Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
sidi: ta kytka je krásná, ale je to docela pálka za ty kytky, já počítám tak se třetinou (a ještě se mi to zdá moc, ale co se dá dělat :-N ). A budou vínový kaly? nebo ty ornažový?
Odpovědět
aci: tak je aspoň nafoť! ;-) Teda já doufám, že u nás žádný takovýhle "zákazy" nebudou, bych se skoro naštvala.
Odpovědět
sarkajak: Ty máš taky prstýnky koukám, tak tobě i aci gratulace, já budu mít tak za 14dní? No, už jsem zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Já budu mít ty vínový s těma orchidejema.Chtěla jsem aby měli všechny kytku s kal a na autě budou ty lilie.Je to toho ještě započítaná vyzdoba svatební tabule a sál, chtěla jsem i něco na bar aje tam takový zábradlí,tak taky něco.A družička bude mít zmenšeninu mojí kytky aci:Tak to je super,měli jste to nějaký rychlí.Tak se jich musíš pořádně nabažit,u nás budou taky schovaný. Tak jsem včera řekla mužovi o tý svatební cestě a nic nenamítal,tak už je tozaplacený a 18.9. vyrážíme směr MARICIUS
Odpovědět
sidi: Aha. Vínový kaly jsou takový luxusní, moc se mi líběj ;-) Tak vy tý výzdoby taky budete mít fůru... Já akorát kytky do ruky, na auto ani na stoly nic.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, dámy! hlásím se po pár dnech - byli jsme s mužem ve Varech na MFF :-) Co je nového? Starého, modrého, půjčeného... ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Taktím to máš vyřešený já právě na auto mám a není malá a na ty stoly toho bude taky dost.Ana autě budeš mít panenku? jizi:Ahoj tady pořád pokračují přípravy a už se blížíme do finále.A jak bylo na festivalu a co tvoje přípravy?
Odpovědět
Profilova fotka
jani: super, diky za info, taky jsem nevedela, ze je to mezivystuzeny, to je dobre. jsem si rikala, ze ti chudaci, co dostanou zespodu, tak budou mit jen kousek marcipanovy a pak slezly korpus :-D takze jeste, ze tak :-) sidi: ta kytka je nadherna!! jen asi bude nadavat ridic :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
estre:No snad to zvládne,poveze mě segra a měří asi 160 cm,tak asi bude muset být vypodložená :-D estre:No takuvidíš jakto dopadne,ale v žádným albu jsem neviděla fotku krájení dortu to poslední patro.
Odpovědět
sidi: Asi jenom stuhu, mašli...
Odpovědět
ahoj, jizi! Já pádim na tu zkoušku a na nákupy zbytečností :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Snažila jsem se poctivě dočíst, ale jelikož to bylo asi šest stran, plynule jsem zapomněla, co už se dovyřešilo a co ještě ne... Jinak festival byl skvělý, hned bych tam zůstala dýl, leč muž musel do práce a navíc vykřikoval cosi o tom, že tři filmy na den maximum atp., je měkkej :-) ... Moje přípravy momentálně nic - potřebuju dopsat svatební list - takový to povídání před a za a že nechceme jeleny a kukačky, rozeslat to spolu s obligátní výzvou, ať mi potvrdí nebo zamítnou účast na tý naší trachtaci... Jo a vlastně: průser dnešního dne, možná i týdne - volal muž, že mu psal náš hudebník - údajně mu odešlo auto a bude ho mít až v říjnu (??), a tudíž nám nemá jak přijet hrát! ...Takže jsou dvě možnosti: začneme shánět někoho jiného (což vidím hodně bledě, protože jsme netušili koho jinýho už před těmi třemi měsíci, kdy se tenhle pán rezervoval), anebo mu budeme muset zajistit přepravu :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
krtek:Tak hezký pořízení a večer čekáme fotečky
Odpovědět
Profilova fotka
Krtek: Užij si to, budeme čekat na podrobný report! :-) Mimochodem: koukala jsem, že se tu řešily bublifuky... Já mám ve smlouvě o půjčení šatů vysloveně napsáno, že se bublifuky nesmí používat - před dvěma lety to říkala sestře i paní v salónu, odkud měla ona šaty - prý nechávají na látce hnědý fleky, který nejdou vyčistit... já tomu teda rozumím jako koza petrželi, a i když se mi bubliny na fotách líbí, riskovat to nehodlám (ale neteř by to ocenila - tenhle víkend objevila kouzlo bublifuku, tak všichni musí foukat jak o život :-)) ...
Odpovědět
jizi: ty bublifuky, co se prodávají ve svatebních potřebá by měly být nějaké jiné, zvláštní, co nedělají ty fleky...obyčejné bublifuky to prý dělají...No a odkud je ten hudebník, nestálo by za to, aby pro nějk někdo dojel? krtek: užij si to :-) sidi: já budu mít jen panenku a mašli, takže kytku na auto neřeším....jo, ty prstýnky byly rychlé, je to takové menší zlatnictví, tak doufám,ž e to bude ok
Odpovědět
Profilova fotka
Aci: Odněkud od Boleslavi... musíme to s T. zítra probrat, dneska je celý den v práci, ale jinak to asi nepůjde - horší bude, že by ho někdo musel v noci odvézt domů...
Odpovědět
jizi: no to je blbý....tak leda ještě nocleh.....a to už se ten hudebník pěkně prodraží....:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Aci: To teda... :-| Tak jen doufám, že to není první vlaštovka nějaký série průserů... Nevíte někdo o nějakým dobrým hudebníkovi nebo kapele z okolí Prahy?? A když už jsem u těch dotazů: nevíte některá, kde by se dal sehnat vlnkovaný papír?
Odpovědět
neboj, to se vyřeší...... já má DJ - je to na webu, dj kuba.... Vlnkovaný papír? zkus nějaké výtvarné potřeby...já ho tam koupila...ale měli jen bílý....
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: to jsou teda starosti :-( zksu kouknout do diskuze o hudebnikovi, nebo nejakou zalozit, dost casto se tam pak ozvou lidi, co maji dobry tip. Nebo zkus tu ....... jezis, jak se jmenuje, je blondata, sama hraje v kapele a i ji nabizi ......... katchen, myslim =-) pisni ji IP a ona ti poradi, mne poslala silene mnozstvi hudebniku.
Odpovědět
Profilova fotka
taky doufam, ze se to vsechno nezacne nejak sypat, staci vsechno tohle zarizovani a pak kdyz je neco necekane, tak je to blby |-|
Odpovědět
Jizi: my jsme taky byli na festivalu a bylo to super x-) ;-) . Typ na papírnictví (sama jsem tam nebyla, ale prý dobré: Ppasáž Platýz je Zlatá loď - jsou to Výtvarné potřeby. Ještě větší výběr mají v Grandpapíru, také se tam dostaneš z pasáže Platýz, budou Tě navigovat směrovky (na konci pasáže Platýz zahneš podchodem po levě ruce a pak zase do leva - v ulici uvidíš prodejnu Grandpapíru - mají i webovky. Vstup do pasáže Platýz je proti Humanicu, jak je u Tesca a Datartu na Národní třídě Jinak jsem do alba přihodila ty prstýnky... Na dnešní dobu klasika, ale mně se líbí ;-) ;-) Ad bublifuky, my je máme taky (ty svatební) a ve smlouvě o tom určitě nic napsáno nemám... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky holky, Katchen napíšu! Sakra: díky moc za tip! A prstýnky jsou krásný - máte hodně podobný jako my :-) akorát já bez kamínků a jsou z bílýho zlata :-) Takže mně se opravdu moooc líbí!!
Odpovědět
sakra: prstýnky jsou náhodou hezké.....to máš briliantíky, nebo zirkony?
Odpovědět
Aci: zirkony, přeci jen, je jich tam 10 ;-) jizi: díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,tak mi právě vovali,že už jsou ty prstýnky,ale jestli si dneska pro ně půjdem,tak to nevím. Ale už se na ně těším :-D . Jinač jsme dneska objednali minizákusky,cukroví a svatební dort,a s dortem mi udělali radost,vlezeme se od 1500 - 2000,-- a to 3 patrový,čokoládový,politý tou bílou marcipánovou polevou + nějaké oranžové asi růžičky.... Sakra: tak prstýnky máte moooc hezký ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, to jsou krasne fotky a krasne saty nevesty :-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
estrelita. jo tak to album už jsem si prohlížela. A souhlasím,ty fotky mají překrásné,že? A ty šaty..?? Taký good :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jana: jj, je to nadherne. ty fotky jsou proste jine, nez ma polovina nevest, protoze nejsou od Zuzany Scharf :-D ona foti hezky, ale kdyz pak vidis kazde druhe album s jejima fotkama, tak uz mi to pak prijde na jedno brdo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tahle kytka na auto se mi taky libi :-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?