Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Krti chtěla jsem to říct..že ty naducaný šaty k tomu nic moc...ale třeba ty co má právě Aci jsou bomba!!! A ty sis teda nechala šaty šít???A proč??Nevybrala sis v půjčovnách nebo jsi rovnou chtěla šité???A kdy je budeš mít doma????Vydržela jsi páníkovi neukazovat fotku????
Odpovědět
JInak já jak tu sleduju ty laba, tak se mi začínaj moc líbit drdoly x-) Akorát na sobě bych ho asi fakt nesnesla - jak mám vlasy stažený dozadu, tak na svý hlavě jsem schopná vnímat jenom dva (vlastně tři) body - uši a nos :-p Obávám se, že bych nebyla schopná koukat pak třeba na fotky jinak než takhle :-N
Odpovědět
jani: Já v půjčovně vůbec nebyla :-D Věděla jsem od začátku, že chci svoje. klidně hodně skromný, ale prostě je chci mít doma. Ještě jsou "ve výrobě", pani je schopná je dodělat klidně za odpoledne, ale já na ně nespěchám . Stejně je pak povezu k rodičům. Nastávající je sice na fotkách už určitě zmerčil, čučí mi občas přes rameno ]-( ale stejně si řikám, že v reálu to bude něco jinýho, ještě až budu celá taková načančaná.
Odpovědět
Jenomže to jsi teda stejně cáklá jako já...já zase vnímám jenom své ruce,ruce a překvapivě ruce :-N Víš v půjčovně šatů mi prostě řekli,že můj chlap stejně ví,že mám takový pádla..takže i ten Tvůj ví,že máš plachtičky.....takže pokud budeš mít nějaký volný,vzdušný drdol přes uši...který k ntěm tvým silně romantických šatům přímo vybízí,tak to bude moc hezký..ale na druhou stranu,pokud bys z toho měla mít nějaký nepříjemný pocit nebo stres,tak na to hoď bobika a nech so to tak,jak jsi zvyklá...myslím,že tam stresujících a nervních věcí bude ažaž..tak si to ještě přidělávat účesem....
Odpovědět
Holky, vyrobila jsme prototypy jmenovek - zatím je dvě verze. Mně se líbí ta první - v jednoduchosti je krása. Obě jsou ve skuečnosti hezčí - je to přesvícený bleskem. Která se Vám zamlouvá víc? Nebo ani jedna? ;-) Děkuju za názory
Odpovědět
Holky, mám prosbu - mohly byste mi prosím poradit, který náhrdelník a čelenka by se mi nejvíc hodily k šatům??? Mě se líbí ta jednoduchá štrasová souprava, ale nevím, jestli vzhledem ke krajce na šatech by nebyl hezčí ten kytičkový náhrdelník.... :-(
Odpovědět
Sal,tak jestli můžu jako první svůj názor..jsem pro tu soupravičku...je moc krásná a zároveň jednoduchá!!!!
Odpovědět
Lotri a ta jmenovka č.1 bez srdíčka.....ta zelená je moc krásná a souhlasím,že jednoduchost je to pravé!!
Odpovědět
salom... já jsme určo pro ten kytičkovej, ta souprava je děsně usedlá a masivní. ;-)
Odpovědět
jani: díky za názor... jsem pro ni rozhodnutá... moc se mi líbí. Tolik parády za pár korun a ještě chlap padá na kolena jak má šikovnou ženu :-D Srdíčka vyrejpnu asi na svatební menu nebo harmonogram. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
salom: tak určo jdi do té s těma kytičkama (foto myslím si 3) a čelenku (foto č.4)......šaty máš taky krásné ;-) lotri. tak souhlasím s janickou,jmenovka č. 1...... :-)
Odpovědět
lotrinkas: já jsem na ty jednoduchý čistý věci, takže za mě jmenovka 1 bez srdíčka ;-) salomme: čelenku nevim, ale na krk bych dala vzhledem k šatům ty kytičky. Ten jednoduchej štras je moc hezkej, ale jak píšeš - nevim, jak by šla dohromady s těma romantickejma ozdobama šatů. jani: Přesně - jasně, že ženich ví, co má doma ;-) Mimochodem, jak si dám třeba sponky a stahnu vlasy za uši (což občas nosim, docela se mi to líbí a na svatbě bych něco takovýho chtěla), tak se mi směje, hajzlík jeden :-D Na "rozpuštěnějch" fotkách jsem schopná si občas říct jo, tady mi to docela sluší, mám tam pěkný vlasy/úsměv/výraz... Jak mám vlasy do culíku, tak "uši, uši, uši", případně "frňák, frňák" :-D Takže takhle se na svoje svatební fotky dívat nechci... Ale třeba jenom ze zajímavosti bych si na zkoušce docela nechala něco takovýho učesat, kdyby byl čas. Akorát se mi s tim nechce otravovat, když stejně vim, že do toho na 99% nepůjdu.
Odpovědět
Článek se načítá
janička: Koukám, že máš dobrý tip na oblek v CA, asi se tam zajdeme taky kouknout.... Lotri: Jmenovka č.1 ;-) Tak zatím 2 názory každý jiný, tak jaký bude další??? :-D
Odpovědět
Tak koukám, jak jsme se zatim všechny vzácně shodly :-)
Odpovědět
No vida, už se rozmnožily. Takže asi spíš ty kytičky, jo?
Odpovědět
mně se líbí tenhle účes a v jisté variantě do něj půjdu http://www.beremese.cz/_gallery/77129... ;-)
Odpovědět
krtek: protože je fakt nejhezčí :-D
Odpovědět
Teda se jmenovkama... S bižuterkou nám to "kazí" jani :-D Ta souprava je fakt moc hezká, ale já bych jí prostě dala k jinejm šatům no....
Odpovědět
Sal oblek byl super!!!!!žmoulala jsem ho v ruce,protože jen tak nějaký hadr jen proto,že stojí o 2 tisíce míň než jinde bych nekoupila...a opravdu se to ani nehlo!!!!Navíc byl i s vestičkou a cena úplně bombastická!!!
Odpovědět
lotri: Tak ten účes se mi líbí taky a moc bych něco takového chtěla.
Odpovědět
salom: supr... někomu jsme čmajzla z inspirace a poslouží více lidem. Já sepnutý vlasy nechci... určitě navlněný rozpuštění a čelenkou, v tom mám jasno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
salome:určo kytičky,půjde to více k těm šatům....
Odpovědět
jani: a to byla "normální" cena, nebo nějaká kace? Fakt super trefa ;-) My, teda já, chtěla jít někam, kde jsou prodavačka, co taky poraděj. Protože já se v tom vůbec nevyznám a navíc jsem se bála, že ženich z lenosti zkoušet vezme první, co ho nebude škrtit a ode mě si to nenechá vymluvit. Prodavačky v tom Sunsetu byly moc fajn, ochotný... zato v Blažkovi v Letňanech nic moc, akorát na nás koukaly, zeptaly se teda, tak jsme jim řekly, že sháníme oblek na svatbu - a nechaly nás zase bejt. Rada žádná, asi bysme si o ní museli výslovně říct :-S
Odpovědět
K těm oblekům - my se dneska byli kouknout v salonu na ten světlej a musim říct, že chlapovi slušel... moc. Vyfotim ho ještě v tom tmavým co máme doma a dám k porovnání. ;-) Ten světlej je jen 3 litry půjčení + cca 2 tis. za světlý boty. :-S
Odpovědět
krtek: My měly úžasnou zkušenost právě z OP v Olympii v Brně. Jako prodavaš tam byl takový borec, nejdřív jsme na něj koukali, vypadal jako pořádnej šampon, ale jen se na toho mého koukl, řekl velikost, vytáhl mu oblek a skvěle to padlo. Na jakýkoliv dotaz nám dokázal zodpovědět (co se třeba týče díélky - jak by měly být dlouhé rukávy, jak sako apod) a ještě to i názorně vysvětlit a říct, jakými pravidly se to řídí. Z něj jsme fakt byli na větvi :-)
Odpovědět
lotrinkas: to je další důvod, proč bych do světlýho nešla - bílý boty už nikdy nevyužije :-S
Odpovědět
Krti normálka cena...modlím se,aby ho tam ještě měli...Pepan je v tomhle strašnej..pořád ho musím na všechno uhánět..stějně ho uženu..ale on si ho teda nemůže koupit rovnou...musí mne nejdřív trochu podusit a pozlobit....vrrrrrrrrr ]-( ]-( Lotri já bych do půjčení obleku nešla...přijde mi to jako vyhozený peníze..stačí,že tolik stojí moje šaty... Za 5 tisíc může mít už opravdu pěkný oblek a i chlap(pokud si vybere oblek,který mu sedí) i když ho nenosí do zaměstnání,tak ho využije...
Odpovědět
No u nás si chce půjčovat táta, ale mamča by samozřejmě viděla radši, kdyby si ho koupil ;-) že by konečně mohli konečně jít bez velkejch příprav do divadla nebo někam. Ale myslim, že taťka si představuje půjčení v řádu stovek, nikoli tisíců :-N Takže kdyby sehnal něco slušnýho taky do těch 5000, tak myslim, že udělá líp.
Odpovědět
jani: jé, já to blbě přečetla, jsem si myslela, že už máte koupeno :-N tak to držim palce, ať "ulpovíte", já za takovýhle ceny viděla v Tesku, ale to fakt nebylo nic moc. Už na tý figuríně bylo vidět, jak se na to všechno chytá :-|
Odpovědět
Profilova fotka
holky: dieta - nedieta. Právě jsem si otevřela Chipsy,to zas budou ráno výčitky :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?