Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aci - a co ten závoj nebo klobouk,....budeš ho mít?nějak mi to uniklo ;-)
Odpovědět
Úúž jsem tady ;-) Takže aci, prolítla jsem fotky a jsem jednoznačně pro drdol, vlasy máš husté a pěkné, myslím, že bude parádní. Konkrétně tenhle Ti sedí moc http://www.beremese.cz/album/view.php.... Nějak mi ty rozpuštěné vlasy k Tobě nepasují, možná že kdyby byly delší. Já budu mít určitě rozpuštěné navlněné, an drdol nemám obličej a mám hodně jemný vlasy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci: mne se taky moc libi ten drdol :-)
Odpovědět
Aci, s těma vlasma vyčesanýma nahoru vypadáš fakt dobře!!! Do toho jdi! Vím, že je to pro tebe asi nezvyk, ale opravdu ti to moc sluší. A hlavně zepředu, já jinak na drdoly nejsem. Lotrinkas: Ahojky, koukala jsem se, jaké šatky sis vybrala a myslím, že sice nemáš svoje vysněné, ale rozhodně ti sednou líp a vypadáš v nich hezky ;-)
Odpovědět
zelvi: klobou asi nebude, nemůžu nic sehant...:-( dík holky, mě se ten drdol taky líbí, ale musím si to nějak promyslet...asi si ho nechám ještě jednou na zkoušku učesat, tohle bylo jen takové zkoušení a né česání..
Odpovědět
Profilova fotka
tak, byla jsem u floristky a vse objednano :-) jen teda myrthy mi prijdou silene drahe, na to, ze jsem si mohla ostrihat buxus, ktery stoji v aumaxu 200 kc, ale uz to neresim, faktem je, ze ych na to pred tim ani nemela cas, radej poradne zaridim vsechny ostatni veci, a maslicky - jednoduche bile k tomu odstanu (asi proto ta cena 11 kc). ... takze kytky jsou domluvene :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj dámy, vítám nově příchozí :-) Aci: Drdol je krásnej, bude ti to moc slušet a maminka je s prominutím praštěná... ani ne tak s tím rozesíláním odkazu, to dokážu i pochopit, i když by mě to samozřejmě taky pěkně naštvalo, ale s tou adresou na sebe, to je fakt silné kafe... Krtek: Tak tam ten háček nad "r" dodělej - třeba ve photoshopu nebo klidně i v malování... Lotrinkas: Koukám, že v každé rodině je něco... S tatínkem to bude asi ještě hodně "veselý", to ti opravdu nezávidím... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Ten drdol ti fakt sekne.A nechceš pod ten drdol zkusit krátký závoj?Takyto to mohlo vypadat pěkně.Mamina to určitě zle nemyslela, jen se asi chtěla pochlubit. janicka:Mytaky ještě prstýnky nemáme měli bybýt hotové 23.7. takže zachvíli.Jakýještě jste objevili stránky? lotrinkas:Ahoj,já myslím,že na přípravy stačí 2 měsíce bohatě.V kolik to máte?My máme takyv Brandýse 12.9.
Odpovědět
sidi: myslíš krátký závoj pod drdol? no.....možná by to nebylo zlý.....:-) já sebou závoj měla, ale ani jsme ho nevyzkoušeyi... estrel: no a kolik tě tady přijdou kytky a jaké máš? já to musím vymyslet přes tenhle víkend, abych taky získala nějakou kalkulaci...
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Jo to jsem myslela.Tak to příště zkus.Já už mám cenovou kalkulaci, budu mít kombinaci kal a orchidejí dvuř´žička zmenšeninu moji.Svědkně každá do 9-ti kalách s trávou a babičky a maminka po 5 kalách plus ta kytka z lilii na auto,myrty a svatební tabule za 6.tis
Odpovědět
sidi: to je pálka z těch kal, ale zase jsou krásné :-) takže ty máš pro všechny stejné kytky, jako budeš mít ty...to já asi nebudu mít, maminky a babičky a svědkyně budou mít růže bílé s něčím....
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Já budu mít l´kombinaci,stejnou ale menší bude mít jen družička,ostatní budou mít jen kaly,ale trošku světlejší než mám já.Dohodlijsme se že to všechno sladíme do jednoho druhu kytky.Na stole budu mít zas vázičky s orchidejema,takye mám vkytce.Přihodím doalba kytku svědkyní
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, tak aci já nevím. |Máš krásné husté vlasy,skoro škoda je nějak svazovat,ale ten drdol ti prostě sluší.Takže ja su taky pro drdol. Jinak teda mamka je fakt prdlá. mě by asi nejvíc naštval ten odkaz na beremko.já se přiznám,že to beru jako svou sokromou věc,že sem chodím,album vím že mám nic moc,takže sem ani nikomu žádnej odkaz nikomu nedávala.Klábosim s váma holky a jinak skoro to samé občas proberu i s nějakou tou kámoškou. Jinak dnes nacečer chystáme takovou oslavu a pár oznámek rovnou rozdáme.Posílat poštou jich budu jen málo. Většina lidí je tady z okolí. Hm...dneska je teda den! Na nějaké slavení ani moc nemám náladu,spíš se mi chce spát 8-(
Odpovědět
no já bych chtěla taky orchideje...ale zelené...v kombinaci s bílýma růžema a něčím ještě zeleným...
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda:Toí mi říkej ´bodoucí švagrová má narozeniny a dělají dnes prase,takyse mi nechce a ještě ta zima.My taky všechna oznamka dáme osobně,dneska taky jedno. aci?Ty orchideje jsou nádherný.KHele jak jsi na tom s tou výrobou tácu na dort?Já jsem dnes mluvila s cukrářkou,tak mi ho udělá nebude problém jen ten tác.Uvažujem to nechat vyříznout z mléčného plexiskla
Odpovědět
petrajda: tak si to užij.... mě se hodně líbí ten drdol na obrázku 15...ale ten předke bez vlasů mi dělá furt starosti... my taky dneska slavíme, přítel má narozeniny....koupila jsem mu super kafe - pravou 100% arabiku z Etipoie, tak si ho zrovna umlel a pochvaluje si.... Jinak vám musím napsat, jak se to provalilo u nás v práci....přítel je projektnt a já dělám ve stavební firmě.....a máme společné subdodvataele....v pátek najedou mi říká kolegyně, jediná, která o svatbě ví ode mě, že se jí ptaly ostatní holky, co je na tom pravdy, že budu mít svatbu...tak že to zatloukla, ale ony že už to vědí na tuty ...že má přítel oznámení na stole.Já to vůbec nechápala, jak mohly vidět jeho stůl u něj v práci...a on jeden chlápek, co dělá pro nás i pro jeho firmu tam to oznámení viděl a u nás v práci to řek - blbecl...takže už to neutajím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky už tady strašně dlouho nebyla Laura, nevíte jak oni pokračují?
Odpovědět
sidi: ten tác zatím nic, dokonce nám slíbil manžel od té cukrářky, že ho vyrobí sám a pak si ho nechá,ale prý to zase padlo...tak nevím, za14 dní máme koordinační schůzku rodin ohledně svatby a tam se to asi rozsekne...když ho budeme dělat sami, tak si to necháme vyříznout z nějakého plexi
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Tak to je pech a ty jsi to takhle chtěla v práci utajit až do svatby jo?To už se s toho asi nevykroutíš.No my asi tak uděláme ještě se chceme zeptat skláře na kolik byto vyšlo a pak bych to prodala tady v bazaru.
Odpovědět
no já to nechtěla utajit až do svatby, ale ještě jsou dva měsíce a ony tedka budou rejpat a budou zvědvý a furt se budou ptát....já to chtěla říct tak 3 týdny předem...
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Asi budeš muset s pravdou ven,než zatloukata pak to jstejně říct.Já to v práci řekla hned,stejně viděli zásnubák tak to bylo jasný
Odpovědět
Ahojky! aci: Tak mně se nejdřív moc líbil ten první rozpuštěnej účes, ale jenom do tý doby, než jsem viděla ten drdol. Ten první je fakt moc pěknej, a to drdoly taky nemusim. Možná bych nechala nějaký vlasy volně podle obličejem, podle mě až budeš nalíčená a budeš mít celkově výraznější obličej, tak to celý bude vypadat líp ;-) lotrinkas: No ne, to se v tom Brandejse potkáme! My to máme 11.9. ve 12 :-N Jo, domalovat ten háček mě taky napadlo, ale asi ručně. Těžší bude trefit barvu. Nebo jsem teď do IP dostala tip na jeden program, co to umí, tak to možná zkusim. Jinak jsem chtěla reagovat na spoustu dalších věcí, ale jsem v práci - a přečíst ty dvě stránky mi trvalo asi hodinu - pořád tu někdo otravuje ]-( A za tu dobu jsem zase všechno zapomněla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Ty jsi takyv práci každou sobotu co?Co vlastně děláš?
Odpovědět
sidi: myslím,ž e krtek dělá v nějakým turistickým centru nebo v něčem takovým....
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Aha tak to jo,to je šílený ty víkendy
Odpovědět
sidi: Jj, přesně jak píše aci ;-) Uvažuju, že si doma předělám profilovou fotku - tahle se mi nevim proč lehce plete s aci, asi že je to barevně podobný. Můj ksichtík je už stejně součástí alba, tak už se tu nemusim tvářit tak anonymně :-D A ta fotka ze zkoušky šatů se mi fakt líbí, tak že by? Akorát asi udělám ještě výřez.
Odpovědět
krtek: to jsem ráda, že jsem si to dobře zapamatovala :-) už jsem tkay uvažovala, že si změním fotku, ale nemám žádnou, která by se mi líbila :-)
Odpovědět
Tak mám novej obrázek x-) aci: Teď jsem si to přečetla pozornějc. Tvoje máma fakt na obálky na oznámení napsala SVOJE JMÉNO??? =-) nepochopim. Todle udělat ta moje, tak se s ní asi pěkně chytnu. Ani nevim, proč mi to tak vadí, asi z principu - to to jako pořádá ona? Ona je zve na svatbu??
Odpovědět
Aci, je to sice nemilé s tou adresou, ale myslím, že vaši budou asi podobní našim...Berou to prostě po staru - "svatbu přeci pořádají rodiče!!!" mi bylo řečeno....
Odpovědět
krtek: my ve 13,00 :-D Dnes jsme se byli podívat na obřadu a jsem z toho trochu zdrblá. Pán, který prý "úžasně ovládá varhany a klavír" je asi 75 letý stařík který do toho nezřízeně falešně tříská, že není slyšet vlastního slova. =-) Takže asi využijeme CD. A celkově ten zámek na mě nepůsobil nijak slavnostně jak se tam všechno opravuje a podobně. :-| Holky, ale mám dotaz: Chci obřad ve 13,00, tak 14-19 hostina pro rodinu a svědky a poté bych chtěla menší posezení s přáteli (nějaké obložené mísy na zobání) a 1-2 hodiny bowlingu, který je u restaurace. Myslím, že by to bylo super, ALE! Co mají jako Ti přátelé od obřadu do sedmi večer dělat??? Domu to všichni mají min. 25 km, někteří jsou z Prahy =-) Jak se tohle řeší, když kamarádi jsou na obřadě a pak až večer. Jsme z toho rozpačití, nechat někoho někde čekat 4 hodiny, ale zase na hostinu bychom je taky asi nechtěli. Chtěli bychom rodinu a kamarády oddělit. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?