Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Hela, vítej mezi námi:-). Když to veru zpětně, bylo by asi lepší mít na organizaci méně času, vyhneš se aspoň spoustě "kreativních" nápadů možných i nemožných příbuzných ;-) :-D :-D . Stihnout se to dá celkem v pohodě:-)
Odpovědět
romisek: taky by mně zajímal kontakt na ten obchůdek ;-) . Díky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jee, holky, ja jsem taky Vahy :-) jinak treba par mesicu po svatbe taky rozsirim rady s potomkem :-)) na konikovi jsem uz davno, tedy mnohem vic, nez tady. mame jednu diskuzi, kde jsme vsichni mysleli, ze do toho pujdeme driv, ale ze vsech moznych duvodu se tak nestalo a ted uz se tam postupne tehotni. ale jsou tam prima holky, nase diskuze neni o nekolik strankach denne, takze se vse stiha :-)
Odpovědět
Ahoj holky, odcházím dom, budu asi zase až v pondělí... Tak se trochu kroťte, ať to stihnu dočíst :-D :-D Hezký víkend:-)
Odpovědět
sarka: hezký víkend.... Jo to vám musím říct, jsem z toho celá špatná.....zaprvé - minule mi máma vynadala, že jsem napla blbě ty oznámení, tak jsem jí to tam nechala, at si to napíše sama....včera jsem na to koukala, je to nčmáraný hůř než přednášky - ty adresy - a navíc tam napsala zpáteční adresu na sebe.....tak jse na to koukala, ale neřekla jsem ani popel :-( No a druhá věc...máma poslal všude po příbuzných ten odkaz na moje album na beremku....takže každej už ví, jak budu mít šaty, jaký máme prstýnky...to mě tkay neskutečně naštvalo :-( Prý se o tu radost chtěla podělit s rodinou....no já jí věřím, ale tak něco jinýho je je tak to ukázat jednou a něco jinýho je poslat do malu odkaz...mám z toho blbej pocit, už jsem nějak z toho pořádání svatby a dohadů s mámou unavená...:-( založím nové album....
Odpovědět
Profilova fotka
aci - tak to je fakt blbé a ty zpáteční adresy to jsem nepochopila,...to se nedělá ne? A jak se budeš jmenovat, pokud budeš mít nové album? jinak samozřejmě taky vítám nové členky
Odpovědět
Ahojky! Aci, teď jsi mi připomněla - já pořád nevim, jakou adresu mám napsat na ty oznámení, jako kam nám maj chodit gratulace. K ženichovi to nemá smysl, ten zo bude dávat jenom příbuznejm. Nejlogičtější by bylo k nám, co teď bydlíme. jenže - my máme v názvu ulicě "ř", a ten font, kterej jsem vybrala, má všechno možný, ale ř ne :-N A měnit ho jako fakt nechci. Tak by to tam bylo bez háčku... S mojí adresou (jako rodičů) by gramatickej problém nebyl, ale zase maj na schránce mý "starý" příjmení, a ty přání (jestli nějaký teda budou), budou chodit už na nový jako oběma že jo... Tak teď nevim, asi vynechám ten háček, snad to dojde... Stejně tipuju, že přání budou tak tři :-D A je fakt asi nějakej prstýnkovej tejden - dneska se nám ozval pan zlatník, že si máme přijít v pondělí zkusit prstýnky x-) my teda asi budem mít společně čas až v úterý a je to jenom zkouška, domů si je ještě neponesem, ale já jsem tak zvědavá! aci: Já jsem koukala ještě do tvýho alba a mě se teda líbí ten účes, jak je jemně zvlněnej a na straně má docela výraznou kytku. Modelka je taková modoroká zrzka ;-) jana1k: Ty čokoládový mince jsou moc hezký! Kde se vlastně tohle shání? Taky přes net? Jo, a zdravim "novajdy" ;-) Já myslim, že se za dva mesíce dá stihnout leccos, pokud je teda volnej termín a pokud člověk netrvá na těch nejvytíženějších fotografech, restauracích a tak.
Odpovědět
Juuuu, mě taky zlatník napsal, že do 10 dnů prsteny budou k vyzvednutí. Tak jsem zvědavá. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,jen v rychlosti. Jsem marod,malého má tchýňka na noc,takže se chystám do hajan :-N Krtek: tak ty čokol.mince mám z dekorace-svatby cz.......a jsou fakt roztomilé...... Jinak já jsem panna (znamení :-D ),srpen jak vyšitý,a bude mi 27...... Aci : s těma oznámkama (adresama) + prozrazení tvého odkazu na Brmko,tak to se na mě nezlob,ale to je už síííla :-o ......nevím,co bych dělala s mojí mamkou.kdyby mi todle udělala.....(ale je fakt,že moje mamka je internetový antitalent,takže todle by nehrozilo :-D ) Ten srazík,dobrý nápad,ale hooodně nereálný. Z celé republiky není možnost se setkat hihihihi ;-) Jinač vítám všecky nové přítomné. Dva měsíce ještě není taká hrůza,tak šup do zařizování......hezké přípravy ;-)
Odpovědět
jana: A copak? nějaká chřipka? tak to se pěkně vylež a brzo uzdrav... ;-) Ne dekorace-svatby juknu. Už je to tady, začínaj mě brát tyhle "nezbytnosti" :-D Já se snad pustim do těch vývazků dřív než na dovolený, jsem docela zvědavá, jak to půjde =-) :-N
Odpovědět
Nazdárek děvčátka, Aci...jéééé..já už nestihla Tvé fotky s účesem v albíčku ;-( Jinak já jsem blíženec....myslím,že se mi to obča projevuje i v povaze... Jinak ještě Aci,myslela jsem že mám doma nemožný a otravný krafálky,co mi to otráví..ale z toho jak Ti to osladila Tvá mamka by mne asi už trefil šlak.Na druhou stranu je to zase máma..a určitě to nemyslí zle..jen je prostě moc hrrr...a asi třeba hodně pyšná na to,že vdává dceru,tak měla potřebu to pořádně roztroubit....ale nemáš to s ní holka lehký :-o :-N Oznamka mi jinak nadepíše táta,píše z nás nejlépe...Pepča jako lev zadní nohou...já možná jako lev přední nohou..chichi :-D :-D :-D a můj táta jako normální člověk :-D Jinak vítám nová děvčátka do klubu ;-) Udělejte si prosím albíčka,ať víme co a jak..co už máte,co se vám líbí a tak ;-)
Odpovědět
acI: Jak píše janicka, tvoje máma je asi trošku hrrr a chtěla se pochlubit. Jako mně by taky nebylo příjemný, kdyby se rozesílal odkaz na tyhle stránky všude možně. Ale máma to určitě nemyslela zle. Horší je to s těma adresama - chápu to dobře, že vy už s přítelem bydlíte spolu jinde a ona tam automaticky šoupla adresu tvýho původního bydliště? Nebo snad i dokonce svoje jméno? To snad ne =-) :-N No aspoň zeptat se tě mohla... Ale adresa se přece taky píše přímo na oznámka ne? V tom budou mít svatebčani trochu hokej :-D A některý mámy (a rodiče vůbec) to holt berou tak, že JÁ vdávám dcesru/syna, takže i nadále to berou tak trošku jako svojí svatbu. Jedna známá se doteď vyjadřuje "to MY jsme měli to a to" - a mluví o svatbě dcery, ne o svojí :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Aci - koukám že jsi si už založila nové album,....nezoufej....mamča je určo hrdá a chce se pochlubit, ale chápu že jsi chtěla mít taky nějaký překvápko aby byli lidi paf až tě uvidí,....ale stejně realita bude jiná než na fotkách
Odpovědět
Profilova fotka
Jani - koukala jsem na t stránky co jsi psala s těma čokoládkama a mají tam krásný zelený šaty,....nějak mě tyhle stránky unikly tak je jdu trošičku víc prošmejdit:-) Brzo se uzdrav
Odpovědět
Teda Aci je holky snad první kdo nafotil snubní prstýnky ucházejícím způsobem. Jinak je to vždycky takový nějaký neostrý,rozmazaný.... I já jsem zkoušela nafotit zásnubák..ale bylo to nepublikovatelný.... Jinak já tady budu snad poslední brzda co nemá prstýnky doma...copak Ty estrel,kdy budou...máme to ve stejný víkend....
Odpovědět
dík holky :-) já vím, že to máma třeba myslí dobře, ale někdy je to fakt těžký...mě by to ani nenpadlo jí to zakazovat, aby to někomu ukázala, ale že pošle všem rovnou odkazky, to by mě nenapadlo ani v nejhorším snu....no a ty oznámení, to je bez komentáře, já nechápu, proč tam psala tu mojí starou adresu a její jméno, tomu fakt nerozumím - uvnitře je normálně naše adresa do liberce :-( nebudu to řešit, ale až ty blahopřání nepřijdou,tak jí to otluču o hlavu...Ona už se rozčilovala, když viděla oznámení, že tam nikde není pražská adresa a že lidi nebudou vědět, kam přijet a kdesi cosi....tak jsem jí uzemnila, že pražská adresa je napsaná na tom průvodním dopise a že snad bydlíme už tři roky v lbc, tak na oznámení prást mojí starou pražskou adresu je blbost... na fotkách účesu pracuju, ještě jsem je nestihla zmešit...ale během hodinky tu budou.. krtek: a nemůžeš ten háček v adrese doplnit na to oznámení ručně? vždyt to bude jen maličká úprava... prstýnkky jsem fotila na režim "makro"= hodně zblízka- proto jsou možná tak dobře vidět :-)
Odpovědět
Aci taky jsem si říkala,aby Krtek doplnila ten háček růčo...je to malinká věc...když se bude snažit,tak by to nemělo být ani vidět.... My jsme si teda dali jenom jedno bydliště..já v bytě bydlím už 10 let a Pepča tady už má taky nějaký rok trvalé bydliště,ale docela mne mrzí,že jsme tam nedali jeho původní bydliště....uvažovali jsme o tom,ale pak jsme to nějak zavrhli... Aci tak přijdej,už se moc těším.... Já se pokusím zjistit,zda tady nechala ta holčinka fotky hřebínků,které jsem si od ní koupila a taky bych ej vložila...
Odpovědět
už tam jsou....barva se kadeřnici povedla, je to změna....
Odpovědět
Aci ten drdol nemá chybu...jsi v něm moc pěkná!!!!!Do toho bych šla!!!!!
Odpovědět
Ahoj holky, přidávám se k Vám. Jsem taky zářijová nevěsta. Rozhodli jsme se s chlapem před pár dny (resp. mě ukecal :) potom, co už mě 2x požádal o ruku) ;-) . Bereme se 11.září na zámku v Brandýse n/Labem. Šatky jsem zvládla během dvou dnů (6 salonů) a mám je v albu :-) Asi "nešílím" dostatečně jako většina nevěst tady 1-2 roky dopředu :-) Dnes mě znechutil můj otec - chci menší svatbu, ale hezkou, příjemnou. Obřad na zámku a pak hostinu asi pro 20 lidí. Asi i bez nějaké večerní párty, s mužem jsme oba skoro abstinenti a absolutně "nepaříme". On je alkoholik... prohlásil, že je trapný, že to máme v nekuřáckým salonku (nikdo kromě mých rodičů nekouří) a že on bude pít jenom tvrdej (je pak agresivní--- vždycky je ostuda) a že mu mám zaplatit hotel. Má to domu relativně kousek... Jsem z toho zdrblá a zase mě to v mé radosti ušlapalo. :-| :-( Teď právě vymýšlím kytičku - nechci žádné růže, kaly... chtěla bych nějakou trochu luční, možná kopretiny... laděné do zelenkava celkově. Nemáte tip?
Odpovědět
lotrinkas: vítej....no jo s rodičema, to je trápení, mě to povídej :-( mrkni ke mě do alba, nějaké kytky bílo-zelené tam mám....ale luční nejsou... janicka: no mě se taky líbí, ale jen zezadu...jak nemám zepředu vlasy, tak si připadám divně...pěkně mě štve, že z toho nemám pořádný fotky :-(
Odpovědět
acimedaca: děkuju za inspiraci, něco takového si představuju... celkově svatbu ladit do zelenkava. Ale zase ne nějak fanaticky. Chlap bude mmít takovou korzáž, já kytičku, svatební tabule a to ej asi tak vše. ;-)
Odpovědět
Aci já jsem teda uchvácená..fakt bych nečekala že se dá z relativně krátkých vlasů udělat něco tak hezkého.... to první není moc můj šálek kávy...ale ten drdol je na jedničku.. budeš mít i brýle nebo čočule???? Nazdárek lotri...zase nějaká co to nemá jako já...vrrrrrr...jsem tady taková poslední kolo u vozu až 26...béééé ;-)
Odpovědět
jj, já taky tak....ono nic moc jiného nejde poladit - oblečení svatebčanů neovlivníš a takové ty americké velké družičky ve stených šatech, to si moc na svatbě tady neumím představit
Odpovědět
hele okoukla jsem to ještě jednou v klídku...a i to rozpuštěné má něco do sebe...ale já jsem každopádně pro drdol....sice ne ten poslední..ale ty fotky 15-16(myslím)
Odpovědět
janicka: budu mít brýle...a tobě se tolíbí i zepředu?...teda z toho, co je tam vidět....zase na všech fotkách budu zepředu...drdol je hezký zezadu...i ze stany...ale ze předu nevidíš ksoro nic, jen ulíznutou ofinku...
Odpovědět
jani... já měla původní datum sobotu 24.10. ale to se mi vůůůbec nelíbilo, byla by už určitě zima (i když ani na 11. září si sluníčko nepřičaruju :-) ) a je to za dlouho. Já nejsem z těch, co by plánoval dlouho, pak se to akorát táhne. Nakonec můj drahý asi při čtvrtém hovoru s matrikářkou vydyndal pátek 11.9. (protože mě 21.9. začíná škola a chtěla jsem to mít už za sebou) ;-)
Odpovědět
janicka : tak dík, já to nějak promyslím a uvidím, ještě je čas....jdu spát ,jsem hotová...
Odpovědět
Aci ale při obřadě ti budou koukat všichni na záda,takže drdol bude hoodně efektní,proti rozpuštěnkám a jinak to máš ale hezký i zepředu....mě se to prostě líbí... Lotri co ty na to???
Odpovědět
Profilova fotka
aci - já se tedy přikláním k těm rozpuštěným s drobnými jednotlivými kvítky,...je pravda že tě svatebčané uvidí ze zadu, ale fotit a natáčet(pokud budete mít kameru)ti snad záda nebudou :-D a jestli se necítíš když ve předu nemáš vlasy, tak aby ses pak nějak neošívala třeba ;-) nic proti drdolu,....ale příjde mi to tak nějak upravenější, ale je to asi o vkusu každé z nás
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?