Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak: ja jsem kupovala na ebay prave taky saticky na druzicky. To co je tady me totiz moc neuspokojovalo anavic jsem tech satu potrebovala vic. Takze jsem je objednala na ebay a jedny me i s postovnym vyjdou ma 600kc. A pak je hodlam prodat. Ja jsem je objednala u Paixshop. Na vysledek jeste teda cekam, ale snad to bude ok, ma tam pozitivni reference sidi: Momentalne se tam na zadny nakup nechystam, mozna nejake veci do vlasu, pokud nesezenu nic tady. Kdyztak napis do IP.
Odpovědět
Profilova fotka
krtek: šatičky Ti sluší ;-) ,jsou takové jemňoučké,jak se to říká..?? Jo jak z "pavučiny".....fakt krásné..... Dneska jdem pro ty prstýnky,no už jsem jakási napjatá :-D ,a to jsem je nějak ani neřešila :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak vás zdravím po dovolený,neutopili jsme se a kroupy nás pomlátily jenom maličko :-) . Napsaly jste toho fakt dost od té doby co jsem tu nebyla,tak jen pár aktuálních: salomme - pexeso je pěkný nápad krtek - šaty krásné sluší ti. aci - tak prstýnky nemaj chybu,jsou originální a účes ti sluší též. Holky my budem krásné nevěsty všechny ;-) . Jinak jsme si s přítelem na vodě ujasnili co si koupíme za případné korunky,které nám třeba někdo nadělí.Protože jsme oba fandové do vodáctví,tak by jsme si pořídili prostě loď - kanoi.A pokud někdo nebude chtít přispět a bude trvat na věcném daru,tak k lodi jsou vhodná i příslušenství,třeba pádla, llodní vak nebo barel atd.Proměnit penízky v nějakou skříň a nebo cihlu na další dodělávky na baráku lze také,ale tohle nám přišlo jako dobrej nápad a je to hezký dárek pro oba,normálně by jsme si ji asi nekoupili.Nebo až za hodně dlouho.Takže pomalu a jistě začínám roztrubovat do světa naše přání a třeba se to pěkně sejde. No jinak začínám chytat nerva.Docela se to blíží.2 měsíce a pár dní to už je skoro vhodná chvíle se začít ohlížet po tom co ještě nemáme jisté.
Odpovědět
:-N Pomalu se červenám, to pexeso není totiž můj nápad, obšlehla jsem ho od jedné hlčiny tady na beremku, ona je taková hodně kreativní, tak jsem to dala za úkol drahému, ať ho vytvoří, já vybrala jen fotky, a brácha mi to v práci snad vytiskne. Ale pro zábavu mi to řpišlo jako vhodné, je to malé, skladné, dám jim to už rozstříhané do pytlíčků.
Odpovědět
Podle posledních novinek od drahého nám původní cimbálka padla, ale po několika telefonátech sehnal jinou, kteří mu dokonce řekli, že po známosti by za to ani zaplatit nechtěli, čímž mě mile překvapili, ale my jim to stejně zaplatíme ;-)
Odpovědět
petrajda. ta loď, to je super ;-) ;-) . Na vodě jsem byla 4x v životě, 2x loni, 2x letos a ještě jednou v červenci pojedu (s prací), takže na nákup lodě to zatím není... A navíc ani nevím, kam bychom ji dali :-D :-D salomme: měla bys tam ještě nějaký kreativní nápad (i když převzatý ;-) )? To pexeso mě celkem nadchlo... ;-)
Odpovědět
sarka: Cha chaaaa :-D No pak už jen budeme tvořit Menu, etikety na víno a jmenovky ve stejném designu a pak noviny a tombolu....Ale to uz je profláknuté ;-)
Odpovědět
Zdar ženy!! ;-) Tak já jsem dneska zase sama jako kůl v plotě.Pepča je na noční a koukám,že vy jste se vypovídaly přes den a teď tady budu sama ;-( Nazdárek navrátilce z dovolené....tak jakpak bylo na Ohři????Kanoe je dobrá věc,my jí máme taky.A hlavně se mi líbí jak říkáš..je to věc,kterou by si člověk normálně nekoupil..obzvlášť,když platí svatbu a dokončuje domek. Krtí šaty máš na 1*,jsi v nich taková křehounká..moc hezký...páník bude paf. Mám pocit,že my tento týden budeme tak nějak na mrtvém bodě....jen jsem chtěla s Pepčou dořešit počty lidí a množství objednaného cukroví...a co on na to??...odkzázal mne na sobotu na jeho mámu..vvvrrrrrrrrrrrr ]-( ]-( ...se asi picnu :-p Ale na konci příštího týdne se to už trochu hne..doufám,že se ozvou na prstýnky,pak tím pádem pojedeme i pro oblek,přijdou mi tady od jedné vdané paní ..chichi(my budeme za chvilku taky ;-) ) ty hřebínky.... Joo a musím vám říct ještě jednu věc..jéé vlastně dvě....jedna mne moc potěšila a druhá trochu namíchla... Tak kterou chcete dřív???? Tak nejdřív tu namíchající...v práci mi kolegové říkali.."a Jani ty se jako vdáváš po prvé nebo po drzhé......jako je mi 30 let,tak musím být stará rozvedená paštika nebo co?????vrrrrrrrr A teď tu hezkou..holčinky z koníka,co jsem si s ní padla do oka a hodně si píšeme a byla na revizi po potratu stejně jako já..je znovu těhotná!!!!!Mám za ní takovou radost..je to moc fajn holčina,v srpnu má taky svatbu,je jí teda už 40,takže to miminko bylo takové opravdu hodně vymodlené.... Takže to je ve zkratce můj dnešní den ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janicka - ohře dobrý,pršelo,bouřilo,padaly kroupy,pálilo slunce a zase pršelo.neříkal někdo,že je to místo ve srážkovém stínu :-) :-D ,kolikrát jsem si na tebe vzpoměla. Začínali jsme U šabiny a končili u hospody Ve Mlýně. Hodně,málo nevím,já Ohři jela poprvé,ale sešla se bezva parta asi 16 lidiček,sedli jsme si a bylo to prostě fajn. Voda byla tak akorát ani hodně ani málo.Akorát teď dostávám zprávy od ostatních jak maj průjem,teploty atd.. já sem jen taková připitomělá,bolí mě hlava a v krku..nic moc,ale to rozchodim.Ale zážitky máme fakt úžasný. S tou holčinou z koníka je to fajn. Mě je 32 teda bude a chceme mimi taky co nejdřív.Na dovče nám to všichni přáli z těch se tak často nevídáme,přáli nám ke svatbě no bylo to takové hezké. A na kolegy se vyprdni. Ty máš to hezké před sebou,oni už žijou stereotipně.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem tady pár dní nebyla Dneska jsem měla odjíždět na Master of rock, ale musela jsem prodat lístek,.....ale kvůli radostné novince.....čekáme mimiško :-),( ne že by mě to omezovalo,..ale hygiena, spaní ve stanu,atd takže prostě koncert nebude) S přítelem jsme strašně šťastní a je neuvěřitelně krásný když mi říká maminko:-),...a co dělá naše mimiško:-) atd. jinak nestíhám dočítat, salome to pexeso je super nápad a je jedno že je převzaté:-) petrajdo - koukám že se vám tam prostřídalo krom uragánu :-D všechno počasí,...takže jste nebyli o nic ochuzeni,...muselo to být prima Aci - máte krásné prstýnky, a co šatky, nestíhám všechno dočítat,...už se šijí?
Odpovědět
Zelvi, tak to je supeeer! Moc gratuluju!!! Krásně vám to vyšlo. :-) A to bylo plánované a nebo jen tak mimochodem? ;-)
Odpovědět
Janicka a Petrajde: Me prijde, ze kolikrat ti blizsi kamaradi jsou vic neprejicni, nez jen bezni znami, jestli je to fakt zavist nebo co....
Odpovědět
Článek se načítá
Hlky, díky, jsem ráda, že se šaty líběj ;-) petrajda: tak hlavně že jste si to užili. Já jela vodu jenom jednou - Vltavu od Vyšáku po Krumlov. S bejvalým. Bylo to ale super, jeden z nejhezčích zážitků, co jsme spolu měli. Akorát nám hned první noc ukradli pádla :-D jenom nám - ze čtyř lodí. V jedný z nich byl taky pár, tak se pánové podělili o dvě pádla a my dámy jsme se vezly - no řikám, super to bylo :-D Akorát já po tom prvnim dni úplně zničená - a tehdejší drahej jen tak mezi řečí prohodil, že ani necejtí, že tam "nejsem" :-p Škoda, že teď žádnou takovou partu nemáme, s kym by sse daly podnikat takovýhle věci. Třeba jednou? salomme: To pexeso je fakt dobrej nápad, úplně jsi mě insiprovala - mě teda napadlo, že bych udělala něco jako puzzle a přihodila každýmu do toho pytlíčku pár dílků, že by si jako mohli trochu "pohrát", když se budem fotit. Ale zas nevim, aby to nebylo jak na pionýrským táboře... jani: tý holčině to taky moc přeju! A kolegové jsou docela mimo - to ještě nezaznamenali, že dneska už se většina holek nevdává ve dvaceti jako panny? :-D zalvi: Jé, tak to gratulace veliká!!! No na mě to taky nějak "leze" - kolegyně už má holčičku, od minulý neděle, teď jsem jí byla kupovat přání jako od nás z práce. A zítra nebo v nejbližší době mám spicha s kamarádkou, co to čeká na začátku listopadu. No, fakt pomalu začínám chtít taky... A až ty mimča uvidim a třeba si je i pochovám... no, to to se mnou bude mít drahoušek těžký :-D
Odpovědět
Profilova fotka
salomme - říkala jsem že se nechci vdávat s bříškem, přítelovi je 35 takže už si miminko taky strašně přál,...ale mám problémy se štítnou žlázou takže od loňského srpna už jsem prášky proto nebrala a přítel si dával jakože bacha,....ale tak čtyři měsíce zpátky jsme si řekli že malý bříško na svatbě by tolik :-D nevadilo,....ale rozhodně jsme na tom neleželi :-D pořád :-D prostě to samo příšlo,....příští týden jdu na ultrazvuk a už by mělo být slyšet srdíčko, atd...tak se dozvím přesně termín,...ale podle mě by to měl být přelom února a března. ted bych měla mít už skoro druhý měsíc za sebou.ale kdo ví,...uvidíme co řekne doktor podle ultrazvuku
Odpovědět
Sal a ještě doplňuji IP...když jsem potratila,tak se mne spousta lidí snažilo podpořit a jedna známá mi říkala joo já jsem taky potratila..hmmm...no pak ale vůbec nejde otěhotnět znovu,já si holku pořídila až po 3 letech....podpora jako stehno fakt.Proto se o dětech nerada bavím.....mám toho za sebou opravdu už hodně a tak k tomu ještě nepřejícníci.... Takže Zelvi velká gratulace ale víc se k tomu vyjadřovat nechci,nezlob se a neber to nějak zle...zatím jsem to ještě pořádně nerozdýchala a i proto jsem přestala chodit na koníka....hlavně ať máte miminko zdravé ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janičko - nemusíš se omlouvat, chápu to ;-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... netradiční prstýnky..nevím ,zda bych si na ně zvykla....
Odpovědět
Profilova fotka
janička - ty by se mi líbili, ale ve žlutém,,,,líbí se mi že nejsou okoukané
Odpovědět
uf holky...vy píšete, to je rychlovka.... takže to vezmu postupně... želvi: velká gratulace :-) brácha jel taky na Masters of Rock...moje šaty se včera začaly stříhat a příští týden se buou plisovat.... petrejda: tak to je fajn, že jste si to užili a kroupy vás moc nepobily... janicka: no taky nevím, jestli bych si na takové prstýnky zvykla...
Odpovědět
a myslíš,že by ti nevadil ten netradičný tvar....??? Krti představ si,že mi to přesně tak řekli,jak jsi napsala..víš já dělám v kamionové dopravě,takže si některý chlapi občas nevidí do pusy....a tak mi právě ten jeden říká zda je to moje druhá svatba nebo zda je to první...tak říkám,že první a on na to "vtipně" hmm takže to jsi ještě panna..... :-| :-| Holky je tady taky téma,zda budete bulet...takže se ptám..Budete????Jste ty citlivky(jako já) nebo myslíte,že to zvládnete??? A pak ještě mne zajímá..myslíte,že si s novým příjmením polepšíte....???Dneska jsem totiž o novém příjmení přemýšlela v práci a musím teda přiznat,že sice získám srozumitelnější příjmení(budu Černohorská),ale je mi toho mého líto...už mám natrénovanou i takovou muří nožku a teď se učit jiný podpis....a taky nevím,jak mi to půjde přes pysk...třeba do telefonu a tak...
Odpovědět
jani: právě o tom přemejšlim - o tom bulení. jako já jsem citlivka, ale třeba v kině nebi tak se fakt ovládám, já to mu řikám, že "brečim dovnitř" :-D Prostě slzy mi netečou. Spíš když mám fakt z něčeho stres, depku, tak pak bulim klidně na veřejnosti a je mi to jedno (ehm, nedávno třeba v práci, ještě že jsem byla na takovým místě, kde nejsou skoro lidi a navíc s úžasnejma kolegama...), dojetí ještě většinou "ustojim". Fakr si nechci všechno rozmazat ještě před focenim. Protože jak to zase jednou sputíïm, tak to neumim utnout :-D :-D S novým příjemním už jsem se docela srovnala. Sice mi je líto toho starýho a jak píšeš, taky podpisu - jsem zvyklá na Z na začátku... Ale tak se holt budu chvíli podepisovat jak prvňák a pak se to snad taky nějak "rozjede". Jinak moje nový příjmení je taková "tuctovka", ale hezká ;-) A polepšim si v abecedě o cca dvě místa - já byla zvyklá bejt všude až úplně na konci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já musím říct, že pokud uvidím bulet mámu na svatbě, tak bude řetězová reakce :-D :-D a přájmení? Budu Drdlová,...Drdlinka by znělo líp. ale nu co. musím říct že mi to příjde tak nějak přirozený a automatický, ale to představování a vysvětlování všem dodavatelům, že jsem to stále já,...a ne nový člověk,...na to se moc netěším.
Odpovědět
Profilova fotka
zelvinka:Tak to moc gratuluju ať jste oba v pořádku. janicka:No jáasi brečet nebudu,ale ted mám nějaký špatný období,máme pokousaný hafany v práci taky nic moc a segra zítra ráno odlétá na dovolenou na 3 týdny,tak jsme se loučili (bydlíme v jednom domku),tak mi to teď nějak líto,že mám slzy na krajíčku. :-( na nové příjmení se celkem těším,ale asi si moc nepolepším je taky dlouhé
Odpovědět
Já se těšim, až mi šéf v práci zavolá s tim "pani Z...ová" a já mu řeknu "ale tady nikdo takovej neni" :-D Oni mi v práci tvrdošíjně řikaj pani, ono všechny ostatní kolegyně holt pani jsou, akorát tý, co má teď to miminko, řikali tušim slečno, ona je o pár let mladší. A mě to docela vytáčí, protože pani Z...ová je moje máma, ne já! Až budu pani, tak zas nebudu Z...ová :-p
Odpovědět
Sidi a copak???Co v práci???...to já byh ani nemohla mluvit...psala jsem,že jsem z firmy,která se zabývá MKD,takže to hovoří za všechno.....plácáme se s obrovskou kuličkou z dluhů...sice jí pořád valíme před sebou,ale jak dlouho to vydrží.....????Navíc je to soukromník....takže to je asi bez komentáře :-S A jaký máte pejsky??Co se jim stalo??? Ségra se vrátí neboj..i když 3 týdny jsou dlouhá doba...ale uvidíš,že to uteče...a hlavně..za tři týdny budeš mít cca měsíc a kousek do svatby!!!!
Odpovědět
zelvi: plánuješ rošířit se i na koníka? ;-) Já tam občas nakouknu, juknout na mimča a tak, a přiznám se - tam bych teda tak osobní diskuse vést asi nemohla, přijdou mi ty témato hodně intimní občas, i když kdo ví, hormony jsou prevít :-N
Odpovědět
Krti až budeš opravdu chtít otěhotnět a třeba to nedej bože nepůjde nebo tě bude něco trápit ze zdravotního hlediska...tak budeš řešit i věci jako sex,intimní orgány a sexování doma....a vůbec ti to nepřijde divné....Jen musím říct,že na koníkovi jsou holky daleko víc zákeřné a hádavé.Tady na beremku je větší pohodička.A o není jen můj postřeh,u mi to řeklo asi 4-5 holčin..!!!!
Odpovědět
no tak já se bojím spíš opačně....že se budu smát....citilivka jsem ,ale v tomhle případě asi nebudu... já změním v příjmení město na stát - z Tábora do Polska :-) takže u mě sice změna, ale nijak drastická....ale podpis jsem ještě necivčila..
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/album.ph... Holčiny moc hezký fotky...nemyslíte??? Aci a můžu se zeptat jak se teda budeš jmenovat???Teď jsi Táborská???A budeš Pol..co??? :-N Mě se příjmení prodlouží,ale Černohorská bude myslím fajn,jen je docela dlouhé...
Odpovědět
Profilova fotka
janicka:Mají nádherný fotky a hlavně jim to moc sluší.Já budu z Mohelnická na Stelčovská. Občas nakoníkataky nahlídnu,hlavně když mám noční, minule jsem koukala,jak popisují porod, porodnice a tak.Přijde mi,že jsou dost drsné, když to vezmu z pohledu zdravotníka, určujísi co a jak aatd
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?