Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
tak jsem si dneska na rychlo půjčila závoj, abych na tu zkoušku měla, tka jsem na to zvědavá, ajk to dopadne....vezu si nějaký fotky, ale nevím, jak to dopadne....doufám,ž e je ta kadeřnice nějaká zručná...
Odpovědět
aci: dopadne to určitě dobře, držím palce ;-) ;-) . Pak zkus hodit pár fotek...
Odpovědět
dík : ...jj, foták mám sebou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo,jsme všechny zvědavé ;-)
Odpovědět
Tak jsem se před chvílí taky objednala ke kadeřnici, už potřebuju celkem akutně dobarvit no a při té příležitosti jsem se dohodla, že zkusíme nějaký ten účes... :-) . Jdu 22., 23. jedeme na firemní vodu, takže moc dlouho "načančaná" nezůstanu :-D :-D
Odpovědět
Já se musím taky pochlubit - dneska mi psali z firmy, kde si necháváme dělat oznamka, že je dávají na poštu, tak už se nemůžu dočkat, až přijdou. Jupííí. :-) No a taky jsem se domluvila s květinářkou, že budeme mít v pondělí schůzku ohledně kytiček a výzdoby... Tak už se nám to pěkně rýsuje. ;-) Z větších věcí už jen objednat dort a výslužky a obléknout ženicha. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, díky moc za gratulace, koukám že nás je hodně, kdo plánuje také v brzké době miminko,...tak budu držet všem palečky zirafka - ta cena za prstýnky je suprová petrajda - to je krásný že se miláček stará(to jak jsi psala s těma kroupama) úplně vás tam vidím určitě jsi se tetelila radostí a pýchou že máš takového chlapa. a s tím bulením - naštěstí nemusíme říkat slib,...řekne ho farář,....to bych asi nevykoktala,....snad jen nějakou skrytou morzeovkou třeba že bych to odkapkala slzičkama :-D
Odpovědět
Zelvi, já ještě ty řady plánujících brzo mimi rozšířím. :-) Svatbu máme letos taky dost z toho důvodu, že oba chceme miminko a já bych ho ráda měla až po svatbě (takže jsem k ní přítele trošičku dotlačila ;-) ). Už dva měsíce neberu prášky, ale otěhotnět chci až po svatbě. Ne z nějakého snad morálního principu, ale jsem tak trochu pesimista, tak si hned představuju, že kdybych byla na svatbě těhotná, určitě by mi bylo zrovna hrozně špatně, nebo bych musela být v nemocnici atd., takže bych si svatbu třeba ani neužila nebo by se dokonce musela rušit... No nic z toho by se nejspíš nekonalo, ale asi bych byla kvůli těm představám zbytečně ve stresu, proto s tím radši počkám až po. Ale samozřejmě kdybych neplánovaně otěhotněla už teď, byla bych šťastná a rozhodně to nebrala jako "něco co mi zkazí svatbu".
Odpovědět
Takže fajn,jak na to koukám....po svatbě se hromadně přesuneme na koníka...chichi ;-) Jinak po mé zkušenosti na to nahlížím trochu jinak..to jestli bude miminko zdravé mi nezaručí manželský papír.Ale chápu,že někdo takovou věc potřebuje a bere ji za tradiční rodinný model. Když se o tomhle bavíme,tak třeba kdybych byla vdaná,mohla jsem si ušetřit jednu nepříjemnou situaci u sestry,když jsem potřebovala předoperační kvůli narkoze.....v pondělí mi řekli,že miminko nežije a že bude potřeba ho dostat ven...takže revize.Tak jsem musela ke své obvoďačce a sestra viděla jaká jsem celá špatná,tak mi říká "co je??",tak říkám,že musím na gyndu na revizi....tak mi řekla..no jo voni ti to tam vezmou,to se nic neděje,chlapi jsou prevíti,užijou si a pak nic.....Jako když se jmenuju pořád stejně a jsem svobodná,tak si myslela,že jsem si to uhnala někde v parku na dýze nebo co.....a hlavně,že jdu na chtěný potrat. Tohle bylo,jako kdyby mne někdo profackoval....
Odpovědět
Profilova fotka
Janičko - to je hrozná jak si lidi rychle udělaj závěry podle svýho ]-( to je přímo na dělovku. v koikátým jsi byla jesti se můžu zeptat,...nemusíš odpovídat, jestli nechceš jinak holky musím říct že ohledně koníka,....běžné diskuze možná,...ale porod tím se nehodlám stresovat na diskuzích,...možná až tak měsíc před porodem,...asi bych žila v nervech ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda vy se všichni přesunete na koníka jo?Tak já za vámi budu chodít na návštěvu,mimi chci tak za 2 roky. janicka:To je hrozný, někdy si ty sestry nevidí do huby.To si pak člověk připadá hrozně.Kolegyně z práce taky přišla o mimi,ale nesla to statečně,byla už v 5.měsíci.
Odpovědět
zelvi v pohodě...sice se tomu vyhýbám a nijak aktivně se nezapojuju,ale zase těhotné a ženy s dětma vytěsnit ze života nejde...jen proto,že nám to nevyšlo,nemůžu omezovat jiné,když se chtějí podělit o radost. My jsme měli už první trimestr za sebou,měli jsme průkazku a začalo mi už docela růst bříško.Cítila jsem se moc fajn a i Pepča byl strašně rád,že budeme mamka a taťka ;-) .....no ale pak najednou přišla krev....a pak zase nic...a na příští poradně mudra řekla,že se nevyvíjíme.... Další smutný zážitek mne pak potkal v nemocnici...kdy já jsem šla na revizi a některé pochybné mámy z porodního oddělení,krátce po porodu chodily celou dobu,co jsme čekali na přijmu,hulit.....nepochopila jsem je,ale byly to nějaké asociálky...jako třeba den dva po porodu a vypalovaly jako divé... Mám holky dneska depku z práce..tak dneska asi nebude legrace :-( :-( Nějak jsem to okoukala od sidi :-. ....jsem tady sama,Pepča na noční,v práci na bobika.....tak snad to těšení na prstýnky,svatbu a snažení k těhotenství je tím pozitivním.....
Odpovědět
Článek se načítá
jani: :-( Někdy je fakt lepší mlčet... petrajda: teda, to s těma kroupama je tak dojemný gesto - ti toho chlapa podle mě musej všechny baby závidět ;-) Nevim, jak jsme na tom v rodině s "plačkama", jako umim si představit, že by třeba někdo něco "uronil", ale spíš myslim, že ne. I když, moje mamča si pobrečela, když jsem se stěhovala (jsme brečely nakonec obě :-N ). Ale to byla fakt změna, tady se vlastně z čistě praktickýho hlediska moc nemění, tak myslim, že budou všichni spíš veselí. S řečněnim nevim, taky si to představuju jenom jako kdyby někdo mermomocí chtěl. I když - jedna dvě věty, že děkujeme svatebčanům za účast, by se asi hodily (v tom případě je ale jasný, že to padne na mě, přítel neumí pořádně říct ani "všechno nejlepší" - fakt tyhle oficiality hodně moc nemá rád:-N ) Jinak já teda hodlám prášky vysadit nejspíš po novým roce, ale mimčo zatim nevim - teď jsem zkoumala, jak funguje Pharamtex :-D Já bych jako ráda pořád "chráněně", ale zas ta ochrana nemusí bejt úplně 100% spolehlivá - jako že by příroda zařídila tohle rozhodování za nás :-D Zní to prdle, já vim, ale prostě zatim nemám "koule" na to, abych si řekla - teď to zkusíme, ale zároveň cejtim, žeby mi mimčo zas až tak nevadilo...
Odpovědět
Krti a kolik Ti je???
Odpovědět
Profilova fotka
janičko - zahoď depku,....miláčci se nám brzi navrátí, v práci si říkám buďme rádi a za tu pakárnu,ti bez práce jsou na tom hůř ;-) a těšme se na svatbičku,.....určitě se strašně těšíš jako i my všichni ostatní
Odpovědět
jani: 27
Odpovědět
jani: Nebuď z toho smutná, to se holt občas stane... Časem se určitě zadaří - já sama jsem taky "druhej pokus" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
krtek - jé to jsme stejně staré,...po svatbě 28 janičko a kolik je tobě?
Odpovědět
Tak to bys už o miminku mohla začít aktovně uvažovat ne???? Já jsem v těhle věcech takoká pesimistka,takže se předem omlouvám...ale my jsme se třeba po vysazení snažili půl roku...pak jsem skoro 4 měsíce byla těhotná...pak následnovala revize a teď už tři měsíce po revizi odpočívám....takže jsem ztratila rok...a to ještě nikde není psáno,že otěhotním hned......a to ještě mudra doporučila po revizi 6 měsíců čekat..to ale nevydržím...takže jsme to zkrátili na polovinu... zelvi to víš,že se těším,i když to tak nějak neprožívám...navíc ta moje floristka,co mi slíbila takovou nádhernou kytku dostala dneska v práci výpověď k 19.7....takže nevím,kdo mi kytku uváže.....sice se mi snažila zvednout náladu a tak vymyslela nějaké náhradní řešení,ale ta,na kterou jsem se těšila to asi určitě nebude.....
Odpovědět
zelvi, krti - mě je taky 27 a po svatbě 28. V který měsíc jste se narodily? Já v říjnu a jsem váha jako vyšitá!
Odpovědět
Profilova fotka
janicka:Já už jsem celkem v poho,ještě že mám doma toho hafánka,tak tu nejsem sama adrahý se mi zítra vrátí a máme obavolný víkend tak aspon něco.Já myslím,že se natočlověk nesmí moc soustředit a moc to neřešit.Já takynechci,ale takyse bojím aby to šlo a tak. U nás bude určítě brečet svědkyně,obě, babičky a kamarádky,tak to snad nebude slzavé údolí.Vůbec mi nepřijde,že se za 2 měsíce vdávám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
krtek - ono asi je to někdy i o náhodě,.....vemsi v srpnu to bude rok co se jsme se nechránili a dávali si v uvozovkách pozor, a tak čtyři měsíce zpátky už ne,...takže se zadařilo po dvou měsících Jani - tak hlavně že máš obrázek,...to ti snad udělá i jiná floristka,uvidíš že budeš mít svou vysněnou kytičku a budeš kouzelná nevěsta a Pepča z tebe bude úpně paf ;-)
Odpovědět
jani: To víš, že tohle si uvědomuju, mám ve svým okolí docela dobrej "příklad" - jedna známá otěhotněla konečně až v nějakejch 37 letech, na několikátej pokus. Nejdřív dlouho nebyl ten správnej partner a pak to několikrát špatně dopadlo. Byla v tom nějaká porucha krve, která se normálně prakticky neprojeví, ale v těhotenství je občas fatální... Doktory to napadlo zkoumat, až když se to nepovedlo několikrát. Ale teď zažívá happyend - tušim že někdy touhle dobou by měla mít prcka ;-) Jenže my jsem s přítelem takový nerozhodný ve všem - my prostě neumíme praštit do stolu a říct to "krleš" (ani jeden z nás), vždyť i ta svatba - to spíš než žádání o ruku bylo dlouhodobý diplomatický vyjednávání :-D Asi se bojíme změn nebo co. Ale děti "někdy, jednou" chceme a u mě to jednou začíná bejt nebezpečně blízko :-D
Odpovědět
salomme: já jsem březnová ryba, taky typická ;-) Přítel štír, též jasnej :-D sidi: No jo, na svědkyni jsme zapomněla, ta měla podle mě namále už na maturitním plese :-N
Odpovědět
krtek: Tomuhle úplně rozumím. Na jednu stranu se ještě bojím mít děti, že je to ohromná zodpovědnost, na druhou stranu si myslím, že je na to vhodný čas a aby pak už nebylo pozdě, když se zjistí, že to třeba nejde...
Odpovědět
sidi..to je divný co??Mě to taky tak nepřijde...pořád mi to nějak nedochází...Jenom snad to,že se pak po svátku vrátím do práce a do telefonu bych měla říkat Černohorský dobrý den....chichi...a připadá mi to trochu jako sci-fi. Holky a už jste si koupily nějaký vitamínky...tedy myslím ty,co by rády snažílkovaly....já mám Femibion800,má moc dobré ohlasy...tak snad mi to k něčemu bude. Pejska bych taky brala,jestli se někdy dohrabeme k baráku,tak bych si chtěla pejska stopro pořídit....jen na to máme každý jiný pohled...Pepča ač z vesnice psa nikdy neměl,takže nějaké postelování se psem u něj nepřipadá v úvahu....naopak já jsem zvyklá,že pejskové chodí kam se jim zlíbí..... Snad ale příští týden bude už trochu akčnější....upřesníme počet výslužek,vývazků a tak...
Odpovědět
Hi hi, tak tohle je dobrej úlet! Ať žijou netradiční svatby :-D http://www.beremese.cz/album/album.ph... Pro mě by to teda nebylo, já su romantik jak prase :-D :-D
Odpovědět
Já jsem strašný antifotbalista, tohle bych nerozdýchala.
Odpovědět
jani: Jé, na tvoje jméno jsem si včera vzpomněla! Zaprvé jsem měla jednu Černohorskou na praxi na ZŠ ve třídě - taková fajn šikovná holka, krásně kreslila :-) A taky včera v nějakým seriálu byla slečna Montenegrová - tak si řikám, to je vlastně Černohorská :-D :-D salomme: Přesnej popis našeho "vnitřního boje" (nebo teda mýho určitě) :-S
Odpovědět
Profilova fotka
salome je jsem narozená 23. září, takže taky váha váhavá jinak nevím jestli je to jen můj pocit,..miminko jsem strašně chtěli,...vím že mu obětuji co jen budu moct, že spoustu věcí si ráda kvůli němu odpustím, ale jestli je člověk opravdu připravenej?...myslím že to asi není člověk nikdy,....že ho to vždycky nějak dostane,....jako ve smyslu že realita bude jiná,....něžnější,drsnější, náročnější, radostnější,starostlivější....chápete jak to myslím
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?