Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
estre:Koupila jsem ty přísavky nic lepšího mě nenapadlo.Ale drží tam pěkně.Já budu mít kytku,ženichcylindr a ostatní tohle.Tak jsem řešila a počítala kdo s kým pojede a vyšlo mi 9 aut. krtek:Tak to ti fakt nezávidím, to snad bude lepší ho postavit před hotovou věc.Mě byse líbilo tohle: http://www.hotelsen.cz/cz/aktualni-na...
Odpovědět
Profilova fotka
Estrell: Děkuju za pochvalu :-D Já jsem z něj taky nadšená :-D .. a jmenovky vypadají moc dobře :-) Jej, začínám se těšit, až tu budeme probírat fotky z reálu a poplácávat se po zádech, jak se nám to hezky všechno povedlo ;-)
Odpovědět
Jé jizi to bude nádherná svatební cesta. ;-) Taky bych si dala říct. :-) Do Istanbulu jsme se taky chystali už v loni, možná to ještě uskutečníme.
Odpovědět
Profilova fotka
Edvi: Taky mám radost, že to vyšlo... Teda, ještě potřeba doplatit zbytek - trochu nám to nabobtnalo hlavně díky očkování (nakonec jsme museli absolvovat žloutenku A + B, břišní tyfus, žlutou zimnici a ještě dostaneme antimalarika... já věděla, proč jsem do Afriky (když nepočítám tu severní) nikdy nechtěla :-)) ... A za Istanbul lobbuju všema deseti (možná i dvaceti)! :-)
Odpovědět
Estrel nebudu půjčovat, nějaké si koupím. Ale ráda bych právě bordo. :-)
Odpovědět
A jizi na jak dlouho tam jedete?a kdy odjíždíte? Teda já neznám nikoho kdo tam byl, ale musí to tam být nepředstavitelná nádhera. Mě to naprosto nadchlo. Hlavně tam musí být hodně rozmanitá příroda. Jo a poslala jsem ti můj mail.:-)
Odpovědět
Profilova fotka
sidi prisavky jsem vcera koupila, jsou na ceste, ale mela jsem trochu obavy, jestli to bude drzetl, ale jestli rikas, ze je to OK, tak jsem vklidu :-) zenich cylindr nechce, ja jsem taky mysela, ze ho bude mit, ale tak on bude mit tu serpu a pak ve vsech 4 okynkach stuhu s myrthou - to bude mit jen on jediny, aby to auto bylo vic nazdobene, kdyz to moje bude vic (tim veckem a velkou bilou kytkou) a ja tedy normalni vecko, tu velkou bilou kytku do tvaru obracene kapky - oba na zadku auta medvidky (kteri si pak "sednou spolu" na muj zadek auta, kdyz budeme poslecne odjizdet. a ostatni budou mit na zrcatkach masle :-) a pak bilou stuhu na antenkach :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: ja uz se strasne moc do toho Istanbulu tesim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Edvi: A chceš dlouhý nebo krátký? ... Odlítáme 27.9. - na devět dní, víc jsme si bohužel dovolit už nemohli :-) Tak uvidíme, jestli se tam nakonec chytnu nějaký palmy a budu řvát, že mě odtamtud nikdo nikdy nedostane :-D :-D Taky mě to nadchlo - ona to byla docela anabáze, něco vymyslet - původně jsem chtěla na svatební cestu do Švédska - muž tam byl během školy rok na Erasmu, ale vloni jsme dali čtrnáctidenní Tour de Irsko, najeli tam 2500 kiláků a vrátili se totálně vyšťavený - muž navíc nesnáší válecí dovolený, nevydrží ležet na sluníčku, takže v kombinaci nám vyšlo, že musíme někam, kde se neserveme a budeme mít jenom omezený rozlet - já si vzpomněla na tatínka Haliny Pawlovský, který prý vždycky říkal, že jde do Zanzibáru - jsem trochu geografický hovado, takže kromě toho, že je nonstopáč u Míráku, jsem ani pořádně nevěděla, kdeže to je - a na Seychely jezdí kdejaký Krejčíř, že jo, tak mi prostě musíme mít nějaký extrabuřt :-)... Oznámení jsem poslala obratem... Estrell: ... kdyby nedržela přísavka - zkuste magnety - sestra měla takhle nazdobený auto umělýma kopretinama a drželo i při padesátce :-) ...
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: jako ze bych vsila par magnetek do organzy? to je dobry napad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Estrell: Nejspíš :-) Přiznávám, že nad realizací jsem neuvažovala... :-) Taťka jí tehdy na ty kytky magnety lepil vteřinovým lepidlem...
Odpovědět
Jizi: tak to je oznamko je fakt super. Úžasné. :-))))))) To teda fakt stálo za to. šaty chci dlouhé. Teda i tak to bude v tom Zanzibaru stát za to. A je fakt, že jsem si takv vzpomněla na toho Halinineho tátu, jak říkal, že jde do zanzibáru. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, pár dní jsem se tady neukázala a teď jaksi nestíhám dočítat, tak se nezlobte :-S Byli jsme u přítelových rodičů, jelikož řešíme papíry ohledně té bývalé přítelové svatby, jelikož měl už církevní, tak musíme zažádat církevní soud o vymazání jeho bývalé manželky s knihy pokřtěných, kde ji má napsanou...takže zítra pádíme ještě na biskupství zažádat o anulaci bývalého sňatku :-| Koukám, že tu řešíte, jak přípevnit kytku na autí. Zrovna jsem nad tím taky přemýšlela, tak děkuji za radu... Dneska ráno jsem si vyhrála se svatebním oznámením, tak uvidím zda mi je přítel schválí, až dorazí z práce domů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Edvi: Ještě jednou díky za pochvalu :-) Se tu úplně tetelím :-D ... Janulev: Tak to máte taky veselý... a vy budete mít obřad v kostele?
Odpovědět
Profilova fotka
Jizi já se v tom teď trošku neorientuji, když jsem tu pár dní nebyla, tak se omlouvám, že se tak hloupě ptám. Vy jedete na svatební cestu do Zanzibaru? =-) Ty jo já koukám, tak tam bych se jednou taky chtěla podívat :-) Svatbu budeme mít v kapli, zrovna si jdu pohrát s fotkama, že bych sem dala jak ta kaple vypadá, prstýnky, které jsme si vybrali a taky kdyžtak to oznamko, jak by mohlo vypadat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Janulev: Jo jo, jedeme :-) ... Takže to bude církevní svatba? (já se taky omlouvám, že se tak blbě ptám ;-))
Odpovědět
Profilova fotka
Jizi tak to bude určitě opravdu krásná svatební cesta a romantická :-) Jj bude církevní svatba, když teda příteli anulují ten první sňatek, ale farář říkal, že by neměl být problém, jelikož děti spolu nemají a rozvedli se do pár měsíců po svatbě...
Odpovědět
etrsel: Ty jmenocky vypadaj moc hezky! edvi: Hi hi, to bych si tak mohla zkusit - 2 km pěšky! Některejm je zatěžko i dojet přes půl Prahy že... Jinak ten zámeček se mi líbí čím dál víc, naši by nám prej rádi něco takovýho dali jako dar... Akorát nevim, je tam i nějakej program (procházka, večeře...) a počítá se s tim, že lidi přijedou odpoledne. Ale my bysme dorazili až večer, tak jestli to má cenu? Plus ráno se počítá s odjezdem v 11 a taky je tam nějakej program... no aby to prostě nebylo brutálně brzo po tý svatbě :-N Házim odkaz: http://www.zamek-liblice.cz/akcni-bal...
Odpovědět
jizi: Jé, Zanzibar - já už to tu jednou psala, měla jsem fajn brigádu ve stejnojmenný hospodě, ale na Letný - nejlepšííí :-D Bohužel už neexistuje :-( já chci taky vidět oznámení! Posílám ti maila ;-)
Odpovědět
JO, kdybyste náhodou měli ještě nějakej jinej tip, kde tu romantickou svatebnímnoc strávait, tak sem s nim! ;-) My sice máme tak nějak předzamluvenej pokoj v tom hotelu, kde bude hostina, ale to snad neni problém to odvolat s tim, že jsme dostali něco jinýho jako svatební dar ne? Jinak se za sebe úplně stydim, jak mi ujížděj nervy. Přítel je sice introvert a v jistejch ohledech to s nim neni jednoduchý, ale zase je na mě tak hodnej... A já poslední dobou protivná jak noc :-p Asi je toho taky na mě už moc... Třeba jedna kolegyně v práci prohlásila, že asi beru jako svůj životní úspěch bejt vadná. Ona to tak asi nemyslela, ale trefila se tim hodně blbě teda, vzhledem k tomu, že jinak těch úspěchů moc nemám. A když se to pak všechno nastřádá, tyhle řeči a stres a ještě třeba i jiný starosti než svatba... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Krtek: ... v září nebude tak brzy tma, ne? Nebo v kolik se nám bude stmívat? Tyjo, to by bylo hezký... já si budu hryzat poprvé v životě udělaný nehty od manikérky a vy se už bude tou dobou projíždět v kočáře :-D ... Jo jo, Zanzibár :-)
Odpovědět
ahoj holky :-) tak jsem zase doma z koordinačního víkendu, byl to záhul,ale musím říct, že jsem toho doceal dot vyřešili a určitli si, kdo co kopí, zajistí a udělá....akromě té hádky o tom, že budu sedět zavřená v pokoji hodinu to bylo docela dobrý :-) jizi: v zanzibaru jsem tedka četla jsou nějaké nepokoje....jo bylo to v MF - hlavní město tam bylo popisováno jako třetí nejnebzpečnější město na světě janicka: jo, máe vývazky s myrtou pro všechny svatebčany :-) estrel: to by mě upadly ruce s těma mašličkama, taky jsem to zkoušela a byl to děs...ale je to hezké :-) jinak to "vykupování nevěsty" je docela legrace, na to se těším....je to tak, že něvěsta je schovaná a ženich jí chce od rodičů koupit....za peníze, nebo za chlast....rodiče mu něco nabídnou a ukážou mu třeba jen nohu skrz dvěře....a ženich si jí prohlídne a musí říct, jestli tuhle nevěstu chce a nebo jestli s připlatí a dostane něco lepšího (bývá to třeba chlapská noha navlečená v silonkách)....tak ženich něco přihodí a rodiče ukážou nevěstu celou,ale celou po závojem (takže je to vlastně zase někdo jiný)....a ženich jí okukuje a dohaduje se s nima, jestli je to ona a nebo to není ona....a jestli jí teda chce, nebo nechce...no a na potřetí už teda dají opravdou vou nevěstu, tak schovanou pod závojem....a ženich jí musí poznat
Odpovědět
jizi: No v kočáře asi ne, ten je v tom dražšim balíčku, jestli jsem si dobře všimla :-N V kolim se tak stmívá - to řešim už docela dlouho, kvůli případnýmu lampionku. Tak v devět? Ale bylo by to prostě něco jinýho, na to bysme asi fakt potom mohli vzpomínat... Sice to obnáší jistý technický problémy (jako aby se někdo obětoval a nepil, protože by nás tam musel odvézt...), ale zase kdybysme měli oslavy už plný zuby, můžem se rozloučit a jet, a ostatní klidně můžou slavit. A s kamarádkama bych pak mohla udělat něco vyloženě po. Třeba až za tejden, prohlídly bysme si fotky... Hele líbí se mi to čim dál víc. A asi by to i odpovídalo našemu "asocilálnímu" založení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aci: Fakt? A kdo to psal? :-) ... Ono nic nebude tak horký, jak píšou v novinách... O vykupování a další ranní zvyky přijdu - místo toho budu mít překvápko pro ženicha, který mě uvidí až v obřadní síni :-) Jen doufám, že se třeba nezačne smát, to by mu bylo podobný :-D Krtek: Byste si vzali taxíka, ono se to pro jednou nepo**** - a mohli by pít všichni :-) já mám pocit, že koně jsou psaní v obou dvou - jestli jsem četla dobře...
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, to je ještě lepší - "projížďka na koních v zámecké oboře s doprovodem" - ty jo, to se máte :-) (teda: měla byste se, kdybyste do toho šli nebo se budete mít, když do toho půjdete? :-))
Odpovědět
krtek: no jo, s těma chlapama to není jednoduché, ten můj je taky introvert, zapojuje se jen mezi známýma a ještě když má v sobě nějakého panáka....ale naštěstí takhle negativistický není. Zkus se přes to přenést a zvolit třeba tu variantu odjezdu z hostiny někam kde budete jen vy dva...bude to pěkný a snad bez stresů. dnes jsme měli sraz s fotografkou, je super :-) milá a sympatická :-) budeme se nakonec fotit na dvě části - chvíli po obřadu a pak chvíli po jídle...naplánovala to na půl sedmou, kdy prý bude krásný sluníčko a fotky super :-) to je aspon pozitivní :-)
Odpovědět
no my hledáme pěkný pokoj na svatební noc v Praze a nenašla jsem nic zajímavého - všechno je pouze v centru a jede se tam hrozně daleko z místa hostiny....a klidně bych dala 3500... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Aci: A v jaký části Prahy byste rádi přespali? (to správný místo na svatební noc jsem hledala snad dva měsíce, takže to mám prolustrovaný horem, dolem... :-))
Odpovědět
Holky, tak jsem napsala maila do toho zámku - hotelu. Jestli budou mít volno, tak bych do toho asi šla. Akorát teda jsem našla dost rozdílný fotky ubytování - krásný romantický pokojíčky, ale i docela strohý, skoro jako tam, kde to máme zatim zařízený. tak uvidim, co mi odepíšou (jestli vůbec). Maj tam spoustu kontaktů, jsem nevěděla, na kterej psát, nakonec jsem to adresovala provoznímu řediteli :-p Na recepci mi přišlo, že tam by mi odpověděli tak ohledně termínu, ale já chci hlavně vědět, jestli se to vztahuje na tu fakt opravdovou romantiku ;-) Tak mi držte palce, ať maj volno, velký šance tomu teda radši nedávám, abych pak nebyla zklamaná.
Odpovědět
jizi: no máme to v dolních počernicích.....nejblíž jsem našla něco pěkného ve strašnicích :-( krtek: držím palce, svatební noc je důležitá
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?