Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To už zas všichni spíte jo?Já proíždím alba a našla jsem slečnu co jí vyloženě nesedí šaty přes prsa:
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
sidi: jůů Ve 2 hodiny ráno...?? Tak to určitě spíme :-D . Jinač co se týče té fotky,tak už jsem i viděla horší,co neseděli přes prsa. Ale tak mi řekni,to jim v tom salonu nemůžou říct,"né,to Vám nesluší" atd.....Nebo nějaká kamarádka......I když korzetové šaty jsou trošičku zrádné,hooodně záleží,jak si je ráno oblékneš. Aspon u mě to není jen tak. To musíš úplně přesně přidržet aby tě někdo zapnul,a stačí 2 cm křivo,a už to jde poznat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky!!! hlásím se po dlouhé době co nového? Jo a sidi: k té poslední fotce doufám že tak nedopadnu ;-( a nebude se nikdo dívat namoje fotky jako na ty na kterých je něvěsta kteé nesedí šaty :-o bojím bojím ale šaty jsem vybírala fakt důkladně a ted sedící podprdu a šikovnopu kiamraádku, ketraá pomůže do šatů a je to :-D
Odpovědět
bajoch, neboj, určitě vybereš dobře... hele, mě by zajímalo, jak reaguje vaše okolí na to,že se berete?...protže mě pěkně štve, že u nás všichni, komu to říkáme se ptají a vtipkují " tak jsi ho přemluvila konečně, aby si tě vzal".....jenže u nás to je úplně obráceně, on přemluvil mě, abychom se vzali a mě to začíná pěkně štvát, připadám si pak děsně blbě, jako bych se musela doprošovat, aby si mě vzal...nebo to jen přeháním a nemám si toho všímat?
Odpovědět
aci: U nás byl pro svatbu taky přítel. A jelikož to zatím o nás ze známých nikdo neví, tak žádné tyhle blbé připomínky nejsou slyšet, ale je mi jasné, že jak se to rozkřikne, že to začne. Holt co na to říct - Konečně mě na kolenou uprosil a já svolila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aci: Tak jim hodně ironicky říkeji: "Jo jo, přesně tak to bylo..." a dál se s nimi nebav - mě se furt všichni ptali: "A proč se berete?" ... (jak malý děti, fakt - a pvóóč a pvóóč) že už jsem říkala: "Aby se měli blbí na co ptát." ... Těch nevěst, které k většímu poprsí nezvolily úplně správný typ šatů, tu bylo povícero - v tomhle směru jsem vychechtaná, na hrudníku mi nic moc dáno nebylo, takže mi ani nemá co kde lízt :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci kašli na to, nevšímej si toho, taky jsem se setkala s něčím podobným ona je to obvyklá a někdy i vtipná poznámka že ženská chlapa uhnala, je to v poho dokud je to for... kdo to myslí vážně ať si políbí pr... ;-)
Odpovědět
Když jste sem házely ty svatby, co se vám líbí, tak u mě zase vede tahle: http://www.beremese.cz/album/album.ph.... 8-)
Odpovědět
salome: uprosení na kolenou je dobrý, já jsem se jim to snažila říct, ale oni neslyšejí a furt jsem za debila já..... mě se líbí tahle.....http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=384940&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3FvOrderBy%3D4%26vOffset%3D110
Odpovědět
Ahoj všichni ;-) salomme: na tu bílo-černou svatbu už jsem před časem taky koukala ;-) aci: koukala jsem na ty stránky s bižu a mají docela hezké věcičky, nicméně píšou, že pro alergiky doporučují jen stříbrné (přímo ze stříbra) a tuhle barvu bych nechtěla :-(. Spony do vlasů mají taky zajímavé ;-) Ad prstýnky - nejsou.. . Drahoušovi se pro ně nakonec nechtělo jít, vždyť máme svatbu až v září, tak kam spěchat... . No nic, docela mě to zklamalo... :-( :-( :-(
Odpovědět
sarka : to od něj nebylo hezký, že tam pro ty prstýnky nedojel :-( taky by mě to štvalo....
Odpovědět
Článek se načítá
aci: taky zajímavá svatba. Ještě tu byla jedna, teď ji nemůžu najkít, holčina měla normální šaty, jakoby plesové, ale fakt spolu krásně ladili....
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Tak toslyším pořád,jestli jsem ho konečně uhnala,jaksemho přemluvila a atd.Ono je to asi hrozně divný,že se po 5-ti letech berem.A ještě se nás ptají jestli musíme,tak na to nereaguju už vůbec. jana:To jsou tymuje hrozný no´ční.Já to taky nechápu,že ty holky nevidí,že jim to nesedne nebo dělá blbý prsa. My už taky budeme mít tenhle měsíc prstýnky,už se nemůžu dočkat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tohle taky nechápu: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
sidi: jo, to jestli musíme, to se mě ptali taky.....
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Nejhorší je,že se mě ptají už ty vdaný nebo ty ženatý.Nevím co jim na tom přijde děsně divnýho
Odpovědět
Sidi: a proč ?? Jako je silná,takže na ní šaty nevypadají jako na 50 kilové modelce,ale je normálka ke své postavě oblečená...žádná odkrejvačka,vylejzačka....zakryla to krajkou.... chápu jí,chtěla se vdát v bílém..prostě jako princezna...nikde pneumanitky nevystavuje,tak proč ne... ;-) Někdy holky s ucházející postavou jsou nevhodnější,než tahle paní... Jinak Aci díky za ty ozdoby do vlasů...určitě si tam něco vyberu,ale nejdřív to musím vytisknout a vzít ke kadeřnici..je to docela drahé,tak abych nekoupila něco,co mi tam pak nepůjde.... Holky taky je u vás takové vedro...my máme kanclíky z buněk a já jsem v patře..brrrrrr.....
Odpovědět
Profilova fotka
janicka:No já nevím nějak mi to nesedí,jako sladký bombón, jen se slítnout včely.Já sama nevím jestli jít do tý bílý,přijde mi to moc
Odpovědět
Jako já se v tom taky necítím,to ti můžu přiznat..jenomže to je tím,že já jsem pořád v keckách,džínách a tričkách...takže teď mít šaty,u kterých nevím,zda mi něco nevypadne :-D taky pro mne není to pravé ořechové.... Ale kdybys chtěla klasiku,tak co bys na ní vybrala????...myslím,že ona na výběr moc nemá..ale tak alespoň nebyla nevkusná....má všechno ukryté....možná sukni by měla mít rovnou,obyčejnou,bez toho řasení...
Odpovědět
Profilova fotka
janicka:Hm asi jo.Já osobně bych do tý bílý nešla.Asi jak je to takový načinčaný,tak to přidává.Taky se v tom moc necejtím,ale snad to nějak dopadne.Já neměla na sobě šaty ani nepamatuju.U nás je taky hrozně,na padnutí a to jsem slíbila neteři za vízo kino,tak snad tam vydržíme,zatím se mějte pa pa
Odpovědět
sidi: souhlasím s Janičkou, v rámci svých možnostá ta holčina vypadá docela dobře, prostě chtěla být v bílém jako princezna.... Já bych se třeba v kostýmku taky nevdávala.. =-) =-) . Teď jsme byli s kolegy an oběd a před restauračkou vystupovala nevěsta :-p :-p . V bílém, se závojem, kytí do oranžova... Docela jí to seklo ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty bláho holky vy mi naháníte strach, abych pak tady nekolovala já, jako odstrašující případ jsem docela dost obdařená, jak píše jana1k..záleží na tom jak jsou pak šaty oblečené, v mém případě sešněrované, toho se bojím nejvíc
Odpovědět
lowe tak aby ses bála ještě víc,tak ti řeknu,že kamamrádka která se v korzetovkách vdávala loni říkala,že doma jí hezky zašněrovali,ale pak jak se musela nasoukat do auta,tak se jí šaty celé posunuly,a na radnici měla všechno jinde....prý kdyby byl čas,tak by snad šla na WC a nechala se převázat... Ale z toho se nestresuj..takových věcí je,kdyby sis pak měla brát všechno,tak bys byla na chocholouška...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tý jo. No představa,že lezu do auta,a ono se mi to všechno posune hihihi :-N ,i když já nemám na šněrování,ale na zip,takže asi by to taký problém býti neměl :-D . Jinač co se týče té silné nevěsty,tak souhlasím,že jí to sekne. Je sice při těle,ale zvolila super šaty,velké ruce má zakryté,žadná špíček ji nevylejzá.Takže to je OK,prostě chtěla být za tu "princeznu".....
Odpovědět
Profilova fotka
janicka006, jmenovkyně, ty mi teda dáváš, ale jak píšeš, bylo by to na chocholouška, tak nějak to dopadne no ;-)
Odpovědět
holky vidíte..i tatínkové mohou mít korsáž.. http://www.beremese.cz/album/view.php... já bych jí teda si pro toho svého asi brala... holky víte na co se moc těším...???až si tady v říjnu budeme ukazovat svoje albíčka.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janicka. joo,albíčka. Už to bude za náma. Na jednu stranu se opravdu těším,ale na druhou...??? Todle si už nejspíše nikdy nezopakujeme. Ty přípravy,to napětí,to těšení...... :-) A co se týče te korsáže pro tatínky,tak u nás bude mít jen ženich. Pro tatku,mamku,tchýnku a svědky,mám ty větší vývazky....
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky, já jsem albíčko ze svatby dám asi fakt až v říjnu, jelikož 4 dny po svatbě letíme na svatebku..huráá jo zítra jedeme na dovču, takže asi pak budu úplně mimo mísu, tak to tady moc nerozepisujte
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: neboj nerozepíšem,však nás znáš :-D :-D Užíj si dovolenou......
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?