Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
salomme, díky za info:-) Ty motýlko-kytičky se mi taky moc líbí, uvažovala jsem, ža bych si nechala dát do vlasů živé kytky, ale bylo by to asi dost organizačně náročné (kytky asi nebudeme objednávat někde u domu a kadeřnici mám v Jahodnici...); No ještě uvidím:-)
Odpovědět
bajicka: Figueras jsem taky zkoušela, jsou moc příjemné a na fotkách vypadaly moc hezky ;-) A cena je neuvěřitelně nízká, u nás tyhle značkové šaty pod 8000 nešly! My máme taky svatbu v kostele, ale naše rodina je věřící, přítel se mnou do kostela občas zajde a z jeho strany je půlka rodiny věřící, druzí zběhli, ale do kostela dřív chodili. Takže naštěstí problém s otrávanýma lidma snad mít nebudeme. Ale je pravda, že jako dítě jsem to nesnášela, obzvláště faráře, kteří rádi vykládali a mše trvala přes hodinu a půl....To ostatně nemám ráda dodnes. Preferuji výstižné a krátké kázání :-D A souhlasím s tím že pokud je většina rotdiny ateistická a mít svatžbu v kostele jen proto, že je to hezké, je docela na prd, protože je z toho mvětšina lidí jen otrávená, někteří si můžou připadat i blbě, protože neví, co dělat, jak odpovídat.... K tomu líčení - myslím, že ta fotka poněkud zkresluje, na ostatních už holčina tak zajímavě nevypadá.
Odpovědět
jizi: bledá závist :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Aci: Většinu roku není co závidět :-) Ale teď teda závidím i sama sobě :-D (to ode mě není hezký, co?) ... Co to plisování - jak ses nakonec rozhodla - budeš tam tu zelenou dávat nebo ne? Nějak jsem to tu nechytla... Salomme: já mám furt přibitý oči na tý tvojí fotce v pase, doma je vedro jak v prádelně, když vidím ten modrý bazén, slintán jak Pavlovovi psi :-D
Odpovědět
Aci: já vím, přes rok je to fuška, kor to zkouškový....ale zase ty prázdniny....to mě v práci nejvíc drtí, ten nedostatek volnýho času, na VŠ jsem si zvykla, že delám, co chci a kdy chci a tedka to tolik nejde.... plisování bude, dneska jsem objevila další firmu, tak jsem tam poslaal potpávku...s tou zelenou, to nevím, nechám to naplisovat a pak na zkoušce to tam šoupneme a uvidíme...ale chci sehnat jinou zelenou, tahle je moc tmavá a háže hodně odrazy na červeno....
Odpovědět
sem blbá...chtělla jsem naapsat "jizi"
Odpovědět
Profilova fotka
Aci: :-) ... tahle zelená je fakt dost tmavá - mně se ohromě líbil ten tvůj návrh v PS - ta zelená byla super... teda - fakt doufám, že to vyjde - jak ten klobouk, tak ta zelená látka... budeš super origoš nevěsta! ;-) mám čím tím radši holky, který se na svatbě trochu odvážou do netradična, zbytek mi nějak splývá...
Odpovědět
jizi: :-D Taky bych se šla někam vykoupat. My byli včera v Maďarsku v termálech, ale když venku bylo 30 a voda měla 37 - tak vám řeknu, to byl zážitek - ve vodě větší hic než venku! Takže jsem z toho taková rozladěná a musela jsem to dneska dohánět ledovýma sprchama. :-) Aci: jak tak koukám na ty klobouky, líbí se mi to čím dál víc! Snad si traky pořídím aspoň nějaký slamák :-N
Odpovědět
jizi: no ta světlá, to je ideální varianta, bojím se,že látku v takovým odstínu neseženu :- (ty organzys e dělají v takových divných barvách :-( klobouk bys e mi tkay líbil, ale zároveň se bojím,co na to řekne miláček....a nebude on vypadat ke mě blbě, když nebude mít klobouk? já tak projíždím ty alba ze svateb a koukám,ž e skro všechny ty holky josu stejný...jakože stejný korzeotý typ šatů..všem to sluší, to žádná, ale v tom moři mi všehcny splývají...tak jsem ráda, že budu mít něco originálního :-) Trochu se teda bojím, protže ušité to bude vypada o dost jinak než originál - ti plisé tu prostě neseženu, ani kdybych se na hlavu stavěla...takže to bude širší plisování, to určitě ...no a to je hned velká změna vzhledu, takže tyhle šaty jsou jen mustr :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aci: přesně tak, málokdy tu narazíš na někoho, u koho si říkáš "boha jeho, že mu doma neřekli, že vypadá jako šáša / strašidlo", většinou to všem sluší, vypadají spokojeně, fotky bývají hezký, ale je to jak přes kopírák... já mám osobně třeba ráda tyhle fotky: http://www.beremese.cz/album/album.ph... ... protože nevěsta byla prostě jiná (bez ohledu na to, že se mi ty její šaty ohromě líbí :-D)
Odpovědět
Holky, můžete mi vysvětlit rozdíl mezi čelenkou a korunkou, když obě vypadají naprosto stejně? Je korunka menší (že by nešla dát na hlavu jako čelenka)??
Odpovědět
Profilova fotka
... myslela jsem, že korunka je prostě korunka - jako pro princeznu nebo třeba miss - a čelenka je... ehm... čelenka :-D ... spíš myslím že čelenka je v rámci možností placatá...
Odpovědět
Článek se načítá
Já taky...Ale koukám na štrasové ozdoby do vlasů a je tam dvouřadá čelenka a pak dvouřadá korunka, na fotce naprosto stejné, jen korunka je levnější....Taky jsem myslela, že korunky mají tak trochu náznak do výšky a nejsou jen 2 řady štrasu...
Odpovědět
tohle je čelenka: http://www.bijoux-trend.cz/foto.php?o... a tohle je korunka: http://www.bijoux-trend.cz/foto.php?o...
Odpovědět
Tahle nevěsta vypadá úžsně :-) . Ale kdybych si něco takového na sebe natáhla já, tak by radši všichni utekli :-D :-D Prostě budu nevěsta "jedna z davu", ale doufám, že mi to bude v rámci možností slušet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D ... dyť je to stejný... ;-)
Odpovědět
No a vidíš - jedno je čelenka, druhé korunka a cena se liší asi o 100Kč....
Odpovědět
Profilova fotka
Sarka. :-D ale no tak, nač tolik sebe kritiky? Navíc: budeš krásná nejkrásnější, jako my všechny, no ni? ;-)
Odpovědět
holky, rozdíl je v tom, jak drží na hlavě... Kamarádka si zkoušela ve svatebním salonu korunku jako čelenku a neseděl rozměr a taky to mělo jinak uzpůsobené pacičky na držení...
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: Tak to jsou uzasne fotky. Zajimavy parecek, ale na takove saty musi byt opravdu odvaha..... A takovou bych nemela
Odpovědět
jizi: to není sebekritika, to je zdravá hladina soudnosti :-D :-D :-D . Jsem přeci jen o trošku větší :-D :-D
Odpovědět
sarka: Díky. Já si myslela, že asi ta korunka bude menší, protože ta se dává na hlavu horizontálně, zatímco čelenka vertikálně, ne? tak a je z toho najednou i věda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nedbi: Mít její postavu, tak do něčeho podobnýho rozhodně půjdu :-) ... Sarkajak: ... ts ts ts - beztak budeš krásná! ;-)
Odpovědět
salome...podle mě korunka je jako položit na hlavu a zapíchnout do vlasů.....a čelenka je, že jí nasadíš na hlavu celou...takže korunka by měla být menší... jizi: to jsou parádní šaty na tom odkazu :-) a hrozně jí slušely :-) a konečně chlap, kterýmu slušel bílej oblek :-)
Odpovědět
ty korunky a čelenky jsou stejný...není tam nějaká chyba v obrázku? ty jo,taky bych chtěla mít takový tělo, abych si to mohla obléknout :-) to by byla paráda, všichni by slintali :-) a nejvíc ženich :-D
Odpovědět
aci: není, ta korunka je menší.... ;-)
Odpovědět
sarka: hihi, ale na první pohled vypadá dost stejně....
Odpovědět
Profilova fotka
... a když už jsme u těch origoš svateb, tak tahle je moje oblíbená (si přijdu jak vrchní šmírovací úchyl :-D): http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
jizi: jj, to jsem viděla...to musel být fuška, vydržet v těch šatech...
Odpovědět
Profilova fotka
To teda, ale vypadalo to božsky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?