Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
jj, fotky jsou krásné a ty šaty taky..... dneska je nějaký "prstýnkový" den...všichni vyzvedávají a dostávají zprávy, že už jsou hotovy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci?Já jsemtaky dlouho chtěla panenku,ale nakonec mě segra ukecala na kytku a tahle vyhrála!Myslíš,že se od tebe dozvím jak velký budete mít ty jednotlivý dprtíky na tom dortu? sarkajak:Prstýnky máte krásný...já už bych taky chtěla ty naše,ale mám trochu nervy,ale nám seděli ty velikosti. estre:Taky krásná kytka
Odpovědět
sidi: Ty máš ale hodnou sestru! Takový svatební dar bych si taky nechala líbit. Ale bohužel, moje ségra na to nemá :-) Takže se tam snad jednou podíváme sami. A nebo aspoň do Thajska. Já se maluju denně, make-up, abych skryla obří kruhy pod očima, řasy a stíny. A tím končím. Používám jen světlé a béžové stíny, takže bych chtěla na svatbu něco jiného. Dyť budu celá jiná než jindy - jiné šaty, jiné boty než obvykle, tak proč se i jinak nenamalovat? Na ples se taky maluju výrazněji než běžně. Jen ještě musím nějakou tu kosmetičku najít... Krtek: Já mám tedy v plánu dávat vývazky jen svatebčanům...Tedy těm, co jsem pozvala k nám domů. Čumilům přeci nebudu nic dávat, maximálně tak koláček a po štamprli... Vývazky jsem normálka usmolila v ruce, bez šablony, jen jim ještě musím ustříhat nožičky, aby byly všechny stejně dlouhé. A nemám je sešité (na to bych asi neměla nervy), jen propíchlé špendlíkem, na který ještě připíchnu myrtu a celé se to bude dávat svatebčanům. Já na prstýnky zatím čekám....Říkali, že začátkem srpna, tak ještě mají čas....
Odpovědět
Ahojky holčinky, tak už jsem konečně doma..jen taktak jsem utekla před obr buřinou,která se na nás hnala....nevím to počasí je fakt strašný..tolik vody a dešťů snad ani nepamatuju. Jinak Sal my taky stále na prstýnky čekáme...řekli nám 24.7.,takže si ještě 14 dnů počkáme.....Kdyby zavolali o týden dřív,tak bych se vůbec nezlobila... Jinak stále řeším tu výzdobu stolů....ale všechno mi brzí Pepča,který není schopný říct,kolik těch jeho slovenských příbuzných dokvačí....Jinak kamarádka-floristka mi říkala,že ikebany na stoly se pokusíme udělat z domácích zdrojů...v září totiž kvete strašná fůra kytek..hlavně teda jiřiny...Pepčovo máma má doma snad 6 druhů...Takže by se mi docela líbila bílá tabule..a oživit to tím barevným kvítím..no uvidíme....zatím jsem ještě pořád v klidu,je čas...ale tak do konce července už bych to chtěla mít z krku.
Odpovědět
Ahojky! taky koukám, jak teď "jedou" prstýnky! sarkajak: moc hezký! Jinak zkouška dopadla výborně, šatičky jsou fakt krásný! Tak za 14 dní budou hotový - teda prej je to otázka jednoho dne, dodělat je, ale já na ně zas tolik nespěchám, teď když vim, že jsou v pohodě. Ale fotky dám pozdějc, až mi je kamarádka pošle. Ona teda fotila i na můj foťák, ale na tom jejím se to povedlo líp ;-) Pak jsem byla v tom obchodě s blbůstkama, ale nepořídila jsem - ty bublifuky, co chci, zrovna neměli. jenom s holubičkama nahoře a ty se mi nějak nelíběj. A pytlíčky totéž - ty, co bych ráda, zrovna nemaj. tak třeba to nakonec koupim i jinde. A nakoupila jsem nějaký stuhy, byla jsem v galanterii ve Spálený a teda opět musim potvrdit, co se jsem tu už párkrát četla - výběr slušnej, ale ta "ochota"... Když jsem začala vysvětlovat, že bych ráda stuhy na vývazky, hodila přede mě pani beze slova takovou tu klasickou bílou stuhu, ten balíček. Jiný barvy že nemá. Tak jsem jí teda poprosila, ať mi podá ten košíček s lososovejma stuhama za sebou (oni to maj tříděný podle barev), že tam možná vyberu - a vybrala jsem. Ale totéž v krémovým teda neměli. Tak jsem vybrala krémovou takovou super úzkou a něco z toho stvořim. Pani evidentně "nadšená". Tak jí řikám ještě o špendlíčky, že teda sama nevim, jestli se dává normální nebo zavírací. tak přede mě hodila krabičku takovejch těch klasika celokovovejch, jak do nástěnky. Jenže to mi přišly fakt strašný kopyta, vždyť by po tom musely zůstat díry! Já si představovala nějaký tenký, s ozdobnou hlavičkou nebo tak něco, každopádně došla mi trpělivost, na perličky nebo kytičky doprostřed už jsem se vůbec ani neptala. Jo, po každým odměřeným kousku stuhy pani hlásila, kolik platim - jako by předpokládala, že kočim a nic víc nechci :-D Každopádně - jak to mám udělat s těma špendlíkama? Dá se někde sehnat to, co jsem původně měla na mysli? Takový ty tenký jemný, s hlvičkou jako perlička... Já to určitě někde viděla, ale obávám se, že na brigádě v balicí službě, kde tohle šéfová vozila z velkoobchodu. Nebo aspoň klasika krejčovský se skleněnou hlavou, ale jenom bílý (oni maj vždycky takovej ten mix). Nebo maličký svírací? Pár jich tu mám z nějakýho šitíčka, ale asi jich nebude dost a navíc bych je nerada všechny obětovala, občas se hoděj někam na šaty, když je moc hlubokej výstřih nebo tak. Nebo tam máte ty příšerně tlustý kovový?
Odpovědět
Krti, já mám špendlíky s perleťovou hlavičkou ze svatbadekor.cz, ale moc tenké mi zrovna nepřipadají, jsou asi jako obyč špendlík, jen delší asi o 1cm. Zase byly ale levné - 100ks tuším 32Kč. Jinde jsem viděla třeba kus za 3Kč.
Odpovědět
salomme: Že bych jukla na svatbadekor? To by chtělo tam objednat ječtě něco, aby mě pak s poštovným nestály 200 :-D maj tam třeba ty bublifuky nebo pytlíčky? jdu to skouknout.
Odpovědět
už máme prstýnky...jsou mooc hezký, hodím fotku :-) krtek: už jsme zvědavá na ty tvoje šatky :-) sidi: rozpočítali jsme to na velikost 6x6x5 cm....
Odpovědět
salomme: tak díky¨, vuvlifuky maj takový ty dorty, zbytečně drahý... Ale pytlíčky bych si tam vybrala a ty špendlíky jsou bezkonkurenční. taky maj lampionky, to teda ještě nevim jestli budem chtít... Ještě juknu do najekejch galanterií a kdyžtak holt tady. i když to poštovný je dost pálka, při tak malým odběru se to moc nevyplatí. A ty s nima máš dobrou zkušenost? přišlo všechno včas a v pořádku? Ježiš to v tý galanterce byla fakt k..va, to musí vědět, že existujou i jiný špendliky ne? Teď jsme našla na netu x dodavatelů, který dělaj všechno možný. Ale ne - ona mi šoupne ty hnusný kovový a ještě dodá, že "jiný se tam nedávaj" ]-(
Odpovědět
bublifuky jsem chtěla napsat...
Odpovědět
Jojo, pytlíčky mají a myslím že docela levné. Bublifuky taky. A mají i levné mandle, ale zase tolik peněz utratit nechci. :-)
Odpovědět
salomme: Mně se moc líbí ten krémovej pytlík se zlatýma ornamentama x-) A je i docela hezky velkej - já to chci na ten bublifuk, zvoneček a vývazky, možná nějakej bonbón přihodim (ze srandy, jako proti kolapsu z hladu :-D ) Jinak ty špendlíky vypadaj jako takový ty klasika na šití, se skleněnou hlavičkou, ty jsou úplně v pohodě - ale to, co mi nabízela ta pani, to bylo fakt jak na nástěnku, to si nelajsnu - by si svatebčani do těch parádních šatů udělaly díry ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
aci: Koukám - nový fotečky ;-) Prstýnky vyúadaj krásně a ty vlasy ti takhle moc slušej! Já bych do toho a jednu stranu píchla nějakou kytku nebo ozdobnou sponu, aby to bylo slavnostnější, ale máš to moc hezky "podtočený"!
Odpovědět
krtek: no jo,prstýnky už jsou.....furt jsem z těch vlasů taková nesvá, nevím, co s tím.Doufám,že ta kadeřnice bude schopná a bude mít nějakou fantazii....
Odpovědět
Krti, já si to vyzvedávala osobně v Brně. Vše bylo OK, nachystané tuším do 3 dnů, i když tam mají psané, že dodací doba až 14 dnů. Ty bublifuky jsou fakt drahé, taky jsem se koukala. Já si koupila ty malé monofilové pytlíčky, ale jsou fakt malé, chci do nich šuplnout jen pexeso, ale i to bude asi tip ťop...Takže asi koukpím ty mošničky, vypadají větší.
Odpovědět
aci: mně se to takhle fakt líbí. hlavně bych to asi moc nepřeumělkovávala a nepřekudrlinkovávala (ježiš, to je slovo :-D )
Odpovědět
krtek: jenže takhle to mám na hlavě každej den....a já bych asi chtěla být trochu jiná..... salome: jaké budte dávast pexeso? o tom jsem neslyšela nikdy...
Odpovědět
aci: tak to chápu. já bych nechtěla bejt úplně jiná (třeba právě nějakej načesanej drdol...), ale zase úplně stejná jako každej den taky ne ;-) Chce to holt šikovnej kompromis.
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Šaty ty sluší moc, jsou hezký jednoduchý a krásný aci:Aha, tak to jsem tak myslela taky s tou velikostí.Prstýnky nádherný, budeme mít hodně podobný,akorát my máme to bíle zlato matný,tak už jsem taky zvědavá. salomme:půlku jí dá naše babi,tak zas na to není sama.Pracuje v cestovce,tak má kontakty,že to snad bude se slevou.Už se začínám těšit.
Odpovědět
jj, to chce....už se mi to lbíží....nosí se na tu zkoušku třeba závoj? asi jo, co? ale já ho nemám a nevím, jestli ho budu mít.....tak jak to mám udělat? mám si ho půjčit někde jen na ten den?
Odpovědět
salomme:Škoda že asi nemaj pobočku v Praze... Ty pytlíčky, co jsem na ně koukala, jsou 17x28, to je zae až dost. Ale ty, pro který jsem jela původně dneska, jsou 10x15 tušim, reálu tam měli jeden zelenej a připadalo mi to taky jen tak tak. Menší už určitě ne.
Odpovědět
Profilova fotka
viz dotazy k ebay: Nakupovat tam je celkem jednoduche. Musis se zaregistrovat na ebay a mit kartu, kt se da platit na netu a tu si zaregistrovat na paypal. Vetsina plateb totiz probiha skrze tzv.paypal ucet. Ty penize od vas nejdou primo k tomu dotycnemu, ale z karty na paypal ucet a pak teprve k prodejci. Na ebay se da nakupovat bud za okamzitou cenu nebo pres aukci, kdy prihazujete penize. aci: pekne prstynky krtek: saty moooc good Ja jsem dnes absolvovala navstevu slecny co me bude licit a probehla zkouska. Byla jsem moc spokojena
Odpovědět
Profilova fotka
nedbi:A co nějaká fotečka z líčení? A nebudeš si tam ještě něco objednávat? aci:to je škoda vyhazovat peníze za závoj,když ho chceš jen na zkoušku ne?A co ten tvůj klobouk,už jsi něco pořídila?
Odpovědět
sidi: klobouků je nedostatek - tedy pokud do něj nechi vrazit ty 4000 Kč...což nechci... takže to řeknu té kadeřnici, at zkusí i nějaký účes pod klobouk a uvidíme, ajk to dopadne...
Odpovědět
Aci: Pexeso z fotek nás dvou. Viděla jsem to tu u jedné holčiny a líbilo se mi to, máme na svatbě docela dost dětí a omladiny, tak ať si zahrajou.
Odpovědět
salome: to je hezký nápad....
Odpovědět
Profilova fotka
Krtek: jéééééé .... a ještě jednou jééééé - šaty jsou nádherný, na fotkách ti to moc sluší - už se začínám těšit na svatební :-) ... a k těm vývazkům - mám tu na ně takový špendlíčky se stříbrnou hlavičkou - objednáala jsem je z netu hromadně s SPZ a hromadou serepetiček jako jsou stužky a stuhy (jen mi přijde, že ty na vývazky, co jsem objednala, jsou děsně úzký - 3 mm - to jsem to asi hodně podstřelila, co?) Mám velkou prosbu - máte tu některá hotový seznam darů? Nějak nejsem schppná sestavit seznam toho, co nechceme, aniž by to znělo jedovatě... co tam máte? díky!
Odpovědět
krtek: šatky fakt krásný..... jizi: my tam máme...nechceme -tyto hry - Osadníci z Katatnu - Carcassone ostatní nádobí a vybavení kuchyně krom toho co je v seznamu ručníky a utěrky zvířátka - ani živá ani plyšová elektroniku V případě, že i přesto vám to nedá, a budete mít neodolatelnou potřebu nám darovat hodiny s jelenem či něco podobně vhodného:), potrápili jsme své šedé buňky mozkové a uveřejňujeme zde seznam darů, které nám udělají radost
Odpovědět
Ahoj holky:-) krtek: šatky fakt hezký, takový nevinně něžný ;-) ;-) salom: pexeso, to zní dobře :-) aci: gratuluju k prstýnkům, moc hezký ;-) ;-) nedbi: díky za info, pořád nějak nemůžu sehnat šatičky pro dětské družičky za rozumnou cenu... Nemáte některá tip? Předem díky...:-) jizi: seznam darů nedarů ještě nemáme, ale pojmeme to asi v podobném duchu jako aci... V ideálním případě si řekneme o peníze na svatební cestu a na dovybavení domácnosti.... I tak mě představa růžového porcelánu děsí :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Aci, Sarka: Díky moc - seznam mám hotový, jen jsem potřebovala poradit s tou spodní částí, abych to už mohla rozeslat a věděla, kdo přijde / nepřijde... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?