Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
a budete mít převislou kytku, nebo kulatou...já bych chtěla kulatou-střapatou....co z ní bude sem tam něco vykukovat, takvou rozčepýřenou nebo jak ot říct...
Odpovědět
Holky, já se musi konečně odtrhnout, nebo s mamčou neproberu nic :-N Jedu ještě do toho obchodu a na šestou pak zkusit naše prstýnky x-) tak zatim ahoj!
Odpovědět
když tak pročítám ty designy kytic, tak je fajn, že to nebudeme mít všechny "na jedno brdo" ;-) ;-)
Odpovědět
sidi: Hm, ta vypadá taky hezky, ale já na červenou moc nejsem, takže barva bude muset být jiná....LAe jedno vím určitě, nechtěla bych nějak extra moc převislou kytku, jak to jednu dobu frčelo, spíš kompatkní, pevně k sobě svázanou.
Odpovědět
jj, je to fajn, kadžá podle svého vkusu :-) já sjem dneska po obědě jako praštěná, šla bych hned spát...
Odpovědět
tak takhle praštěná jsem poslední dobou pořád, ne jen dnes po obědě... =-) :-N :-N
Odpovědět
nevíte holky jak je to s dopravou na obřad? prý si ženich jede pro nevěstu...a to s ním jedou všichni hosté nb jede sám...mám v tomhle trochu zmatek...:-(
Odpovědět
hel: tak záleží, jestli už žijete (bydlíte) spolu nebo ne. Když ne, tak je sraz skutečně u nevěsty doma a ženich si tam pro ní jede a odtud vyjíždí špalír. My třeba již žijeme na jedné hromádce, tak to prostě bude u nás doma ;-)
Odpovědět
my to máme tak, že ženich s rodinou přijede k nám a odtud jedeme na obřad - každej ve vlastním autě...ale nevím, kdo třeba veze nevěstu? rodiče? nebo svědek? a když se jede na hostinu z obřadu, tak kdo je veze? svědek? nebo jeden rodič? je na to nějaký pravidlo?
Odpovědět
dart: no my právě bydlíme spolu, a k našim je to 20 km...tak mi přijde hloupé jet ráno ke kadeřnici, pak domů se nachystat a pak jet k našim aby mě tam ženich vyzvedl... :-) acim: tak to taky nevím, v tomhle plavu... :-|
Odpovědět
V našem případě to s tím cestováním na obřad budeme dělat tak, že většina příbuzných se sejde u mých rodičů doma (já v tomhle na tradice vůbec nehledím, máme to naplánováno čistě proto, že rodina ženicha není z Prahy, takže je moje rodiče budou navigovat při cestě z okraje Prahy k nim, protože sami by těžko trefili). Já s přítelem pojedeme asi z našeho bytu rovnou na místo (chtěla jsem původně spát u rodičů, protože to je od nich kousek na obřad, ale protože se tam sejdou ti ostatní příbuzní, tak bych tam asi neměla klid dospat, osprchovat se atd.), kde bude obřad, já asi dřív, protože se budu oblékat, česat a fintit až přímo tam, takže s rodinou se potkáme až na místě před obřadem.
Odpovědět
no my máme právě obřad v místě bydliště ženicha, kam se ráno všichni sjedou a mě přijde uhozený aby se pak jelo k našim a pak zase do kostela...to je trochu jak u blbých na dvorečku... :-) :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
hel: Mně osobně se zdá zbytečné lpět vždycky na tradicích, když by to třeba v tomhle případě dost nesmyslně komplikovalo situaci... Ale nevím, to je každýho věc, co mu přijde důležitý dodržet a co ne...
Odpovědět
vůbec se to nemusí přeci řídit nějakými regulemi. K tomu špalíru: dle pravidel tedy jede v prvním autě ženich se svou matkou, v druhém pak otec zenicha s matkou nevěsty, pak je to jedno :-D , předposlední svědci a v posledním autě nevěsta s otcem... Už se mi to nechtělo hledat, tak snad jsem to nepoplet :-D
Odpovědět
já nevím proč to není jedno jak se jezdí, stejně už dávno to nejsou ty tradiční svatby, ale takovýdle zmatečný zvyky se furt dodržujou... :-|
Odpovědět
No, mě třeba poveze tátova sestřenice ;-) ;-) .. Ráno asi mimopražské odnaviguju do místa ubytování, tam si pro ně zajedu od kadeřnice, obléknu se a vyrazíme... Ženichova část to bude mít dle uvážení, někteří už říkali, že před obřadem nikam nejedou... Já bych byla ráda, kdyby si do místa ubytování pro mě dojel i ženich, ale moc se na to netváří, takže sraz možná až na parkovišti po altánem :-N :-N . No ještě uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dartsmane a není to náhodou tak, že ženich jede první, ale nevěsta jako poslední :-) Mám za to, že je to takto ( náhodou jsem nedávno dělala právě rozpis aut - máme 14 aut, což není zrovna málo ) a načetla jsem k tomu něco a z obřadu jedou novomanželé spolu a první. Jinak ostatní zdravím po dlouhé době :-)
Odpovědět
zirafka: a náhodou nevzpomínáš si kde jsi to četla? :-)
Odpovědět
zir: však jsem psal, že ženich je v prvním autě a nevěsta v posledním.. ;-) Z obřadu samo jedou spolu
Odpovědět
Profilova fotka
Promiň, já jsem ale trubka :-) nevím jak jsem to četla :-)
Odpovědět
no a kdo jim řídí z toho obřadu? je to jedno? a to jedou v nevěsty autě?
Odpovědět
a jak je to se zdobením, my budeme mít jinou výzdobu pouze na nevěstině autě, jak po obřadu? to se jede v tom nazdobeném, nb se to sundává?
Odpovědět
helandra: v tom nazdobeném :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Salomme: Nevěš hlavu, všechno bude nádherný a nejkrásnější budete vy dva! Tohle je na pytel, kdyby šaty rovnou sedly, určitě bys měla mnohem lepší náladu, ale šikovná krejčová to napraví a všechno bude zase jupí... :-) Těch původních 25 lidí mělo být na oběd nebo i potom na pařbu? 50 není tolik, ono se to rozplizne, část bude tančit, ani vám to nepřijde... Taky jsem měla původně vysněno, že bude obřad ve Viničním altánu (skončili jsme na Chodovský tvrzi) a hostina v Magické zahradě (skončili jsme v Kunraticích - asi je všem jasný, co vždycky slyším jako první, když někomu řeknu, kdeže se bude slavit), chtěla jsem naprosto jiný šaty a tulipány, budu mít bílý kaly... Je tu vůbec některá/ý z nás, která/ý má přesně to, co si původně vysnila??
Odpovědět
myslím, že by to mohla být lowe, ta to má moc pěkně zmáknuté všechno co se svatby týká...
Odpovědět
jizi: Já mám třeba tu výhodu, že jsem u ničeho neměla žádnou moc konkrétní představu, jak bych co mělo vypadat... Akorát snad šaty jsem určitě nechtěla mít korzetové a mám. :-) Pak jsem jen trvala na kalách v kytici a to by snad mělo vyjít...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak my budeme mít nazdobená auta všechna, ale nevěsty a ženicha bude zdobené jinak :-) Jinak o pořadí aut jsem četla ve svatebním průvodci, je to klasická knížka..... A pak z obřadu pojedeme mým autem a řidič bude přítele bratr, bude řídit jak na obřad tak z obřadu a je tím velmi poctěn :-)
Odpovědět
jizi, já vlastně nevím... Nešla jsem do toho s nějakou konkrétní představou... Vše se organizovalo a zařizovalo postupně...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dotaz: jak máte velký jmenovky na stůl? S parádou jsem tu vypakovala, co jsem dneska pokoupila a sedím nad tím, čučím na to jak husa do flašky a mám strach střihnout (že to bude moc velký / malý... křivý to bude určitě, s tím už se nestresuju)
Odpovědět
s tím Ti neporadím, jmenovky ještě nemám... zkus se podívat někam do alb, určitě tam budou i předměty k porovnání velikosti:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?