (a já se jim nedivim, já to mám stejně - na každý svatbě s foťákem, ale během obřadu jsem nefotila, taky jsem se tam nechtěla motat...)
Odpovědět
Aci přesně....nechci aby mne uctíval jako Boha...ale prostě trocha pochopení,že se snažím...to by se docela šiklo...A to si vezmi,že mám docela drahé prstýnky i šaty a i tak se vejdeme do hodně slušné částky...ale mohla to být ještě slušnější,kdybych si vybrala levnější šaty a prstýnky..už ho slyším...mě asi vomejou..... :-p :-p :-p Edvi,tak fotky bych chtěla mít určo profi.....navíc jsem se zamilovala do fotek od Lady Baladové,takže jsem ráda,že je budeme mít.Právě s tím prstýnkem je to takový jediný hmatatelný zážitek,který si uchováme.... Chichi...a cenu má taky dost dobrou,plus ještě slevu za to,že jsme z Loun jako ona... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jak to všechno stíháte sledovat? Koukám, že máte na kontě milion příspěvků :-D . Já jsem z okr. TP, původem z okr. CV a budu se brát v okr. ÚL. Mám místo (obřad i hostina na jednom fleku), seznam hostů a v hlavě pořádnej maglajs :-D . Zaobírám se tím vším čím dál víc a pořebovala bych v hlavě větší harddisk a čas posunout o pů roku nazpět. Jak se nejlíp během těch stresů odreagovat anebo jakou zvolit taktiku? Mě už to probírání webem začíná lízt na mozek. Dneska jsem například nechala běžet sušičku na houby místo 24 hodin místo 3!! Nemáte nějaké veselé zážitky z příprav, ať se aspoň pobavím? :-(
Odpovědět
to bylo s tím fotografem striktní ne! No tak to nechám zas uležet a zkusím to vysvětlit znova, že bych ráda aby někdo nafotil obřad. A pak jsem chtěla nějaké pěkné fotky v lese. Někdo kdo by nás naaranžoval at je to hezké a ne že budem stát a dělat "sýr" :-(
Odpovědět
janicka: drahé nemáš nic.....že mu to vzkazuje jedna z těch slepic...šaty máš za 6000 a to je super cena...a prstýnky nevím, ale mám pocit že jsi psala kolem 9,ne? tak to je také pěkná cena..
Odpovědět
Edvi teď jak tady nakousla Krtek,tak to je přesně dle naše scénáře z loňské svatby mé kamarádky..měla jsem připravený foťák...ale nakonec máte takové fotky "každý pes,jiná ves"byl tam profi foťák,tak se mu tam člověk nechtěl motat,pak jsme se museli někam šikovat,pak byl člověk dojatý,pak si s někým povídal a tak něco prošvihl.....takže profifotograf stopro ano.
Odpovědět
katcha: No jo, já mám 1800 příspěvků - teď jsem se teprve podívala :-p No už chápu, že se nám tu posledni dobou hromadí nevyžehlený prádlo a tak... :-D Taktiku teda žádnou nemám, akorát když se mi nechce ohledně svatby nic řešit, tak prostě neřešim a jenom tady tak kecám teoretizuju a okukuju ;-) Jednou za čas mě to pak chytne a pak je takovej "praktickej blok", kdy udělám víc věcí najednou ;-)
Odpovědět
Aci šaty 5900,závoj za 1000 jsem odmítla z 50%procent,že jsem ho nechtěla a z 50% že stál 1000 Kč A prstýnky měly stát 12800,ale nakonec,díky tomu,že mám hubenější prsty tak jsme platili 11760 Kč....jasně,že měli za 6-7 tisíc...ale to si mám vybírat jako nejhezčí z nejošklivějších nebo co?????Tak snad když už to stojí takový prachy,tak si vyberu,dle svého vkusu...jsem si jistá tím,že já ho nosit budu...tak proč bych měla mít nějaký,který se mi nelíbí...?????A prostě v Lounech jsem si nevybrala...měli tady jen takový ty s kytičkama,činčurinkama...a já chtěla silné,strohé...přesně jako mám nakonec v albu..!!!A že jsme pro ně museli do Žatce....to je 18 km od Loun....
Odpovědět
Já holky myslím,že se ale do toho počátají všechny příspěvky,ne???Jako i za koníka a m.střechu...nebo je to jenom za beremko????
Odpovědět
Profilova fotka
krtek: hm, tak to já si na chytrou pořídila pořádnej sešit, že si budu zapisovat tipy a kontakty a rady a..... a už se mi tam za a) moc tipů nevejde a za b) mám kolem tisíc dalších lístečků, který si nestíhám přepisovat do toho sešitu... :-p. Jo zapomněla sem, prstýnky jsem v pátek objednala. Sem dooost zvědavá, protože jsou objednaný přes e-shop. Vyhrál titan s kamínky, cena víc než super. Měly by dorazit do 3 týdnů. Zkušela jsem obdobný prstýnky v kamenných obchodech, ale někde mi byla velikost 48, jinde 49, dokonce 51...Tak sem riskla 50. No, kdyžtak si ho dám na řetízet kolem krku, no bóže :-D .
Odpovědět
Holky tak zatím čůůůs....jdu se vykoupat svým sprcháčem Dove za 65 Kč.... :-D :-D :-D Zítra si vás zase dočtu,ale dneska jsem měla dovču,zítra už musím makat..blééééé Páááá
Odpovědět
Článek se načítá
Katcha: no já strávila spoustu a spoustu času nad eschopy s prstýnky a nidy neměli ty dvě velikosti co jsme potřebovali až jsem to vzdala. Tak to je fajn, že se ti to podařilo. Nakonec máme prstýnky co jsou si podobné, ale ne úplně stejné. Víc jsme se totiž neshodli. :-|
Odpovědět
já jdu žehlit holky.....ten koš už je fakt vrchovatej....tak zase zítra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Edvi: Tak my meli jasno v tom, ze ja kaminky, muj chlap ne a neco zvlastniho navic, tim budou 2 drazky a kombinace lesk&mat. Muzu se pro zajimavost zeptat, kdy si zacala svatbu opravdu planovat a kdy plasit? Teda nejsi- li uplny klidas teda 8-)
Odpovědět
Ježišmarjá prádlo :-) Tak ted mi aci připomněla, že je venku na šňůře, no už to kašlu. Posbírám to ráno. 8-)
Odpovědět
Katcho to máte možná podobné. Taky máme mat-lesk, já s kamínkem. Mám foto v albu. No my se rozhodli v květnu, že v září a zajistili jsme termín, ale jinak jsme ještě nezačli plašit. Dnes jsem si koupila šaty a jinak tak v klidu postupně vždycky něco. Musím zajít domluvit ještě co se bude podávat k jídlu, koupit různé doplňky, naplánovat tak nějak ten den a kytku nevím ještě jakou . No a fotografa řeším. Takže vlastně toho ještě chybí dost. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Edvi: Takže kliďas, je to jasný :-)
Odpovědět
katcha: to já si dávám všchno zajimýävý do ůoblíbenejch" - a mám tam skoro samou svatbu, už se v tom nevyznám :-N jani: No já na koníka a ni na střechu nepřispívám, "uhnala" jsem si to pouze a jenom tady na beremku :-N edvi: my taky budeme mít jenom podobný, ne úplně stejný - jsem si to tak vymyslela no ;-) jani a aci: pa pá!
Odpovědět
Mi to nevadí, že nejsou ty prstýnky stejné. Ted ještě nevím jestli mám do nich něco nechat vyrýt, nebo se tohle taky vykašlat. Jak to máte vy? A co tam máte?
Odpovědět
No a holky já už to mám doma asi tak, že to zařizuju a už mám občas i trochu strach o té svatbě mluvit. Je to u nás skoro stylem, že je mu to všechno jedno, hlavně at mu jen řeknu kdy a kde má přijít. :-|
Odpovědět
edvi: no my tam máme datum a nakonec i talový jedno osobní slovíčko, který nejspíš nikdo kromě nás a "zasvěcených" nepochopí - nevim, co nás to popadlo, ale bude to tam :-D JInak já se taky loučim, mám toho dneska až nad hlavu, tešim se do postele :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Edvi: Jo, vypadají podobně, akorát ten můj prstýnek není "rozřízlý" ale kamínky jsou nasázené ve středu a jsou menší. Koukám na ty tvoje šaty v albu, bílá tě vůbec nelákala? Jsi odvážná. Já bych si sytou barvu asi nelajzla. Já mám dilema, chtěla jsem bílé, ale zamilovala se do ivory (už machruju pač už vím, že je to barva slonové kosti- to sem předtím nevěděla). Mám de facto 2 šaty na výběr a půlka lidí mi říká vem ty bílé a druhá radí ty ivory, viděli mě na fotkách. Tak "babo raď".
Odpovědět
jani: to chápu... já jsem taková, že bych mu to hned rázně vysvětlila a že jestli má problém, tak se brát nemusíme. :-| Chlap dneska přivezl prstýnky - DĚSNÝ PŘEKVAPENÍ - měly bejt až v sobotu a nic mi neřekl a prostě tam dojel. Já to domadolovalo, pořád tam něco rachtalo - vůbec mi nedošlo, že už je můžou mít hotový. Moc se mi líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Edvi: jo, nechali jsme si dovnitř vyrýt K&K 19.9.2009 a dodací lhůtu to neprodlouží. Jejich standardním fontem je to plus 400 za oba anebo můžeš dodat svůj font za 500 za oba.
Odpovědět
Katcha: vem si ty šaty ve kterých se cítíš líp. Já jen ne bílé. Jáu prostě dneska jela s tím, že nějaké koupím za každou cenu, jedny se mi sice líbili trošku víc, ale nebyli v mé velikosti, tak jsem trochu ustoupila protože jsem se prostě rozhodla, že bez šatů se domů nevrátím. Já jak se takhle rozhodnu to je konečná. A nějak jsem se i podvědomě rozhodla , že do vínova. .-)
Odpovědět
Profilova fotka
Edvi: a zapomněla sem ti pochválit oznamko, to ti fakt závidim. My tu plácáme nějaký aranžmá na compu, ale vůbec nám to nejde :-| Vy to máte jako digi fotku, na to ste plácli písmo a rámček a tak to vytisknete nebo to máte ještě jinak?
Odpovědět
Katcha: tak zkus ty fotky hodit do alba, třeba ti poradíme ;-) No já pořád váhám jestli tam nechat něco vyrýt. Už je mám doma, ale tohle udělají u každého klenotníka třeba?
Odpovědět
Katcha: jj přesně tak jsme to udělali, napsali to na fotku, nechali udělat fotky a je to. Stejně jsme to většině lidí poslali mailem. Vytiskli jsme to jen pro nejbližší rodinu.
Odpovědět
Tak hodila jsem do alba ještě první verzi oznámení. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?