Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Ahojky! jana: Účes fakt moc hezkej, sluší ti! Kdo mě poveze na obřad, to jsem taky zvědvá. Asi táta. A nesjpíš nás poveze i z obřadu, jako to by moh už novomanžel, ale budeme mít ten přípitek. Dort budeme mít pro cca 15 lidí, takže buď velkej jednopatrovej, nebo menší dvoupatrovej, to by se mi líbilo víc. nakonec asi marcipán, původně jsem chtěla ovocnej lehkej, ale zase kdy jindy si budu moct užít sort s kytičkama potaženej marcipánem, když ne na vlastní svatbě že jo ;-) A cenu teda budu vědět až v září, až se pani jukne na fotky. Počítám tak kolem 1000, když je to z toho učiliště. Jako víc než 1200 to doufám nebude, to bych asi poněkud změnila plány... A byli jsme se dneska mrknout na naše prstýnky, jsou to teda ještě takový polotovary, ale krásný už teď x-) Ten můj teda vypadá trošku jinak, než jsem si to představovala, ale je to kvůli tomu, aby byl odolnější a nerozsypal se po roce. A vypadá nakonec snad i líp x-) Velikost super, byly nám trochu těsnější, ale dneska bylo vedro, takže prsty nateklý. Moje teda určitě. Drahej snad ani nepozná, jestli mu ten prstýnek je :-N Ale zkoušela jsem mu ho nasadit a šel, tak snad jo ;-) Jo, a nakonec tam máme fakt ten text, co jsem si minule jen tak ze srandy řikala, že by moh bejt :-D No co, bude to uvnitř, "naše sladké tajemství" ;-) Akorát se obávám, že rodina nám je bude okukovat i zevnitř, tak to se budou docela divit (teda naši ne - ty by zaprvé neokukovali a zadruhé to vědi a líbí se jim to, že je to takový "naše") :-D
Odpovědět
Ahoj holky:-) Jani: n atěch fotkách vypadáš jako princezna ;-) ;-) . Těžká romantika, sluší Ti to:-) Ad vizitky, předpokládám, že je budeme mít stojací (střecha) jedna strana cca velikost vizitky:-) Lotrinkas: změna servisu je asi dobrý nápad... Hlavně by Ti případné navýšení měli dát vědět předem a nechat odsouhlasit... :-S
Odpovědět
ahojky:-) já mám jmenovky na stůl trochu větší, 10x 15 cm.. jinak dnes jsem zjistila že k mojí kadeřnici je na 9. ráno objednaná půlka rodiny:-/
Odpovědět
hela: a to ta kadeřnice zvládne?? Přece taky musí vědět, že má jenom "omezenou kapacitu"... =-) =-)
Odpovědět
jinak jsem v jedne diskuzi objevila pekne stranky, kde jsou dortíky, tak kdyby měl někdo zájem pošlu do ip:-)
Odpovědět
:-) sarkajak: no nevim jeslti jo, každopádně mě to trochu vyvedlo z míry...máme obřad v 11, tak nevím jak si to představuje...no jsem dcl naštvaná a asi se porozhlédnu jinde..
Odpovědět
hela, klidně pošli, dort ještě stále nemáme objednaný... ;-)
Odpovědět
hela: no tak je snad jasné, že první bude česat tebe a né nějaké tetičky a tak...
Odpovědět
aci: no jenže v tom případě abych vstávala ve 4:-( no zklamala mě, asi půjdu jinam... :-)
Odpovědět
hela: no to teda ne....at vstanou ty ostatní, ty jsi nevěsta, tak máš mít přednost a at tě češe v tu dobu, kdy se to hodí tobě..
Odpovědět
Profilova fotka
jana:Jani tak jsem taky zkoukla ten účes a nádhera,to je tadlouhá blond hříva,to se někdo má :-D Vizitky budu mít taky klasickou střechu,ale ted nedávno jsem viděla krásný motýlky cose dají připevnit na skleničku. Mě poveze moje svědkyně, vedle ní bude sedět děda, co mě povede a vzadu já a družička.
Odpovědět
aci: už jsem domluvená jinde:-) tam je to bez problémů... :-) a stejně ani nemám představu jaký účes s dlouhých...:-( drdol mi moc nesluší a kudrlinky mám pořád:-(
Odpovědět
Článek se načítá
hela posles mi prosim ta tie tortiky? Este nemame vybrany hlavny ;-) ja som bola vcera v Londyne na tom debilnom legalizacnom urade, no uplne nocna mora 8-( 8-( 4 hodky som cakala, skoro smo nestihla let spatky, system ziadny, cakanie vonku na dazdi......otras ]-(
Odpovědět
já měla taky hodně let stejnou kadeřnici ale ona se mi odstěhovala do brna a krom toho má teď miminko.. :-)
Odpovědět
diky, kukam na to a vidim ze maju holky aj v Litaku, tak ich mozno skusim.......a kadernici este nemam =-)
Odpovědět
cutty: a dopadla jsi dobře s tím papírem v Londýně?
Odpovědět
jj dobre, mame to, ale bolo to udesne :-( skoro som zmeskala lietadlo....
Odpovědět
v pondelok ideme do Koliby dat zalohu a vsetko potvrdit a v stredu na matriku odovzdat papiere a platit ;-)
Odpovědět
no taky bysme se měli jít mrknout do té naší restaurace, snad to tam bude v pořádku - sehnala sjem tu jednu holčinu, co to tam má 14 dní před námi,t ak říkala, jak je s jejich jednáním spokojená, ale minulý týden tam byli domlouvt všechno a najednou byla dost rozčarovaná....tak abysme ještě nemuseli hledat novou hospodu ...
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, ten účes ti fakt sekne, jsi jako panenka :-) Paráda! Jmenovky jsem nakonec začala dělat na velikost vizitky (objevila jsem jednu zapadlou v šuplíku :-)), tak jsem ráda, že jsem se do té velikosti strefila ;-)
Odpovědět
jee tak to je nadeleni.......na kolibu su dobre referencie a zatial sme spokojni, takze snad ok......viac sa bojim komunikacie na zamku, tam je pry pani neprijemna :-|
Odpovědět
já mám někdy dojem, že tady v čechách personál v restauracích zapomíná, že je vlastně ty lidi co tam chodí živí.... :-|
Odpovědět
hela: no jo, tak to je.....to víš, oni by asi nejradši byli, kdyby lidi dali peníze už při vstupu, nic za to nechtěli a hend šli zase pryč...
Odpovědět
Dneska, holky nějak málo píšem. Já se v práci děsně nudím a nemám si tu co číst. ;-) Co se týče těch jmenovek - já je ani dělat nebudu, maximálně pro nevěstu a ženicha, pokud nebude na první pohled u stolu jasné, kde budeme sedět... Nás bude na hostinu nejvýš 17, ale ani tak se mi nechce řešit zasedací pořádek. Na tradice v tomhle nedám, ať si každý sedne, ke komu mu bude příjemné (nebo kde na něj zbyde místo, když nebude dost rychlý :-) ) a hotovo. :-)
Odpovědět
filu: no nás bude trochu víc, proto se zasedák řešit musí:-( závidím malinkou svatbu:-)
Odpovědět
filu: já se taky nudím,ale nikdo nepíše nás bude 70,takže zasedací pořádek je jasný dneska jsem řešila hudbu - zjistila jsem, že v libni zahraje varhanice jen tři písničky (vstup, obřad, gratulace) a pak je ticho....což mi přijde strašný....my máme 70 lidí a ty než odgratulujou,tak to bude dost trvat ale jedna nevěsta z libně mi řekla, že jim bylo řečeno, že mi můžou přinést vlastní ozvučení a hudbu a obsluhu k ní...tak to asi tak udělám - je to sice starost navíc, ale jestli hrajou jen tři a dost, tak mi nic jiného nezbyde...
Odpovědět
tak jsem se dozvěděla super zprávu, v restauraci kde máme mít oslavu se rekonstruuje, takže bude první v "novém"...:-) a taky můžeme mít vlastní alkohol, stačí si tam objednat pouze oběd a pivo...paráda:-)
Odpovědět
aci, hel: U toho většího počtu hostí je to jasný, tam je to vážně potřeba... My teda tak malinkatá svatba nebudeme - 17 lidí je na hostinu, ale dalších 40 na obřad a večerní oslavu, ale na ten večer si říkám, že tam to nebude už takové uspořádané, jako na hostině, bude raut, tak budou lidi bloumat kolem papů, případně kdyby někdo toužil tančit, takže tam se budou ty místa nejspíš i hodně proměňovat, lidi si budou přesedávat, přicházet, odcházet atd... Říkala mi chudák jedna kamarádka, že ta až se bude vdávat, tak se z toho zasedacího pořádku asi zhroutí, protože její rodina je hrozně rozhádaná, takže skoro neexistují možnosti, jak lidi vedle sebe naskládat, aby se tam pak nepoprali. :-/
Odpovědět
filu: my máme taky v rodině trochu zvláštní vztahy, tak aby se mi tam nezhádali, tak jsem je nepozvala... :-| říkám si, že pak jim možná dojde, že jsou dospělí a začnou se chovat rozumně... :-) ale i tak nás bude skoro 50:-)
Odpovědět
No tak my budeme mít na obědě asi 35 lidí a to jmenovky dělat budu, na večerní akci už ne... ;-) ;-) hela: to je super to s tou rekonstrukcí ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?