Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
zelvi: sakryš, bych potřebovala nějakou praktickou instruktáž :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krtek to je super nápad s tím psaním během focení,...a až se vrátíme tak si počtem co nám kdo vtipnýho napsal :-)
Odpovědět
Když my bysme si ho asi museli pak někde vypustit sami, tak nevim jestli to stojí za to.
Odpovědět
Já mám v plánu, že na lampion si budeme psát přání - na ten náš asi od všech, a na ty od rodičů asi přání rodičů pro nás.... Krti: Klidně jim to můžeš dát jako bojovku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
víš so já mám koupený tady přes svatební dekorace vývázky, kde je už i špendlík, takže buď si to dáš třeba na nějakej nerez tácek vedle sebe s myrtama,...teda ten kdo je bude připíchávat, nebo je už tam vložíš ke každé mašličce
Odpovědět
zelvi: Tak ted fakt nevím, jak jsme ty myrty měli...Ale mám za to, že to bylo nějak při sobě se špendlíkem, ale jak....Máti a ségra to určitě budou vědět, na to ještě času dost. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krti, vždyt není daný že to musí být v noci,...může to být taková hezká tečka na závěr,....a pak se rozejít
Odpovědět
zelvi: no jo, ale na tom je nejhezčí, jak je to pěkně vidět na tý obloze. Což třeba v osm večer prostě nebude ono :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ale zase budou krásný fotky,...protože co si budem říkat v noci to blejskne například jen vás jak na něj koukáte,...ale ostatní už budou ve tmě., Jako asi ve tmě je to kouzelnější,....ale pokud se ti lampion líbí, tak bych se ho proto nevzdávala
Odpovědět
holky vy mne teda zblbnete,že si ho snad pořídíme taky.... =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky: téda Vás přečíst-uf :-D Tak k Janičce. Tý jo,holka,jak jsi to popsala,tak dost smutné. Obdivuju tě,jak jsi to zvládla (i když chápu,že v této situaci,asi ani nic jiného nezbývá,než se s tím takhle rychle smířit) :-( . Jak jsem já zjistila že jsem těhotná (těh.test),tak jsem hned od doktora gynek.letěla sanitkou do nemocnice - náznak mimoděložního těhotenství. Ale byla jsem tam "jen" týden,než mi prcka našli. Se schovával -lumpík :-D . No pak jsem ve 13 t.začala z ničeho nic krvácet,tak okamžitě na pohotovost. To už jsem bulela jak želva,že je "po všem",ale podle sona se hýbal a bilo mu srdíčko. Takže mi píchli injekci,a muselo se čekat. A bylo to pak už OK,akorát jsem byla celé těh.na marodce. Jinač k výchově mimi,člověk není připraven nikdy....I když člověk uvnitř cítí,jo,už chci být máma,chi mít takový malý uzlíček v ruce,těšíte se celé těhotenství na toho prcka. Ale po porodu aspon u mě,zničeho nic taká nejistota. Zvládnu to? B udu dobrá máma? Todle asi nejspíše napadne každou - opravdu. Ale je to krásné!!Neříkám,že to nejsou nervy - jsou!! Ale jde to zvlánout,protože se musí :-D Trošku mimo téma,ale musela jsem to písnout......tak se omlouvám.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co se týče lampionu,holky,víte jaký strach jsem z toho měla??? Ale koupili jsme si jeden na zkoušku,a minilý týden ho piustili. A bylo to krásnéééé x-) ,romantika jak blázen. A letělo to hooodně vysoko a daleko. I když už v duchu jsem si říkala (jak už jsme viděli jen takovou malinkatou tečko ve vzduchu),at už to zhasne,at už to zhasne :-D . Měla jsem strach až to nezačne někde hořet :-N . Tak mám na svatbu 2. Myslím si,že to stačí. Ale jestli je pustíme,to záleží všechno na okolnostech a na počasí.....
Odpovědět
Článek se načítá
ahojky děvčata, želvinka moc gratuluji k těhotenství. ¨ my miminko plánuje až po svatbě, ale třeba se to už zadaří příští víkend na romantickém víkendu ve via ironia. Necháváme tomu volný průběh. jinak prstýnky si jdeme vyzvednout 7.8. tak jsem zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
holky,tak jsem hodila nějaké fotky do alba. Mám tam i prstýnky,ale nic moc fotky :-S No nic,do koukám na manželky a fičím do hajan..... :-o
Odpovědět
Janinko díky za podporu...ale jak píšeš..ono ti nic jiného nezbyde.... Víš já jsem to vzala z toho pohledu,že to tak prostě asi mělo být...a je lepší že se to stalo teď....zažila jsem totiž holky,co se jim to stalo,když už cítily pohyby...některé dokonce rodily v 5-6 měsíci živé,někdo mrtvé miminko....takže to,co se stalo nám je proti tomu nepodstatné..a ne já,ale ony jsou opravdově statečné!!!! A než aby se nám narodilo nemocné miminko..tak to prostě příroda zařídila takhle...sice jsem tolik nebulela snad nikdy v životě....ale zvládli jsme to. Jen jsem Pepču požádala,aby to ostatní přešli a už to nevythovali....no a jeho máma první co udělala,začala se o tom bavit a objímat mne a litovat....nevím zda jsem byla víc rozlítostněná nebo naštvaná..... A jinak si myslím,že k miminku ženě hodně pomůže i samotné těhotenství...tím žena dospěje...u muže je to jiné..ten musí vědět už na samém začátku,že to tak chce.... jdu už chrnět....papa Jooo Mayner prstýnky až tak..tak se alespoň budeme mít na co těšit...my je nebudeme mít o moc dřív....takže v tom "čekání" jedeme spolu ;-) ...chichi...i když doufám,že se třeba o týden polepší... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky je škoda že jsme ze všech možnejch koutů, bylo by fajn se sejít a poklábosit Tuhle jsem koukala na nevěsty z Brna co už to mají dávno za sebou a pořád dělaj srazy
Odpovědět
Profilova fotka
jojo taky jsem o tom přemýšlela ;-) tak aspon my holky z Brna a okolí co kafíčko, zákuseček :-D zelvi třeba tě brzy doženu a budeme klábosit i o mimi v bříšku. V pondělí mě čeká poslední tabletka :-) a pak budem vozit ;-)
Odpovědět
ahoj holky.....než sjem to celý přelouskala, to byla fuška... takže k tomu miomču . já se ztotožnuju s krtek a salome, teoreticky už bych měla chtít, ale tak nějak se na to necítím, nebo teda nevím, jestli to nadšení pro mimčo někdy přijde - myslím jako nějaká zlomová věc :-) ale příteli už je 35, tak by si to mimčo zasloužil...jo a mě je 28 a jsem v únoru - klasická ryba :-) Tak uvidíme, jak to dopadne, asi počkám do vánoc a pak se uvidí ...beru to trošku materialisticky, v květnu se u nás v práci dávají roční prémie, tak abych nějaký dostala, aby mě neodpískali už předem, když budou vědět, že jsem v jináči....takže počítám, že se začneme snažit tak po novém roce..
Odpovědět
k těm potratům - je to strašné, kor ve vyšším měsíci, mám kámošku, co potratila v šestém - musela porodit mrtvé mimčo :-( a mohla za to nějaká náhodná otrava z jídla (ale listerie to nebyla) ...ale pak se jim to povedlo znova za půl roku po tom a už mají holku :-) takže pozitivní zpráve pro janicku, že to jde :-) já si taky připadám pořád jako ve 20 letech, už osm let :-) jse taková prdlá povaha, já snad nikdy nedospěju....a přítel je to samý :-) ale v 35 letech :-) lamiponky mít nebudeme a tedka k tomu mému účesu....kadeřnice dobrá, byla jsem u ní poprvé - na mámino doporučení...akorát je strašně blbá fotografka :-( takže fotky ze zkoušky děs a já se nemám podle čeho rozhodnout...jen samé detaily kudrdline a žáný celkový pohled :-( a to jsem si ještě doma zapomněla peníze, takže jsem po tříhodinovém česání, které skončilo v půl desátý běžela trpaně k nejbližšímu bankomatu - no ostuda :-) mám na výběr asi tka ze dvou variant - kytka na straně a k tomu vlasy kudrnaté - takže hodně podobné tomu, co nosím normálně.....a nebo drdol - kadeřnice mi ho doporučuje, že mám krásný krk, ale já nejsem vůbec zvyklá mít vlasy nahoru a nemít nic kolem obličeje....zkusím nějakých pár fotek vybrat a hodit je večer do alba...ale je to nic moc...
Odpovědět
jo a zkouška líčení neporoběhla, přišla jsem pozdě a kosmetička neměla čas - trochu to nechápu, že na mě měla jen půl hodiny vyhrazeno, vynadala mi, že jdu pozdě a apk mi řekla, že na to potřebuje klid a dost času - minimálně hodinu...to si trochu odporuje, ne? když na mě původně měla jen půl hodiny....no tka jsem objednaná na 20.7. ještš tamtéž na líčení.....a nakonec se asi v tom salonu budu i oblékat, protže máme strašně malý byt, tak bych se tam se svatebčany nevešla...
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem vás taky dočetla... :-p :-p . Aci má pravdu, je to celkem fuška :-D Janicka: já sama tu zkušenost nemám, ale mám několik kamarádek/známých, které prošly něčím podobným jako ty... Některé už mají další mimčo, některé se o ně znova snaží a zatím to ještě nejde... Prostě to záleží.... Nicméně si mladá holka, tak proč by se dříve či později nezadařilo, ne?? ;-) ;-) Jak už jsem tady psala, tak mi bude v srpnu 30 a na mimču bych chtěla začít pracovat (to zní hrozně :-N) někdy příští rok na jaře.. Přítelovi je taky 30 a i když (asi jako jako většina :-D) zamrzžnul taky zhruba na věku 18-20, tak se mi prostě bude muset přizpůsobit = respektovat moje biologické hodiny a taky to, že časem by to taky nemuselo jít... Sice se na to extra netváří, ale už je s tím asi smířen :-D :-D. Navíc si myslím, že až na to dojde, že si to bude užívat, teda doufám... =-) =-) Ad lampiony, asi mít nějaké budeme. Chtěla bych, aby na ně svatebčani napsali nějaké přání, ale až večer (vzhledem k tomu, že máme oběd s rodinou zvlášť)... Pouštět bych je chtěla až za tmy:-) Když jsem tak pročítala postupy vývazek+myrta - vlastně taky nevím, jak bych to udělala :-N =-) =-)
Odpovědět
aci: ten přístup kosmetičky je dost zvláštní ]-( ]-( . Nějaké fotky z účesu určitě hoď, aspoń jedna z obou variant tam snad bude.. :-N
Odpovědět
fotky hodím na večeer, až budu doma.....no ta kosmetička byla taková drsná, tak uvidím, jak bude líčit...je to v jednom salonu aj inou tam nemají, tak nevím, jak bych to udělalal jinak....
Odpovědět
Profilova fotka
bajoch - to by bylo super
Odpovědět
no nějakej ten sraz by byl dobrej, ale to by muselobýt někde uprostřed :-) škoda, že jsme tak rozstrkaný...
Odpovědět
Co je mezi Prahou, Brnem, Louny, Opavou, Libercem a já nevím jakým městem ještě :-N ?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tu prvně, ale vzhledem k termínu svatby, tak asi dobře :-) Máme toho už hodně zařízeného a vzhledem k velikosti příbuzenstva z obou stran, bude to větší než jsme původně doufali :-) Pár tipů: - Šaty jsem si nakonec koupila přes eBay - je to něco jako české aukro - vybrala jsem si je, vydražila - na naše asi za 3200,- a pak mailem poslala své míry do Číny ;-) dorazily v pořádku cca za 3-4 týdny až domů, poštovné bylo zdarma. Jsou naaaadherny .... Koupila jsem tam za rozumnou cenu i korunku a šperky Swarowski. - boty jsem koupila krasny bily v trznici v polskem tesine, taktez i perelinu kdyby byla zima - oboji dohromady me vyslo pod 1000 a rozhodne to nevypada hur nez z lecktereho svatebniho salonu naopak. - obřad budeme mít církevní ve Sboru českých bratří v Mladé Boleslavi, vypadá to tam fakt krásně - vzhledem k počtu hostů - večer se to snažíme udržet na 100 - šetříme kde se dá, takže pár tipů na dekorace a vývazky pokud si je chcete dělat sami. Na internetu jsem našla obchod se stužkama, kytičkama, špendlíkama, a vším možným, pokud jste z Prahy a okolí v Praze 5 se nechá osobně vyzvednout. Ceny dobré. - koláčky plánuju v Hlinovišti u Bělé, že je tam pojedem ochutnat, je jich 200 ks v 1 kile a vyjdou veeelmi levně - trochu válčím s financema na vizážistu který by mě namaloval doma - buď v Praze Počernicích nebo u Mnichova Hradiště, nemáte nějaký dobrý tip za malý peníz ? Kontakty pošlu zájemkyním do IP, at neporušuju pravidla :-)
Odpovědět
romisek : vítej :-) já mám bohužel jen stejně drahou vizážistku jako všichni osatatní....zajímal by mě ten kontakt na stužky a kytičky a špendlíčky....:-) sarka: hihi, no to bude oříšek něco takovýho najít...
Odpovědět
ahojky, my máme termín 9.9. tak bych se k vám taky přidala:-) přijde mi že zařízeno nemáme skoro nic... :-( pořád je toho strašně moc a termín se rychle blíží...:-(
Odpovědět
hela: vítej...ještě je čas, ale už se to blíží...za ty dva měsíce se to v pohodě dá stihnout,tak se nestresuj zbytečně....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?