Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mě jdou asi po dvou měsících vkládat fotky ..huráááá nevím co se kde stalo, ale jsem ráda, ale zase dnes už nic nepřidám ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jana1k: děkuji, snad užijeme
Odpovědět
Profilova fotka
zase něco, zas mi nejde napsata"popisek" ach jo 8-(
Odpovědět
lowe: užij si dovolenou...:-) ono s tím, co si kdo vezme na sebe, to je těžký....někdo má postavu a někdo ne, je fakt, že slečna aspon zvolila dlouhé rukávy, coží jí určitě prospělo... já douám, že se mi v autě nic neposune, protže budu mít ramínka :-)
Odpovědět
lowe: užij si dovču x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuji moc, snad se vydaří, hlavně že bude pohoda a klídek ;-)
Odpovědět
Já se taky přidávám k názoru, že slečna (teď už paní) vypadá normálně. Vzhledem ke svému handicapu bych řekla, že vypadá i hezky, má pěknou tvář, holt je při těle, ale v rámci možností vypadá hezky.
Odpovědět
Profilova fotka
taky si pridavam, myslim, ze pani vypada vpohode, i kdyz bych volila spis jednoduchou sukni. ale jinak je ok. :-) pristi/ prespristi tyden chci rozeslat povanky, tak se tesim i na to nadepisovani :-)
Odpovědět
Takže už holky začínáte s pozvánkama? Já to asi nechám až na konec července....A i to se mi zdá brzo vzhledem k řečem, které určitě vyslechneme....
Odpovědět
no já mám půlku nadepsanou a půlku ještě ne.....budu je posílat příští týden...
Odpovědět
Ahoj! aci: U nás okolí zas tak blbý kecy nemá, zato ženich... Každou chvíli se ptá, jestli se jako fakt musíme brát. On to nemyslí vážně, možná se trošičku i těší, ale asi má pocit, že je to děsně vtipný. tak už jsem mu nedávno řekla, že je jak malý dítě, když musí k zubaři, a co si jako myslí, že mu na to řeknu? To je v pohodě miláčku, všechno je zařízený, zaplacený - tak se na to klidně vykašlem ]-( sarkajak: No jo, ty chlapi jsou v tomhle naprosto laxní - já bych tam teda toho svýho asi dokopala násilím, jsem na prstýnky hrozně zvědavá :-D Aleč sám se včera ptal, kdy budou - jenom se obávám, že hlavně kvůli financím - aby věděl, kdy mu zchudne konto :-N Jo, taky u nás v práci každou chvilku vidim nějakou nevěstu - choděj se tam fotit, hlavně cizinky - zrovna včera jedna. Nevěsta blondýnka ve zlatým a ženich fešák, ale s prominutím - ve věku jejího tatínka :-N ne že by mi to vadilo, každýho věc. A jak jsem tak na ně koukala, tak najednou jsem udělala takovou piruetku se slovy "já se budu vdávat" :-D :-D Kolegyně se mohly usmát... Takovej nával těšení no... To už se mi teď tak často nestává, spíš ze začátku, teď už s přípravama začíná jít do tuhýho, navíc se mi do ničeho moc nechce. jana1k: Taky se těšim, až si tu budu prohlížet naše fotky, ale je mi jasný, že mi bude i trochu smutno - přesně jak řikáš. Pak se taky těšim, až jednou jednou... buzdem mít mimčo. Moje kolegyně se dneska vrátila z porodnice s holčičkou, tak jsem si na chvíli představila, jaký to asi je - to musí bejt strašně hezkej pocit x-)
Odpovědět
lowe: Užij si dovolenou! já se na tu naší začínám taky těšit, doteď to celý zastiňovala svatba, ale teď na to samý místo odjeli naši a docela jim to závidim. I když počasí asi mohlo bejt lepší. Ale prej je tam slušně. salomme: Jé. ty mě uklidňuješ, já začínám mít skoro depky, že to oznámko ještě nemáme (moje chyba - jsem lenoch).
Odpovědět
Článek se načítá
Lowe hezkou dovolenou!!! Jinak jsem si domů před chvilkou přinesla ta oznámka,jsou hezká..jako na obrázku,jen mne trochu zklamal druh papíru..je slabší,než by bylo vhodné...ale jinak v pohodičce.Takže spokojenost. A oznámení budeme posílat až myslím někdy v polovině srpna..... Jinak koukám že budu z vás úplně poslední!!!!!Estrel my dvě to máme až jako poslední....tak alespoň nám budou holky povídat své "historky z natáčení" ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani: tak u nas uz se hodne lidi pta, kdy uz budeme posilat. Nekteri i volaji, protoze si chcteji udelat dovolenou, tak si chteji ujasnit termin, aby meli cas, takze kdyz to do 14 dnu doposlem, tak myslim, ze to bude OK :-) jani: no vidis, tak to nam holky uz budou rikat na co si mame davat pozor :-)
Odpovědět
Ahoj holky, mám na vás další dotaz - kdy se budete fotit? Před obědem a nebo po obědě? A pokud některá z vás před obědem, co do té doby budou dělat vaši hosti?
Odpovědět
Profilova fotka
salomme: tak my se budeme fotit pred obedem, jeste na miste obradu, protoze to budeme mit v zahrade. pak po obede uz bude foceni jak kdo bude chtit a spis to vidim na nerizene foceni - takove ty prirozene fotky :-) hosti proste pockaji. myslim, ze aspon budou mit prilezitost se seznamit. vdzdyt to foceni bude trvat cca 30 min :-)
Odpovědět
no já mám naplánováno, že se budeme fotit hned po obřadu, mezitím dosatnou svatbní noviny, bude malé občersvteníčko a tak.....seznámí se, popovídají si a bude...snad to chvilku vydrží :-)
Odpovědět
Profilova fotka
salomme:My se budeme fotit taky po obřadu u parku je totiž zahrada,svatebčani musí počkat,asi je to na každý svatbě.Vezmem sebou nějaký občerstvení,aby neumřeli hlady. Oznámení budu dávat v půlce srpna,aby to nebylo zbytečně brzo,jak mi každý tvrdí,ale je mi to líto,mám to doma na hromádce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já už mám na odpočítavadle 69 dní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
salome - tak my společnou fotku uděláme hned po obřadě na té terase + momentky s lidičkama co příjdou na kuken,...a jinak focení v přírodě jen my dva se svědky bude po obědě a to už tam bude kapela,..takse snad všichni zabaví. Navíc budou mít k dispozici bazén,....taktřeba si i zaplavčí:-)
Odpovědět
Naši z toho totiž dělají velký problém, že budou muset na nás čekat, než se vyfotíme. Rozhodně to dýl jak 45 minut nerbude, ale oni na mě pořád útočí, že je to neslušné vůči hostům a že se to tak NIKDE nedělá, že se fotí až PO obědě atd...Ale máme fotografa odjinud a za každou další hodinu navíc si bere další peníze, a o fotky z hostiny zase tak moc nestojím, abych si ho k vůli nim připlácela...Prostě nevím, jak jim to vymluvit, že se nebudou nudit. Budeme mít noviny i pexeso, ale na to se tváří, že jsem asi úplně blbí dělat něco takového :-| A další dotaz - nevím, jestli se tak tomu říká i jinde, ale máte starostu? To je člověk, který všechny usměrňuje, vyvolává, co se bude dít dál, vyzývá třeba k tanci novomanžele, vyhlašuje organizovanou zábavu apod. V tom je totiž další problém - naši mi nutí jednoho příbuzného, aby to dělal. A já řekla, že nechci, aby to bylo jak někde na pouti, aby tam všechno dodaleka vyvolával a halekal, co se bude dít takovým tím pouťovým způsobem. potažmo když bychom chtěli většinu svatebních zvyků vypustit....Chtěla jsem jen, aby to tam ségra (ona je taková hned se vším hotová :-) ) trochu zorganizovala, upozornila třeba lidi, že se jde tam či onam, že bude následovat to či ono, ale ne aby někoho do něčeho nutila apod. Takže jak jste na tom vy?
Odpovědět
Ahojky, my se taky budeme normálka fotit hned po obřadu, čili před obědem. Lidi, co jsou zvaní na obřad a pak až na večerní oslavu, se po obřadu můžou pomalu přesunout na místo večerní zábavy (obřad a hostinu máme na jednom místě, večerní party na jiném), zvaní na hostinu si už můžou sednout ke stolkům, kde se pak bude podávat oběd, a objednat si zatím něco k pití. Nám řekla fotografka odhadem, že jen nás samotné (ženich+nevěsta) bude fotit nejmíň hodinu, což je celkem dlouho, ale když si hosti můžou posedět, něco popít, uzobnout koláčky a přitom třeba koukat, jak se fotíme (když to bude v rámci jedno menšího areálku), tak to snad nějak vydrží. Rozhodně si nechci odfláknout fotky jen kvůli tomu, že by měl někdo třeba trošku hlad, je to přeci jen památka na celý život. Nějakého oficiálního koordinátora činností na oslavě mít určitě nebudeme, spíš jen semtam někoho pověříme nějakou dílčí věcí - na tom se předem domluvíme, kdo třeba bude objednávat taxíky, nebo kdo bude říkat, jak se budou třeba fotit skupinky atd. Jinak ale stejně nijak moc organizovanou zábavu neplánujeme, takže předpokládáme, že se to tak nějak vyvrbí samo. Jen chceme určitě dopředu všem rozdat harmonogram, kdy a kde bude co jakým způsobem probíhat a to bude podle mě stačit.
Odpovědět
Nazdárek, my se budeme fotit také jako všechny z vás hned po obřadu,tzn.před obědem.Když jsem mluvila s fotografkou,tak mi řekla,že ať počítáme minimálně s hodinkou času...že prostě pěkné fotky za půl hodiny neudělá......Loni jsme byli kamarádce na svatbě a oni se teda fotili tak nějak hodně klasicky...pořád ve "stádečku",že by si je fotograf vzal někam vedle a byla nějaká romantika ve dvou,tak to ani moc ne....ale každopádně lidi prostě musí počkat...my jsme u té kamarádky taky čekali a ani nám to nevadilo...myslím,že to musí každý pochopit.Navíc jak jsem koukala na fotky naší fotografky,tak lidi tahá i různě po městě nebo dokonce do přírody...do polí a tak....ale zase pak fotky stojí za to!!! Tady posílám úplně čerstvé albíčko,které nafotila právě ta naše fotografka pro jednu holčinku z tématu Most a okolí... http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
joo a organizátora mít nebudeme určitě..je nás cca 20,takže to si ukočírujeme i bez organizátora. Spíš mám strach z projevu mého táty,on je takový hodně svérázný člověk,takže bych nejraději,aby se vůbec neprojevovalo...jenže pak asi musí mít nějakou řeč i Pepča...takže jsem na to zvědavá....
Odpovědět
Ahojky! já teprve dorazila z práce :-p salomme: Fotit se budem hned po obřadu - uvnitř zámku a v parku, pokud bude počasí. Hosti holt počkaj. Rodiče holt před těma třiceti rokama nic takovýho nedělali, tak se teď divěj no (naši taky trochu nechápou - teda chápou, že se budem fotit, ale že sami s fotografkou někam minimálně na půl hodiny zmizíme, to už tolik ne. A to to ještě nevědi tchánovci!). Maximálně se jezdilo po obědě někam do ateliéru, když se všichni na hostině už bavili. My budem mít fotografku taky jenom jakože na obřad - od příjezdu po odjezd. Ona teda řikala, že když je třeba blbý počasí, tak neni problém nafotit něco třeba po hostině, ale nevim - budem jí pltit jako cca hodinu a půl, tak jí nechci otarvovat. Žádnou organizovanou zábavu na tu dobu nemáme, spolejhám na to, že deset dospělejch lidí a jedno dítě se umí snad zabavit sami. A jak řiká můj děda - nuděj se jenom hloupí lidi ;-) Maximálně připravíme nějaký jídlo a pití, aby neměli hlad (vezmem, co zbyde z ranního pohoštění, plus bych možná koupila třeba pár plechovek koly... ale aby to zas nebylo teplý jak kafe :-S ) A s fotografkou se holt asi dohodnu, aby nás nefotila hodinu (to je fakt dost dlouho, nechat tam ty lidi čekat). My se budem fotit uvnitř zámku, to předpokládám, že lidi budou čekat venku, aby nám udělali "špalír" (to ale budu muset někomu sdělit, aby to zorganizoval, abych pak nebyla zklamaná, že jsme vyšli ven "nezpozorováni" :-N) A pak v tom parku - tak 30, 40 minut by mohlo stačit. Nebo třeba ještě budu mít nějaký vnuknutí a vymyslim pro hosty nějakou zábavu, ale noviny a podobný věci dělat nechci. Někde jsem viděla, že za tu dobu, co se novomanželé fotili, jim ostatní udělali takový to video s přáníma a vzkazama, to neni úplně blbej nápad... Žádnýho "pouťovýho vyvolávače" rozhodně ne, úplně nesnášim takovou tu organizovanou zábavu - "povinné veselí". Myslim, že můj táta má docela komunikační a organizační talent, tak to asi přirozeně vyplyne samo, že bude směrovat lidi a tak. My vůbec spoustu věcí budeme mít tak "živelně" - zábavu, "řečnění" - do toho fakt nehodlám nikoho nutit, nějak to vyplyne. filu: Nějakej harmonogram plánujeme taky. Ať neni zase úplnej zmatek... jani: Ty fotky jsou moc hezký, vůbec se mi práce týhle fotografky moc líbí!
Odpovědět
Profilova fotka
janicka:Na tohle album jsem už koukala,tafotografka fotí nádherně, ale na náš termín byla bohužel už obsazena jako spousta dalších. salome:Žádnýho starostu tam mít nebudeme,pověřím segru.Ale myslím,že se tomu říká svatební koordinátor a měl by pomáhat i s přípravama. My se taky budem fotit tak hodinku,uvidíme jaký bude počasí a nálada.Máme lednicidoauta na pití a nějaký koláčky a chlebíčky,aby nám neumřeli hlady.
Odpovědět
sidi: jo jo, takhle bych si to nějak představovala - malý očerstvení v ledničce ;-) Můj drahej teď hraje nějakou hru a hází tam rachejtličkama - tak se najednou otočil a že chce na svatbě taky rachejtličky :-D Což teda neni blbej nápad, minimálně uvažuju o takovým tom lampionku s přáníčkama. Akorát nevim, kdy se v září vlastně stmívá - páč tu zábavu asi nijak do pozdě neudržíme, tak abysme to nepouštěli sami. Vůbec, ohledně večerního prgramu mám zatim obrovskej otazník - pořád nevim, jestli to celý vpodvečer rozpustíme, nebo pak půjdem s "mladejma" někam dál zapařit.
Odpovědět
Holčinky teď jsem se pobavila..opravdu MALÉ množství cukroví...chichichi :-D :-D :-D http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
jani: Proboha! to je tk pro stolidí ne? =-) Moje noční můra :-S
Odpovědět
teda, jestli to dělali doma, tak absolutně nechápu. A jestli kupovali, tak by mě fakt zajímal rozpočet... To je neskutečný! by se nám to ani nevešlo domu :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?