Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Ahoj! hlásim, že mám dneska druhou zkoušku štů, i se šperkama a botama! sice nejsem tak natěšená jako poprvé, ale myslim, že mě to zase víc nakopne něco dlšího dělat a připravovat. zrovna koukám na bublifuky, že bych se tam ještě před zkouškou pro ně vypravila. Akorát nevim kolik - svatebčanů (těch na hostinu) bude i s náma 15, zvonečků mám 12 a chci to dávat jeden zvoneček a jeden bublifuk do páru, těm, co tam budou sami, obojí, ať si vyberou ;-) tak že bych vzala taky 12? A nějak se to holt rozdá. akorát ty "na čumendu" nebudou mít nejspíš nic, ani vývazky - protože přece nemůžu tušit, kolik jich bude že jo (akorát o jednom kolegovi vim skoro stroprocentně, že přijede, tak tomu možná připravim totéž, co "hostinářům", i když půjde jenom na obřad, to mě nezabije) Vývazky kdyžtak udělám pár navíc, ale kupovat zbytečně dalších deset těch blbůstek, to se mi nechce. Je to hodně blbý? Jak to budete mít s těmahle "proprietama" vy?
Odpovědět
hi hi, tak jsem to teď hodila na papír, kolik těch "svatebních pohotovostních pytlíčků" (= pytlík s jedním bublifukem, jedním zvonečekem a vývazkama podle toho, kolik je v rodině členů) budu potřebovat - a i s náma mi to vychází na 9! To číslo mě fakt pronásleduje :-D je to moje oblíbený, ale bereme se 11.9.2009, prstýnky budeme mít za 9000 - že bych si nechala dát do kytky 9 růží? ;-) Těch pytlíků teda nakonec asi připravim 12 - tři dám někomu, kdo přijde jenom na čumendu, a uznám ho za "osobu blízkou" :-D
Odpovědět
nedbi: my ten dort máme pro 70 lidí....a vychází to akorát myslím...je tam cca 60 kousků a ten zbytek se rozkrájí vršek... krtek: no tak držím palce na tu zkoušku :-) já tyhle prospietky všechny mám jen pro "hostináře", ty co přijdou jen na čumendu nic nedostanou....
Odpovědět
aci: to se mi ulevilo, abych neudělala nejakej trapas. no, zvonečky jsem musela koupit celý balení (12), tak od toho se asi odpíchnu a bude. Asi si dneska udělám výlet za těmahle kravinkama. Taky potřebuju stuhu na vývazky, na oznámení, fixu na kamínky - jmenovky... asi si udělám radost. Když už jsem vstala tak brzo a mám volno :-D
Odpovědět
Když jsme u těch serepetičěk - tady jsem našla fotky, jak se vyráběj vývazky http://www.beremese.cz/album/view.php... je to asi pět fotek za sebou. Holky, co už jste je vyráběly - taky jste to dělaly podle šablony? Já myslela, že to zvládnu normálně v ruce, bez nějakýho špendlení a tak =-) Ale aby byly stejný co? No, dělala jsem nějakou dobu brigádu v balicí službě, mašliček jsem udělala x denně, ale teď teda nevim, tohle vypadá docela jako věda =-)
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Hlavně to bude chtít pevný nervy.Já jsem to radši koupila a jsem taky spokojená.Jinakjámám pár bublifuků, všichni asi foukat chtít nebudou?Kam jdeš do kamenýho obchodu v Praze? aci:Jak velký budete mít ty jednotlivý kousky? nedbi:A nebudeš si tam objednávat ještě něco?
Odpovědět
krtek: ty máš volno? tyse máš.....mě je dneska blbě, nízkej tkal, tak se v práci potácím a skoro omdlévám....a vůbec mi to nemyslí...kravinky taky potřebuju, i ty bublifuky....kam to jdeš kupovat? já budu mít vývazky objednané z květinářství...
Odpovědět
Já jdu do obchodu mojeparty.cz, maj kamennej obchod na Praze 10 tušim, už jsem tam jednou byla. potřebuju ty bublifuky, ať je mám konečně doma, a taky ty sáčky. Tady je maj za 18 korun jeden, asi by se daly sehnat levnějc, ale co už? To se v tom rozpočtu ztratí. jestli budou tak akorát velký, tak je asi vezmu.
Odpovědět
aci: Já mám volno,a le zase pracuju v sobotu, to si nevybereš ;-) Z květinářství asi objednám ty větvičky jako takový, ale mašličky bych ráda sama. uvidíme, jak to půjde. Ono taky 15 mašliček neni taková hrůza. A pro stuhy půjdu asi do galanterky ve Spálený, mám to blízko tý zkoušky. Ale nevim, jestli dneska, musim to tu nejdřív nějak aspoň přibližně změřit, do čehož se mi, jak jinak, nechce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Asi bych se takyělaněkamvydat,ale vůbec se mi v tom horku nikam nechce.Dneska mám sraz s naší floristkou,tak jsem na to zvědavá.
Odpovědět
krtek: no ale aspon máš šanci si něco vyřídit ve všední den.... v liberci je přijatelně, pod mrakem,t ka není takový horko...ale ráno jsem jela z prahy a byl tam děsněj hic...
Odpovědět
tady v Praze je vždycky dopoledne hic, a kdž pak jedu kolem pátý šestý z práce, tak už je pod mrakem a občas lije :-S
Odpovědět
Článek se načítá
no aspon vám svítí sluníčko.....v lbc je furt hnusně.....
Odpovědět
aci: neboj, dlouho nebude, už jdou mraky :-D
Odpovědět
hihi,, tady už svítí :-) se to prohodilo :-) na mojeparty jsem koukala na netu, ale nějak se furt nemůžu dostat do prahy a dojít tam - chci kupovat bublifuky, vlizelín a okvětní lístky
Odpovědět
No já teď měřila a počítala ty stuhy a je to docela mazec. to abych si s sebou na všechno vzala minimálně tisícovku :-S Jenom na oznámka to bude 15 metrů! To je šílený. ale chci je prostě převázat kolem dokola, tak už to měnit nebudu.
Odpovědět
no já mašličky vzdala, zkoušela sem to zkušebně na oznámení a vůbec mi to nešlo, kroutilo se to a nechtělo to vůbec držet...tka jsem se na to vykašlala a oznámení s mašlí jsem odpískala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, teda nidko mi neodpovedel na otazku a nebo jsem to nepostrehla :-D jak se kraji 3 patrovy dort? kazde patro zvlast? ale to pak zustane vzdy to spoednejsi patro hnusne odlouple od toho vrchniho, ne? nebo jak?
Odpovědět
Profilova fotka
sidi: ja mam dneska taky sraz s floristkou :-) chci doresit vsechny kytky. uz jsem si i nasla nejakou hezkci kytku na auto, ale byla to fuska, nic moc hezkyho fakt neni a nebo jsem na to nenarazila :-p
Odpovědět
etrsel: Já nevim, už jsem se na to ptala v jedný diskusi tady o dortech, snad se to sundavá postupně, ale taky mi to přijde divný.
Odpovědět
estrel: no to nevím, jak se to krájí....asi odshora....ale je fakt, že pak je to ošklivé zvrchu.....
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím po prodlouženém víkendu... Prolétla jsem poslední dvě strany, víc se nedá :-p :-p . Ad zasedací pořádek: ještě jsem ho nedělala, ale myslela jsem, že rodiče sedí prohozeně, tedy tak, jak píše nedbi... Jinak včera jsme byli na otočku navštívit drahoušovi rodiče, tchýně mě zase nas... ]-( ]-( ]-( . Má pocit, že naše svatba je její svatba, zklidňoval jí i tchán (díky bohu za to...) no a aby toho nebylo málo, tak pak jsem dostala ještě dávku v autě od drahouše... No fakt mám toho dost... 8-( 8-( 8-( . Novinka: v pátek byl drahouš pro prstýnky, někdy odpo dám do alba:-) Jo a taky přišel návrh oznámení od skorošvagrové, přijde mi celkem hezké, ale hrozně neosobní, vlastně nevím, proč se mě ptala, jaké by mělo být... :-( :-( . Asi tam má být vtipný ten text (jako že se bereme v "ňákym tom altánu " a že svatebčani "mají teda zvednout svý chlupatý zadky a dojít tam", no, na tohle zas nejsem stavěná já... 8-( :-S :-S . Takže to dopadne tak, že motiv zůstane stejný, text se změní, řeknu si o pár úprav a zůstane to tak... Ve stejném duchu budeme mít udělaný svatební web a chtěla bych mít i jmenovky... Nedbi: asi hloupá otázka, nicméně nikdy jsem po ebay nenakupovala... Jaký je postup?? :-N :-N
Odpovědět
Holčinky ahoj!!! Ten dort měla kamarádka loni na svatbě a krájela ho postupně......Pepča se neskrýval s tím,že je tam hlavně kvůli tomu dortu a tak,že se na něj těší..takže jsme dostali jako první..to nejhornější patro...takže nemůžu sloužit,jak by se to mělo krájet jinak....jenže holky,když to vezmele selským rozumem,tak ono to asi ani jinak nejde....Nebo napadlo někoho z vás nějaké jiné krájení????Zeptám se té kamarádky..její bratranec,co dort dělal,je cukrář....pak dám vědět,ju??
Odpovědět
Hihi, já se teď tak vžila do toho "problému" s krájenim patrovýho dortu, že jsem úplně zapomněla, že my budem mít nejspíš jednopatrovej :-D
Odpovědět
holky tak přeposílám co mi napsala ta kamarádka: Ahoj,záleží jestli ho máš na stojánku,nebo né...ale profík ti ho stejně udělá na mezitácky aby se nebortil do sebe...ono to něco váží(plastové...ty se tam nazdobí) a tak to stejně můžeš brát jen po patrech.....a když je potaženej marcipánem...ani to nerozblemcáš. Takže tak...
Odpovědět
aha, to mě nenapadlo, že to má mezi sebou ještě nějaký výztuhy...
Odpovědět
Profilova fotka
estre:Takjsemsnad všechnodomluvila,budu mít tu kytku naauto jak mám v albu, je sice velká,ale mě se strašně líbí. Na svatbě budou převažovat kaly, říkal at počítám tak kolem 6.tis za vše,podle toho za kolik budou kaly
Odpovědět
sarka: tak gratuluju k prstýnkům :-) a oznámko hod do alba, at se mrkneme .. sidi: ty jo, ta kytka je fakt obrovská....ale krásná :-) peněz je to spousta,ale ty kaly jsou drahé,to je fakt.... krtek: no je to fakt, že se tam asi do dortu dá nějaká výztuha, aby se to nebortilo do sebe...
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Jo je hodně velká,ale padla mi do oka hned jak jsem jí viděla.Jo jsou dost drahý,ale at je vše stejný.Já budu mít kaly v kombinaci a svědkyně po 9 kalách a babičky a maminka po 5-ti. Aci jak velký budete mít ty jednotlivý kousky toho dortu?
Odpovědět
holky, tedka mi psla drahý, že odpoledne jsou k vyzvednutí prstýnky....hurááááá ale zase mi řekl, že je schová, že se na ně kouknu dneska a pak až v září, prý bych je vykoukala.... :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?