Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aci - ty panáky to asi záleží na jedincích, protože třeba dvě moje kamarádky jsou vyloženě rumové víly :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aci: tak u nás z alkoholu bude,vodka,magistr,puschkin,slívka a vínko....z každého něco.... ;-) . Co se týče účesu,šla bych do toho vyčesaného.....A jaké ozdůbky,a nevíš,tak se porad s kadeřnicí...... Měla by ti poradit,že. A jestli budeš mít vyčesaný účes,tak at ti tu ofinku vyžehlí žehličkou na bok,to bude pěkné ;-) . A podle mě,to zase až tak z bižu sladěné být nemusí..... 8-( Krtek: nebud smutná.... ;-) tydle stavy mýváme každá...to přejde,uvidíš.... ;-)
Odpovědět
Holky,tak já se jdu dneska asi už zahrabat.....chtěla jsem si teda objednat nějaké věci a pořád jsem tam hledala jako blbec košík...a pak jsem si přečetla jejich oznámení,že od 15-20.7 mají úpravu a nepřijímají objednávky..... :-o :-o :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
janicka. to je pech.... "když se daří,tak se daří"..... 8-)
Odpovědět
rumové víly :-) ale to asi nepijou božkov, co? můj tatka ted ujíždí na Capitanu Morganovi ...to už je ale spíš rumokoňak :-) No naši kamarádi pijou becherovku, fernet a zelenou....ale tedka jak jsme byli na té svatbě kámošce, tak si tam všechnu holky nechávaly od ženicha kupovat tequilu...tak nevím, jak to bude. jana: mě přijde, že mám zepředu moc málo vlasů, ona mi to utáhne do toho drdolu a už mi tam nic nezůstane volně, jen dva pramínky...ale možná by pomohlo, kdyby ten drdol byl jakoby jen ze zadní půlky vlasů...ale zase jak by to vypadalo...:-(
Odpovědět
jani: jo jo, taky jsem teď potkala na jednom obchodě upozornění, že od 17. 8. maj dovolenou (já taky ;-) ) a že objednávky budou vyřizovat od 5. září dál. Tak doufám, že pokud od nich budu něco chtít, tak si vzpomenu včas :-N Jinak já osobně piju jablíčka, jednu dobu mezi spolužákama docela frčel fernet, vodka je taková neutrální... Každopádně já trvám na tom, že u nás se panáky (případně koktejly) budou platit individuálně na baru ;-) mám to i odsouhlasený ze všech stran, tak snad to nebude nikdo nakonec kritizovat.
Odpovědět
Profilova fotka
aci: ještě jednou jsem ti jukla do alba. Opravdu se mi ten drdol na tobě líbí....A vlasu nemáš "málo". Jen aby Ti celou tu ofinku vzala,a vyžehlila jen na jednu stranu. Vyžehlená ofinka na bok,vypadá skvěle. No kdyby jsi ten drdol měla,tak pod ním by šel krásně přidělat závoj..... Jinač tequilu,piju taky,ale na svtbu se nehodí. Za prvé je dost drahá a za druhé se můžou holt trošičku uskromnit ni? Myslím si (i podle mě) piju tequilu na akcích,nebo když mě někdo pozve na panáka. Ale na svatbu??? Capitan Morgan...? To ani neznám.... :-D
Odpovědět
aci: tak ať prostě nechá nějakej ten pramínek volně, ještě navíc k tý ofině. Případně by nemuselo bejt špatný to nějak postupně setříhat, aby to byla vlastně taková hustší ofina... O to se pokoušim já, ale mně se ty vlasy okolo obličeje děsně kroutěj, tak jsem z toho občas zoufalá :-N
Odpovědět
je jeste aktualni tato diskuze?
Odpovědět
Profilova fotka
jennyusek: zdá se Ti že není :-D
Odpovědět
jennyusek: určitě, píšeme jako divé.... krtek: tak to máš dobré, mě se vlasy vlní všude, jen né kolem obličeje :-)tak jsou našponovaný bez jediný vlnky...postupně sestříhat, to jsem taky přemýšlela... jinak holky dík za podporu :-) já snad půjdu k zrcadlu a budu si to zkoušet učesat sama.... nebo jsem si říkala, zkusit ještě nějakou jinou kadeřnici, třeba tady v lbc, rozvnou za ní přijít, at mi udělá drdol a co teda s tím předkem- a pak budu doufat, že to ta v praze zvládne...ale zdála se mi šikovná, tak by mohla
Odpovědět
aci: Jé, pojď si to vyměnit! já bych chtěla, aby se mi všude vlnily víc - jenom kolem obličeje ať proboha držej nějakej tvar, a ne ty "rohy", co se mi občas rýsujou :-D Jinak pohled někoho jinýho, kdo tomu taky rozumí, nemůže uškodit - třeba vymyslíte něco, čim se pak ta v Praze inspiruje a bude to ono ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
krtek: měníme :-) já mám vždycky celou hlavu vlnitou a kudrnatou,ale zepředu jako kdyby mě olízla kráva...ani vlnka :-)
Odpovědět
Holky, co myslíte? Bude to v pěti řadách židlí po obou stranách od uličky. Mně se to líbí :-N http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
lotrinkas: Vypadá to pěkne. Takže to bude jakoby zdobit tu uličku?
Odpovědět
lotrinka :vypadá tomoc hezky
Odpovědět
krtek: jojo... přijde mi, že se to tam prostě hodí do tý uličky, aby to vypadalo svatebně ;-) jinak - nejmenuje se Tvůj nastávající Valenta?
Odpovědět
lotrinkas: Bingo ;-)
Odpovědět
lotrinkas: Jsi nakukovala do notýsku pani matrikářce, že jo? :-D
Odpovědět
krtek: nene, jen jsem zahlídla, ona ho vůbec neotevírala a má tam tisíce poznámek :-D Tak paní Valentová - pěkný. Já ze svého nového příjmení nadšená nejsem.
Odpovědět
lotrinka: lepší než pátrací agentura :-) :-D
Odpovědět
Lotrinkas: A jaký bude? Já teda se s tim budu muset nějak zžít, ale mohlo to bejt horší ;-)
Odpovědět
Komárková :-)
Odpovědět
aci: já jsme tajný vočko :-D
Odpovědět
samá normální jména naštěstí :-)
Odpovědět
Komárková neni špatný...
Odpovědět
já vám nevím, tohle je snad diskuze a každej může napsat svůj názor, ne? tedka jsem mluvila v jedný diskuzi ohledně stojanu na dort...a jedna holčina se chytla mého příspěvku a a tedka si tam pinkáme a dohaduje se se mnou,jakej stojan je správnej - přitom ona ten dotaz nepoložila, jen do té diskuze taky napsala a já jsem si dovolila jí oponovat.. ...myslím, že je tu pár lidí, který sem chodí hlavně proto,a by mohly ostatní chytat za slovo...to je neuvěřitlený, jak některé dizkuze sklouznou ke slovíčkaření a nadávání si a urážení se....
Odpovědět
aci: Jo, to se tu děje poměrně často. Mě děsně baví diskuse "varování - špatná zkušenost s firmou" nebo tak nějak. Tam se někdo opováží popsat fakt blbou zkušenost a určitě se vynoří nějakej "obhájce" - jako by to bylo něco blbýjho napsat veřejně "tady jsem nebyla spokojená proto a proto". nebo co se strhlo v nejmenovaný diskusi kvůli svetru, to bylo taky vtipný. Prostě buď chval/měj stejne názor jako já, nebo mlč. Hm, tomu řikám diskuse :-D
Odpovědět
krtek: není :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci: máš pravdu,takové "pipky" se tady určo najdou....A někdy mám pocit,že tý urýpané jsou furt jedny a ty samé :-p lotri: to jé náhodou hezké Komárková,já bydlím (teda už né,ale mám tam furt trvalé bydliště,u rodičů) v Komárově :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?