Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Aci, k tomu líčení - oči a rty mi takhle přijdou moc hezké, asi fakt jen odflákla ten makeup - možná příliš tmavý odstín a ty partie kolem očí neomejkapované, takže moc světlé, ale jinak pěkné. Z účesů se mi nejvíc líbí 4, ostatní jsou taky fajn, ale v tomhle jsi obzvlášť šik. Co se týká té kytky, tak my třetí den po svatbě odjíždíme na svatební cestu, takže mi může být dost jedno, jak dlouho vydrží. Moc si ji neužiju. :-( A sušit si ji asi nechávat nebudu, byla by to jen další věc v bytě, na kterou bude padat prach a čím jí budu mít dýl, tím podle mě bude těžší ji vyhodit... Zůstane mi v paměti a na fotkách a to by mělo stačit.
Odpovědět
salome: jo, to ona nanesla makeup jak první, to jsme možná jen špatně napsala......ale podle mě měla ještě po namalování těch očí nějak"dostínovat" ten přechod mezi stíny a makeupem...
Odpovědět
třeba na té fotce s vyžehlenými vlasy z lonského roku jsem se líčila sama přijde mi to hezčí než od ní....ale zase je to na sluníčku ....no uvidíme, už jsem začala zjišťovat novou vizážistku,tak uvidím
Odpovědět
No nic, mějte se tu hezky, jdu spát, ráno vezu auto do servisu, to bude zase pálka..... :-(
Odpovědět
aci: Mně dělala kolem očí dost pečlivě "cosi" - myslim, že korektor ;-) Nejdřív ze všeho nanesla podklad ještě pod mejkap od Dremacolu, pak (nevim, v jakým pořadí) mejkap a korektor pod oči a dala si dost záležet - brala to štětečkěm, aby to bylo fakt všude (okolo očí, v rýze vedle nosu...) Krk a dekolt určitě ne, ale byla ještě docela zima, měla jsem tušim rolák ;-) Pudr už si nepamatuju =-) Někdo přidává ještě nějakej ten rozjasňovač na lícní kosti a nad oči a tak, to by se mi líbilo, ale zase prej moc lesklý věci vypadaj blbě na fotkách. A taky řikala kamarádka, že někdo dává mejkap i na víčka, aby tam ty stíny dobře držely. Já bych tam ráda fixační bázi, co jsem si sama koupila, je to s ní o něco lepší (jinak se mi stíny dost rádi usazujou v jedný lajně na víčku) A tu rtěnku bych asi taky vyměnila, podle mě to chce světlejší a jemnější k těm očím (který samy o sobě jsou fajn). A s tvářenkou totéž ;-)
Odpovědět
salomme: Tak to držim pěsti - my se před tejdnem ze servisu vrátili a bum - komplet nový brzdy :-S Plus samozřejmě olej, čištění klímy... padla asi dvacka. Ale holt bazarový autom poprvý "u doktora" na prevenci no ;-) A jestli dostanem nějaký finance jako svatební dar, tak nejspíš půjdou na zimní obutí - fakt romantika :-D Dobrou! Já si půjdu dát večeři - jsem doteď čekala na přítele, až se vrátí z práce, ale volal, že tam maj problémy a že nemám čekat, netuší, kdy přijde :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak zas skoro po tejdnu. Já mám vždycky takovej výpadek.A vy toho napíšete... Koukala sem aci na fotky z líčení,mě se tedy spíš líbí líčení od tvé mamky. Rtěnku bych asi dala jinou barvu nebo jen lesk,ale to se ozkouší.Možná jsi i zkoušela,ale já nikdá nečtu moc pozorně. jsem dost roztržitej člověk 8-( . Krtku díky z minulého týdne za rady se zmenšováním fotek mrkná na to a zeptám se přítele. Jinak holky já na svou tz. vizážistku ještě čekám. Nevím ještě 100% kdo mě bude líčit. Kadeřnice ztratila odvahu :-D ,šikovná vizážistka je moc daleko a tak jsem ještě požádala holku co mi bude dělat nehty. Měla sem jít tohle úterý na pedi,ale vložkovali nám komín ]-( ,takže jdu až zase příští úterý.Tak se snad domluvíme.¨ Jinak co mementálně řešíme je hostina a příprava a organizace. Mám v práci naštěstí kolegini co dělala řadu let servírku a vrchní po hotelech,tak sem jí tak trochu hodila vše natriko,ale říkala mi že to pro mě udělá :-) . Jak se vám jeví tento způsob organizace při našem svatebním rautu? Nebudeme mít oběd,vše jídlo bude naskládáno na rautovém stole, pití zvlášť s pípou na pivo a točenou kofolu,vedle rychlovarná konvice na čaj,kávu 3v1,mlíčka atd. Vše samoobsluha.Budu mít někoho,kdo se bude starat o doplňování rozhrabaného jídla,někoho kdo se bude starat o pití,vodu do konvice-budou tam asi 3,někdo bude obcházet a zbírat špinavé nádobí a odmejvat.A zároveň chci aby se obsluha i bavila,protože ty holky,jsou zvané na svatbu i normálně ale celé žhavé do pomáhání. Přípitek proběhne při zahájení,do vstupu do sálu každej dostane sklínku s aperitiven-asi činzáno,nebo nealko(děti),každej co si vybere. Omlouvám se zase za takovej elaborát :-) ,ale je fakt že sem už napsala delší..
Odpovědět
jana1k: Tak ta vínka mají v Makru a vyšly nás na 32,- kus. ;-) malformatio: i my máme oznámko od Stloukalových. Viděli jsme je i předem v reálu a byly jednoznačně nejhezčí. A domu nám přišli snad do 3 nebo 4 dnů Tak jsem si tady pročetl vaše "starosti" s líčením atd. Uznávám, že pro chlapa to není zas tak přínosné a vzrušující čtení :-D :-D :-D . Jen mě napadlo k tomu napsat glosu, abyste věděli, že i my to nemáme jednoduché - v několika kadeřnictvích jsem se ptal na úpravu fousů a světe div se - nikde tuto službu neposkytují. A já to bral celkem jako jasnou věc =-) . Tak jsem zvědavej, koho nakonec ukecam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dartsman: díky za tip,a s těmi úpravami vousů,vidíš,vždycky to bylo úplně normální,když přišel chlap do holičství,a ted...?? Všude samý "šampon" kadeřník a umí to vytvořit jen nagelovaného "kokotka " na hlavě :-N ,úplně to vymyzelo. Chápu,že doba je moderní a každý chlap se holí doma (je k tomu i milion holicích gelů atd),ale jak píšeš,taková úprava vousů....??? Nikde nic :-D . Tak při tom ukecávaní přeji hodně štěstí :-D Aci: Tak prvně by měla dát korektor (kruhy pod očima,červené žilky),pak make-up a nakonec přepudrovat at se to neleskne. pak třeba já,dávám zdravíčka (líčka-ale snažím se opatrně,at nevypadám jak Marfuša), no a pak jdu na oči,Ty já zvírazňuju nejvíc,protože mám velké,za to rty mám malé tak na ně hážu jen lesk na rty (rtěnku nemám ráda),no a co se týče toho Make-upu,měl by se dávat všude (samozřejmě v malé míře a radši ještě o odstín světlejší než jakou máš plet)........
Odpovědět
fousy my naštěstáí neřešíme, partner se holí dohola tak toto máme odbyto. výslužky budeme mít taky, chtěla jsem jen malé košíčky s koláčkama, ale podlehla jsem mamce, která si myslí, že by měli být klasické výslužky pro každého. aci - tvoje líčení se mi líbí, ale na svatbu jako nevěsta bych řekla, že to chce zjemnit, udělat se jemnější včera jsem se objednal na manikůru a chci se vás zeptat, jak dlouho to vydrží. Ta holka co mi je bude dělat tu na svatbu nebude, tak by mi nehlty udělala v úterý (svatba v sobotu) může to vydržet pěkný??? Já se nelakuju ani jsem nebyla na manikuře tak nevím jak je to dlouhodobé? zelvi - odkud budeš mít kytku a šaty? Možná už jsem se ptala nebo to někde četla, ale teď nevím. A ta kadeřnice je někde v Brně?
Odpovědět
dartsman: já myslela, že to děljí v běžném kadeřnictví...můj tatka si tam nechává taky stříhat plnovous (i když jsem mu koupila strojek) petrajda: já myslí, že to máte vymyšlené dobře, akorát bych se báala té obsluhy, co bude zároveň i hostem - myslím, že si to moc neužijou,protže pořád bude někdo něco chtít...taky jsem byli na takové svatbě a ty holčiny se prakticky nehnuly z "baru" kde se čepovala a nalévali panaáky a tak....a to jsme tam byli jen odpoledne, když už bylo po jídle,takže nebylo co sklízet ze stolů....nemůžete si třeba sehnat nějaké "brigádníky" na to?
Odpovědět
Ahoj, jdu vás pozdravit a kouknout jak probíhají přípravy. My to zas nějak přestali řešit. Asi to budu honit na poslední chvíli všechno. Víme jen kdy a kde a kdo. :-D Na šaty se asi zajedu kouknout příští týden jestli mě ještě nějaké zaujmou. Filu my odjíždíme na svatební cestu hned to ráno po svatbě. 8-) to bude asi nářez, to asi pojedem rovnou.
Odpovědět
Článek se načítá
klara: manikůra vydrží, jen si nesmíš zlomit nehet....a mýt moc nádobí, aby se ti nesloupal lak
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,aci.já bych to asi taky trošičku zjemnila,možná to opravdu dělá ta rtěnka..těžko říct. Co se týká výslužek,tak možná koupím pár krabiček,ale nebudu to nijak extra řešit.Spíš také pro rodinu,kde mají děti,tak nějaký pamlsek:o)
Odpovědět
No oholit se a upravit si fous dokážu i propriety na to samo mám. Ale jsem si říkal, že na tu svatbu by to mohlo být ještě lépe provedené, což si sám chlap na sobě těžko dokáže udělat. No uvidíme uvidíme. Jinak make-up si dávat nebudu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aci - je to vymyšlené tak,že pípa a pití nebude za barem,nýbrž v sálu někde vedle rautového stolu s jídlem,ale odděleně každej si bude čepovat a nalejvat sám. Jde jen to aby někdo sklízel a odmejval nádobí. Z kraje by jsme připravili klasické nádobí,talířky,příbory ,pulitry a sklenky,panáky budou po celou dobu ,ale postem času by se dali normální papírové talířky. Holky já sem divná,furt než parádu řeším jídlo a organizaci při zábavě :-D
Odpovědět
petrjeda : no toho, že si bude každý čepovat sám bych se trochu bála,a le nechci tě strašit :-) záleží, jaké máte na svatbě osazenstvo....máte třeba nějaký děti kolem 14 let? s námi jezdí na grilování rodina s takovým mládežníkem a to je vždycky nadšený z toho, že může točit pivo....ale tak dělá to jen pro 20 lidí a né pro 90, jako máte vy...
Odpovědět
Profilova fotka
klárka: tak manikůra vydrží tak min.3 dny,to bys měla jít tak v pátek,aby se ti to neodloupalo......nevím....tak si zkuz zajít na zkoušku a uvidíš sama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci - já se toho bojím trochu taky ;-) ale holka co to má na starosti mě přesvědčila,že na spoustě svatbách a zábavách našeho typu to tak bejvá a hlavně byla přímím účastníkem.Prej se lidi docela dobře seznámí a zabaví ve "frontě" na pivo :-D. Jinak o děti a starší lidi co maj problémy s chúzí bude samozřejmě postaráno,nenecháme je napospas. Jinak dva takový mládežníky tam budeme mít taky...tak snad z toho nebu průšvih
Odpovědět
na zkoušku jdu v půlce srpna, tak uvidím. Ale ta holčina co mi je bude dělat je kamarádka, tak bych to chtěla, bude to spíš prima pokec když je bude dělat a odreagování. A aspoň nebudu moct nic dělat :-D :-D :-D petrajdo - mě se to líbí, jen třeba s tím pivem jsem si všimla, že když si lidi čepují sami, tak jak to pění a přelívají do jiných sklenic, tak další si to už do toho nedočepuje, protože neví jestli je to zbytek nebo co a pak je spousta piva napospas. Takové mám já zkušenosti ze svatby a nebo nějaké akce, kde byla samoobsluha. Dívala jsem se na svatební oznámení na bude svatba a asi si tam vybereme, jedno se mi tam líbí moc, tak doufám že i mužíčkovi bude. A je to docela levný, jestli jsem to dobře pochopila.
Odpovědět
Profilova fotka
klárka - já z toho měla strach jít takhle dopředu na manikůru. mě bude holka dělat geláče -doufám,že pak půjdou dolu.Proto jdu v pátek v 18 h,den před svatbou.Jinak sem měla taky obavu aby to vydrželo,ale i z toho abych to takovou dobu s nima přežila když na ně nejsem zvyklá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
klara - jojo to je pravda.Ještě to proberu,možná fakt budem muset sehnat nějakého výčepního :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda,taky to řeším a vůbec necím co na zábavu vymyslet. Vím,že se to tu už probíralo,ale jak vyplníte čas krom tancování,nějaké soutěže a dražbička:o)))
Odpovědět
já se těch nehtů taky bojím. ještě je tam záchrana toho, že švica té manikérky je moje kamarádka a jde na svatbu a kurz na manikérku má taky, ale nedělá to, tak mě třeba v nouzi dokáže zahchránit. my zábavu žádnou nevymýšlíme, máme to až o půl třetí (jiná možnost je v 10 ráno), tak spíš řeším, jak to udělat, ať vše stihneme - obřad, přemístit, fotit, oběd a ještě pozvat večerní hosty nějak slušně, ať fakt nejdou až v noci. petrajdo - hlavně třeba na večer kdy už jsou lidi veselejší a tolik nepřemýšlí, prostě si načepují pivo a je. Taky samozřejmě podle typu hostů, ale i já u sebe vím, že si vždy točím do čisté skleničky (nebo té co si držím) nebo kelímku a nikdy bych si nevzala ten ve kterém už něco stojí (ta přelívaná pěna).
Odpovědět
k tomu samočepování - na hodně akcích jsem zastával výpomoc u výčepu, tak bych jen hodil poznámku, že pravděpodobně většina lidí neumí s pípou zacházet (hlavně štelovat) tak, aby si v pohodě načepovali a odkráčeli. Bude jim to pěnit a ostatní ve frontě by mohli být nervlí. Možná jo, možná ne, jen jsem na to chtěl upozornit ;-)
Odpovědět
aci: Mně se líbí účes od mamky č. 4 ;-)
Odpovědět
aci: Jo a nebo ten 1. drdol
Odpovědět
ahoj holky,mužu se přidat ...?? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky a chlape :-) -pořád na tebe zapomínám - jj díky za upozornění.Když se tak koukám na náš seznam jsou to většinou dost pivaři a tady na vesnici zkušenosti s pípou se bere skoro jako základní vzdělání :-D ,tedy až na mě,já su původně pražačka. Jinak s umejvánim se počítá,zas takoví čuňata tu nejsme :-) ,to právě obstará ta obsluha.Půlitrů a nádobí je dost a papírové tácky přijdou na řadu až později.Ale jsem ráda za připomínky,protože víc hlav víc nápadů a varování. ahoj vercisku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
barbucha - původně jsem chtěla tombolu,ale postupně jsem od toho opustila.Skladba našich hostů je dost rozmanitá,od podmračenejch po zábavné typy lidí,budeme mít kapelu,tak já se jen modlím,e zábava přijde tak nějak sama od sebe. Házení kytkou a ženich podvazkem se plánuje tak nějak až po přípitku prostě během doby - to samo osobě tu zábavu vytvoří,má svědkyně pořád vymejšlí takové ty blbinky kdy se pořád něco draží až jsem jí musela upozornit,že svatba neni o tom aby se z hostů tahali peníze.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?