Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasne, aci, stuj si za svym :-) na solarko chodit nebudu, chci se opalit v lete, nidky jsem s tim nemela problemy. JInak jsem tento tyden uzavrela vse v restauraci, takze tam uz nic doresovat nebudeme :-) DJ uz je taky o vsem informovany, takze hudba taky hotova a tento tyden budu finalne resit kvetinarstvi :-) a poslala jsem mail do jedne cukrarky, ktera je na kraji Berouna, autem od nas 15 minut, a maji tam uzasne ceny - minizakusky 3, 80 Kc, 6 kg dort za 1700 kc atd. ... :-) takze jsem jim poslala nas obrazek dortu a uvidime, co mi napisou :-) a maji dovoz 7 kc/ km a nase restaurace je tak 10 max 15 km od nich x-)
Odpovědět
Aci Tvůj dort je hodně netradiční,ale pokud se Ti líbí,tak bych do něj šla....naopak nebude na jedno brdo,ale bude originální..a to se při svatbě moc cení!!!!!A jestli jsem to dobře pochopila,tak mamka ho asi ještě nejedla....takže počkej až ochutná!!!! ;-) ;-) Já teď řeším barvu stolů na hostinu..takže vyhlašuji anketu!!Která je ta vaše vybraná popř. vysněná?????Díky za odpovědi ;-) ;-) Aci a tak co taky jít do nějaké brože do vlasů????Seženeš jí určitě rychleji a asi i levněni než klobouček...i když mě by se na tobě a k typu Tvých šatů protstě hrozně moc líbil.... Jani a ty vlasy jsem nemyslela zle,ale prostě si myslím,že by žena při svatbě měla zůstat sama sebou,ale zároveň by měla být jiná a výjmečná,než jak jí ten její páníček zná....Takže pokud mne Pepča zná s gumičkou ve vlasech a max řasenkou...přála bych si hezký účes,který si sama doma nejsem normálně schopná udělat a dokonalý make-up. Opaluju se jinak hodně špatně..spíš mi vyrazí pihy....takže asi opalování nechám být.A těch samoopalovacích krémů se hodně bojím...pamatuju si,že jsem si ho kouplia tak před 7 lety..chichi..vypadala jsem jako vypranej černoch....dlaně černý a zbytek šmouhatý... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janicko - u me vitezi jasne bordo :-) pak se mi take libi zluta a jemne zelena :-) jani: ja souhlasim, taky normalne nosim vlasy do culiku a skoro se nemaluju., takze uces budu mit (ale podobny, ve kterem me uz videl na plese :-) ) ale chci byt namalovana. ale tim, ze se skoro nemaluju, tak budu chtit i tak hodne hodne jemne. na zkousku jdu na konci srpna, tak jsem zvedava :-)
Odpovědět
estrel: to jsdou věci...úplně to vidím, jak to bude vypadat u nás....pamatuju si,jak mi tchýně vyprávěla, že příte,,když mu bylo půl roku tak miloval k jídlu svíčkovou s knedlíkem, jak špulil tu pusinku když mu ty kendlíky v té omáčce namáčela.....tak nejsem vůbec zvědavá, co bude dělat s naším dítětem, až jednou nějaký budeme mít....to jí ho půjčím a vubec se nebudu zajímat o to,co s ním dělá, protže by mě muselo trefit :-).
Odpovědět
Profilova fotka
aci: :-D :-D jj, ja se toho taky desim. ona ma jiny pohled a je to logicky. ja mam podobne nazory na vec a vychovu jako moje mamka, protoze jsem v tom vyrostla. a tchyne mela dva kluky, tak i tim je ovlivnena. no uvidime,myslim, ze to trochu budou boje, nez si prosadime, co chceme :-D a jinak svickova v pul roce .............. :-p
Odpovědět
Aci tohle sis už zkoušela ne???? http://www.beremese.cz/album/view.php... Estrel přemýšlím o bílé,ale to je hodně neutrální..takže pro oživení by se mi líbila právě červená,bordo..ale hodně se mi líbí i zelená.... Kde mají nejlepší doplňky ke svatebnímu stolu..odkud jste nakupovaly vy???? Jinak pořád přemýšlím o tom zda mít nebo nemít předkrm.....
Odpovědět
estrel: já to fakt nechci vědět co s tím mým dítětem bude dělat, až ho bude hlídat :-D jinak my mám svatbu světle zelenou...
Odpovědět
janicka:no takový jsm si zkoušela podobný....ale cena byla 4000,takže to jsem zavrhla....tak tedka chci vyzkoušet půjčovny kostýmů a nějaké půjčovny šatů...
Odpovědět
Holky já ke své tchýni nemám slov....je to spíš do IP a na hodně dlouho.... Ale i když je taková jaká je,tak nesouhlasím třeba s názorem kamarádky,která zakázala své tchýni chodit s kočárkem někam jinam než u nás pod okny v parku,tchýně nesměla vůbec nic,nedávala jí holku na hlídání....a najednou se obrátilo,mají druhé dítě a najednou to první si tchýně může brát a kamarádka naopak nadává,že tchýni ani nenapadne,že by jí mohla pomoci a vzít si své starší vnouče na hlídání..... Moje tchýně ať je jaká je,tak prostě je to máma mého muže a vychovala tři děti,takže nevidím důvod,proč by si nemohla naše dítě jednou brát. Holky a jak to budeme mít po svatbě s tykáním a vykáním???Už jste se o tom bavili doma?? A budete si říkat maminko,tatínku nebo třeba jmény????Já bych to teda nechala tak,jak to máme teď.Moje máma je jediná na světě a jiné ženě mami říkat nechci.A navíc oni to mají v rodině takové divné..jednomu zeťákovi nabídli tykání druhý pořád vyká..... Ani nevím,jak se k tomu postaví naši.....nedokážu si představit,že by Pepča přišel za naším tátou a řekl by mu."tak co Jirko,jak Ti to jde...chichi"
Odpovědět
Profilova fotka
taky my máme bílo-oranžovou,a doplnky jsem kupovala různě,krásná-svatba (to je i přímo opavský),svat.-dekorace atd. cenově se to tak pohybuje skoro stejně. Ale normálně mě asi jedná skoro nevěsta tady na bazárku pěkně vyčůrala ]-( . Že prý ruší svatbu,tak prodává vše (za levněji,než koupila),a tak jsem od ní koupila sv.bunlifuky za 19 kč,a na netu jsou za 17,-- :-N . Příště budu opatrnější........ Janicka: Vím,že jsi to nemyslela špatně. No mě vážně nesluší sepnuté vlasy do zadu,Mám velkou kebuli :-D ,takže proto rozpuštěmé,ale mám přírodně hladké,takže aspon natočit,at to opravdu nevypadá tak nějak "furt stejně" ;-) . A co se týče líčení,tak to já se zase líčím,hlavně,když někde jdeme. Ale i tak si myslím,že v ten sv.den to bude prostě "vše"jiné.... Jo a předkrm jsme zavrhli. :-N I když já z prvu o něm i uvažovala. Ale přece jen. Vím,že je to také slavnostnější či jak to napsat. Ale skoromanža to zavrhl. :-N Nač si hrát na to,co nejsme :-N . A je mi to ale podstatě jedno. Hlavně,že jsme se shodli na svíčkové....mńam.... ;-)
Odpovědět
my předkrm mít budeme, aby nás hosti nevyjedli moc brzy....:-) a abysme se usadili ke stolů,když máme ten raut...bude to nějalý kruřecí salát v zelném listu salátu... jana: já jsem tkay koukala na nějak výprodeje ze zrušených svateb,ale všimla jsem si, že to ta slečna má dražší než když to koupíš v obchodě...naštestí jsme to zjistila včas
Odpovědět
Profilova fotka
jo s tykáním,taky věčné téma. No víte,skorotchýňka mi to navrhla už hodně dávno,dokonce už 2x. Ale já jsem ji s omluvou řekla,at se nezlobí,ale né. Jako třeba řeknu jí "jménem",ale pořád tam je to "vy". Nebo při loučení někdy řeknu "ahoj" či v smsce "pa",ale furt je tam to "vy". Od bývalého,jsem se s mamkou tak kamarádila,jak s kámoškou. Byla super. Sama jsem i zua ní chodila a tak. Ale pak jak jsme se rozešli,tak mi sem tam poslala takové hnusné sms. Tak jsem se už zařekla,nikdy si je příliš k tělu nepouštět. I když tedkom na mamku od skoromanži,nemůžu nic říct. Tak přece jen......
Odpovědět
Článek se načítá
jo a s tím tykáním..no to nevím, naši jsou jen o 15 let starší než můj přítel,tak ty by si s ním tykat mohli...stejně to tak je, že když se zapomenou,tak mu zatykají.....ale já s tchánovcema asi těžko, jsou 35 let ode mě....leda tak tchýni říkat jménem a vykat jí, to bych si dovela představit...ale tchánovi, no to nevím....
Odpovědět
Jani a není lepší to koupit všechno na jednom místě...resp na jedněch www...víš kvůli poštovnému... Já teď objednala Pepčovi kravatu a za takovou hloupost chtěli 130 Kč poštovného....A to jsem ještě zjistila,že jsem měla asi objednat takvou tu karavtu s provázkem na krk..jak se tomu říká..???....má tam totiž hezčí uzel,než při uvázání na normální kravatě.....Člověku všeho váhá,vybírá dlouho a nakonec jsem stejně měla si objednat jinak.....ale tak si holt bude muset uvázat kravatu,to umíme oba.... Jinak bych určitě ráda do Ikei.Ale na druhou stranu se mi nechce kupovat třeba 10 svícnů,10 váz....byť třeba ty nejlevnější,ale co s tím pak budu dělat.... O tom předkrmu se budeme muset ještě pobavit...sice to asi na stolech hezky vypadá...ale to bych za ty prachy raději dala třeba nějakou ovocnou mísu na odpoledne...melouny,víno,jahody....
Odpovědět
Profilova fotka
janicka: tak my rozhodně na stolech hrozn.víno mít budeme, Ale jen to. Žádné pomeranče či jabka,to je zbytečný a todle tam stejně nikdo jíst nebude. Ale hrozny,do toho dlubne každý. Jo a možná pár banánů,přece jen,budou tam děcka,a ty banány celkem jedí ;-) Jo koupit na jednom místě. Ale tam měli lepší figurky na dort,tam zase ty čokoládové mince. Ale co se týče stuh,organzy či vlizelínu,todle podle mě vyjde všude na stejno. Do Ikey se taky chystáme,k vůli kalíškum na čaj.svíčky,ale koupím jich kolem 10. Ato se vždycky nějak upotřebí...
Odpovědět
Jé, jsem tu měla těžce sesmolenou odpověď a ona se mi místo odeslání smazala :-( No tak ještě jednou no - jako barva u mě celkově vede fialová (a taky všechny možný odstíny modrý, ale ta mě jako "svatební" nenapadla vůbec), ale na svatbu se mi zdála moc smutná, tak nakonec máme meruňkovou, tu mám taky moc ráda a navíc se hodí k tomu babímu létu (jestli nějaký bude). Zatim teda mám všechno v tak jemnejch odstínech, že to stejně na fotkách bude vypadat jako krémová :-N A tu fialovou si propašuju nejspíš do kytky a do líčení. Výzdobu stolu nijak moc neřešim, vyzdoběj nám to tam za poplatek sami, tak jenom vyberu barvu, aby se netřískala s tou meruňkovou (takže úplně růžovou ani úplně oranžovou ne). Nejspíš kombinace bílý a krémový. A bordo se mi líbí taky moc, ale podle mě je k jinýmu typu nevěsty, než jsem já - je taková elegantní a já jsem spíš velkej romantik
Odpovědět
Já jsem využila zatím něco "po někom" je jednou teď,když jedna holčiny prodává ty hřebínky,takže zatím si nemohu stěžovat...říkala že je má toho Harmana a ten je opravdu drahý.Navíc jsme si vyměnily info po mejlu a i když se neznáme osobně,tak k ní mám důvěru.Potkáváme se na jiném témátku. Jani a nemáš třeba nějakou lepší značku,když je do dražší??? Potřebuju taky ještě sehnat podprsenku s odepínacími ramínky..ale na velikost 90E to asi bude sakra fuška.. Doufám,že v týdnu se ozvou Pepčovi na opravený telefon z Vodafone a pojedeme do Mostu...koupil by si tam snad ten oblek.A tím by bylo jeho oblečení za 100% z krku. Holky a co auta???máte někdo pronajmutá nebo využíváte domácí zdroje????My jsme si loni koupili nový Ford Mondeo,takže s ním pojede Pepča...jenom on ho nechce nikomu půjčit na řízení(no chlap a jeho auto),takže to budeme ještě muset nějak vyřešit a já pojedu s autem našich.Jsem ráda,že to tak je,protože se auta mohou nazdobit už v pátek.Máme je v garáži,takže nám výzdobu nemůže nikho ukradnout ani poškodit.Loni jsme vezli už nevěstu,takže to máme vyzkoušené a zase využijeme přísavky...moc dobře drží a nic nepoškodí.
Odpovědět
jana1k: já mám pocit, žemi stažený vlasy neslušej, protože mám zase malou kebuli :-N S ne úplně "přilehlýma" ušima a výraznějším nosem - což ve staženejch vlasech až moc vynikne. Předkrm jsem původně zavrhovala tayk, ale holt když celá ženichova rodina "ujíždí" na šunkový rplce s křenem... Tak třeba tenhle kompromis fakt udělat můžu. Jsem jediná, kdo by to chtěl jinak, tak holt ustoupim. A s oslovovánim - no, jeho rodiče mi automaticky tykaj a já jim vykám - ani si nepamatuju, že by mi nabídli tykání, ale myslim, že už se jednou divili, že jim netykám. Jenže mně to zatim prostě nejde. jenom bych jim nechtěla řikat pořád pani... a pane..., mami a tati už vůbec ne, tak to vidim na křestní a vykání k tomu. Zatim. A můj přítel našim tyká, ale moc je neoslovuje, spíš se to projevuje tak, že místo "dobrý den, jak se máte" říká "ahoj, jak se máš?" Sranda je, že tak mluví i smojí babičkou a dědou (teda to "ahoj"), který mu ale pořád uctivě vykaj :-N Já jsem právě kvůli poštovnýmu vždycky nakonec šla do kamennýho obchodu. teď třeba půjdu někdy pro bublifuky. Sice vyjde jeden tušim na 24, ale po netu bych musela koupit celý balení, zbytečně, budem potřebovat tak půlku, plus přihodit poštovný. A s ovocem bych to viděla tak, že by se mi líbila ovocná mísy,a le jako už to ovoce nakrájený (meloun, banán, ananas, víno..), ale nevim, třeba to nakonec bude zbytečný.
Odpovědět
Profilova fotka
tak ty bublifuky jsou úplně normální,žádné špešl :-N ,jasně neříkám,že všecké to tam třeba tak prodávájí dráž. Ale u mě prostě byl takový případ...No jo,holt.. Já mám podprdu ze sv.salonu,je boží. Sice stála 900,--,ale mám klasickou 75B :-N .A auto bede od známého.Tatík už to má "prý" domluvené,tak snad to klapne. Mají černou škodu superb.No ale máme v záloze (radši) ještě jeny známé se stříbrnou škodou octávkou. No tatka má toyotu carinu e,ale tím už jelo tolik nevěst,že já nechci :-D . A výzdobu bude dělat květinářka,v den svatby ráno.
Odpovědět
Krti ale v tom účasu co jsem posílala to není nějaká "ulízanina"...můžeš to mít i přes uši,když máš pocit,že máš plachtičky....Ale chápu tě,já mám zase pocit,že mám ošklivé ruce a taky to nikde nechci vystavovat....No každopádně důležité je,aby ses v tom cítila hlavně Ty dobře,uvolněně a neříkala si.jééé teď mi všichni koukají na uši.... Jako mě v salonu taky tlačili do korzetovek bez bolerka...a to jsme vám tady popsala stohy toho o tom,jak chci bolerko...a pak mi dali šál a ta paní řekla" já na vás úplně vidím,jak jste rozkvetla,kdy to máte schované"...takže bych Krtí všechno řešila pocitově.....Myslím,že tam bude stresu ažaž a ještě řešit blbej účes nebo blbý šaty.... S tím oslovováním bych to chtěla nechat jako teď...takže paní Černohorská nemáte.......nějak mi k ní nic nejde..abych jí říkala Maruško prosím Tě...Maruško prosím Vás....no nevím..nejde mi to přes pysk :-S :-S
Odpovědět
jani: My budem mít snad mikrobus pro všechny a já pojedu extra našim autrem, ale řídit ho bude nejspíš táta. Z vlastních zdrojů nezvládáme - máme tři auta s řidičem a chtělo by to minimálně čtyři. Je to pech, ale fakt nevim, kde to čtvrtý auto vydolovat. Jedině že by nějakej kamarád nebo soused, ale to je pak zase blbý ho nepozvat na hostinu a já tam nechci mít lidi, na kterejch mi zas tak moc nezáleží, jenom proto, že byli ochotný nás odvézt. Nás totiž bude jnom cca 15, takže je to hodne "okrouhaný". Ale ne násilně, prostě to tak vyšlo. A bus pojede od rodičů nevěsty - a ejhle, problém. Půlka přítelovo rodiny se odmítá dopravit MHD přes Prahu k nám. Resp. celá jeho rodina, ale rodiče si vyzvedne. Teta nakonec asi pojede svépomocí - představovala si to tak, že jí budeme vyzvedávat cestou, ale to jsem docela rázně odmíztla a trvám si natom. Prostě z principu. A setřenice s rodinou ještě neni dořešená - prej z centra k nám sama prostě nedojede (má nějaký zdravotní prpblémy), což mě ale opravdu přestalo zajímat v oamažiku, kdy jsem zjistila, že nedávno s těma problémama jela autobusem x hodin do Chorvatska. Takže tak, asi to bude ještě boj...
Odpovědět
jani: Jo, ten typ účesu z tý fotky by byl v pohodě. Jenom - já si prostě vlasy spínám hlavně ve dnech, kdy je nemám natolik ve formě, abych je měla rozpuštěný. tak už je to takový i psychický, že je chci mít volně. Ale uvidim, ten volnej drdol mě docela láká aspoň vyzkoušet.
Odpovědět
no my auta budeme mít vslasní, doufám, že o vyjde, ještě mi tam trošku haprujou kamarádi z vejšky, co auta nemají, těch je dohromady 7, no tak snad se vejdou k ostatním svatebčanům...musím to pořádně rozmyslet :-)
Odpovědět
Krti vy to máte docela blbý...po Praze bych se bála,abych dorazila včas..je to tam každou chvilku nějaká zácpa,nehoda,uzavírka.....
Odpovědět
http://www.beremese.cz/forum/show.php... Holky napište Swatce něco hezkého prosím....
Odpovědět
CHichi..Krtku už jsi mne předeběhla ;-) ;-)
Odpovědět
jani: Tak tam jsem teď psla, aniž bych si přečetla ten odkaz tady ;-) A tý dopravy po Praze se taky bojim, jako jestli se celá svatba zadrhne v nějaký zácpě nějkaý zácpě jenom proto, že pro jeho rodinu je strašnej problém dojet metrem z bodu A do bodu B (je to navíc na jedný trase, bez přestupu, a ten kousek od metra už bysme je určitě vyzvedli), tak budu mít nervy na pochodu. Prej by tak daleko v slavnostním oblečení a lodičkách nedojeli...
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/album.ph... Holky lidi se tak strašně mění...tady mne to úplně bacilo do očí... Jinak prosím tě Praha a MHD to přeci musí být naprosto v pohodě..brala bych to spíš jako výmluvu.Navíc máte svatbu v pátek,takže to jezdí opravdu každou chvilku...u nás v Lounech,kde máme linku 1 a 2 :-D by asi koukali na vyfešákovaný lidi v kvádru trochu jinak,ale v Praze nosí oblek a šaty každý druhý člověk..... A kvůli jejich pohodlnosti se stresovat někde na křižovatkách v busu...vrrrrr...to bych teda nechtěla....A tak co dát sraz někde třeba ob ulici od místa obřadu...je vás málo,tak to by mohlo klapnout,ne????
Odpovědět
krtek: to nechápu, když normálně bydlí v praze, proč by k vám nemohli přijet metrem....to je přeci mnohem lepší po praze, než autem, to ví každej pražák :-) no jo, swatka to má blbý, to jí nezávidím, ale tak si myslím, že bys e měla snažit to přejít....ono nic nenaděláš, akorát se bude užírat....a jestli šlo jen o líbačku, tak to si myslím že to bylo opravdu blbost z opilosti a že už to ten její víckrát neudělá....
Odpovědět
bude to nějaká čubka..když i její manžel jí omlouvá,že když je piclá tak neví co dělá...asi to s ní neřeší poprvé...a prostě Swatky páník byl zrovna po ruce...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?