Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lowe: 11 let? No, tak to se nedivím, že se nikdo nediví :-) U nás to teď budou čtyři roky - hrozně to utíká a zároveň mám pocit, že jsem snad nikdy s nikým jiným nežila ;-) ...
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: no už jsme spolu snad věčnost, ale na druhou stranu se už dokonale známe a víme co od druhého máme čekat, a hlavně mi to nepříde, jsme pořád oba zamilování jako první měsíc ;-) je fajn, a svatba to jen završí
Odpovědět
Profilova fotka
Lowe: Tím pádem je to v podstatě dokonalý :-) Taky si troufám tvrdit, že se s mužem známe jako svý boty a že víme, co od sebe můžeme a nemůžeme čekat...
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: noooooo a votom to je :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Budete si pořizovat šaty na převlečení?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, chci se ještě zeptat, má někdo zkušenost s objednáním snubních prstýnků přes internet? Jak jste byli spokojeni s velikostí, atd.
Odpovědět
ajronka: to bych si asi netroufla přes internet. Já si ho teda určitě budu zkoušet, protože by bylo trapný, aby mi byl potom malej nebo velkej. :-o lowe: tak to je pěkný, že jste spolu tak dlouho a pořád zamilovaní, tak to má být :-) my jsme spolu dva roky a zatím bez sebe neuděláme krok, kromě toho že jdeme do práce a já do školy. Až mě mamka nadává, že nechodím nikam s holkama. ;-) Ale mě se nechce, to jsme raději spolu doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luccy: My taky bez sebe víceméně nikam nechodíme :-) Co studeješ?
Odpovědět
jizi: mám bakaláře na vysoké hotelové a teď v červnu končím (snad) inženýra. Takže před svatbou ještě takový "menší" stres. A jak dlouho jste spolu vy??
Odpovědět
Profilova fotka
Luccy: Teď na začátku února to budou čtyři roky. To zvládneš, já si před státnicema neustále říkala, že když to dali jiní (objektivně výrazně větší skopový hlavy než jsem já:-)), zvládnu to taky :-D
Odpovědět
Musím, jinak by mě bylo asi hodně trapně. :-D Proto taky už hodně věcí zařizuji dopředu, abych to nehonila na poslední chvíli. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jizi:s tou španělštinou to není žádná sláva.Po maturitě jsem jela s taťkou na dovolenou a líbil s emi tam tenkrár nějaký španěl, ata jsem tam zůstala-samozřejmě španěl zmizel nevím kam :-N .Naučila jsem se trošičku mluvit,hlavně fráze potřebné pro práci a život a docela mi to šlo.Ale teď už je to horší,nemám s kým mluvit a spoustu se toho zapomene.Hlavně mluvím pouze v přítomném čase :-D Co se týká výšky,tak 163cm Jinak jsem tady o proti Vám všem pěkný máslo,my budeme teď v únoru s přítelem 2 roky,ale od počátku spolu bydlíme a já opravdu cítím,že je to ON!!! A myslím,že i za tak krátkou dobu jsme toho museli řešit tolik,že vím,že se na něj skutešně mohu spolehnout!
Odpovědět
Článek se načítá
čauky po delší době, zaskočila jsem vás pozdravit mezi kreslením grafů doko a nedoko konkurence - humůůůs :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Barbucha: Dva roky nejsou tak málo... A jestli je ta "81" vedle tvého nicku rok narození, tak myslím, že není co řešit :-) A s výškou jsme na tom hodně podobně - mám jen o dva cenťáky víc - tak na co růst? Já myslela, že vybalíš nějaký metr a půl, ne-li méně... ;-) Iwci: Diplomka? :-)
Odpovědět
Barbucha: exotka nejsi... My se budem v den svatby znát 23 měsíců :-) A 163cm je nejlepší výška ;-) jizi: kéž by..tohle je zatím pouze první semestr, já blbka si rozdělala druhou školu a teď upím. :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Iwci: Tak to máme zjevně stejně chytré nápady :-D Naštěstí jsem jeden ten šutrák už odvalila, ale byl to boj... A co studuješ, že jsem tak zvědavá?
Odpovědět
jizi: ekonomikej obor na Masaryčce v Brně, myslela sem si, jaká to bude brnkačka a ono prd :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Iwci: To je nejhorší :-D Třeba to časem poleví... A druhá škola?
Odpovědět
Profilova fotka
Jizi:taky se tím rokem utěšuji,Protože kdyby jsme spolu měli chodit tak dlouho jako Lowe,tak se vdávám jako babička :-D iwci:ale i tak jsem ráda,že v tom nejsem sama ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsme si dnes vyzvedli oznámení na poště, teď jsme ho dali do obálek. Jsem spokojená, líbí se nám. :-) Už jenom vydržet a nerozdat ho hned. =-) Zdá se mi to přece jenom ještě brzo..
Odpovědět
Profilova fotka
barbucha81: kolik si myslíš, že mi je? babička opravdu nejsem jinak hoilky klobouk dolů, že Vás to baví, ležet v knížkách a drtit se, na to já jsem nikdy nebyla luccy: mám taky hotelovku ;-) ale nikdy jsem v tom oboru neděla, jsem úplně mimo
Odpovědět
Profilova fotka
iwci: my oslavíme dva roky až na Silvestra a to už budeme tři měsíce manželé :) a je nám jenom 22, teda mě bude v den svatby :)
Odpovědět
Profilova fotka
Luccy: A máš obrázek v albu? Lowe: Místy mi to taky pěkně leze na nervy, ale nic jinýho v podstatě neumím, tak co mi zbývá? ;-)
Odpovědět
jizi: mám, ale je to obrázek z internetu, doma jsme ho sice fotili, ale je to jakýsi rozmazaný. ]-( Teď jsem skončila s nadepisováním obálek, pěkně mě bolí ruka. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: teda, jsi akční :) to my oznámka plánujeme tak na březen... a kolik jich bylo, smím - li to vědět? :-)
Odpovědět
Petunia: no jsem akční. :-D Teď se právě rozmýšlím, jestli je už rozdat nebo ne. Připadá mi to brzo, aby na to ještě nezapomněli!! :-( Oznámení jsme měli 45x a pozvánek ke svatebnímu stolu 30. Nakonec nám 4 zbyly, ale třeba se ještě rozdají.
Odpovědět
Profilova fotka
Luccy: jo, tak to my toho budeme mít asi víc, asi abych si to rozdělila, co :-) nadepisovat to všechno najednou... já bych ještě počkala... stejně ti nejbližší o tom vědí a tak nějak s tím počítají a ten zbytek má čas, u přítele v práci to zatím nevědí a u mně jsme zas jenom holky, tak to jsme si to řekly :) a rozebíráme :)
Odpovědět
Asi to zatím rozdáme rodině, ti nezapomenou, ale kamarádům atd. asi později. Já jsem totiž fakt přemýšlela, že by na to mohl někdo zapomenout. Někam to založí a za 7 měsíců si těžko vzpomene. A potom týden před svatbou všem volat jestli s tím počítají je blbý. ]-( Ale já se na to rozdávání tak těším!! Budeme k tomu dávat koláčky v košíčku a těm nejbližším asi svatební víno. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luccy: to věřím, já se na tohle všechno taky těším, my asi budeme mít i koláčky domácí, babičky jsou akční :-D
Odpovědět
My budeme kupovat tady v Praze takový ty český, ty kulatý jak je ta náplň vidět, ty dáme s tím oznámením a potom babička upeče na hostinu pravý moravský, to jsou takový ty jak když buchtičky. Chtěla upéct i dort, to ji ale asi nesvěřím |-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?