Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vy jste to teda rozjeli.My budeme mít určitě rozlučku a každý zvlášt.Já to budu mít v Praze v restauraci Legenda,je to v crntru a je to super,nevím jestli to tam znáte,je tam i disko 70.léta,takže to můžu. krtek:Tak to at se pani na matrice připravý já tam brzo taky napochoduju,chci tu svojí hudbu.Tak snad jí tam moc nerozčílíte. aci:Ten drdol ti fakt sedne a proč trváš na více vlasech ve předu?Budeš zas taková jiná :-) než normálně. lotrinkas:Jo je to tam pěkný takový útulný a hezký prostředí.Pracuje tam známý na baru na bowlingu.Ty jsi z Brandýsa?
Odpovědět
sidi: nene, z Milovic ;-) To je mezi Lysou a Benátkama. My jdeme ve středu na matriku zaplatit obřad a paní nnás hned uzemnila, ať ve středu laskavě nechodíme, že pokladaj lino :-S
Odpovědět
teda, ať v pondělí nechodíme. Kdybyste se tam náhodou někdo chystal. Ve tředu už snad nebudou nic stěhovat ani dláždit :-|
Odpovědět
lotrinkas: Na mě teda pani byla pokaždý moc milá, i když jsem se ptala občas na to samý několikrát :-N Jé, a proč to nemáš v Benátkách? tam je to podle fotek moc hezký, tam bych to brala! Ale z Prahy je to už dost z ruky.
Odpovědět
Profilova fotka
lotrinkas:Asi si u tebe udělala nějakou poznámku.A kolik budete platit?Oni ted dost zdražily.Jo já vím kde to je já jsem z Brázdima
Odpovědět
baby ja som vsade :-) saticky mam od salonu Brigit, nie od asapa, takze z asapa ma asi nikto nepozna ;-) tam som ani neparla, aspon o tom neviem :-D
Odpovědět
Obřad v Brandýse stojí 5 litrů - myslím, že poznámku si neudělala, když vždycky telefonovala s mužem. Nebyla nepříjemná, jen jsem čekala více vstřícnosti za tu cenu. Jinak v Benátkách jsem obřad zažila, když se mi vdávala kamarádka. Hrozný. Shodli jsme se všichni svatebčani, že horší svatbu jsme neviděli. Obřad co 30 minut, nebylo kde zaparkovat, potkali jsme 3 nevěsty. Samotný obřadní sál - kde se vejde asi 30 lidí max. na sezení tak 15. Nevěsta si svůj "příchod" vychutnává na kachličkové chdbě, kde je předána ženichovi a hned tam spolu už jdou do "se vzít".
Odpovědět
lotrnkas: fakt? to je teda zklamání :-( Na těch fotkách vypadá to místo tak krásně, takový světloučký, romatický...
Odpovědět
krtek? Já jsem asi náročná :-D Ale Benátky opravdu nebrat. Ale možná, že snoubenci/novomanželé to vidí jinak. U málokoho se zde můžeš dočíst, že se svatbou jako takovou byl nespokojen. Člověk to v tu chvíli asi nevnímá. ;-)
Odpovědět
Aha, tak už vim - já si dala dohromady exteriér Benátek a interiér Berouna :-D Teď jsem na ty fotky koukala znova. Hele, ale nebylo by to špatný, kdyby to tak bylo :-N Máš pravdu, na tý fotce z Benátek je tak 8 židlí... Ale budova je to fakt krásná... my chtěli (teda já) původně Roztoky, jenže tam na zámku oddávali snad jenom do konce června, nevim, co se tam teď děje. Hlavně jsem moc nechtěla Prahu, tady je většinou hrozný to okolí, Tchánovci by nás neradši viděli na žižkovský radnici (jako sami sebe), ale tam se z tý budovy vychází fakt přímo na ulici :-S A mně se teda původně moc líbil libeňskej zámeček (tam se zase brali naši), ale tam je to jak na běžícim páse... A pak Průhonice, ale tam jde holt o počasí a na to já teda nemám nervy. A nedávno tu někdo popisoval jeden obřad odtamtud a taky prej nic moc. Jo, a svatá Klára v Troji, to byla taky favoritka (naši bydlej prakticky přímo nad botanickou), ale pak jsem viděla ten inetriér - samej svatej obrázek, to pro nás fakt nejni. Já myslim, že budem s Brandejsem spokojený ;-) Uf, to jesm se rozepsala, pardon :-N
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Já jsem taky chtěla Libeňský zámeček,ale tam jeto fakt rychlovka,byla segrana svatbě a říkala,že než si sedla a rozkoukala se tak bylo po všem a šli gratulovat.Já jsem taky chtěla na Staroměstský radnici,tam je to nádherný,ale je tam všude okolo strašně moc lidí a tu poroznost bych asi neustála. Já myslím,že Brandýs to bude O.K aje to nejblíž. Tak dneska přesně za 2 měsíce touhle dobou bude po všem. lotrinkas:Já jsem vždy mluvila s tou paní a byla moc milá,tak uvidíme až jí tam začnu vysvětlovat hudbu.Ted jsem s ní mluvila kvůli oddacímu listu,že ho potřebujem do týdne a říkala,že nebude problém
Odpovědět
krtek: Byla jsem na svatbě v Průhonicích v dendrologický zahradě a nááádhera. Svítilo sluníčko, floukal lehkej vánek, lavičky, nazdobenej oblouk. Moc krásný. Ale kdyby pršelo, tak by to bylo asi maso. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Holky, mám dotaz. Jak se dělají ty vývazky, tak do toho se dává ještě myrta? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
lotrinkas:Já ted byla taky v průhonicích romantika jak blázen.Já myslím,že jo.Podle toho jak máš velký ten vývazek, já budu dávat jen malý,ale buxus,myrta je hrozně drahá
Odpovědět
lotrinka ja som si vyvazky robila a neni to tak hrozne, normalne si ich zosijes...
Odpovědět
průhonice jsou hezký, ale nesmí pršet....já to mám v Libni na zámečku, ale nelíbí s emi to tam :-( obřadní sín je malovaná a na to já moc nejsem....kaple je o dost hezčí, ale jen pro 30 lidí...takže nic pro nás.... ty záda, to je děs, dala jsem si teplou vanu a voltaren namazala a jdu spát, doufám, žre to brzy přejde, nemůž moc sedět..:-( já mívám zablokované a skřípnuté běžně jen krční páteř, takže v kříži to ještě neznám...ale už by to mohlo přestat, je to nepříjemný
Odpovědět
tak jsem dneska zamluvili čuníka na hostinu..budete mít některá oslavu venku?? :-)
Odpovědět
:-N helandra my nemame vonku, ale mame cunasa a uz sa nan tesim!
Odpovědět
:-) cuttysark: no já taky..:-) a jak budete točit, když to máte uvnitř?? :-o
Odpovědět
my prasátko nemáme...ale nebylo by to špatný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Tak jak ti je a co záda? helandra:Ahoj mynemáme čuníka a ani to nemáme venku, bojím se počasí,je to fakt nevyzpitatelný.Ted v sobotu bylavečer strašná zima.
Odpovědět
Ahoj holky, taky vepře nemáme, já na tohle samo moc nejsem a myslím, že rodina by to stejně neocenila a tolik kamarádů mít nebudeme. Ale pokud bychom měli, je to pěkný nápad.
Odpovědět
helka tak my to mame v restauraci kde v strede je velke ohnisko a tocitko na cunasa ;-) ja som bola tento vikend pozriet svadby na zamku (bol svadobny den) a chvilu prsalo a chvilu bolo pekne - ja si myslim ze sa toho netreba nejak extra bat! Neprsave pocasie je dolezite hlavne pri foteni vonku, inak na tom az tak nezalezi si mysim, teda len pokial nemate ako sidi vonku obrad alebo celu svadbu :-N
Odpovědět
na to by som ja nemala nervy robil svadbu vonku :-.
Odpovědět
no my máme původní plán venku, ale naštěstí je to na zahrádce hospůdky (spíš je to taková terasa), tak kdyby bylo šeredně tak to přesunem do salonku vevnitř.. obřad bych venku v září asi neriskla...:-)
Odpovědět
sidi. záda blbý....bolí to trochu mín, ale na více místech....takže nula od nuly :-( my jsme plánovali svatbu venku, ale nesehnali jsme oddávajícího, který by byl ochotný nás tam oddat...:-(
Odpovědět
Ahojte. :-) Tak my si dopřejeme trochu víc adrenalinu a máme obřad venku. :-) V zahradním altánku hotelu, nebo spíš před tím altánkem, protože je tak malej, že se tam vejde asi jen stoleček s prstýnkama. ;-) Ale tak ten hotel vypadá celkem pěkně, takže v případě nepřízně počasí se dá přesunout do nějaké konferenční místnosti... No a hostinu i večerní oslavu máme naplánované tak, že když bude hezky, bude to taky venku a když bude zima/déšť, tak vevnitř. Máme vybraná místa, kde je to hezké jak vevnitř, tak venku. Uvidíme, jak to dopadne. :-)
Odpovědět
Holky, už mi přišla korektura oznámení... přemýšlím nad citátem, nechci nic od HUGA :-D Máme "Pouze život, který žijeme pro druhého, stojí za to" Albert Einstein Ale teď se nám oboum moc líbí - já nevrhla "Když se milujeme, není co řešit" Co myslíte? :-)
Odpovědět
Ahoj! aci: To je teda pech, s těma zádama :-S lotrinkas: A co "Jdi s tím, kdo tě má rád?" :-D :-D Vod toho HUGA... Taky byste se museli uběhat? :-D :-D Mně se teda víc líbí to druhý "kofolový" ;-) Ten Einstein je takovej... No prostě s tim nějak nemůžu plně souhlasit :-N My máme z textu jedný písničky (Všichni jdou za láskou - jen já už nemusím jít...) - přítel jí teda ani nezná, ale tomu jsou tyhle prkotiny obecně šumák. Jinak svatby venku se mi taky líběj moc, ale nervy bych na to neměla.
Odpovědět
Já taky ne... kor v září a zvlášt letos, kdy je to počasí tak pošahaný. Propršenej obřad pod deštníkama bych nechtěla. Tak jsme se shodli "Když se milujeme, není co řešit... " chlap chtěl ještě jako podpis autora "Kofola", ale to už jsem mu zamítla. Že pěkný právě je, že to každej zná a nemusíme to tam infantilně psát. ;-) Tu písničku taky neznnám.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?