Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja treba brecim u nejakych dojaku a na cizich svatbach. Ale vsichni mi rikaji, ze na vlastni svatbe je to jine, ze na te vlastni se jim brecet nechtelo. Ja se ale bojim, ze az uvidim tatu, jak breci, tak zacnu taky. On totiz tatka bude hlavni placka dne. Pripravuje se na to uz dlouho a na zacatku priprav dokonce rikal, ze me nedovede k oltari a kdyz jsem se ho jako ptala proc, tak mi rekl, ze bude moc brecet :) No holt vdava se mu jedina dcera A k prijmeni, jak uz jsem nekde psala, taky je mi lito se po 25 letech rozloucit s vlastnim prijmenim,ktere me vystihovalo. Je v tom asi i urcita hrdost na vlastni rodinu. Takze zezacatku mi to asi moc lehce z pusy nepujde. Budu menit prijmeni z ceskeho na "nemecke" , ato se mi taky moc nezamlouva ( mam ke vsemu nemeckemu/rakouskemu odpor - nic proti lidem, kteri to maji radi).
Odpovědět
janicka: budu Poláková
Odpovědět
Profilova fotka
aci:To jsem mělaspolužačku na střední, bylatakyPoláková.Toje takový neutrální, krátký. janicka:napsala jsem ti do IP
Odpovědět
ty fotečky sjou vážně pěkné...doufám, že ta naše fotografka to taky zvládne, i když to obvykle nedělá....
Odpovědět
Profilova fotka
prihodila jsem do alba fotky ze zkousky liceni. Moc se mi libilo, jak me slecna nalicila, akorat se sama sobe nelibim na tech fotkach. Snad to tak nedopadne i s tema svatebnima
Odpovědět
Akorát holky k těm fotkám...jako ty lidi vymetou kde co..tady nějaký seník,s tou "naší" fotografkou byli v makovém poli,pak jsem viděla slunečnicové pole... To opravdu nevypadá na 30minut.... Tak jak koukám,docela budeme mít všichni něco normálního. Holky a myslíte,že byste dodržely tradici jména po manželovi,i kdyby měl nějaký hoodně blbý???? A nebo líbí se vám třeba jak ta modelka se jmenuje Kateřina Konvalinka Průšová....mě to připadá spíš jako průšvih.... Já jsem teda konzerva,takže já bych se asi jmenovala klidně i Skočdopolová,Kozatá,Pičková nebo cokoli jinak směšného...
Odpovědět
jani: jo, to naprosto chápu a věřim, že když je jakejkoliv problém, tak člověku se o tom přece jenom líp diskutuje anonymně na netu... Akorát mě docela štve, že tam člověk musí bejt pod stejnou"identitou" jako tady. A já bych teda nechtěla, aby se ty konkrétní hodně intimní problémy spojily s konkrétním "ksichtíkem" a tak. sidi: no já jsem občas spíš v šoku, protože co třeba ty holčiny popisujou jako zážitky z nemocnic, to bych nevěřila, že se vůbec může ještě dneska někde dít (viz třeba "hromadná vizita"). Ale to sem teď nepatří ;-) nedbi: to líčení je pekný, takový jemný, akorát. Kdo tě líčil? Já myslim, že na fotkách ze svatby se hlavně budeš upřímně šťastně usmívat, tak to bude určitě lepší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
krtek: licila me slecna, co dela poradkyni pro Mary Kay, nasla jsem na ni kontakt tady na beremku. Ja nejsem zvykla se nejak extra licit, spis jen rasenku, tuzku a jdu, takze jsem za ni rada
Odpovědět
Nedbi to líčení se mi líbí..vypadá,že jsi hodně subtilní člověk..takže to máš jemné,žádná divočina. Jen si myslím,že sis vzala blbé tričko a dělá tě víc čerevenou...měla sis vzít bílé..abys měla stejný odraz v obličeji,jako budeš mít od šatů.... Ale máš krásné velké oči a plné rty.....takže paráda.Rozhodně tam nevypadáš blbě... Ale to si asi myslí každá....já mám třeba z fotografování snad největší strach ze všecho(šla bych snad 3 x po sobě říct ano,jen abych se nemusela jednou fotit)....jsem na tyhle věci kopyto :-S :-o
Odpovědět
Tohle je holky podle mě úlet... http://www.beremese.cz/album/view.php... Jinak mám tip na super korzet pod šaty...prý pěkný,co hezky stahne a kozenky v něm dobře drží...myslím tím naše velké kozenky :-D mají prý v Triumphu za 990 Kč.
Odpovědět
To já jsem plánovala lehce stahovací prádlo, ale nakonec jsme na zoučce usoudily, že by to bylo blbý - takhle ty šaty jhezky seděj a nejsou zas tak jemný, jak jsem si myslela. Teda v dobrým - nevim jak to napsat, ale zkrátka jsem si myslela, že bez těch výztuh a všeho pod nima bude všechno vidět - a ono ne. To bříško který jsem se bála, že v nich vynikne, naopak docela dobře schovaj. Takže u mě to vypadá na nějaký tělový pokud možno bezešvý prádlo,aby se nezařezávalo. Jsem sice chtěla světlou krajku, ale lehounce to prosvítá, prej je to vidět, jenom když se na to člověk soustředí, na fotkách vůbec, ale stejně... nechci se celej den pozorovat, jestli je něco vidět nebo ne, to se radši večer převlíknu :-D On ten večer obávám se stejně nebude tak romantickej, jak si to člověk představuje... Nejspíš sotva zvládnu smejt ty líčidla, rozčesat vlasy a padnu do postele. A možná budu i chrápat nahlas :-D :-D
Odpovědět
na zkoušce - ježišmarjá, jak se mi tygle zpotvořeniny zase povedly :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nedbi: muj tata taky ude hlavni placka :-D jsem rada, ze to tak neni jen u nas, ale i jini tatove to berou jako den, kdy je jim sebrana jejich mala holkcicka :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja mam takove specificke prijmeni a ted budu mit uplne z jineho soudku, tak je mi to trochu lito a uvazovala jsem o tom, ze si nech oboji, ale jak je jedno hodne cizi a druhe trochu cizi, ale uplne jinak (jezis, ja vam to nekdy vysvetlim v IP :-D), tak se to proste k sobe nehodi a chci se jmenovat stejne, jako manzel, takze jsem se rozhodla. i se mi jeho prijmeni libi, ale bude mi trvat,nez si zvyknu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janicka: vidis, s tim trikem me to ani nenapadlo. No, subtilni, to rozhodne nejsu. Normal, 38 velikost, jen mam uzke ramena, za to sirsi boky a stehna, slovanska devcica :-) nestezuju si, ale vzdycky by to mohlo byt lepsi
Odpovědět
Ehm, já budu mít stejný iniciály jako moje tchýně - B.V. (křestní máme teda každá jiný, ale začínaj holt stejně). S tím jsem se, pravda, musela trochu srovnat :-N estrel: Ty nás napínáš ;-) Já budu mít typicky český za typicky český a častější. Dost častý - ale Nováková teda nebudu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krtek - na koníka asi nejspíš juknu,...ale momentálně nestíhám ani beremko. Chci ale určitě do října nebo listopadu chodit do práce,....takže potom třeba když bude čásek. Je pravda že jsem tam jednou už najukla ze zvědavosti,....myslela jsem že tam budou odkazy na obchody stejně jako na beremku,....no musel pomoct googl:-) Jinak k tátům,....na měkko určitě bude,..ale brečet jsem ho neviděla,.... akorát už se teď klepe z toho že bude muset mít proslov,....není typ řečníka před davem:-)takže si bude muset nejspíš dát pár panáčků,.... :-D :-D a to už pak neřekne vůbec nic:-) chce to přehodit na mou svědkyni,...ale byla jsem neúprosná,....že v žádným případě,....tak jsem zvědavá jak to dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nevěsty a ženichu po dlouhé době u nás pár změn: ženich má konečně oblek! :-D tmavě šedej krásnej ze studia Adeleine a hlavně ta největší novina stěhuju se na modrého koníka, vysazuju antikoncepci a snažíme se o mimi :-D tak nějak nejdenou jsem se rozhodli, chtěli jsem ještě počkat ale není na co že jo ;-) TAk nám držte pěsti!!!! Jo a zelvi GRATULUJU!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všichni :-), zelvinka gratuluji moc, my teď máme poslední krabičku antiko, a pak děj se vůle boží, bude to po svatbě, takže už je mi to všechno putna :-) Jinak se musím pochlubit, konečně máme snubní prstýnky, sice jen objednaný, ale naprosto super a za super cenu ( cca 4500,- Kč oba - měli jsme zlato na protihodnotu a bylo ho dost, takže si budeme doplácet jen cca 1,5g zlata + 3000,- Kč práce zlatníka ), fotky mám v albíku pro ty zvědavé :-) A budou 20.8. hotové, ježíší, už aby bylo 20.8. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zelvinka: moc,moc gratuluju...... :-) No tak my už máme prstýnky doma. A ještě si včera skoromanža koupil boty na svatbu. Tak aspon něco.No já o druhém mimi,budu asi až njspíše uvažovat,tak příští rok na jaře....Ale ještě jsme se vlastně o tom ani nebavili. I když přítel už mi tedkom řekl,že je asi blbé když děcko vyrůstá samo. To trošku naznačoval o druhém. Ale já ted jseště nechci. Fakt až někdy po novém roce.....uvidíme...... Jinač táta určo brečet nebude,ale myslím si,že dojatý bude,ale nedá to na jevo. To se více bojím mé mamky a spíše mé segry (svědek)....ta bulí na každé svatbě,a rozbrečí pak každého :-N
Odpovědět
Hoj ženy, já si teda pořád slibuju,že jako "nevěsta" to bude jiné,než jako čumílek...takže mne to snad tolik nechytne...ale až uvidím ty nejbližší...mamka by mohla být profi-plačka :-D ,tak pak asi bude hůř... holky a už si taky vaši páníkové trénují nějaký proslov????Pepča to teda chce hodit na mne,ale to jsem mu hend vysvětlila,že já do toho nejdu...A trochu mám strach z tátovo proslovu..je to takový svéráz..a tak aby tam neudělal nějakou nepředloženost..chi.. :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no můj miláček hodí proslov asi na tátu, chětli jsme to původně po svědkovi ženicha, ale to bylo zamáítnuto z důvodu, aby až ten můj půjde za svědka svému svědkovi nemusel taky řečnit, má z toho opravdu strach :-p není moc na řečnění takže snad to zvládně tomův otec. My chcem říct jen něco jako děkujem že jste tady a dobrou chuť před obědem a toho s ezhostím já. další "děkovné řeči" budem asi udělovat jednotlivě hostům v pozdějších hodinách :-D my jsme nechali prstýnky dost na poslední chvíli pořád byl čas :-N ale zítra už je jdeme objednat, máme je vybrány a zlatníka taky , už jsme s ním mluvili někdy v zimě. a plakat určitě budu uplně moc, jsem dojataá už teď když si to představím :-p povede mě dědeček a tyk určitě ukápně slzu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj děvčata,tak se taky konečně dostanu k počítači. zelvi - no gratuluju to je krásná novinka. já na koníka zavítala jen párkrát,si¨ce nejsu těhotná,plánujeme,ale našla jsem tam téma okolo formalit týkajících se OSVČ jak to maj s mateřskou atakdále. No vlastně sem tam nijak moc nepochodila,já to moc nechápu,přijde mui že v tom je dost bordel a zmatek,ale už sem miláčka připravila na to,že budem muset bejt možná nějakou dobu bez mého příjmu,když chci abych nemusela uzavírat živnost,ale za mě bude muset pracovat někdo jinej tudíž večkeré příjmi půjdou tomu dotyčnému. Zas tak mohutnou firmu nemám :-D . Jinak jestli si zvikám na nové příjmení? Zatím trénuju podpisy všech okolo,kdo v tomto baráku bydlí,když přebírám jejich poštu a musím je podepisovat :-D . A jestli budu bulet? No sice bejvám dost cíťa,ale spíš si myslím,že až bude den D,budu to prožívat jako ve velkém snu,spíš se pitomě hihňat a užiju si t až budu koukat na fotky v papírové podobě. Ale mamka asi brečet bude.Jsem její poslení dítě,které si se svatbou dávalo načas a ostatní sourozenci už bohužel nežijou. Život je někdy blbej. Tak i proto ¨bych chtěla mít pak co nejdřív nějaké to mimčo. Mám dost starý rodiče.Zní to asi blbě,ale je to tak.
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ještě bych se s váma chtěla podělit o jeden milej zážitek z dovolenky. Jak padaly ty kroupy a mi čekali na řece pod stromy v ponču,které nám v tu chvíli bylo naprosto k ničemu :-) ,tak sem si po chvíli všimla,že miláček nademnou stojí a drží nad mou hlavou ruku,aby na mě ry kroupy nepadaly. no neni to úžasný??Možná trochu úsměvný,ale v tu chvíli to tak zahřálo u srdíčka..
Odpovědět
Ahoj, všichni. Předně - zelvi: Obrovská gratulace! S tím dojímáním se, tak já bych se skoro vsadila, že se rozbrečím, nejpozdějš při gratulacích. Bojím se, jak to pak bude vypadat na fotkách, ale moje osobní vizážistka říkala, že mi make-up kdyžtak opraví a bude to v pohodě. Skoro víc se ale bojím toho, že mi z toho stresu úplně zrudnou tváře, což se mi stává dost často a to ani nalíčení úplně nezachrání, takže budu na fotkách ubulená a rudá. :-) Ale šťastná. :-)) Co se týče proslovů, tak já tu svatební hostinu chci pojmout co nejvíc neformálně a pohodově, takže pokud bude někdo toužit něco pronést, tak klidně, ale jinak bych se bohatě spokojila s tím, že si ťuknem aperitivem a řekne se "na novomanžele" a šlus. Příjmením si "polepším" z Kindlová na Lázoková, takže budu muset i nadále zřetelně artikulovat a patrně nejméně jednou odpodívat na "jakže jste to říkala, že se jmenujete?". Nový podpis si asi vůbec zkoušet nebudu, pojedu pak rovnou naostro při podepisování po obřadě. :-) Doufám, že si rychle zvyknu se správně představovat, protože v práci dost komunikuju s lidmi a musím se pořád představovat nebo podepisovat...
Odpovědět
Ahoj všichni:-). Zběžně jsem dočetla, takže reakce.. :-p :-p :-): zelvi: moc gratuluju x-) x-) . Já doufám, že se nám zadaří někdy příští rok na jaře... :-N :-N nedbi: líčení vypadá dobře, mám "kukadla jak zrcadla" :-) :-), chalpi z Tebe musí jít do kolen.. :-) Ad projevy: doufám, že se toho zhostí buď budoucí tchán nebo jeden ze svědků... Můj taťka na projevy rozhodně není... Profesionální plačku v rodině máme - moje babička... Ve věku 92 na to má nárok no a zatím to vypadá, že do Prahy na svatbu přijede.. :-N. Já jsem taky dost cíťa (bulím i v kině nebo v divadle =-) :-N ), ale doufám, že to zvládnu... ;-) ;-) . No a pak si pobulí určitě tchýně, i když ta se bude nejdřív cukat mi ho předat... Ještě štěstí, že tam přijdu jako druhá.. 8-) 8-). No, to je jiná kapitola... Ziravka: prstýnky hezký:-) Príjmení: Z Jakoubková na Nečasová, to moje původní mám radši, ale asi si zvyknu :-D :-D
Odpovědět
Janicka: Bulet budu rozhodně, i když mě to moc netěší, ale bojím se, že jak uslyším vzlyky od naší mami, že mi to nedá a přidám se taky. Já jsem nějak blbě naprogramovaná, mě i v televizi dojímají svatby, pohřby apod. :-N Aci: To je hezká změna příjmení :-D Já ještě nevím, jestli to tak opravdu dopadne, ale já pravděpodobně z vás budu jedinná, co bude mít příjmení 2. Nejraději bych si nechala jen to svoje, ale k vůli případným potomkům atd bude lepší, když budu mít mi to manželovo. Takže já doufám, že dál si budu v práci a mezi známými používat to svoje dívčí příjmení a jen ve formálním styku (úřady, banky atd) budu používat obě příjmení. Já bych se taky chtěla fotit na stozích slámy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj dámy, v prvé řadě: velikánská gratulace Zelvince - moc přeju, aby všechno probíhalo v naprosté pohodě a oba jste byli (obě jste byly? :-D) zdraví/é ;-) Pokud jde o koníka, tak před dvěma lety jsem měla příšerný záchvat mateřkého pudu - byla jsem na koni nalepená snad pořád, muž už ze mě lezl po zdi, protože jeho představa rodičovství spíš děsí, než těší (ale už pozoruju pomalý vývoj směrem k tomu, že to "někdy budeme mít děti" bude i v tomhle tisíciletí :-D)... Myslím, že tam ty holčiny píšou osobní věci zkrátka proto, že mají pocit, asi podobně jako my tady, že to tam nikdo cizí nečte - co by si na tom taky vzal, že?... A pak se občas všechny hrozně diví, když zjistí, že diskuse vlastně není soukromá a hned jsou všichni, kdo jen čtou a nepíšou "šmíráci" a "úchyláci" atp. Včera se naši poprvé viděli se skoro-tchánovcema - vzali jsme je do hospody, kde bude hostina a raut - myslím, že teď už mi je naprosto jasné, že dojetím rozhodně brečet nebudu, když už, tak vzteky... :-| Musím teď do Nbk pro pas - mám ho tam hotový už tři neděle (což je veselý, starý mi končí těsně před svatbou, bohužel mi během 14 dní, co máme mezi obřadem a odletem na svatební cestu nový udělat nestihnou a s půlročním se může nechat ledva vyfotit, protože by mi do něj nedali v Tanzanii výza... ) a nějak jsem se tam nebyla schopná vykopat - nerada jezdím sama - řídím ráda, to jo, ale když je v autě někdo se mnou a je mi fuk, kdo... navíc začalo pršet, ojojoj - tak na mě myslete, ať neskončím někde ve škarpě... Mám tam sraz se sestrou - neteřince přišly šatičky na svatbu, co jsem objevila tady v bazaru, na fotkách vypadaly nádherně, tak je konečně uvidím v reálu... Zatím a koukej kecat, ať mám co číst! ;-)
Odpovědět
Já už říkala i drahému, že mě stačí si jen číst nebo poslouchat ten manželský slib a u těch slov - navěky a dokud nás smrt nerozdělí - se mi hrnou slzy do očí už teď, protože si vždycky představím, co všechno se může stát a že ta věčnost může být i hrozně krátká....Ale nebudu tady vyvolávat nějaké depresivní nálady, člověk si musí říct, že všechno bude super a to hezké teprve začíná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zelvi: moc moc gratuluju :-) no holky, jsem zvedava, jak se to pak po svatbe rozroste :-)) jizi: jakto? co se stalo behem setkani?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?