Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
filu: no tak to je parádní nápad :-)
Odpovědět
holky, díky za názor... Závoj mít chci :-N :-N . Aspoň na obřad a focení (to už může být s i bez ;-) ;-) ). Bez závoje pak budu skoro celý den, ale prostě bych si bez něj připadala jako "neúplná" nevěsta... Filu: opravdu jsi mě pobavila:-) :-)
Odpovědět
Tak jsem si právě koupila šaty!!!! 8-) :-D :-D :-D Tak přece jen svatba bude v bordo. :-)
Odpovědět
Srkajak: ten účes a vlasy jsou krásné. Škoda to přikrýt závojem. Ale závoj se dá dát i pod ten účes ne? Myslím, že už jsem to párkrát viděla, takový závoj co je uchycený dole.
Odpovědět
edvi: tak to je fajn, dáš fotečku do alba?
Odpovědět
aci jj jdu na to, akorát je to focené mobilem a trochu nekvalitnií, ale aspon takhle zatím.
Odpovědět
edvi: jsou zajímavé a sluší ti....:-) tak sjem se zase dneska zapojila do diskuze, kde jsem dostala za vyjádření svého názoru....já to nechápu, že některý uživatelky by se furt chtěly s někým hádat...
Odpovědět
Aci: to se dostaneš všude. No jsou tmavší, ale co. Tak te´d jsem trochu v klidu a musím si najít nějaké doplňky. sice by se k tomu hodil černý závoj, ale to by asi někteří starší svatebčani nerozdýchali, tak chci jen nějakou ozdobu do vlasů.
Odpovědět
Edvi: šatičky jsou zajímavé a sluší Ti... ;-) Jen ten pléd bych zvolila asi ve světlejší barvě :-N :-N :-D Ozdoba do vlasů je taky fajn ;-)
Odpovědět
Ten pléd byl k tomu tak jsem ho vyfotila. :-) spíš ho mít nebudu. Akorát si nejsem jistá jaké barvy boty. :-| .
Odpovědět
napsala jsem, že jsme ukázali fotografce, která běžně svatby nefotí, jiné svatební fotografy a už přišlo, že je to nevhodné a že se to nedělá a že si fotografa vybíráš podle toho co fotí ...dvakrát jsem to zkoušela vysvětlit a stejně to nepomohlo....takže už na tu diskuzi kašlu....mě to tak naštve, když se někdo fanaticky drží něčeho a vůbec neposlouchá vysvětlení... edvi: jsou tmavé,ale to nevadí, dneska se můžeš vdávat v čem chceš....akorát možná škoda,že ta krajka na nich není třeba bílá ...
Odpovědět
edvi: boty černé bych řekla...jestli ta krajka je černá.....možná by to chtělo něčím odlehčit, aby to nebylo tak tmavé, ale nevím vůbec co....bílou už bych tam necpala, to by se nehodilo...ani bílý závoj
Odpovědět
Článek se načítá
no asi to odlehčím kytkou. Musím najít něco co kvete do bordo a zkombinovat to asi s nějakou krémovou. No s tím fotografem je snad jedno koho si vemeš na focení ne? No my to zatím máme tak, že dáme prostě foták mému 7letému synovi. Akorát si nejsem jistá jestli budem mít aspoň někde i hlavy. :-D :-D No a proto jsem dneska nad tím přemýšlela, že možná taky oslovím někoho kdo normálně svatby nefotí. ;-)
Odpovědět
no my máme tip na reportážní fotografku, je to milá a sympatická holka, nám se líbí a chceme jí ...ale svatby moc nefotí,tak jsme jí chtěli ukázat nějaké fotky od fotografů, co se nám líbí.... odlehčit něcím by to chtělo...tak možná,když budeš mít krémovou kytku, tak by se dal snést i světlejší šál... a ženich bude mít co na sobě?
Odpovědět
ženich búde mít tmavě šedý oblek a košili v barvě bordo. stejně barevnou košili i syn. Šálu nechám asi doma. :-) Akorát nevím jakou tu kytku. Viděla jsem tady někde na fotce takové bordo kaly, teda jestli to byly kaly.
Odpovědět
Arci:koukala jsem, že máš vyfocenou nějakou kytku z lilie? Taky je trošku do bordo, možná by šlo i něco takového.
Odpovědět
edvi: Gratulace ke koupi šatů! Jsou moc hezké! Taky bych k nim volila černé boty. S tou kytkou se můžeš poradit i třeba přímo s floristkou - ukázat jí fotku šatů + říct jí, co bude mít ženich a určitě něco vymyslíte. aci: Na takový diskuse se vykašli, povídej si tady s náma, tady jsou všichni hodní. ;-) Holky, držte palce, za chvilku jdu na zkoušku šatů a jestli při úpravách nic nezkonili, mohla bych si je možná už odnést domů. Večer dám vědět, jak jsem dopadla. Svědkyně bere s sebou foťák, tak když to bude stát za to, přihodím třeba i fotku. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, byla jsme pár dní na chalupě - pročítat zpět Vás nebudu, je toho moc :-) Mám dotaz - jak máte vyzdobené nevěstino a ženichovo auto? ;-)
Odpovědět
edvi: tmavé kaly bude mít sidi...má je v ablu lotri: máme na nevěsty auto mašli a panenku a na ženichovo mašli a možná klobouk
Odpovědět
Ahoj! Já se tu lopotim s iniciálama na naše oznámení.. Uf, už mě bolí ruka. Iniciály mám, nakreslila jsem si to v práci :-N ale teď ručně zesvětluju na tý fotce pozadí, aby tam nebyl znát ten rámeček... :-p No snad to bude stát aspoň za to. Ale jestli se dozvim, že to někdo pak hodil do koše, tak s nim do smrti smrťoucí nepromluvim ]-( edvi: Šaty maj moc hezkou barvu! Boty bych asi taky dala černý - těžko se trefovat přesně do tý bordó barvy. A kytku smetanovou a jenom třeba bordó akcenty, ale aby převládala světlá ;-) aci: taky nevim, co je na tom špatnýho, my jsme si třeba na schůzce s pani fotografkou normálně povídaly i o jinejch fotografech. Jí ukazovat fotky asi nemělo smysl, ona se docela vyzná, jak jsem zjistila. Ale kdybych potřebovala ukázat, co třeba určitě nechci, tak proč ne? Taky mě někdy přijde, že některý lidi strašně baví se dohadovat a zejména slovíčkařit... sarka: Ten účes je parádní! Já bych ho teda taky závojem nezakrejvala, ale chápu, že by ses bez něj necítila... Každopádně když už závoj, tak ten první, ten druhej je fakt takovej... až moc materiálu no. lotri: My budem mít auto jenom jedno, nejspíš jenom s mašlí. Možná nějakou jendoduchou kytku do toho píchnu, uvidíme...
Odpovědět
Jo, mám domluvenou zkoušku účesu a líčení na 11. srpna ;-) Jsem zvědavá... Doufám, že bude dost času a ochoty zkoušet.
Odpovědět
jj Krtku přesně tak tu kytku taky vidím. Aha musím najít to album sidi at se kouknu jak vypadají ty kaly.
Odpovědět
Ahoj děvčátka, tak konečně tady máme pořádné teplíčko...jen tak dál,v sobotu vyrážíma ne dovolenou!! Jinak jsem objevila docela hezký nápad.. http://www.beremese.cz/album/view.php... Aci a to Ti jako napsaly,že jsi nevhodná do IP nebo do té diskuse????Jako asi už se budu opakovat po miliontý,ale pokud se chce někdo na beremku nebo koníkovi hádat,tak se do toho nepouštím a prchám....I když jsou témata,kde jsem s holkama ráda,jako třeba i tohle "naše",ale pokud se objeví nějaká chytrá pipinka co ví všechno nelíp a má všechno nejlepší,tak jdu pryč a nereaguju.....Jako tohle je jen diskuse,anonymní lidé,které pro život člověk nepotřebuje...takže proč si tady kazit den a hádat se...navíc víte jak se to říká..pokud je někdo blbec,tak mu nikdy nevysvětlíte,že je blbec....
Odpovědět
janicka: ne, to nenapsaly ...ale já jsem napsala "myslím, že to není nechutně nevhodné" a ony napsaly "je to nechutně nevhodné" a já na to "normálně svatby nefotí, tka jsem jí to chtěla ukázat" a ony "je to nevhodné a trapné"....a já na to "není " a ony "je to trapný a nevhodný".....tak už jsem tam dál nepsala.... krtek: tak hod ty pokusy do alba...
Odpovědět
krtek: a jak jedete, že budete mít auto jen jedno? Budete mít celkově malou svatbičku? jani: jojo, to je taková klasika... mně se to líbí. :-)
Odpovědět
edvi: možná bych šla do bílých kal být tebou, aby vynikly....protže když dáš vínové, tak se před těma šatama ztratí....
Odpovědět
Aci,tak to zase byla nějaká blbka..na to fakt hoď bobika....Souhlasím s Krtkem..kdybys měla ukázat co nechceš nebo naopapk chceš,tak nevidím důvod,proč na to neupozornit nebo neukázat....rozhodně lepší,než pak být zklamaná,že jsi chtěla fotky v jiném duchu... Edvi,ta kytka co má v albu Sidi,jak na ní upozorňovala Aci je opravdu bombičková!!!Moc se mi líbí....jenomže třeba Ty jsi hubeňourek..ale já k mým megaprsům musím mít převislou...vlastně obecně jen hubený holky by měly mít kulatou kytku...Pak se mi líbí třeba i ty kytky,co mají takové ty prodloužené zelené stonky..jenomže dle zkušenosti se s tím zase strašně fotí...je to takové neskladné... Šari,rozhodně bych si závoj nebrala..máš nádherné vlasy..opravu,z nás takový hezký účes zatím neměla žádná...takže bych se tím chtěla pochlubit....ale jak psala myslím Filu,já hlavně taky nejsem přízivcem závojů...
Odpovědět
edvi: Taky bych volila kytku v jiné barvě než barva šatů....Třeba s červenými akcenty, ale asi ne celou rudou. Jak píše Aci - aby vynikla.
Odpovědět
Výzdobu na auto zatím nemáme....Mě na tom asi zase tolik nesejde. I kldyž si pamatuju, že s panenkou, co měli naši, jsem se jako malá hrávala :-N
Odpovědět
salome: a jak to dopadlo s tím tvým účesem? janicka: já na to kašlu, ale štve mě, že někde napíšeš svůj názor a je z toho hádka....nebo jen krok k ní zbývá
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?