Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
No já právě doufám,že to večer nebude něco jako , že svatba je zbytečnost. :-| Hlavně kvůli ženichovi. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak já mám po tom přečtení fakt dost!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edvi:Hele já myslím že určitě,ale zas je to zbytečnost jak pro koho ;-)
Odpovědět
Holky já se teď tak vytočila! Půlka těch písniček, co chci na svatbu, je stažená z i-legalne.cz. A tam je licence platná jenom jeden rok. A drahej mezitim x krát přeinstaloval počítač, přičemž po každý instalaci se ta licence musí stahovat znova. A já mám ty licence samozřejmě starší. takže si ty písničky prostě nemůžu pustit, vypálit, nic, i když jsem za ně zaplatila ]-( ]-( A spoustu jsem si za ten rok nestihla ani vypálit na CD, takže je mám jenom v "empétrojce". Dost, drahej dostane seznam a ať shání, kdekoliv na netu, to je jedno, ale těch písniček bylo kolem dvaceti a znova za ně platit fakt nehodlám ]-( A stím "obchodem" končim!!!
Odpovědět
krtek: ono je lepší stahovat nelegálně :-D
Odpovědět
lotrinkas: Přesně tak, už se na tom pracuje :-D jsem chtěla bejt "fér", navíc já si to na netu prostě neumim jinak najít... Ale už na to kašlu. To je jak kdybych si koupila cédéčko a po dvou letech ho mohla vyhodit, páč si koupim novej přehrávač a na tom to přehrát nepůjde :-p
Odpovědět
krtek: Tak to je fakt trochu od nich nedomyšlené.... :-|
Odpovědět
krtek: víš, ono vůbec není nelegální stahovat hudbu nebo filmy pro vlastní potřebu. Nelegální je to umístít na net (=sdílet), aby si to lidi mohli stáhnout. Takže se nemusíš bát. ;-)
Odpovědět
No, každopádně mám strašně šikovnýho chlapa - už mi to sehnal prakticky všechno x-)
Odpovědět
holky, ohledně koláčků - jestli ještě nemáte nějaké osvědčené pekárny, tak jsem před chvílí v Penny narazila na svatební koláčk balené po 9 ks za 22 Kč od firmy "Dobré pečivo" a je to ňamka. Jsou ale trošku větší, nejsou to ty klasický prcci. Jinak ještě mám zkušenost s Merhautovou pekárnou a podle mě hrůůůza děs... velikosti padesátníku takové umělé nic. ;-)
Odpovědět
Uf, tak jsem se do tý hudby docela pustila... A mám skoro hotovo. Akorát chci jěště vybrat jednu instrumentálku, aby tam byla větší časová rezerva a nezačalo to zpívat pod proslovem... Asi vyberu nějakýho Hapku. Mám to zatim tak, že první dvě na nástup (nejdřív ženich a ostatní, pak já - každá má skoro 3 minuty, asi budou "utnuty"), pak zatim jednu instrumentálku, ta teda má taky 3, pak přidám asi toho Hapku, ten bude mít tak 2 - 3, a potom už klasika písničky - mám tam 4, každá kolem 3 minut, poslední přes 4, ale ta je jako na odchod. Vůbec nepřemejšlim, co by mělo bejt přesně pod prstýnky a co pod gratulace, prostě to tam házim podle toho, kterou jsme ochotný oželet, kdyby na ní nedošlo ;-) Jo, a nakonec dám toho Zorra, abysme to měli taky někde nahraný, kdyby to náhodou začalo hrát ještě na gratulace, tak nevadí, ale určitě si na něj chci zatancovat na hostině, strašně se mi to líbí x-) Co myslíte, vyjde to nějak? Dohromady to dělá tak 25 minut.
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:To ti musí vyjít bohatě,já myslím,že na ty nástupy stačí půl až 1 minuta ne?Je to kousek.já už bych to asi taky měla dát dohromady, přijde mi že mám spoustu nevyřešených věcí ach jo a ono se to tak strašně blíží. lotrinkas:Není nad domácí koláčky to jsou pak mňamky ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
sidi: jo, na ten nástup je toho až až. jenže ty písničky holt neumim nějak zkrátit. Spíš ten zbytek... Taky jsem skočila na oznámní, mám tady takovej "polotovar", ale potřebuju ještě domalovat iniciály, pak je nafotit, upravit, a pak to teprve budu moct dát k tisku. Ach jo, mně se tak do ničeho nechce... Teď jsem mluvila s mamčou, to je taky věc - jí řikám, že by se tu v úterý (pojedem spolu vybírat pro ní něco na sebe) mohla stavit a poradit mi trochu s tou hudbou a tak, chvilku se bavíme o tý svatbě, a ona na všechno hm, občas si ani nejsem jistá, že mě vnímá, o čem mluvim, a pak se úplně mimo zeptá, jak se má náš pes (což dělá vždycky, když už jí jaksi nebaví stávající téma) ]-( Asi jsem přecitlivělá. Přitom já ty hovory na téma svatba právě z tohodle důvodu už docela omezila... Asi málo.
Odpovědět
Holky, dneska celý večer na ČT 2 na téma svatby :-D
Odpovědět
sidi: zatím jsem nikdy nepekla a myslím, že se to asi nevyplatí ani finančně? mám tip na 2 pekárny, které prý pečou nejlíp ve středočeském kraji ;-)
Odpovědět
Ahojky holky,tak už máme oblek pro páníčka,už jen černé ponožky :-D a je komplet!!!jupííí Krti máme ten z CA..stál 2290 Kč.S vestičkou,nemuchlavý,lehký materiál.Pepča se navlékl do velikosti 52,ale museli jsme o jednu přidat,takže má 54.JSem moc ráda..vypadalo to totiž nejdřív na velký boj,ale nakonec jsem ho udolala...chichi... S prstýnkama jsem zatím sklidila úspěch,tak jsem ze svého výběru moc šťastná..i když nejdůležitější je,že se líbí hlavně nám.Moc se těším,až ho budu moci nosit!!!
Odpovědět
jani: Tak to je super!
Odpovědět
mám takový dobrý pocit...jako že tento víkend se hodně věcí zřídilo a je z "krku".A dokonce hodně zásadních s důležitých věcí. Ale jinak se mi vůbec nechce do práce...zase tam na mne bude čekat email od majitele firmy a budu snad po 8 předělávat formulář na BOZP....navíc mi napíše zase nějakou sprosťárnu ve stylu "jsi neschopná" a připdá milion vykřičníků....
Odpovědět
jani: ježišmarja, to snad ani do firemní komunikace nepatří ne, ty vykřičníky :-S Tak ti mám takovej pocit, že ten tvůj šéf se neumí moc chovat a ovládat se... tak se zítra drž! Já mám taky pocit, že jsem se všim trochu pohnula. Ještě ty iniciály... A vyžehlit drahýmu aspoň pár košil, na to se fakt těšim celej den :-D
Odpovědět
To odpočítávadlo se snad zbláznilo - už jenom necelý dva měsíce =-) :-N
Odpovědět
Krti tomu našemu majiteli..byť je Ing.firemní komunikace nic neříká.....on je hodně hoooodně na image,takže můžeme teď vesele krachovat,ale hlavně,že budeme mít 10 x předělávaný formulář BOZP,u kterého mezi náma je důležitý hlavně ten samotný podpis a k tomu nějaká ta omáčka,kterou stejně nikdo nečte..... Ale na tohle se maximálně hodí pořekladlo..."kdo chce psa bíti,najde si hůl".... A to jsem v pátek požádala další tři kolegyně o pomoc...víc hlav víc ví a prostě už jsem nevěděla co s tím...ale stejně ho vrátil...takže to nebude v tom,že já jsem ten neschopný blbec..ale v tom,že pan majitel prostě nechce... Moc mi to kazí radost z toho chodit do práce a navíc jsem člověk,který nedokáže na prahu firmy v pátek odpoledne vypnout,ale nosím si to domů...takže se mi o tom třeba na dnešek zdálo...a to mne ještě v pátek čeká velká porada,ale bude nás tam víc,tak snad to bude lepší...
Odpovědět
jani: Bych se asi neudržela poznamenala něco o tom, že kdyby si to udělal sám, moh to mít už dávno a přesně podle svejch představ ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,tak zdravím po víkendu. Teda Janicka: v té práci to máš celkem mazec :-( ,pěkný de.il ten tvůj šéfík ]-( ,jinač gratuluju k obleku ;-) ,snad překecám skoromanžu,že by jsme pro oblek v sobotu zajeli. Měli jsme začít dělat střechu na baráku,ale vypadá to že až příští víkend,takže nás čeká jen "natírání trámů",tak jsem mu naznačila,že by jsme toho mohli využít,a zajet pro oblek. A odpověd byla "uvidíme" ]-( ,až si jde třeba nahatý :-N .... Jinač chystám se pomalu a jistě na jmenovky,no uvidíme co vykutím.... 8-) Tak jsem si tady přelouskala ty všechny melodie,a kráásně jsem se u nich zasnila x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a dneska to mám přesně za 2 měsíce.....šííílenýýýý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janicka:Holt ty šéfové jsou úděsný.taky máme v práci jednoho nevyřešenýho doktora co dělá na nás důležitýho a hlavně prudí zbytečně a umí dát dost najevo,že on je tady doktor. jana:Oblek už máme naštěstí vyřešený, chybí nám jen košile a kravata.Pevné nervy u jmenovek. krtek:To žehlení ti fakt nezávidím, brrr.Ještě že můj nenosí košile :-D lotrinka:Nevěsta by neměla péct na svojí svatbu je to nějaká pověra.Myslím, že to není o penězích, ale je to taková ta atmosféra,třeba jako na vánoce cukroví
Odpovědět
sidi: jojo, tu pověru znám. U mě svatba je i o penězích - ale co se týče koláčků, jde mi spíš o to, že starostí je už tak dost a pachtit se ještě s těstem a pečením, když vím, že v pekárně mi to udělají levnějí a líp... nebudu ;-) Vánoční cukroví peču a hodně, ale koláčky raději objednám. Jinak k těm penězům - svatba je pro mě událost, ale rozhodně se kvůli ní nevydám z posledního halíře nebo nezadlužím... je to jen jeden den a i když bude snad krásný, tak jsou prostě částky, které nejsem za svatbu schopná obětovat. 8-)
Odpovědět
jani... taky zkusíme mrknout do C&A, díky za inspiraci. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lotrinkas:To je na tobě jaký budeš mít koláčky.Každej má to co si může a chce dovolit.Myslím finančně. Každej máme jiný priority na čem ušetříme a na čem naopak ne
Odpovědět
Ahoj, dobré ráno, tak koukali jste včera na tu čt2? :-) Jinak my jedem dnes na úřad odvézt všechny ty papíry a hlavně jsem zhvědavá jak dopadnem kvůli příjmení. Tohle nemáme nějak moc ujasněné. Navíc přítel nechce abych užívala příjmení s -ová. a já si chci nechat i svoje.Po rozvodu jsem si ho vzala zpátky a už to nechci zas měnit. No tak to nevím co vymyslíme.
Odpovědět
edvi: koukala jsem. Většina byla kravina, jediný co se mi líbilo byly ty Tři svatby a Domácí štěstí. Z příjmení máš možnost myslím 4 varianty. Jestli se budoucí jmenuje Procházka a Ty Nováková - příklad ;-), tak. 1) Procházková po manželovi 2) Nováková - nechat si své jméno 3) Procházka Nováková 4) Procházková Nováková a ještě jsem taky viděl tvar Nováková Procházka, ale to nevím zda je normální možnost. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?