Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
lotrinka organza je jemnější a pěkně nám z židlí klouže:-)
Odpovědět
lotrinkas: Ulice Haškova tušim? Mezi Veletržní a Milady Horákový, nejlíp když člověk vystoupí v Kamenický... Je tam takovej rohovej obchod s látkama, jsou to někdy třeba trochu kazový, ale většinou úplně v pohodě a za dobrý ceny. Ale nevim, když si koupim dva metry něčeho takovýho a nastříhám to na pruhy, tak to možná vyjde nakonec úplně stejně... A asi se to bude třepit :-|
Odpovědět
dobry tip krtek, asi tam tez zajdem ;-)
Odpovědět
dám ještě dobrý tip na látky, je to za holešovickou tržnicí, hned v té ulici za tím - Jateční ....tam jsou látky flextex, tak nějak se to jmenuje...kupovala jsem tam organzku na šaty a cena byla bezkonkurenční...ale musí se to nastřihat...
Odpovědět
ja cakam na stuzky kedy mi konecne dojdu, este musim dokoncit vyvazky (nemam este vsetky) a este som si objednala spodne pradelko tak uz tesim co dostanem, dufam ze sa do toho narvem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krtek: Neprobíralo... budeme mít komiks vlastní výroby - jednotlvý stripy jsou hotový, teď jsem u kamaráda grafika, který to má dát dokupy :-)
Odpovědět
jizi: tý jo, tak to doufám, že pak hodíš fotečky! to vypadá fakt zajímavě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krtek: Pošlu pak mailem :-) Ne že by se mi to tu nechtělo vystavovat... ale nechce 8-)
Odpovědět
Ahoj holky... Až teď jsem mrkla na brms a dávka za víkend + dnešek se nedá dočíst :-p. Může mi někdo udělat "shrnutí"? ;-) :-) Jinak jsem zaregistrovala "novou tvář", helandro, vítej ;-)
Odpovědět
sarka: shrnutí? musela bych to přečíst znova :-) já mám hlavu děravou... jizi: jsme zvědavý...
Odpovědět
aj ja som nova tvar, jedina pozitivna vec, so sa tu za vikend stala, ze JA a Helandra sme zavitali medzi vas :-D :-D
Odpovědět
cutty: :-D sarka: díky za přivítání... :-) tak jsem právě dala dohromady seznam na koláčky....a budu muset dokoupit košíčky... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
hela: to mi připomněla, že budu must koupit ty krabice na výslužky...sakra, budu to muset začít nějak všechno řešit intenzinvěji, zatíms e pořád utěšuju, že je čas a kašlu na to.... tedka se snažím vybírat květinovou výzdobu - vycházím z toho, že bude bílo-zelená a nevím, jaká bude kytka pro nevěstu...takže jen něco pro maminky, svědkyni a na stůl do restaurace...a nevím, jaký kytky zvolit :-( já nevím, jak se rozhodnout, jsem strašně nerozhodná...jo to je něco pro sarkajak...bavily jsem se tu o tom, jak jsme nerozhodné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Helandra: Já ani nevítala... :-) Vy jste se s Cutty tak nějak rovnou zapadly, že mi to přišlo zbytečný :-D Aci: No, to já taky... Jinak jsem se upsala - nejsem u kámšoe, kámoš je s ženou v Tatrách :-D A obrázky jsou tam s ním ;-)
Odpovědět
dnes mi volala mamka, že k nám přijde na návštěvu její sestřenice, co nám jde na svatbu...tak se mě ptala, co jí může říct a ukázzat....tak jsem asi byla posledně drsná, když jsem jí sprdla...no tak třeba to k něčemu bylo :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem dneska byla dávat příkaz k úhradě poslední faktury na byt, tak to snad vypadá, že se budeme během prázdnin stěhovat:-) Jo a včera jsme si s drahoušem konečně nadisignovali kuchyň, někdy v týdnu jí půjdeme objednat:-) Omlouvám se, uhýbám od tématu, ale chtěla jsem se podělit ;-)
Odpovědět
sarkajak: To je náhodou super! Závidim! Nám přišla aspoň druhá a poslední faktura za dovolenou :-D
Odpovědět
ja prave riesim kytku, poskladala som si vo fotoshope a teraz idem obhanat Litomerice kto nam spravi najlepsiu cenu :-D
Odpovědět
sarka to je super! My prave byt predavame, uz to bolo na spadnutie ale zislo z toho, tak som v deprezi z toho =-)
Odpovědět
Holky, přišla mi 1. verze oznámení ke korektuře. Skoro celé jsem ho však přeházela, motto jsme změnili na to "kofolové". Které se Vám rozvržením líbí více? Viz moje album. MOC DĚKUJU ZA NÁZOR!
Odpovědět
cutty, bude jinej ;-) ;-) . Holky, dneska mizím, mějt ese fajn a trochu se kroťte =-) =-) :-x
Odpovědět
lotrinkas: Mně se víc líbí to zarovnání na střed (my to budem mít asi taky tak, jen jména jakoby do krajů ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Sarkajak: Teda, tak to je parádní - to se máááteeee.... Lotrinkas: Já jsem tak pro druhou variantu.
Odpovědět
lotri: Mě se líbí obě, ale asi bych si vybrala spíš to druhé.
Odpovědět
Profilova fotka
lotrinkas:ahoj,mě se víc líbí ta druhá upravená verze. ten citát je super.My tam máme jen :Motto: Nám život napíše sám...
Odpovědět
Já se z toho známení už fakt vopupínkuju :-D S chlapem to tu řešíme už asi 3 hodiny, ale je pravda, že jsme se už dlouho takhle nenasmály. Po několika variantách jsme vybrali tyto dvě: http://www.joemax.cz/danysek/oznameni... . Jde o to, že oznámení je otevírací jako knížka, takže nevím, zda se tam to zalomení doprostřed hodí. Jinak motto je stále kofola, akorát jsem zmenšila původní, aby to nerušil jiný font. Já už fakt nevim, každej lobujeme pro něco jinýho. Chlap mi to vždycky odsouhlasí a já pak začnu dumat a už to řešíme půl dne, on už je ze mě na prášky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lotri: mne sekofolove libi vic :-) a zarovnani na stred. je to pak takove uhlednejsi :-)
Odpovědět
asi jo, asi půjdeme do toho druhého teď v tom odkazu, co jsme dávala... aby jména nebyla v jednom řádku. :-) By mě zajímalo, jestli někdo řeší takový věci jako já.
Odpovědět
sarkajak: Tyhle věci se zařizováním bytu jsou taky kouzelný. Ráda vzpomínám na to, jak jsme první noc spali jen ve spacácích na podlaze. Jak jsem navrhovala u truhláře svoji kuchyň, jak jsme vybírali nábytek a vždycky se s tim dřeli a pak to měli krásný a chodili se na něj dívat. Bydlení s tím, koho miluješ je super :-) Jinak radím: všecko si řádně rozmyslet, u bydlení se moc nevyplatí dát na první dojem. Lituju, jakou jsme koupila pohovku - na válení je super! Ale na údržbu hrozný. Já jsem dlouho nemohla najít tu pravou ořechovou stěnu, nakonec jsme jí koupili až po 2 letech. Ale zas tu kuchyň jsem navrhla u truhláře za hodinu. Sice stála přes 100 tis. ale jse z ní pořád unešená x-)
Odpovědět
lotrin: pěkný oznámení...:-) to mě právě miláček řekl, že přemýšlel nad oznámením a že bysme měli mít nakonec ten úplně první návrh... :-S :-) jinak my taky letos kupovali byt, v dubnu...a musím říct, že pořádně zařízený nejsme do teď...hlavně že dělám v nábytku... :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?